Skocz do zawartości

Republika i Telewizja Republika


Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@pavl6 z tego co wiem, to to co dziś zobaczyliśmy było tak naprawdę PIERWSZĄ! ciągłą transmisją ze strony TV Republika, pod koniec zeszłego miesiąca będąc w tej stacji nie zauważyłem aby program był produkowany ciągle, owszem nagrywali programy, ale po nagraniu programu ekipa sobie robiła godziną, dwu godzinną przerwę i nie wyciągano wniosków z tego co nadali... znaczy czy nadali? nagrali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogółem ja się dziwię, że to wyszło tak słabo skoro pracują tam zawodowcy, operatorzy i realizatorzy, którzy mają już jednak jakiś bagaż doświadczenia. Sam jestem realizatorem i operatorem w lokalnej stacji, i trzy lata temu moja pierwsza realizacja wyglądała lepiej. Robiona na w pół amatorskim sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot - A ty znów rzucasz suchary :/ (obejrzałem te materiały rzekomo na poziomie TV Republika). Zrozum wreszcie, że tu dorośli ludzie zebrali się, żeby komentować bez uprzedzeń media, a miejsce zwykłych hejterów ze specyficznym poczuciem humoru jest na wp.pl ;).

 

@Piotr_Szczecin - jedni zaczynają lepiej, inni gorzej. Prócz kilku hejterów, nikt więcej nie oczekiwał cudów. Przyznam, że relacja na popler.tv została przeze mnie lepiej odebrana, choć bez studia i oprawy. No, ale oni to jednak jakieś doświadczenie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc biorąc to pod uwagę można ocenić, że jak na pierwszy raz to nie było źle.

Ty jesteś naprawdę zaślepiony miłością do TV Republika? Wszyscy jadą po niej, a Ty nawet jednego argumentu nie znalazłeś by ją wybronić, a i tak idziesz w zaparte. Brawo.

 

Swoją drogą cytat ze strony TV Republika:

Wspólnie pobiliśmy wszystkie rekordy. Przed ekranami komputerów siedziało w

jednej chwili od 5 do 10 tysięcy widzów. Oznacza to, że łącznie obejrzało

naszą (wspólną) telewizję około 200 000 osób.

 

Czegoś takiego jeszcze nie było w Polskim internecie a kolejne rekordy przed

nami.

Ciekawe na jakiej podstawie wyliczyli to ok. 200 tys. osób... Chodzi o 200 tys. odsłon, czy może unikalnych użytkowników? A może to jakiś dziwny przelicznik? Dla porównania Superstację (dostępną na satelicie i w kablówkach) ogląda powiedzmy średnio 20 tys. widzów. Nie chce mi się wierzyć, że TV Republika osiągnęła prawie połowę tego wyniku... Ktoś tu manipuluje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wyniki oglądalności z własnego serwera nie mają absolutnie żadnego znaczenia, chyba jedynie propagandowe. Często porównujemy sobie statystki serwera z naszym przekazem online i telemetrią Nielsena. Na serwerze 9700 oglądających a w panelu Nielsena w tym samym czasie 0 ( zero ).

 

Więc to takie pisanie dla pisania, dane całkowicie nieweryfikowalne więc można tam wpisać wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karol - ja po prostu nie jestem zaślepiony nienawiścią. A przynajmniej w stosunku do tej stacji :D. Co do wyników - zapewne chodzi o ilość odsłon. Jak to wyliczyli? W internecie łatwo zebrać dane nt. odwiedzin i to bardzo dokładne dane, w przeciwieństwie do telewizji tradycyjnej, gdzie stosuje się metodę sondażu.

@Stars.tv - zgoda z tym, że te dane nie mają znaczenia - ale tylko dla reklamodawców, a i tak wczoraj nie emitowali reklam. Tak, to zagrywka propagandowa, ale dane oglądalności w internecie są dokładniejsze i łatwiejsze do zweryfikowania niż te z tradycyjnej tv. W internecie są liczeni wszyscy, którzy odwiedzą stronę, a w tv wszyscy, którzy mają przypięte telemetry i mają włączony ten kanał. Tak więc jak w internecie wam się pokazuje, że macie jednego widza to macie jednego widza, a jak w panelu Nielsena wam się pokazuje, że macie jednego widza to wcale nie musi to oznaczać, że w rzeczywistości macie jednego widza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzają się, ale przez większość czasu nadawania programu nie emitują oznaczeń wiekowych. :) A wynika to pewnie z tego, że w przypadku serwisów informacyjnych nie ma obowiązku emitowania oznaczeń wiekowych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...