Skocz do zawartości

Samsung DSB 305G


mimik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie mozna podawac swojego nr gg w pilnej sprawie? a mod jest tylko zeby przeszkodzic a nie pomoc rozwiazac problem? dziwne te wasze forum. moze ktos zna inne, na ktorym jest osoba, ktora mi pomoze? jak cos to link na pw bo tutaj od razu zablokuja ;)

Nie trzeba myśleć tylko o sobie. Forum jest po to, żeby wszyscy skorzystali. Skoro tutaj piszesz, to po to, aby tutaj rozwiązać problem, a nie na gg. Dostałeś pomoc ? Dostałeś. Teraz niech inni skorzystają z tego co jest napisane. Teraz myślę, że zrozumiałeś dlaczego usunąłem Twój nr. gg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, gdzieś z godzinę temu wyskoczył mi komunikat o nowej wersji oprogramowania, którą zaraz zacząłem ściągać. Myślałe, że będa jakieś nowe funkcje/zmiany, a tu zonk - nie ma żadnych zmian ani funkcji, no chyba, że nie zauważyłem gdzieś. Gdyby jednak nic nie było nowego w tym sofcie, to czemu miałby on służyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot, może tylko tak, aby kondensatory rozruszać. ;)

Zmiany mogą być niewidoczne, może są tylko poprawki takie jak obsługa kilku wersji językowych, kilku systemów kodowania przypisanych do jednego kanału, listy transponderów i takie tam podobne... Prosze potraktować to tylko jako przykłady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wyskoczyła informacja o aktualizacji dałem pomiń (ze względu na poprzednie problemy podczas aktualizacji) jednaj jak na drugi dzień jak chciałem zaktualizować automatycznie to już nic nie wyskoczyło a w menu odczytałem,ze dekoder ma 160 wersję softu. Wynika z tego, że sam się zaktualizował. Przepatrzyłem wszystkie funkcje w menu i jak na razie nic nowego nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że nowy soft nie ma nic do pokazania to się zgodzę. Ale czy poprawił co nieco? tu bym podyskutował ponieważ według moich spostrzeżeń spowolnił przełączanie między kanałami. Teraz czas zmiany kanałów jest jakiś niestabilny np. zmiana z TVP1 na polsat raz trwa około sekundy a niekiedy nawet 3,5 sekundy, podobnie dzieje się na innych kanałach chociaż nie z taką dużą różnicą czasu, a tego przy poprzednim sofcie u mnie nie było. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po zainstalowaniu tego nowego softa, niestety nie odbiera mi co jakiś czas kanałów polsatowskich (polsat, polsat sport,polsat play, itd.) Pozostałe kanały tj. tvny, tvp wszystko działa, natomiast na polsacie szuka sygnału albo mega zrywa dźwięk i obraz o ile się jakimś cudem pojawi. Miał ktoś podobny problem? Myslalem, ze to jakaś awaria niezależna ode mnie, że coś z sygnałem kombinują. Niestety to nie to :/ Bo u innych działa. Proszę o pomoc w temacie..Czyżby się dekoder zwalił? czy jakieś większe wymagania ustawienia anteny po tym sofcie trzeba mieć? ech ale jestem zły, zaraz F1 a tu nie da sie patrzeć, fak.

dziekuje i pozdrawiam

 

Dodam tylko, ze na np. tvp2 sila sygnalu jest okolo 3/4 skali natomiast na polsacie 1/2 skali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dorzucę swoją opinie. Nowy soft może coś zmienił, ale na pewno na gorsze. Przy czaszy 90cm sygnal ok 90% - wiec to nie wina zle ustawionej anteny. Kanały przełączają sie beznadziejnie, a wczesniej (ok 2 lata) bylo rewelacyjnie. Czasami jak sie chce wybrac kanał alfabetycznie to ...........wyskakuje z wybierania i wraca na ostani jaki byl! Chyba nie mozna wrocic do wczesniejszej wersji softu? Jak znam szybkosc reakcji polsatu to trzeba sie bedzie meczyc do nastepnej zmiany softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...