Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj musiałem 3x powstrzymać przemiłą panią konsultantkę przed włączeniem mi HBO:

1.HBO sd w promocyjnej cenie 29,90(sierpień za darmo)-odmówiłem

2.HBO+HBO HD w promocyjnej cenie 29,90(sierpień za darmo)-odmówiłem

3.HBO+HBO HD+HBO digital w promocyjnej cenie 14.50(sierpień za darmo)-odmówiłem,chociaż muszę przyznać że to chyba dobra oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur6436

 

U mnie było dziś podobnie tylko najpierw mówiła o HBO za 14.50 zł, ale gdy jej odmawiałem dorzuciła jeszcze HBO HD też za 14.50 zł lecz nie wziąłem tego.

P>S> Jakaś fajna babka dzwoniła że nie mogłem odłożyć słuchawki miło sie jej słuchało jak trajkotała. Gadałem 12 minut. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą dzwonił do mnie konsultant z promocją na pakiet prestiżowy HD o 12 zł mniejszą przez 6 miesięcy bez możliwości zmiany pakietu odmówiłem mówiąc że szykują się jakieś zmiany i poczekam do września konsultant odpowiedział że z ich strony drożeje tylko canal+ o 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może któryś z Forumowiczów przerabiał temat renegocjacji pakietu przez konsultantów a konkretnie zmiany 5xHD na HD Mix bez dodatkowych dopłat w przypadku opcji (chyba teraz już niedostępnej ale pewności nie mam) "Gotówka z góry" za okres minimalny dla pakietu komfortowy+ i C+ HD. Będę wdzięczny za podpowiedzi bo nie wiem czy jest sens dzwonić a przez ICA nic nie jest aktywne a właśnie kończy mi się umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz swój dekoder HD i umowa Ci się kończy w sierpniu, to możesz dostać na 13 miesięcy Komf+ C+ HD i HD Mix za 80,66zł. To max.

 

mi udało się dokładnie takie warunki wynegocjować (kilka dni temu), 81 zł za komfortowy+, Canal + HD oraz HD Mix - dodatkowo dzierżawa Pace HD 500 GB - 0 zł - umowa na 13 miesięcy

nie wiem, czy da się zejść poniżej 80 zł z tą konfiguracją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem taką propozycję przedłużenia umowy:

Podstawowy+

Canal+

Canal+HD

HD MIX

PACE PVR 500GB

 

za 78zł/msc przez cały okres trwania umowy (13msc) :/

a jeszcze tydzień temu za taką samą konfiguracje oferowali mi 64zł/msc i teraz już ponoć do tamtej się nie da wrócić.

Jeszcze konsultantka powiedziała, że w razie czego do końca września będę mógł z tego zrezygnować czyli po prostu rozwiązać umowę. Może wtedy będą lepsze promocje?

Jak myślicie co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz na ten miesiąc próbny wejść, zadzwonisz we wrześniu na 223104565 czy tam 46 końcówka, to obojętne, i powiesz że skorzystałeś z takiej możliwości odstąpienia od umowy. Jednocześnie powiesz, że nie rezygnowałbyś, gdybyś otrzymał lepsze warunki niż teraz. Oczywiście też możesz przy nich pozostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zdania, a najczęściej przewija się pytanie o koszt PVR'a, aby jeżeli już ktoś pisze co dostał i za ile, aby również [ a nie jest to chyba dla nikogo problem kto tu się udziela ] wyszczególnić ofertę - będzie łatwiej porównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w C+ mają dużą akcję z nakłanianiem ludzi do HBO i dodatkowych pakietów telefonicznie.

Dzisiaj dzwonili 3 razy w tej samej sprawie pomimo prośby żeby kontaktowali się w godzinach późniejszych.

Propozycja to: wszystkie kanały HBO do końca sierpnia gratis a do końca grudnia za 50% czyli za 14,90 zł.

Pakiet jaki mam to Komfortowy+ z opcją HD i C+ HD. Jak dla mnie bez rewelacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też dzwonili dzisiaj 2 razy i w końcu zdecydowałem się na HBO + HBO HD - 50% zniżki na 4 m-ce od września (14,95 zł + 3zł = 17,95 zł ).Nie jest więc chyba tak źle. Swoją drogą za pierwszym razem dzwoniła do mnie całkiem przyjemna konsultantka i możliwe że była to ta o której pisał kolega wczesniej- 10 minut rozmowy minimum, a że była taka jakaś śmieszna to rozmawiałem z nią dalej :smile: . Negocjowałem jeszcze HBO Digital, ale w końcu się poddałem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw dzwonił aż za bardzo miły pan a później średnio miła pani która odebrałem jak by chciała

dostać informację tak, biorę. Jeśli już to wezmę opcję 3 x HBO za 14,9 + HBO HD za 3zł.

Rozumie że to jest na okres kilku miesięcy obniżka a później 100% płatności ?

Umowę z C+ mam chyba do końca stycznia lub lutego i na chwilę obecną raczej nie zamierzam jej przedłużać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do was dzwoniła ta sama Pani, to naprawdę musi być obrotna, tym bardziej że C+ ma w bazie jakieś 1,5mln abo (chodź część odpada bo już ma HBO), nigdy nie pracowałem w call center, ale ile taki konsultant może dokonać rozmów dziennie, może z kilkaset, szczególnie że tutaj niektórzy rozmawiają po kilkanaście minut nawet.

 

Osobiście byłbym zainteresowany jakąś zniżką na Cinemax, ktoś wie czy takie coś oferują, bo HBO, C+ (za pół ceny przez całą umowę) i Filmbox (za darmo przez cała umowę) to już posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...