Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnim dniu umowy jest specjalna oferta, o której pisała jedna z osób dobrze ogarniętych w tym temacie. Od oglądania telewizji nie jestem uzależniony, poza tym idą wakacje więc dla mnie nieposiadanie C+ to nie jest problem ;)

 

 

to co Ci zaoferowali to jest absolutny max. Lepszej oferty nie dostaniesz,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej szans nie ma na taką cenę, ale proponuję nie przyjmować od razu ich propozycji tylko powiedzieć, że rezygnujesz i odchodzisz do konkurencji - oferta powinna się zmienić na twój plus :)

 

Taa zapewne. Bardzo się będą przejmować jak ich się postraszy konkurencją..... Oferta będzie taka jaka jest i nic ponadto.

 

akurat w moim przypadku podziałało, więc napisałem jak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim dniu umowy jest specjalna oferta, o której pisała jedna z osób dobrze ogarniętych w tym temacie. Od oglądania telewizji nie jestem uzależniony, poza tym idą wakacje więc dla mnie nieposiadanie C+ to nie jest problem ;)

 

 

to co Ci zaoferowali to jest absolutny max. Lepszej oferty nie dostaniesz,

 

Jak zwykle "znaffcy" :lol: Oferta się może zmienić w każdej chwili, nie trzeba być [beep]em i akceptować wszystko co zaoferują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optimum C+ za 78 zł lub Kompakt C+ za 62 zł. Umowa na 19 m.

 

Powiedziałem NIE. Kolejna propozycja:

 

Optimum C+ za 64 zł lub Kompakt C+ za 54 zł. Umowa na 19 m.

 

Powiedziałem NIE. Kolejna propozycja:

 

Optimum C+ za 57 zł lub Kompakt C+ za 47 zł. Umowa na 15 m.

 

Powiedziałem NIE i na tym propozycję się skończyły. Cierpliwie czekam ;)

 

Ja bym tą trzecią brał od razu. Widać, że absolutnie nikt na forum nie wynegocjował nic lepszego i jest to najtańsza obecnie oferta.

Czekanie do samego końca to jednak trochę ryzyko, ostatniego dnia umowy może być tak że będziesz miał nóż na gardle i musiał zgodzić się na wszystko.

Do mnie na razie nie dzwonią ale dziś dostałem smsa, że zarejestrowali moje wypowiedzenie i proszą o jak najszybsze zadzwonienie pod specjalny numer taki i taki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie na razie nie dzwonią ale dziś dostałem smsa, że zarejestrowali moje wypowiedzenie i proszą o jak najszybsze zadzwonienie pod specjalny numer taki i taki.

 

Też dziś dostałem takiego sms-a o zarejestrowaniu wypowiedzenia i z prośbą o kontakt. Przedtem miałem dosyć nieciekawą propozycję, ale jeszcze konsultantka nie widziała wypowiedzenia w systemie. Na razie się nie odzywam. Czekam twardo. Chociaż czekania do końca czerwca się obawiam. Mogą być sprytni i tydzień przed końcem czerwca dać zaporowe ceny, żeby Ci co czekali do ostatniej chwili a tak czy siak są na cyfrę zdecydowani (głównie z powodu braku alternatywy do sportowej oferty CANAL) musieli coś wziąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dostałem dzisiaj smsa o zarejestrowaniu rezygnacji i oferta to zaproponowana to CANAL PLUS OPTIMUM za 69. Nie przyjąłem oferty. Mam obecnie oferte za 42 PLN do konca czerwca. Sympatyczny Pan powiedział że taniej sie nie da.:) Zapytałem się dlaczego kłamie w żywe oczy :) jakoś się zakręcił jak zając na rondzie. Na szczęście CanalPlus to nie woda i powietrze i można bez nich zyc:). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ,że na czerwiec coś się szykuje. Po sms od cyfry: rezygnacja została zarejestrowana... czeka na ciebie specjalna oferta.. zadzwoń. Wynik negocjacji: c+optimium + multiroom 72 zł. Konsultant odpuścił po pierwszej prośbie i zszedł z 79 zł na 72 zł. Aktualnie komfort za 42, umowa do 06.11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim dniu umowy jest specjalna oferta, o której pisała jedna z osób dobrze ogarniętych w tym temacie. Od oglądania telewizji nie jestem uzależniony, poza tym idą wakacje więc dla mnie nieposiadanie C+ to nie jest problem ;)

 

 

to co Ci zaoferowali to jest absolutny max. Lepszej oferty nie dostaniesz,

 

Jak zwykle "znaffcy" :lol: Oferta się może zmienić w każdej chwili, nie trzeba być [beep]em i akceptować wszystko co zaoferują.

 

 

Nie żebym się czepiał, ale tu juz wszyscy mają dość twojego marudzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak zwykle "znaffcy" :lol: Oferta się może zmienić w każdej chwili, nie trzeba być [beep]em i akceptować wszystko co zaoferują.

 

Wszystko może się zmienić w każdej chwili ale jeśli do tej pory jest jedna maksymalnie niska oferta na dany pakiet i nikt nie dostał niczego więcej to warto by tez na spokojnie przemyśleć dlaczego tak jest. Nie ma co nazywać [beep]ami kogoś komu dany pakiet/cena odpowiada a jeśli do tego jest najniższa z obecnie możliwych to tym bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

To mój pierwszy post na forum :)

Mam pytanko-mam do końca czerwca umowę za 42 zł(optimum z c+). Dostałemm jakiś czas temu sms, że czeka na mnie oferta i żebym zadzwonił. Oczywiście cierpliwie czekałem na telefon od nich i takowy dostałem w poprzedni czwartek, ale że nie mogłem rozmawiać poprosiłem panią aby zadzwoniła na drugi dzień. Zadzwoniła znów w takim momencie gdy nie mogłem rozmawiać, także umówiliśmy się na tel. w poniedziałek, ale do tej pory cisza w słuchawce. Sam już nie wiem czy sam zadzwonić do nich? Chce wynegocjować 57zł za to samo co mam teraz(optimum z c+).

Jak to jest z wypowiedzeniem? Trzeba je wysłać na najpóźniej na miesiąc przed końcem umowy? Umowę mam do 31.06.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wyslij do końca tego miesiąca, czerwiec ma 30 dni więc umowę masz do 30.06. Dzięki wysłaniu wypowiedzenia nie będziesz miał 3 miesięcznego okresu wypowiedzenia umowy tylko miesięczny, zawsze przy wypowiedzeniu jest szansa uzyskania większych zniżek. Odnośnie ukassiu18 i danio, dziękujemy za wasze głosy rozsądku ;), a teraz radzę nie komentować czegoś o czym się ma małe pojęcie, tylko prowokujesz, na podstawie obserwacji forum nic nie wywnioskujesz, trzeba trochę pogadać z konsultantami by stwierdzić że się więcej da, to tylko kwestia kto szybciej sobie odpuści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekanie do samego końca to jednak trochę ryzyko, ostatniego dnia umowy może być tak że będziesz miał nóż na gardle i musiał zgodzić się na wszystko.

Sęk w tym Tomo, że ja nic nie muszę ;) Wypowiedzenie jest zarejestrowane, więc po prostu umowa się skończy.

na co? zeby ci doplacali do abo?

Pisałem już o tym wcześniej - poczekam (jak nic się nie zmieni) do ostatniego dnia. Wtedy jest oferta specjalna, o której pisano już wcześniej. Jak będzie słaba to po prostu zakończę przygodę z C+. I tak w okresie wakacyjnym jest mało czasu na oglądanie tv, a ligi piłkarskie ruszają dopiero na przełomie sierpnia/września.

 

Czytając niektóre posty jestem w szoku, gdy widzę jak ludzie tutaj cieszą się, że udało im się wynegocjować Optimum C+ za 57 zł. Względem grudnia 2009 podwyżka wynosi przecież aż 15 zł! A przecież w większości firm jest zasada, że im dłużej jesteś z nimi to dostajesz więcej i taniej, a nie na odwrót jak teraz ma to miejsce w C+. A tłumaczenie konsultanta, że wtedy było tak tanio, ponieważ z okazji urodziny Multipakiet był rozdawany za darmo jest trochę śmieszne dla mnie ;)

 

Podsumowując - szanujmy się i nie dajmy się omamić. Takie gadanie, że Optimum C+ za 57 zł to najlepsza oferta jest Cyfrze wyjątkowo na rękę. I sami się do tego przyczyniamy, że być może lepiej już nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając niektóre posty jestem w szoku, gdy widzę jak ludzie tutaj cieszą się, że udało im się wynegocjować Optimum C+ za 57 zł. Względem grudnia 2009 podwyżka wynosi przecież aż 15 zł!

 

Trochę mniej niż 15. Zależy jeszcze ile za dekoder. Ja podpisywałem w grudniu i płacę 59,90. Z tego 10 zł jest za dekoder chyba, a więc bez dekodera by było 49,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekanie do samego końca to jednak trochę ryzyko, ostatniego dnia umowy może być tak że będziesz miał nóż na gardle i musiał zgodzić się na wszystko.Do mnie na razie nie dzwonią ale dziś dostałem smsa, że zarejestrowali moje wypowiedzenie i proszą o jak najszybsze zadzwonienie pod specjalny numer taki i taki.

 

Czekanie do samego końca to żadne ryzyko, ponieważ nawet jak nie uda nam się wynegocjować w czasie obowiązywania umowy to mamy jeszcze 30 dni po rozwiązaniu na ponowne wznowienie naszej umowy. W moim przypadku umowa zakończyła się 30 kwietnia, a jeszcze przez cały maj dostawałem smsy i telefony z prośbami o powrót do Cyfry. Najlepszą ofertę jaką udało mi się uzyskać to Canal+Opticum za 57zł i dekoder PVR za 10zł - ale to było właśnie w maju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

To mój debiut na forum Satkuriera

Wczoraj również otrzymałem smsa o przyjęciu wypowiedzenia. Zadzwoniłem pod podany numer i konsultant poinformował mnie o konieczności oddania karty abonenckiej w lipcu. Zaproponował mi 43 zł za Canal+ Start i 15 miesięczną umowę. Podziękowałem bo w moim przypadku jest wzrost abonamentu o 14 zl a nie jestem tak zdesperowany żeby zostać w Cyfrze zwłaszcza gdy teraz polską ligę można oglądać w Polsacie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Erazmus szerokiej drogi do Polsatu. Pamiętaj tylko, że żeby oglądać Ekstraklasę w Polsacie musisz mieć familijny + pakiet sportowy, czyli koszt około 60pln. Ale oczywiście Kompakt z Canal+ w tych samych pieniądzach jest bez wątpienia gorszą propozycją.. Powalająca logika..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w końcu dodzwoniła się do mnie pani z pytaniem co mnie inreresuje najbardziej. I zaczeła mnie uswiadamiac jakie to za[beep]iste jest HBO:) Poprosiłem o przejście do konkretów i usłyszałem propozycje że klękajcie narody - C+Optimum, HD MIx, PVR za 103 brutto! Poprosiłem o przypomnienie, ile płace teraz. Pani z żaenowanie cichutko wypowiedziała liczbę 73. Zapytałem, czy w związku z tym jej nie wstyd dzwonić z taką ofertą. Zaczeła coś o 10 lecie cyfry, że w tym roku to już się nie da. Powiedziałem zeby przemyslala sprawe i zadzwonila raz jeszcze. Po czym pobiegłem na pocztę z wypowiedzeniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Erazmus szerokiej drogi do Polsatu. Pamiętaj tylko, że żeby oglądać Ekstraklasę w Polsacie musisz mieć familijny + pakiet sportowy, czyli koszt około 60pln. Ale oczywiście Kompakt z Canal+ w tych samych pieniądzach jest bez wątpienia gorszą propozycją.. Powalająca logika..

Jesteś pewny w 100% tego co napisłeś?

 

Pytam, ponieważ czytałem że decydenci Polsatu nie wykluczają pokazywania meczy Ekstraklasy także m. in. w Polsacie Sport, a wtedy dostęp do polskiej Ekstraklasy w Cyfrowym Polsacie byłby możliwy już od pakietu mini HD za 14,90zł/m-c lub 19,90zł/m-c jeśli ktoś korzysta z tego pakietu w formie prepaid czyli bez podpisywania umowy lojalnościowej z operatorem.

 

Reasumując, proponuję poczekać na oficjalne info Cyfrowego Polsatu w tej sprawie, a nie traktować Cyfry+ jako jedynego "słusznego" dystrybutora polskiej Ekstraklasy piłkarskiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...