Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z usługi multiroom można skorzystać każdy pod warunkiem posiadania pakietu co najmniej komfortowego+ (nie muszą być podłaczone opcje premium) oraz braku zaległości na kontrakcie. Natomiast powrót do zwykłej karty cameleon dopiero po 2 pełnych miesiącach użytkowania z tej usługi. Nie wiąże się to z przedłużeniem umowy :!:

 

z końcem sierpnia kończy mi się umowa.w związku z powyższym jeżeli jutro wezmę multiroom, a wyślę wypowiedzenie z końcem sierpnia to jak to się ma z 2-miesięcznym użytkowaniem multiroom?policzą mi po prostu multiroom za 2 miesiące czy będą robili problemy z utrzymaniem wypowiedzenia?wybacz, że pytam o takie [beep]erele, ale doświadczenie nauczyło mnie, że z cyfrą trzeba być bardzo ostrożnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem.na święta niezłe promocje dają.

 

Przeanalizowałem z listopada 2009.

 

pvr za darmo

multiroom za darmo

kanały hd za darmo

przy umowie na 13M. pierwsze 9 50procent zniżki

 

to przy najwyższym pakiecie prestiżowy hd średnio dawało 110zł.umowa na 13m.

to jest świąteczna oferta.

 

Jak nie dadzą mi fajnej oferty do końca sierpnia to muszę wysłać wypowiedzenie bo inaczej do końca roku będą mnie mieli w poważaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy szef na to niema wplywu. To co sugeruje wszystkim ktorzy sie wachaja.

Przechodzcie na podstawowy da sie przezyc 42-43/m-sc i czekajcie do Listopada/Grudnia a wtedy podpiszecie fajne aneksy na 13/18 miesiecy i wszystko dostaniecie za 50% a niektore rzeczy w jeszcze lepszych warunkach. Troche studiuje juz te tematy i warto naprawde zaczekac. Ta platforma wie ze teraz zaczely sie ligi pilkarskie itp wiec wiekszosc przedluza umowy na smiesznych warunkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś jeszcze dostać Phillipsa PVR HD 250gb, natomiast na zwykłego Phillipsa HD bez dysku to raczej nie licz, już dawno ich nie ma w punktach. Niewykluczone, że za jakiś czas znów pojawią się w ofercie dekodery HD bez dysku, ale już nie koniecznie od Phillips/Pace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do 01.2011 i opcje Canal+ z rabatem 50% do końca sierpnia.Teraz i opcja C+ drożeje do 39,90 i tracę ten rabat.Czy jest szansa by do konca umowy płacic im za canal góra 20zł ? Bo ja nie wyceniam go na więcej.Czy powitalny tez drożeje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do 01.2011 i opcje Canal+ z rabatem 50% do końca sierpnia.Teraz i opcja C+ drożeje do 39,90 i tracę ten rabat.Czy jest szansa by do konca umowy płacic im za canal góra 20zł ? Bo ja nie wyceniam go na więcej.Czy powitalny tez drożeje ?

Czytaj czasami wczesniejsze posty, jeden czy dwa wczesniej, napisałem o moim kontakcie z cyfrą, gdyż także mam umowę do stycznia 2011 i od września miałem płacić za pakiet komfortowy i kanały canal+, 100 %. Znajdziesz podpowiedź co możesz uzyskać, jak zadzwonisz na infolinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście nie dyskutuję o zwyczajach zarządu C+, ale tak mi sie nasunęło, bo kilka m-cy temu dostałem to co chciałem na przedłużenie za 50%, teraz sąsiad prosił o to samo i nie ma mowy. Druga rzecz: mieszanie w garach z nowymi pakietami wyglada, że C+ chce dobrać się do portfeli z innej strony (wchodzą dziwne dodatki HD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do 11.2011 na pakiet powitalny + opcje Canal+ na cały okres umowy za pół ceny.

Więc mam pytanie czy od września będę musiął za C+ płacić więcej niz dotychczas i jeśli tak to czy mógłbym zrezyzygnować z C+ a zamiast niego wziąć Orange Sport?

Nie, placisz normalnie tak, jak płaciłeś. Cena zmieni się dopiero po 11.2011. Dzwonilem, pytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do 11.2011 na pakiet powitalny + opcje Canal+ na cały okres umowy za pół ceny.

Więc mam pytanie czy od września będę musiął za C+ płacić więcej niz dotychczas i jeśli tak to czy mógłbym zrezyzygnować z C+ a zamiast niego wziąć Orange Sport?

 

Przeczytaj sobie artykuł z linku zamieszczonego poniżej. Jest tam wszystko wyjaśnione odnośnie gwarancji niezmienności ceny za opcję CANAL+.

 

https://satkurier.pl/news/57489/cyfra-od-1-wrzesnia-zmiana-cen-i-nowe-opcje.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może kogoś to zainteresuje:

 

umowa do 01.2011, prestiżowy 50% do 09.2010,

 

"Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że w przypadku zmiany na

pakiet Prestiżowy HD+ Pana opłaty abonamentowe wyniesie we wrześniu 2010

roku 67 zł 55 gr. Wyjaśniam, że 50% zniżki na pakiet Prestiżowy+

obowiązuje do 30 września 2010 roku. W związku z tym, opłata

miesięczna od 1 października 2010 roku wynosiłaby 143 zł.

 

Jeżeli jest Pan zainteresowany powyższa modyfikacją, proszę o

informację zwrotną."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed momentem dzwonił do mnie konsultant Cyfry+ z propozycją paczki HBO + Filmbox w cenie samego HBO. Po chwili rozmowy zaproponował dodatkowo rabat 50% na cztery m-ce (sierpień gratis). Obecnie posiadam Komfortowy+, Canal+, HD MIX i dzierżawę PACE PVR 500 w łącznej cenie 69,80 zł (umowa przedłużana z końcem czerwca br.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...