Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie sam jestem ciekaw jak z tymi promocjami na HBO HD jest. Czy ktos dostal znizke 50% na HD czy tylko sa SD? Ja jak pytalem to na razie przynajmniej przy przedluzaniu nie ma szans na jakies znizki, a konsultant mowil ze nie wiedza narazie czy beda jakies promocje w przyszlosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie sam jestem ciekaw jak z tymi promocjami na HBO HD jest. Czy ktos dostal znizke 50% na HD czy tylko sa SD? Ja jak pytalem to na razie przynajmniej przy przedluzaniu nie ma szans na jakies znizki, a konsultant mowil ze nie wiedza narazie czy beda jakies promocje w przyszlosci.

do mnie dzwonil konsultant z propozycja hbo sd za 14,95 i hbo hd za 17,95 ze zobowiazaniem na 4 miesiace. Było to mniej wiecej w pierwszej polowie zeszlego miesiaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ja wysłałem wypowiedzenie umowy dzisiaj do nich doszło dzwoniłem do działu utrzymania abonamenta i chciałem zostać nadal z cyfra+ ale dostać tylko te nowe pakiety z Canal+ i jeszcze nie ma oferty zadnej nie wiem czy dostanę taką bo 2 marca przedłużyłem już umowe ale teraz wypowiedziałem ją i licze że dostanę jakąś propozycje jutro mam zadzwonić na nr 22 310 45 60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mogę potwierdzić to o czym już była mowa. Dotychczas miałem pakiet Start + HBO. Wypowiedzenie wysłałem tydzień temu, dziś zadzwoniłem pod 22 310 45 60 i bez żadnego problemu (po krótkiej konsultacji z przełożonym) udało się dostać C+ Optimum za 57 PLN + Multiroom 15 PLN + Pakiet HD 11 PLN. Umowa 15 miesięcy.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mogę potwierdzić to o czym już była mowa. Dotychczas miałem pakiet Start + HBO. Wypowiedzenie wysłałem tydzień temu, dziś zadzwoniłem pod 22 310 45 60 i bez żadnego problemu (po krótkiej konsultacji z przełożonym) udało się dostać C+ Optimum za 57 PLN + Multiroom 15 PLN + Pakiet HD 11 PLN. Umowa 15 miesięcy.

 

Pozdrawiam.

 

Ale nowa umowa zacznie obowiązywać dopiero od maja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem mailowo i telefonicznie.

Mi się jakoś nie udało , jedynie pełna opłata w wysokości 27 zł za HBO HD.

O żadnych zniżkach nie ma mowy.

Podpisując nową umowę, zgodziłeś się na to, że nie będziesz miał dostępu do wcześniejszych opcji (zapis w aneksie). Stąd nie masz dostępu do tamtych rabatów. Ale znów osoby ze "starymi" umowami, nie moga podłączyć HBO HD za 27pln, tylko za 35.90..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"C+ Optimum za 57 PLN"

 

Niezła cena, bo wychodzi 5 zł za C+ HD!

 

Jakie wybrałeś dekodery do multiroomu i ile za nie zapłaciłeś ?

 

Sagemcom HD za 29 PLN + 99 aktywacja.

 

 

Ale nowa umowa zacznie obowiązywać dopiero od maja?

 

Nie, obowiązuje od dziś. 40 minut po rozmowie pakiet C+ Optimum już jest aktywny :)

 

W ciągu 10 dni przyjdzie pismo potwierdzające wycofanie wypowiedzenia, a także jakiś papierek uprawniający do odebrania sprzętu do MR w punkcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem mailowo i telefonicznie.

Mi się jakoś nie udało , jedynie pełna opłata w wysokości 27 zł za HBO HD.

O żadnych zniżkach nie ma mowy.

Podpisując nową umowę, zgodziłeś się na to, że nie będziesz miał dostępu do wcześniejszych opcji (zapis w aneksie). Stąd nie masz dostępu do tamtych rabatów. Ale znów osoby ze "starymi" umowami, nie moga podłączyć HBO HD za 27pln, tylko za 35.90..

 

Czyli nie ma co się targować tylko brać za 27 zł .

Chyba najlepiej jutro, bo to drugi więc chyba do końca miesiąca taniej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużyłem Canal+ Start za 37 zl z mozliwości aprzejsćia na Kompakt lub Optimum, Bon na dekoder hd za 198 zl i MR za 15 zl. Umowa na 15 miesiecy.

 

Do tego dzis zamowilem Mini Full za 68 zl z N i wyjdzie mi taniej i lepiej niz full oferta w Cyfrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wie ktoś do jakiej kwoty można obniżyć sobie maksymalnie abonament za "goły" pakiet KOMPAKT przy przedłużaniu umowy? Chodzi mi o maksymalną zniżkę na ten pakiet jaką ktokolwiek uzyskał do tej pory...

 

chyba 47 zl za opcje z c+ ale sam kompakt to nie wiem

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z przedłużających umowy na nowych warunkach orientuje sie może czy jest możliwość dołączenia opcji Orange Sport do pakietu Start ?

Wdł. informacji podanych na na stronie Cyfry ale dla nowych abonentów opcja OS jest dostępna od pakietu kompakt w zwyż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzwoniłem do Cyfry do działu , gdzi przedłuża się umowy zaproponowali mi stwki standardowe czyli 62zł za kompakt z canal+ i za 78zł optimum z C+

czyli stawki jak dla nowych abonentów , więc rezygnujemy :) piszemy wypowiedzenie i do N przechodzimy

Niektóre osoby pisały , że przy przedłużeniu kompakt z C+ 47zł a Optimum z C+ za 57zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...