Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne 50% rabatu (przynajmniej mi proponowano takie zniżki na pakiet optimum).

Prawdę powiedziawszy ze zniżkami cena jest bardzo przystępna, a po tych 9 miesiącach okaże się, że za kompakt z canal+ bez możliwości rezygnacji z opcji trzeba będzie płacić prawie 70 zł miesięcznie, a to już jest moim skromnym zdaniem dość spory wydatek (przynajmniej dla mnie).

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle że po 8 miesiącach będziesz płacił 25,90 bez możliwości rezygnacji z tej opcji, a na kompakt ile zaproponował rabatu?

Te 15,45zł jest z możliwością rezygnacji. Dzwoniłem na numer z gazetki, po rabat na pakiet odesłał mnie na infolinię abonentów. Swoją drogą dziwne, na jednym numerze walczyć o rabat na pakiet, na drugim o opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

w grudniu kończy mi się umowa na Optimum (Komfortowy z hd i pace 250 gb pvr 0zł). Zadzwonił teraz przedstawiciel z centrum cyfry + z promocją przedłużenia na tych samych warunkach co dla nowych klientów z tym, że dekoder za 0zł dalej. Dodatkowo posiadam drugą umowę też na Komfortowy + filmbox do końca stycznia 2011. Powiedziałem, że jest to niesprawiedliwe oferując mi przedłużenie tak jak dla nowych klientów i dla tych co mają jedną umowę a ja mam dwie. Po zagorzałej dyskusji (Pan się bardzo zdenerwował) zaproponował mi przedłużenie umowy z tym, że dostanę aneks do umowy. Mówi on, że dostaję 30 dni okresu, w jakim będę mógł zmienić umowę gdyby hipotetycznie w grudniu była nowa lepsza świąteczna umowa. Czy warto zaryzykować? Gdyby faktycznie zmieniła się promocja to będę mógł zmienić na nową.

 

Proszę o podpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwonił do mnie konsultant w sprawie przedłużenia umowy. Generalnie to był mało zorientowany bo się strasznie "motał". Mówi mi, że ma promocje że za dekoder będe płacił 15zl a nie jak teraz 20 (ja mam bezpłatne użyczenie). Pytam o umowy 13m to mi, że cyfra się z nich wycofała już w sierpniu. Ja mu na to że jak to jest skoro ojciec przedłużał jakieś 3 tyg temu i dostał na 13m a ten mi tu że tych umów nie ma od sierpnia ;) Koleś odpowiada, że to może wziął telewizje n (to mnie rozbawił tym swoim tekstem). Powiedziałem mu, żeby się douczył oferty bo jest nie zorientowany i skoro nie ma umów na 13m to nie mamy teraz o czym rozmawiać. W poniedziałek wysyłam wypowiedzenie, umowa do końca stycznia 2011r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@reansys

 

Skoro chcesz pozostać przy dotychczasowej ofercie pakietowej to nie lepiej poczekać do grudnia i zobaczyć co się wydarzy w okresie mikołajowo - świątecznym ? Z doświadczenia z lat ubiegłych wynika, że w grudniu nie powinni Ci zaproponować mniej korzystnych warunków, od tych, które dzisiaj otrzymałeś. Ja bym osobiście się wstrzymał na Twoim miejscu, ale oczywiście nikt za Ciebie nie podejmie tej decyzji ;-)

Pytam o umowy 13m to mi, że cyfra się z nich wycofała już w sierpniu. Ja mu na to że jak to jest skoro ojciec przedłużał jakieś 3 tyg temu i dostał na 13m a ten mi tu że tych umów nie ma od sierpnia ;) Koleś odpowiada, że to może wziął telewizje n (to mnie rozbawił tym swoim tekstem). Powiedziałem mu, żeby się douczył oferty bo jest nie zorientowany i skoro nie ma umów na 13m to nie mamy teraz o czym rozmawiać.

Umowy 13 miesięczne były zawierane do końca października br. Obecnie taki okres umów nie jest już proponowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin_M zgadza się, mam zamiar pozostać przy tym co mam. Waham się:D Codziennie analizuję zmiany na rynku, wypatruję tych promocji. Dziwi mnie a bardziej zastanawia ta klauzula 30 dni, którą mi zaoferowali. Czyżby to miałaby być oznaka, że nie będzie nowych lepszych promocji? Jeśli bym podpisał jutro a w grudniu będzie nowa oferta to pozwolą mi podpisać znów nową. Z mojego punktu widzenia spoko, ale co oni z tego mają? Myślę, że coś to jest podejrzane. A co do promocji to wiem, że można od cyfry dostać dużo (w kwietniu oferowali jak pamiętam promocyjne canal + za 19,90 a ja wytargowałem zmianę komfortowego, za którego płaciłem 31,90 na prestiżowy+hd za ok 54 zł do końca września ).

 

Mam splliter, jednego pace 2221, który wykupiłem do drugiej umowy na własność i w styczniu (lub grudniu) do drugiej umowy chcę kupić tego philipsa hd bądź tego sagemcom hd. Co proponujecie? Czy ten philips jest dobry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj włączono mi na 4 miesiące paczkę HBO za 14,95 zł płatne od grudnia. W zeszłym miesiącu zrezygnowałem z tej opcji zupełnie. Jak sam dzwoniłem i dopytywałem o jakiś rabacik to mnie zbyli, że nie ma promocji, że nic nie mogą zaproponować, takie kity żenili a jak się wyłączy to potem sami jęczą i dają za pół darmo. Mi akurat to przypasowało, bo na święta i tak bym znowu sam włączył. A, i w każdej chwili mogę tą opcję wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

torre24 nie bedzie można całkowicie zrezygnować po 30 dniach z cyfry. Dla przykładu:

 

podpisuję dziś umowę na optimum hd na 19 miesiecy bez dodatkow. Jeżeli do 13 grudnia pojawi się nowa oferta cyfry, która będzie mi bardziej pasować to za grudzień zapłacę tak jak jest teraz w promocji a od stycznia zostanie uruchomiony nowy pakiet, który podpiszę. Ta klauzula nie pozwala zerwać i zrezygnować.

 

Dziś mają dzwonić i zaryzykuję. Będę w nadzieji liczył, że w ciągu tych 30 dni coś się pojawi lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie umowy:

1. Canal +, Pakiet Komfortowy+ i Pakiet Canal+,Philips PVR HD 250 GB za darmo do stycznia 2011, umowa marzec 2009 - styczeń 2011.

2. Canal+, Pakiet Komfortowy i Pakiet Canal+,Philips PVR HD 250 GB za 10zł miesięcznie, umowa od 2 listopad 2009 - 31 grudzień 2010.

Zadzwonił konsultant i zaproponował na razie propozycję do umowy, numer 2, umowa na 19 miesięcy.

O to:

- Optimum, 9 miesięcyx50% ceny, następne 10 miesięcy normalna cena

- Canal+, 8 miesięcyx12.95zł, 11 miesięcyx25.90zł

- Filmbox, 6 miesiącyx50% ceny, nastepne 13 miesięcy normalna cena

- dekoder przez 19 miesięcy za 15zł

 

Istna kpina, poczekam do grudnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamietaj ze kazda umowa promocyjna musi byc wypowiedziana z miesiecznym okresem wypowiedzenia czyli ta do grudnia musi byc zalatwiona do konca listopada

wowczas umowa przeksztalci sie na czas nieokreslony , wroci oryginalna cena za to z czego teraz korzystasz ale okres wypowiedzenia zwiekszy sie do 3 miesiecy , wiec bedziesz placic pelny koszt umowy przez 3 miesiace , mam nadzieje ze pamietasz o tym .

Nie ma czegos takiego ze zrezygnujesz sobie z umowy np w polowie grudnia nie dziala to od zaraz jak napisales , zadna umowa tak nie funkcjonuje doczytaj ja albo zadzwon do CTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwoniłem do CTA w celu rozpoznania czy już jest przygotowana jakaś standardowa umowa przedłużeniowa dla mnie(umowa do stycznia 2011) a bardzo uprzejmy konsultant(że też nie zapamiętałem danych :/) powiedział mi żebym zadzwonił w połowie grudnia bo nie chce mi teraz mydlić oczu gorszą ofertą :shock:

W rozmowie przyznał,że Cyfra w tym roku "właściwą" ofertę świąteczną wypuści miesiąc później niż rok temu.

 

Mój post może posłużyć kolejnym dywagacją odnośnie tego czy warto czekać do grudnia czy podpisywać od razu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też pan konsultant przy proponowaniu promocji na HBO napomknął, że zaraz mam koniec umowy, czy będę chciał ją przedłużać i takie tam. Powiedział, żebym spokojnie czekał do połowy grudnia - wtedy na pewno będzie lepsza oferta niż obecnie proponowana i wypowiedzenie do końca grudnia (umowa kończy się wraz z końcem stycznia 2011r.) Osobiście nie liczę na cuda - najbardziej interesują mnie kanały HD i opcja Canal+ HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie,

 

dziś przedłużyłem swoje 2 pakiety:

 

1. do grudnia 2010 Optimum z kilkoma HD, Philips PVR HD za 0zł

2. do stycznia 2011 Optimum + filmbox

 

Obydwie umowy zostały zakończone i zaakceptowałem 2 po Optimum HD z canal + hd na 19 miesięcy. ( mam jeden dekoder philips pvr hd a drugi dokupię może tego sagemcom hd). Cała akcja wyglądała tak jak opisałem wcześniej. Dostałem na dwie umowy klauzule o zmianie umowy do 30 dni od podpisania, czyli do 13 grudnia 2010. Pytałem się Pani czy cyfra w takim razie wypuści jakieś nowe promocje po 14 czyli nie będę mieć odwrotu, to odpowiedziała, że nie ma nowych promocji i nie będzie bo nie są jeszcze naszykowane. Po tych zapewnieniach chciałem się wycofać, nagle Pani powiedziała, że cyfra wypuści ofertę mikołajkową do 6 grudnia i będę mógł zmienić ofertę. Czyli JEDNAK BĘDZIE NOWA PROMOCJA. Dzisiejsze podpisanie wyszło mi na duży plus, płacę 2 x 54zł zamiast 2 x 64zł i mam do tego jeszcze opcje hd na drugiej umowie i pakiet canal+ hd na obydwu. Jak tylko pojawi się lepsza, ta zostanie zakończona i podpiszę nowe. No chyba, że cyfra oszuka i nie zrobi promocji mikołajkowej a wtedy będę w plecy:D Zobaczymy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...