Skocz do zawartości

Samsung DSB 305G


mimik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie znowu jakieś dziwne rzeczy się dzieją. Na niektórych kanałach (Kino Polska Discovery Sience, Discovery World, itp.) mam komunikat "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie", ponawiałem już uprawnienia przez ICOK, przez telefon i nic to nie powaga, przeszukiwałem satelitę, nie wspomnę o restartach dekodera. Może koledzy z Forum mają jakiś pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Możliwość :o:shock: Kpina raczej :lol2: @Stefan_Dziąsło Jeśli jesteś pracownikiem CP - czy to w centrali czy w APS-ie - to gratuluję obniżania i tak nie najlepszych już opinii o obsłudze CP :brawo: W dzisiejszych czasach możliwość tworzenia list ulubionych, to powinna być podstawowa funkcjonalność każdego dekodera (tak, tak każdego, nie wyłączając żadnego, nawet jednego, losowo wybranego :>), a nie dobro luksusowe :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam pytanko

jako że jestem nowy wybaczcie ewentualne fopa.

jakieś półtora roku temu zakupiłem na własność samsunga 305. planuję zakończyć współpracę z CP i nie wiem czy ów samsung do czegoś mi się jeszcze przyda :/

a może istnieją możliwości do spożytkowania go po zerwaniu umowy ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i zarazem mam jedno drobne pytanko. Od kiedy wymieniłem Echostara na Samsunga zniknęły wszystkie kłopoty z odbiorem wszystko działa jak należy. Jest tylko jedna minimalna wada z odbiorem na transponderze TVN-u (11393) która pojawiła się ze dwa miesiące wstecz i trwa do tej pory a mianowicie w godzinach popołudniowych do godziny mniej więcej dwudziestej pierwszej występuje co jakiś czas (ze 3 do 5 razy na dzień) szatkowanie obrazu które trwa ułamki sekundy tak na oko z jedną piątą sek. Czy na waszych dekoderach dzieje się tak samo? Bo jak nie to znaczy że u mnie coś zakłóca dodam że w niczym mi to nie przeszkadza ponieważ ta usterka jest trudna do wyłapania podczas oglądania a pytam o to tylko i wyłącznie z czystej ciekawości więc proszę żeby mnie nie strofować za to pytanie. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i zarazem mam jedno drobne pytanko. Od kiedy wymieniłem Echostara na Samsunga zniknęły wszystkie kłopoty z odbiorem wszystko działa jak należy. Jest tylko jedna minimalna wada z odbiorem na transponderze TVN-u (11393) która pojawiła się ze dwa miesiące wstecz i trwa do tej pory a mianowicie w godzinach popołudniowych do godziny mniej więcej dwudziestej pierwszej występuje co jakiś czas (ze 3 do 5 razy na dzień) szatkowanie obrazu które trwa ułamki sekundy tak na oko z jedną piątą sek. Czy na waszych dekoderach dzieje się tak samo? Bo jak nie to znaczy że u mnie coś zakłóca dodam że w niczym mi to nie przeszkadza ponieważ ta usterka jest trudna do wyłapania podczas oglądania a pytam o to tylko i wyłącznie z czystej ciekawości więc proszę żeby mnie nie strofować za to pytanie. :lol:

Mam ten sam objaw właśnie na TVN, może ktoś zna przyczynę chociaż nie jest to uciążliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też tak jest zarówno na Samsungu DSB 305G jak i Fergusonie FX 7600 z TNK. Myślałem, że jest to efekt związany z sun outage ale również w nocy kilka razy obraz szatkował.

 

Właśnie rozwiązałem problem szatkowania na transponderze TVN (11393). Wszystko wskazuje na to że to była wina konwertera. Wczoraj założyłem nowy konwenter GOLD EDITION TWIN LTP-0,1F który kupiłem na allegro z uwagi na to że chcę kupić dekoder z TNT i go pdłączyć do jednej satelitki , zakłócenia znikły. Nie ma ich na obu wyjściach tego konwertera. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...