Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się, dziwna sprawa... Ale to jawne oszustwo, "niby" wybrałem Kompakt za 46zł, Canal+ za 39,90, do tego najem dekodera za 20zł/msc... :shock: Myślicie, że reklamacja zostanie przyjętą? Normalnie się teraz do Cyfry zraziłem, aż takiego czegoś się nie spodziewałem, ale jedno wiem na pewno, tych ponad 100zł na pewno nie zapłacę! :evil: Wyraźnie była mowa o pakiecie Start z C+ za 43zł/miesiąc, przez 15 miesięcy... Ech Cyfra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Jeśli przyjmą reklamacje to na co mogę liczyć, jakaś rekompensata?...

 

Tak, na to samo co ja w przypadku ich błędu czyli zdawkowe "przepraszamy" między wierszami. Nie spodziewaj się niczego, chociaż kto wie, może sypną HBO na miesiąc gratis albo jeszcze co innego... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rozumiem, że zmienią mi pakiet na ten, który wybrałem? Po jakim czasie otrzymam odpowiedź co do reklamacji? Kobieta mówiła, że w ciągu 30 dni, ale ile w rzeczywistości to trwa i czy wcześniej niż listownie będzie wiadomo co postanowili? Dziękuję za to ich przepraszam i darmowe HBO przez miesiąc... Mogą to sobie już nie powiem co... A pewnie tego "pana" żadna kara nie spotka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwzględnią to, co zostało ustalone podczas rozmowy,cyfra jest skrupulatna podczas sprawdzania....w sumie wyjdzie,że to wina konsultanta.Nie mogą w umowie zawierać tego o czym nie rozmawiano.Rzeczywiście,mogą dać jakąś formę rekompensaty,mi nie dali nic,tylko korekta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie muszę się obawiać, że będę płacił taką kosmiczną kwotę? Czy na przykład w ciągu powiedzmy dwóch tygodni napiszę do nich e-mail to otrzymam odpowiedź co z moją reklamacją? Ale nie, cały czas jestem w szoku, że tak szanująca się platforma i takie coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja podjąłem decyzje kończe z c+ i przenoszę się do tnk hd ponieważ dzwoniłem do ica i pan powiedział że 78 zł i nic więcej to ja sobie myśle że żadne wypowiedzenie nie da rady

 

 

a co chciałbyś bez wypowiedzenia dostać więcej? wysyłasz wypowiedzenie, potem z nimi negocjujesz i bez większego problemu masz 57zł/miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie dzwonić jak już mija termin wypowiedzena, za parę dni po zakończeniu sami zadzwonią, ja tak miałem umowa końcyła się 30 XI 2009. Zadzwonili bodajrze 4 lub 5 grudnia a ja na start mówie czas na zdanie karty mam do końca miesiąca, po niedzieli zdam karte, po rozmowie dostałem to co chciałem i jeszcze darmowy grudzień. W rozmowie trzeba pokazywać, że nam to zwisa i powiewa, zerowa inicjatywa, tylko złożyć wypowiedzenie.

 

Ktoś napisał, że taką postawą nabijamy kasę innym platwormą, nie do końca większość ma TNK. Poprostu idziemy na wojne a wojna wymaga ofiar, w naszym przypadku ofiary to kilka miesięcy bez ulubionej ligi czy programów. Nie ustępować ani o grosz, użytkownicy wszystkich platform powinni postąpić analogicznie. Życze wszystkim powodzenia w walce o własną ciężko zarobioną kase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety dziś ostatni dzień umowy z cyfrą wypowiedzenie zostało miesiąc temu wysłane

ostatni tel od cyfry odbył się tydzień temu oferta c+kompakt 57zł 19 miesięcy jak dla mnie była troszkę wysoka więc odmówiłem, Pani poinformowała mnie, że po skończeniu umowy mam oddać kartę i dekoder i to by było na tyle

szczerze mówiąc miałem nadzieję jeszcze na jakiś odzew a to przez to, że z cyferką zazwyczaj przedłużałem umowę ostatniego dnia na dużo lepszych warunkach niż wcześniej proponowali

jak widać przeliczyłem się

choć nadal uważam że cyfra to nr 1 w Polsce jeżeli chodzi o platformy i ciężko mi się z nią rozstać to mimo wszystko uważam, że to troszkę dużo jak za taki pakiet

będę śledził oferty cyfry i mam nadzieję że szybko podpiszę umowę na lepszych warunkach

tymczasem wracam do analogowej kablówki.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłając wypowiedzenie , liczymy na abonament niższy czyli lepsze warunki, tylko trzeba brać pod uwagę , ze jeżeli nie dadzą nam tego czego chcemy to po prostu odchodzimy od danej platformy, czy mamy w szafie taj ja TNK, czy bierzemy inna platformę to już decyzja indywidualna , ale trzeba to brać pod uwagę, przecież te posty ktoś zapewne czyta z Cyfry i podejmuje decyzje jak rozmawiać z klientem , komu dać , a komu odmówić , bo zapewne i tak się zgodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że po naszej stronie jest mała jedność, większe zdecydowanie z naszej strony i Cyfrze pozostaje do podjęcia jedyna decyzja. Nadmieniam nie jestem naganiaczem jakiejś platformy, uważam że użytkownicy wszttkich platform powinni postępować analogicznie.

 

@norek to nie do końca tak. Promocje Cyfry to skutek wojny wrzesień/październik 2008. Wtedy kończyła się pewna epoka "nastawała ciemność" i była większa deteminacja oraz nadciągnął wielki bo nieznany sojusznik TNK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytalem dość długi czas ten wątek i czyając dużo odwołań do strony 421 ujęto tam informacje o tym ze promocyjne warunki 57 za optimum+hd moga dostac osoby ktore otrzymaly przy ostatnim przedluzeniu abonamenty 29 i 42 ja otrzymalem abonament za 29 z canal+hd i eurosport hd wiec razem placilem 35zł teraz gdy dzwonili oferuja mi obecny abonament optimum za ktory place 55zł przy przedluzeniu 78zł + dekoder 15 (za ktory obecnie nie place nic...) wiec odpowiedzialem nie. potem spytalem na ica gdzie wyslac wypowiedzenie i tam w odpowiedzi znalazly sie takie słowa :

zachecam do zapoznania sie specjalnej oferty dla stalych abonentow od 1czerwca 2011 roku...

 

zostalo mi ostatnie 2 godziny na wyslanie wypowiedzenia i wacham sie czy leciec na poczte czy poczekac do jutra bez wypowiedzenia na te lepsze warunki...

 

w cyfrze od 2001...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mikesh

 

Nie licz na dobrą wolę CYFRY+ bo to jest biznes jak każdy inny. Wyślij wypowiedzenie jeśli masz jeszcze taką możliwość. W razie czego możesz je bez problemu wycofać. To będzie Twoja przewaga podczas ewentualnych negocjacji z operatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja włączę się do dyskusji. Umowę mam do końca sierpnia (jak ostatnio się udzielałem byłem przekonany, że do lipca, ale jednak się myliłem), ale że jako już jutro nadarza się okazja do wysłania wypowiedzenia to poważnie zastanawiam się nad tym, by "zacząć" negocjacje nowego kontraktu już teraz.

Tyle, że tak: po ostatniej podwyżce płacę 61 zł z jakimiś groszami za Kompakt, Canal+HD, 5xHD i mam 100% rabatu na Pace PVR. Czytając ten temat można zauważyć, że konsultanci bardzo rzadko albo nawet wcale nie dają już takich rabatów na Pace. I tu pierwsze pytanie do osób, które mają pewniejsze informacje: mając obecnie 100% zniżki można również ją dostać przy przedłużeniu czy to raczej nierealne?

 

Zastanawiam się jak platforma może zareagować na wysyp wypowiedzeń z powodu likwidacji TVN W-wa, bo może dla tych osób nie będzie porównywalnych ofert do tego, co uzyskują niektórzy w chwili obecnej.

Kompakt, Canal+HD i pakiet kanałów HD w cenie 47 + 11 za HD w zupełności by mnie zadowolił, ale jeśli doliczyć koszt dekodera (którego niekoniecznie można dostać za free śledząc aktualną politykę Cyfry+) to wysłanie wypowiedzenia w moim przypadku minie się z celem, bo wyjdę na tym dużo gorzej niż mam obecnie.

Dekoder Sagemcom mnie zbytnio nie kręci, bo brakuje mu kilku funkcji, z których dość często korzystam, a na kupno własnego dekodera na razie szkoda mi pieniędzy, dlatego też pytam o ofertę na model który aktualnie mam u siebie...

 

Jest na forum ktoś (bo szczerze mówiąc chyba nie widziałem, ale może mi umknęło), kto dostał darmowy wynajem PVR w ostatnim czasie?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mojemu wujkowi się kończy umowa wysłał wypowiedzenie i teraz czeka na bombardację telefonami interesuje do PrestiżHD do 130zł chciałby PVRa za darmo czy w tej chwili ma stary Komfortowy (jeszcze przed zmianą pakietową) z opcjami HBO i Canal+ Orange Sport płaci 113,70 zł Jak teraz sytuacja się przedstawia dla osób którzy chcą brać Prestiż na co mogą liczyć

 

Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...