Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pecha jeżeli chodzi o konsultantów. Umowa kończy mi się 31.08 (wypowiedzenie leży u nich) i jak na razie jedyne co chcieli mi po długich negocjacjach zaoferować to Prestż HD za 119 zeta (OK), kontrakt na 18 msc (chcę na 13) i PVR za 10 pln (oczekuję że będzie za free).

Dziwi mnie ich upór, bo abonentem jestem już 10 rok i cały czas najwyższe pakiety, a z tego forum wiem, że nie oczekuję czegoś niemożliwego. Może już im nie zależy na takich abonentach ?

Dam im jeszcze jedną szansę, a jak nie to dekoder idzie do zwrotu, i pozostanie tylko N. Do C+ może wrócę jak trafi się dobra promocja we wrześniu lub na święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwagier wynegocjował nową umowę z Cyfrą:

Komfortowy+

Canal+ z opcją Canal+ HD

Stała opłata 70,80zł/mieś :jupi:

 

Co myślicie ?? :D

Ja wynegocjowałem podobnie,Komfortowy + z opcją Canal + (nie brałem opcji Canal + HD.)Umowa na 18 miesięcy i stała opłata przez cały okres umowy 69,80.

Może cudowana oferta to nie jest ale teraz raczej wiecej nie ugra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą oferta.

 

18miesiecy

 

prestiż hd 118zł

multiroom 15zł

pvr pace pierwsze pół roku za darmo później 20zł.

 

Zważywszy na to, że nie wiedzą iż wysłałem wypowiedzenie uważam, że całkiem całkiem propozycja.

Podziękowałem uprzejmie i czekam co będzie we wrześniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jaką maksymalną cenę da się dostać za Podstawowy + CANAL+ z PVR? Kiedyś do PVR za darmo była opcja 5xHD, co się z nią stało? Co z anteną przy odbiorze dekodera? Mam standardową 60-tkę i na niej raczej kanały w HD nie będą najlepiej odbierać.

W ostatnich dniach przedłużałem umowę:

- podstawowy -30%

-canal+ HD-30%

zamiast 5xHD otrzymałem HD mix w cenie 8zł

pace HD 500 za free na cały okres, który bedzie wynosil 13 miesiecy i to wszystko w cenie 65,96 miesiecznie

Do tej pory rowniez mialem standardowa 60-tke.Duzy talerz z twinem dokupilem za 98zł

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi na moje poprzednie pytania bardzo mi one pomogły. Posiadam jeszcze jedno pytanie poniewaz chcac wziąć dekoder pvr jako nowy klient nie dostane go za darmo a zalezy mi na ogladaniu vod a tak sie sklada ze moj wujek posiada taki dekoder i pomysł jest taki zeby on pozyczył mi swoj dekoder pace pvr hd a ja dałbym mu swoj sd który wezme czyli sd. Oczywiscie jasne jest ze ten jego pace nalezy do cyfry i w razie gdyby chciał rozwiazac umowe oddaje wujkowi dekoder a on zwraca go do cyfry. Ale czy jego dekoder pace pvr bedzie działał z moją kartą i będe mógł kupować filmy vod czy tylko ta opcja działa z karta z którą był brany dekoderw tym wypadku karta wujka? dzieki jeszcze raz za odpowiedzi i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ plociarz

 

1. z Twoją kartą sprzęt będzie działać poprawnie w pełnym zakresie

2. Robiąc zamówienie VOD, nawet jak masz swoją karte w środku, a mając dekoder wujka, robisz to zamówienie na koszt/rachunek również wujka [ na kontrakt na którym jest PVR ]

3. Jezeli juz będziesz chcial zrobic zamówienie i będziesz rozmawiał z CTA, to pamiętaj, aby podać dane umowy wujka, nie swoje ! ;)

 

oprócz tego gitara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@terra incognita Dzięki wielkie za wyczerpującą odpowiedz a z HBO digital jest to samo jak z vod ze żeby oglądać to wujek musiłaby zamówić czy ja mogę wziać do swojego abonamentu i będzie działało na tym dekoderze? Aha a kanały ewentualnie hd mogłbym też zamówić czy nie da rady bo np. w systemie będzie że brałem kartę z dekoderem sd i niemogę? Dzięki i sorry za może czasem głupie pytania :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas przedłużania umowy dostałem zapewnienie od konsultanta, że będę płacił 86 zł/m-c w tym dekoder pvr gratis. po wejściu na ICA opłata wynosi 97,16 zł. zadzwoniłem dzisiaj do CTA i Pani poinformowała mnie, że w aneksie nie ma nic o darmowym pvr. mają przesłuchać moje rozmowy z konsultantem i wtedy stwierdzą, czy nie kłamę oraz czy będę miał ten dekoder za free. czy ktoś miał z Was taki przypadek i jak zakończyła się sprawa?

 

 

ja mialem podobny przypadek ale chodzilo o opcje c+hd. po niecalym miesiacu pani oddzwonila i sprawa zostala wyprostowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś jest na rzeczy, w moim kontrakcje kwota zobowiązań powinna opiewać na kwotę 81,66 zł, a w ICA widzę kwotę 101,66, jak się okazało, nie uwzględniono rabatu na wynajem dekodera PVR.

Podczas rozmowy z konsultantem od razu można złożyć reklamację z prośbą o odsłuchanie nagrania z rozmowy podczas której przedłużono kontrakt.

Warto weryfikować w ICA, by od razu składać ewentualną reklamację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po kolejnym już telefonie z C+ w sprawie włączenie kanałów HBO w "super promocyjnej" cenie zgodziłem się.

Telefonicznie pan obiecał że do końca roku 50% taniej na 3 kanał HBO i 50% taniej HBO HD. W sumie 14,99zł + 3zł.

Kanały włączone do grudnia z możliwością wyłączenia od stycznia. Zobaczymy czy będą słowni i nie będziesz szopek

z wyłączeniem kanałów HBO od stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Interesuje mnie przedłużenie umowy: pakiet Podstawowy, Canal+ HD oraz dekoder. Obecnie płacę 98,8zł. Zaproponowano mi 87zł przez 18 m-cy (ta sama oferta dla nowych klientów wynosi ok 79zł z nowym dekoderem). Jak należy negocjować z cyfrą? Dzwonić do nich (często?) czy czekać na tel od nich? Łagodnie z nimi czy ostro :> ? Wypowiedzenie mam do końca sierpnia. Zależy mi bardziej na przedłużeniu umowy niż wzięcie nowej. Z poprzednich postów widać, że można uzyskać ciekawe oferty w granicach 50 paru zł (chociaż wszystko poniżej 80zł zaakceptuję :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie dzwoniła do mnie kobieta z działu promocji Cyfry+, ale ma zadzwonić po południu. Zastanawiam się co chce mi zaproponować. Pewnie będzie to promocja na HBO, bo na Canal+ mam zniżkę do końca umowy.

Orientuje się ktoś czy są jeszcze jakieś promocje, oprócz zniżki na Canal+, HBO i kanały HD ?

Jak będe po rozmowie to napiszę co mi zaproponowano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie korzystam ze zniżki na Canal+ i zastanawiam się czy ktoś z Was dzwonił do Cyfry+ aby zrezygnować z tej opcji z powodu podwyżki abonamentu ? Zastanawia mnie czy jest jakaś dodatkowa znizka (obejmująca tą podwyżkę obowiązujacą od 1 września) dla takich osób które chcą zrezygnować z tej opcji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...