Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dzwoniła kolejna konsultantka.

Ta zaproponowała mi zdanie dekodera PVR co mam na wynajm do salonu i odrazu zakup dekodera HD za 129zł. A aby zdobyc drugi tuner HD PVR powiedziała , ze wtedy 1 sierpnia mam pojść do salonu i wynając od nich dekoder normalnie za 20zł a faktycznie ona mi w systemie teraz zaznaczy ze bede płacił 15 zł za wynajm..

 

SPotkał sie ktos z was z takim mykiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to jak najbardziej prawidłowe,liczy się to co masz zaznaczone w systemie,w punkcie obsługi wydają ci po standardowej cenie tzn. za 20 zł na m-c, zresztą w tej sytuacji,o której piszesz,punkt jest tylko miejscem wydania,lub gdy ktoś kupuje,sprzedaży dekodera po cenie,którą się ma zaznaczoną w piśmie od cyfry.Summa sumarum napewno będziesz płacił 15 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo kazali mi odczekac ze dwa dni, od momentu pobrania dekodera HD od nich do momentu pojscia po drugi dekoder PVR..

 

 

A pytanie jeszcze mam , jak mam zrobic aby wymienic te stare karty multiroom co co 6 godz. trzeba doladowywac na te nowe karty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak......też używałem takich kart tzn. zbliżeniowych,po jakimś czasie zrezygnowałem z nich,w czerwcu wziąłem ponownie MR już z drugą normalną kartą.Czy można wymienić karty i dostać nową tzw. główną i dodatkową bez jakiejś przerwy w używaniu MR?,niestety nie wiem,na infolinii z pewnością udzielą informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to rzeczywiscie prawda, ze umowe mozna przedluzac 2m przed jej koncem i wtedy skorzystac z aktualnych promocji?

Można, jeżeli będzie Ci się kończyła dajmy na to 31 stycznia to już 1 listopada możesz przedłużać

 

To jest 3 miesiące

i zmiana wchodzi od pierwszego dnia nastepnego miesiaca, czyli 2 miesiace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec czerwca przedłużyłem umowę,na podobnych warunkach jak część z nas, czyli umowa na 15miesięcy, kupno dekodera hd, c+ kompakt za 47zł z możliwością przejścia na c+optimum za 57zł i do tego multiroom za 15zł, z tym że miałem mieć prawo wymiany modułów na dwie osobne karty. Łączna opłata miesięczna to 62zł.

 

W pisemku, które dostałem od c+ plus, jest mowa o zakupie dekodera, a nie ma żadnej wzmianki o wymianie modułów na dwie osobne karty. Pani na infolinii powiedziała, że to czy dostane dwie osobne karty zależy od dystrybutora, u którego będę kupował dekoder?! Jak też się spodziewałem, pan dystrybutor powiedział, że nie wymieni mi modułów na karty bez zgody cyfry. I koło się zamknęło.

 

Jeszcze większy szok przeżyłem dzisiaj rano, gdy dostałem "nowe" rachunki za lipiec i sierpień, czyli według nowej umowy, gdzie opłata za każdy miesiąc wynosi 82zł zamiast 62zł! Dopiero jak wrócę z pracy, to zadzwonię na infolinie i dowiem się, co jest przyczyna tej "nowej" opłaty miesięcznej.

 

Naprawdę, nic nie może być normalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi modułami, to jest tak: idziesz do punktu cyfry i po prostu je oddajesz, rezygnujesz z multiroomu.

za 3 dni wracasz i bierzesz multiroom ponownie, wtedy dostaniesz nowe karty.

to jedyna opcja, no chyba, że ma się znajomego, który prowadzi punkt sprzedaży cyfry+, to wymieni od ręki bez konieczności czekania 3 dni. ;)

 

 

ps. ile obecnie kosztuje c+prestiż, chodzi mi o opcję totalny full z multiroomem, ile jest do ugrania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny plus kobiet z tel. centrum C+ - wszystkie 6 miały sexy voice 8)

 

Wady - żadna z nich gdy umówiła że na to że oddzwoni za 2-4h nigdy nie oddzwoniła, ta co na następny dzień się umawiała też nie zadzwoniła, dzisiaj dostałem special za to że stały klient jestem opcję multi (te 11 kanałów dodatkowych) za 59.99zł :D i do tego pakiet C+ optimum, bez dekodera czy multiroomu okazyjne na 19 miesięcy za jedyne 126zł TOTAL co daje aż trzy złote rabatu omg !!! Mam faktury z C.Polsatu, bo mam 2 satelitarne w domu, nie mówiła nic o rabacie przez 3 miechy. Broniła też te panienki co nie oddzwaniały, zwalała że to wina systemu. Ach ten rząd i jego totalitarne rządy :D

Negocjacje trwają. LOL?

 

Wady tych od emaila- nie odpowiadają od miesiąca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, mnie, wczoraj przyszedł sms, zarejestrowaliśmy pan wymówienie, prosimy o jak najszybszy kontakt pod nr . tel........ myśl,ę sobie- powiedzą mi gdzie oddać kartę, ok. , ale pan mi mówi, czy korzysta pan z filmboxa, bo to aż ileśtam zł miesięcznie, a ja na to, że jak ma coś do zaproponowania, to niech mówi, a nie pitoli głodne kawałki. No to on, że proponuje mi C+Optimum za 64 zł, i to jest najmniej, za ile mogą dać. Ja na to, że najmniej to jest 57 zł, i ja to wiem. A Pa S. to pewnie śledzi pan forum satkurier, ale od wczoraj, te opcje sąjuż niedostępne. summa summarum dostałem to, co chciałem, czyli pejsika 500 gb i optimum + z 90 złotych. Pozdrawiam kolegę z forum, który mówił, że takim jak ja "awanturującym się" nic nie dają. rób dalej laskę konsultantom, na pewno dużo ugrasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam ten wątek i się zastanawiam o co tu chodzi. Czy to jest poważna firma działająca europie czy jakieś targowisko w krajach arabskich. Może jestem dziwny ale, ja bym oczekiwał poważnej oferty już przy pierwszej rozmowie , a nie dziwnych manewrów które sprawiają wrażenie jakby się pertraktowało z cwaniaczkiem z targowiska poszukującym [beep]a który da się orżnąć. Pewnie są tacy którzy to lubią i czują satysakcję kiedy utargują te arę złotych. Ja jednak, gdybym miał brać udział w takich wielotygodniowych korowodach to miałbym poczucie obcowania z kimś niepoważnym lub wręcz niegodnym zaufania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, po 3,5 roku z cyfrą mam to samo wrażenie. Chyba każdy lubi przejrzyste zasady umów, a tu tego nie ma. Z niewiadomych przyczyn jeden konsultant daje ofertę z ceną wyższą niż dla nowych abonentów, drugi zrobi łaskę jak obniży o 3 zł, a inny może dać C+ optimum za 57zł. Czy to jest polityka, która ma utrzymać abonentów? Tych co dostaną pakiet za 57 zł pewnie tak, ale pozostali, którzy nie dostąpią tej łaski (z niewiadomych przyczyn) pewnie się zrażą do tej platformy jak dowiedzą się, że inni dostali w tym samym czasie lepsze oferty.

Albo ten tekst konsultanta, że trzeba było przedłużać wczoraj, bo ta oferta już się skończyła, chociaż jeśli ktoś zapytał wczoraj o tę ofertę, to mówili, że jej nie ma i że też była do wczoraj. To takie moje poranne refleksje na temat Cyfry i jej strategii marketingowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam ten wątek i się zastanawiam o co tu chodzi. Czy to jest poważna firma działająca europie czy jakieś targowisko w krajach arabskich. Może jestem dziwny ale, ja bym oczekiwał poważnej oferty już przy pierwszej rozmowie , a nie dziwnych manewrów które sprawiają wrażenie jakby się pertraktowało z cwaniaczkiem z targowiska poszukującym [beep]a który da się orżnąć. Pewnie są tacy którzy to lubią i czują satysakcję kiedy utargują te arę złotych. Ja jednak, gdybym miał brać udział w takich wielotygodniowych korowodach to miałbym poczucie obcowania z kimś niepoważnym lub wręcz niegodnym zaufania.

Też mam takie samo odczucie,to jest tylko dowód na kompletny chaos cenowy w tej firmie,na łowienia klienta wg zasady,którego da się najbardziej zrobić w konia.Jest jeszcze inny problem,bardzo wielu abonentów cyfry nie zna kruczków,o których my tu piszemy i przyjmują na wiarę to co im konsultant wciska i płacą niebotyczne kwoty.To jest rzeczywiście żenada i brak przyzwoitości.Moim zdaniem zasady powinny być czytelne,staż powinno się w jakiś sposób promować.Rozpiętości cenowe świadczą tylko i wyłącznie o grze nie fair wobec abonentów przedłużających umowę.Trzeba jednak oddać cyfrze to,że często propozycje dla nowych i starych abonentów były bardzo atrakcyjne,patrz promocje z przełomu 2009/2010 r.Chyba walką o kasę jest tu najważniejszym wyznacznikiem,a zasady?no cóz......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kol. adrem, raczej przesadziłeś z tą łaskawością dla stałych abonentów, bo cyfra ma ich zwykle tam, gdzie, jak to mówią, Słońce nie dochodzi, więc żeby coś ugrać, a umowy jak wiesz są dość długie, trzeba najpierw, przynajmniej postraszyć wypowiedzeniem umowy.

 

Oczywiście, że nie jest to w porządku i nie trzyma cywilizowanych standardów, a raczej jest bliższe bliskowschodniemu sukowi, co jest dość dziwne, jako że zarząd cyfry mieni się pochodzić z najdłużej ucywilizowanego kontynentu.

 

Mam nadzieję, że Kol. cyfra nie przerzuci tych testów do wątku z żalami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa kończy mi się 31 lipca więc czekam cierpliwie. Wypowiedzenie wcześniej wysłane. Pierwszy telefon w zeszłym tygodniu i "super" propozycja pozostania dalej z Cyfrą (jestem z nimi od 2001 roku) to C+Optimum za 68 zł, multirom za 15 i wynajem PVR HD za 15 - Razem 98 zł. Obecnie za to samo płacę 74 zł. Jak mam już płacić prawie 100 zł to wybiorę Polsat Cyfrowy i obecną promocję na zestaw rodzinny z pakietem premium. Życzę udanych negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł. Nie wiem czy dobry, ale niech każdy kto jest niezadowolony z takiej polityki przedłużania umów napisze to w mailu do cyfry. Może nie zadziała, ale pewnie nie zaszkodzi. Przynajmniej będą mieli jakąś świadomość o nastrojach wśród stałych abonentów. I też mam nadzieję że moderator nie wyrzuci tych postów, ponieważ dotyczą one przedłużania umów, a nie tylko służą narzekaniu na cyfrę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz piszę na tym forum z większością postów się zgadzam, byłem abonentem cyfry do 30.06.2011 abonament 56zł za canal compakt 5hd i dekoder PVR 0 zł, otrzymałem 1 lub 2 tel z propozycją płacenia 0 prawie 20 zł więcej, sam dzwoniłem 2 razy +1 email proponowałem te same warunki pozostania plus rezygnacja z 5hd. odpowiedź otrzymałem do kiedy mam zwrócić dekoder żadnych więcej propozcji--- no i zostałem abnentem polsatu familiny hd + extrahd dkoder 5zł gratis 6 miesięcy bez opłat umowa trochę długa 36 miesięcy z dekodera na razie jestem zadowolony bez zawieszeń nagrywa tak jak ja chcę a nie to g. pace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł. Nie wiem czy dobry, ale niech każdy kto jest niezadowolony z takiej polityki przedłużania umów napisze to w mailu do cyfry. Może nie zadziała, ale pewnie nie zaszkodzi. Przynajmniej będą mieli jakąś świadomość o nastrojach wśród stałych abonentów. I też mam nadzieję że moderator nie wyrzuci tych postów, ponieważ dotyczą one przedłużania umów, a nie tylko służą narzekaniu na cyfrę :smile:

Niestety ta firma jest ślepa i głucha, ja od 1 lipca nie jestem ich klientem a napisałem tak:

Szanowni Państwo,

Z uwagi na fakt, iż zaproponowaliście mi przedłużenie umowy obowiązującej do 30 czerwca 2011 na warunkach nie do zaakceptowania dla mnie nie pozostaje mi nic innego jak tą drogą przesłać swoją rezygnację z dniem 31.05.2011 z usług cyfry+. Wzrost abonamentu o ponad 60% jaki mi zaproponowano to wolne żarty, w żadnym cywilizowanym kraju nikt zdrowy na ciele i umyśle nie zaakceptowałby takiej podwyżki.

Dlatego gratuluję dobrego humoru wszystkim pracownikom cyfry.

Nie ukrywam, że byłem zadowolony tak z oferty programowej jak i jakości usług cyfry, jednak nie za wszelką cenę, a w tym przypadku granice dobrego smaku zostały przekroczone.

 

Mimo wszystko pozostaję z poważaniem.

 

Oczywiscie zero reakcji - jeden telefon z propozycją podwyżki nie o 60% a o 40% :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czytałem kilka ostatnich stron tego wątku, ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi, w jak najniższej cenie można mieć dziś pełny pakiet C+, oczywiście bez opcji Relaxx i kanałów francuskojęzycznych.

 

Koleżanki i Koledzy mający na ten temat wiedzę proszeni są o wypowiedź.

 

Zaznaczam, że chodzi o przedłużenie dotychczasowej umowy, a nie propozycję dla nowych abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...