Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podpisałem umowę w sierpniu Prestiz HD multiroom i PVR . Czy jest możliwosć dokupienia Philipsa HD w jakiejs rozsądnej cenie. Czy ta możliwosć dokupienia 2 dekodera hd w cenach 99-149 zł przysługuje tylko nowo podpisującym klientom z opcją multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mario1980 Sami zaproponowali Ci takie opcje czy sam poprosiłeś? O takim przedłużeniu na razie mogę tylko pomarzyć :| Mam nadzieje, że im bliżej będzie końca miesiąca tym bardziej będą skłonni na takie rabaty

 

Sami zaproponowali. Był to ostatni dzień na przedłużenie umowy. Propozycję odrzuciłem i przeszedłem na czas nieokreślony. Powiedziałem że wolę płacić więcej, ale nie uwiążę się umową na 19 miesięcy w tak niepewnym dla Mnie momencie (przetarg na ekstraklasę). Na PVR-ze Mi nie zależało, a Optimum z Canal+ i Orange Sport mogę mieć średnio za 62 zł miesięcznie i w każdej chwili mogę wypowiedzieć umowę (oczywiście z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Deadprince .

 

Czyli jak mam pace 500 w najmie to dobrze zrozumiałem ze za 249 moge dokupic philipsa hd . Czy trzeba zdac pace pvr i wtedy mozna kupic dekoder. Chodzi mi o to czy mozna miec oba dekodery. Czy zakup philipsa jest jednoznaczy z oddaniem Pvr 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Odpowiadam na wcześniejsze pytanie. Tak miałem na wynajem PVR za darmo na okres 13 miesięcy. Pierwsze dwa telefony do Cyfry nie dały nic, kolejny 31 grudnia przyniósł efekt i mam go za 0 zł przez okres 24 miesięcy (chyba go wymienię na ten z 500 G). Moją kartą przetargową było to ze jestem z Cyfrą już 13 lat.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup philipsa hd jest teoretycznie możliwy po oddaniu PVR jednakże możesz później z powrotem go odebrać - jeżeli pracownik APS-u jest "myślący" to wyda Ci philipsa hd bez konieczności zwrotu PVR

Co mu podpowiedzieć żeby zaczął myśleć? :D Potrzebowałbym Phila i kombinuję na różne sposoby, a to z MR, a to ze zdaniem PVR ale obie opcje mi nie za bardzo odpowiadają. A jakby się dalo zakupić ten dekoder i zostawić PVR-a byłoby świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast teraz po przedłużeniu umowy na Optimum HD,CANAL HD,HBO HD oraz multiroom wychodzi mi około 86,85 zł w ICA, jakbym chciał zwiększyć na PRESTIŻ HD to cena cool :D

Po zrobieniu symulacji :

Wybrany przez Ciebie pakiet to:

PRESTIŻ HD

 

 

Twoja umowa obejmuje również opcję Multiroom.

 

Symulacja płatności

miesiąc naliczenie rabat do zapłaty

luty 2011 203,90 115,85 88,05

marzec 2011 203,90 115,85 88,05

kwiecień 2011 203,90 115,85 88,05

maj 2011 203,90 115,85 88,05

 

Tak naliczyło w ICA , nic tylko brać do zapłaty 88.05

 

A co pokazuje symulacja po 9 miesiącach?

 

Czy przypadkiem nie płaci się przez ostatnich 10 m-cy 100% za prestiżHD ?

Poza tym te ceny jakieś dziwne :jupi:

 

Tak daleko w przyszłość ICA nie wybiega, żebym mógł zobaczyć co po 9 miesiącach

Czemu ceny dziwne ? Prestiż mi wychodzi razem z multiroomem wtedy po 88, 05 , z 10 -tym miesiącem schodzę do swojego wynegocjowanego OPTIMUM HD za którego wtedy płace 100 % przez resztę czasu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jesteś pewien czy od 10 miesiąca można przejść z Prestiż HD na Optimum HD? Jak to się ma w kontekście tego, że nie można zmieniać pakietów na niższe?. Sam się zastanawiam nad takim rozwiązaniem a nie chciałbym płacić 100% za prestiż HD od 10 m-ca do końca umowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach przedłużenia i opcji multiroom dostałem poniższą ofertę na drugi dekoder :

 

"Uprzejmie informuję, że aktualnie moze Pan zakupić dekoder SD za 99 zł.

Dekoder PHILIPS HD (najem 15 zł/ miesięcznie, bądź 249 zł/ na własność)

Sprzęt odbiera się w autoryzowanym punkcie CYFRY+.

 

W celu wysłania listu uprawniającego do zakupu terminalu w ww. cenie, proszę o informację zwrotną."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...