Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Canal+, to uważam że lepiej by było gdyby były one rozdzielone na dwie opcje: filmowa i sportowa np. 10zł za 2 kanały filmowe Canal+ i 10 zł za 3 kanały sportowe. Ponieważ jaki jest sens wykupowania całego pakietu 5-ciu kanałów, jeżeli i tak korzystam tylko z dwóch filmowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chodzi o to, że co nie ma sensu dla ciebie ma sens dla Cyfry+. Tobie może i nie opłaca się wykupywać czegoś, czego i tak nie będziesz oglądał, jednak Cyfrze+ jak najbardziej się to opłaca, bo będą mieć dodatkową kasę i nie widzą w tym nic złego. Wkońcu ty zapłaciłeś, oni udostępnili ci te kanały, a że ty ich nie będziesz oglądał to nie ich problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to moj pierwszy post na tym forum, od kilku dni je sobie czytam, wiec postanowilem sie rowniez zrewanzowac i kolejnym osobom trafiajacym na to forum dodac troche biezacych informacji.

 

Moja matula ma cyfre jeszcze od czasow canal+, wiec dlugo dlugo... Obecnie jest na umowie na czas nieokreslony i placi ok. 80zl za pakiet komfortowy (w tym 10zl za wynajem dekodera), ale nie ma kino polska czy axnow, ktore sa w obecnym komfortowym. Czyli delikatnie mowiac przeplaca. Nie musze chyba dodawac, ze w tej oplacie nie ma rowniez paczki c+ czy tym bardziej hbo...

 

Reklamy wielkanocne natchnely mnie by poszukac tanszej oferty (przy okazji okazalo sie, ze matula dostala w kopercie oferte bozonarodzeniowa, ktora byla duzo lepsza od obecnej promocji i nawet nie otworzyla tej koperty o_0). Co sie dowiedzialem na infolinni (bo ICA na stronie www cyfry+ bylo malo przydatne):

 

1) Moga mi zaoferowac przy przedluzaniu tylko to samo co nowym abonentom. Przed wielkanoca skonczyla sie sytuacja, ze osoby przedluzajace mialy lepsze warunki niz nowe (choc pani z BOK, zanim mnie dzisiaj przelaczyla do Dzialu Utrzymania Klienta powiedziala, ze jak mam taki staz to napewno dostane lepsze warunki niz nowi, ale okazalo sie to nieprawdą). Obecnie oferty dla nowych i przedluzajacych sa zrownane. Mnie interesowal pakiet podstawowy (bo matula i tak nie oglada kanalow, ktore sa dodatkowo w komfortowym) na 18mc (dzieki temu matka ma koniec umowy na boze narodzenie 2011, a na swieta sa podobno najlepsze oferty) wiec wiaze sie z tym promocja 50% na 10mc. Czyli przez pierwsze 10mc oplata 25,74 a przez kolejne 8mc oplata 42,9. Srednio wychodzi 33,37 za miesiac (gdyz oplata 10 zl za wynajem dekodera zostaje zniesiona), czyli olbrzymia roznica z obecna sytuacja

 

2) Do tego myslalem o pakiecie c+ ale dowiedzialem sie, ze cena 9,90 dla osob, ktore zobowiaza sie nie zmniejszac pakietu przez caly okres trwania umowy (takie cos bylo w ulotce jaka wzielem od przedstawiciela c+ dwa dni temu) juz nie obowiazuje bo skonczyla sie jakos troche przed wielkanoca :( Wiec oplata 19,9 za 18mc za pakiet c+

 

3) Oferta "zima z plusem" omawiana w dziale promocje na tym forum, nie dotyczy przedluzajacych umowe. Poza tym, gdyby chciec kombinowac z braniem nowej umowy na inna osobe to okres wypowiedzenia dla bedacych na nieokreslonym to 3 pelne miesiace liczac od 1go najblizszego miesiaca a do tego oszczednosc jest raptem 3zl w stosunku do pakietu podstawowego (a jak mowilem komfortowy od podstawowego rozni sie kanalami praktycznie nie interesujacymi mojej matki)

 

4) Obecna "wiosenna promocja" ma byc podobno tylko do ok. polowy kwietnia - nie wiem czy to prawda czy tylko tak strasza

 

jakby ktos mial jakies komentarze do powyzszego to b. chetnie przeczytam

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ale widzac co niektore posty (i stopki) na tym forum dowiedzialem sie o Telewizji Na Karte. I tu powaznie sie zastanawiam..

Sa tam oprocz glownych polskich, Tvn Style i tvn24 oraz dostepna za darmo TVP Kultura, czyli to co matula glownie oglada. I to wszystko w cenie 10zl przy kupieniu karty na 12mc. I tu mam 2 pytania:

 

1) Czy pioneera bct-1430 da sie przerobic na ogladanie TNK? Z tego co czytalem na necie wgrywa sie jakis soft czy cos i wtedy mozna uzywac ten dekoder do ogladania TNK przez wkladanie ich karty w otwor na karte bankomatowa. Ktos sie juz w cos takiego bawil? Bo podobno dekodery do TNK kosztuja w ich punktach ok. 200zl co juz czyni zabawe sporo drozsza

 

2) Jakby matula przechodzila na tnk to by rezygnowala z C+ (czyli 3 miesiace okresu wypowiedzenia). Obecnie ma dekoder na wynajem. Jak dzwonilem do babki na BOK to powiedziala, ze moge napisac pismo, ze chce zeby dekoder stal sie moja wlasnoscia i jest szansa, ze przy tak dlugim stazu i terminowym rozliczaniu ten dekoder przeszedl w nasze rece nawet za symboliczna zlotowke czy cos kolo tego. Ma ktos doswiadczenie w tej kwestii, przechodzil przez podobno procedure?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :

po pierwsze 10 zł na miesiąc za TNK wychodzi chyba przy doładowaniu na 24 m-ce(odpowiedni dział na forum )

po drugie: oczywiście da się wykorzystać slot na karte bankomatową(wymaga wgrania nowego softu dostępnego na różnych stronkach) lub jak nie chcesz się w to bawić istnieje takie urządzonko jak bloker TNK i wtedy wykorzystujesz główny slot.

po trzecie niewiem jak wygląda sytuacja z przechodzeniem na wlasność wynajmowanego dekodera myślę że przy odpowiednim stażu może być taka możliwość choć pewien nie jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol. kolaj przy stałej opłacie na 18 m-cy powinieneś mieć możliwość uzyskać za podstawowy+ kwotę 29,9 zł. Ja wczoraj przedłużałem umowę na komfortowy+ za 44.90 miesięcznie (oczywiście dzierżawa gratis). Jako bonusik podłączyli mi C+ i HBO gratis do końca miesiąca. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Taiszo. Świetne analizy. Serio.

Cyfra stosuje te zabiegi marketingowe, bo życie zmusza. Mają ceny zawyżone w stosunku do średniej krajowej zarobków w Polsce.

Gdyby kurczowo trzymała się cen standardowych, to n i TNK dawno wyprzedziłyby najstarszą platformę w Polsce.

Bo ludzie kierują się ofertą cenową i jeżeli wierzyć statystykom, to CP odlatuje pozostałym platformom jak Simon Amman.

Dlatego każdy tu z piszących wymienia się doświadczeniami i daje lepsze lub gorsze wskazówki, jak negocjować z Operatorem.

Nam zależy na dobrej ofercie, a Operatorowi na pozyskiwaniu nowych Abonentów i zatrzymaniu "starych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pioneera bct-1430 da sie przerobic na ogladanie TNK?...

Jak najbardziej, sam mam podobny soft na swoim Mediasacie aczkolwiek z innych powodów, do białej gorączki doprowadzał mnie brak możliwości ustalania kolejności kanałów.

Teraz do pasji doprowadza mnie to samo na Pace PVR :mrgreen:

 

... Jak dzwonilem do babki na BOK to powiedziala, ze moge napisac pismo, ze chce zeby dekoder stal sie moja wlasnoscia i jest szansa, ze przy tak dlugim stazu i terminowym rozliczaniu ten dekoder przeszedl w nasze rece nawet za symboliczna zlotowke czy cos kolo tego. Ma ktos doswiadczenie w tej kwestii, przechodzil przez podobno procedure?

 

Sam ostatnio przejmowałem na własność Mediasata BTC-1530 (koszt 1zl), jednak w moim przypadku potraktowano to jako aneks do zawartej wcześniej umowy "utrzymaniowej".

Pierwotnie kiedy dowiadywałem się o sam wykup, bardzo starali się przy tej okazji związać mnie z sobą, umową na rok kolejny... Jako, że w planach miałem już świąteczne promo więc z wykupem postanowiłem się wstrzymałem do chwili podpisania umowy.

 

Tak czy inaczej, też byłem zmuszony do napisania listu z prośbą o umożliwienie wykupu terminala i wysłania go na adres korespondencyjny Cyfra+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, trzeba doladowac za 240zl i pewnie jeszcze 29zl za 1szy starter, do tego zaplacic komus za wgranie softu.. to juz nie tak tanio sie robi z tym TNK. Dodatkowo matula jeszcze 3 miechy placila by 80 zl, a tak tylko 33 za c+. Ale jeszcze przemysle

 

kol. jedrus25, a gdzie uzyskles taka oferta? U konsultanta przez tel czy w salonie cyfry+? Bo ja jak dzwonie do BOK to mowia, ze jest taka oferta jaka jest i nic nie da rady zrobic. A nie chce sie bawic w rezygnacje z uslug i 3miesieczny okres wypowiedzenia bo uzyskam raptem ciut mniej, do tego ryzyko ze sie promocja skonczy (jak pisalem wyzej podobno ma byc do polowy kwietnia) i matka wyjdzie na tym jak zablocki na mydle...

 

Jeszcze jedno co sie dowiedzialem w niedawnej rozmowie z konsultantem BOK. Ze mozna zamowic pakiet c+ na jeden miesiac i jakbym to zrobil np dzis to bedzie on dzialac od zaraz a planosc bedzie tylko za maj. I w maju trzeba zglosic, ze prosze o wylaczenie od 1 czerwca. Jako ze jeszcze przed nami ponad 20 dni kwietnia, wiec wychodzi praktycznie po 10zl za mc.

Spytalem wiec, czy moge tak robic co 2 miesiace. Ze rezygnuje i zaraz na poczatku nastepnego miesiaca znow zamawiam i mam jeden miech gratis a jeden platny wiec cena za pakiet c+ jest dzielona na dwa. Pan w BOK powiedzial, ze teoretycznie moge tak robic, ale nie powinienem z "tym przeginac" :D takie dokladnie slowa uzyl. Do tego pewnie cena nie byla by juz 19.90 a 29.90 wiec mniejsza oszczednosc. Probowal ktos tak cwaniaczyc i jak to dziala, albo jak sie to skonczylo? :D

 

@Misiek999 - heh, w sumie jakby policzyc ile matka juz zaplacila za ten dekoder to bezsensu bylo placic. Ale z drugiej strony czuje, ze jak wezme go na wlasnosc (gdyby zostala w c+ i nie przechodzila na TNK, bo wtedy to bedzie koniecznosc) to zaraz sie zepsuje i trzeba bedzie naprawiac na wlasny koszt lub kupowac nowy :D a tak by wymienili bezplatnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Misiek999 - heh, w sumie jakby policzyc ile matka juz zaplacila za ten dekoder to bezsensu bylo placic. Ale z drugiej strony czuje, ze jak wezme go na wlasnosc (gdyby zostala w c+ i nie przechodzila na TNK, bo wtedy to bedzie koniecznosc) to zaraz sie zepsuje i trzeba bedzie naprawiac na wlasny koszt lub kupowac nowy :D a tak by wymienili bezplatnie :)

Nie jest tak źle, po zawarciu umowy dostaniesz na sprzęt gwarke 1 rok :wink:

Mnie bardziej chodziło o to, że jeśli miałoby się okazać, że bez umowy nie zechcą dać terminala to warto pomyśleć aby przejąć dekoder przy okazji innego promo, tak aby abonament jaki przyjdzie wam płacić nie był pomniejszony tylko o koszt samego najmu. Dodatkowo, nawet gdyby po okresie gwarancyjnym coś się ze sprzętem stało i naprawa była nieopłacalna, zawsze o ile nadal będziesz abonentem C+ będziesz mógł nająć inny terminal, a do tego czasu trochę zaoszczędzisz. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie twoja mama ma zapewne starego mediasata dzwoń pod 22 310 45 65 dział utrzymania stałych abonentów Cyfry+ tak się to nazywa

 

I powiedz tak albo dajecie mi komfortowy(+) twoja mama korzysta teraz z komfortowy a jak zmieni na z + zyska Kino PL 3x axn i 3 x discovery

 

w ofercie promocyjnej

 

Komfortowy+ za 49,90 idzie upuścić o 5 zł czyli do 44,90zł

do tego można dorzucić C+ za 19,90 przez całą umowę i HBO za 19,90 na 6 miesiecy

Jak dobrze pogadasz to ci dadzą rabat na O.sport jeszcze

wynajem SD 0zł przez całą umowę umowa na 18 minimum

i wymień wysłużony mediasat u dystrybutora na PACE DSR 2221 (lub nowszy model PACE DSR 2231

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...