Skocz do zawartości

Samsung DSB 305G


mimik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do tej aktualizacji u mnie narazie nic. Ręcznie troche strach, ze może coś się zrobie, ale wazne ze narazie śmiga

A wprowadzałeś dekoder w standby? Bo bez tego sam nic nie znajdzie. Poza tym dekoder w standby szuka softu dokładnie tak samo jak przy odpaleniu aktualizacji automatycznej z menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niom na tyle wyglada.Jak wybierasz DD to niemasz glosu w tv.Glupie to troche ale coz.Mozesz sobie sciagnac tv polonia z Astry tam tez jest dd.Najwiekszym fellerem dsb-305g jest to ze nie przelacza automatycznie 12 v na nozce eurozlacza przez co niema obrazu na av1 nagrywarki dvd trzeba spinac i rozdzielac kable.Pozdrawiam.Na dekoderze HD ten problem rozwiazano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja mam dekoder kina domowego Creative 7.1 i sygnał z DSB 305 G optyczny wprowadzam na wej Optical dekodera i wszystko hula na cacy .Tak jak pisałem w poprzednim poscie o audio D.D. to ono porządne jest wtedy ,gdy TVN nadaje sporadycznie w D.D. np film " Odwróceni" , tak to wyświetla się AC 3 , ale to raczej jest "Prologic II" niż porządne D.D. (a informują , że cały czas TVN i TVN7 nadają).Oglądanie filmów i programów w takim (D.D.) standarcie audio jest to niezapomniany odsłuch.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Normalnie wyjscie av do telewizora a pod av2 wejscie magnetowid podlaczam wyjscie nagrywarki.Skoro podaje obraz do dekodera to rowniez z dekodera moze brac przez av1.Pod warunkiem ze przelacza 12 v tak jak dekoder hd

 

Czyli rozumiem, ze masz taka konfiguracje: z dekodera do TV. Pod av2 dekodera podpieta nagrywarka. Chcesz, aby obraz z nagrywarki poprzez dekoder byl wyswietlany na TV. U mnie dziala bez problemu. Co wiecej sygnal RGB jest przekazywany, co w wiekszosci urzadzen jest rzadkoscia. Jedynie dzwiek przechodzac przez dekoder ulega bardzo znacznej degradacji w zakresie wysokich tonow. Wrecz nastepuje ich calkowite stlumienie. Na szczescie to nie problem bo dzwiek z dekodera i nagrywarki (u mnie dvd) sa osobno podpiete pod amplituner.

 

Do medaratorow:

Co jest z tym forum? Byl polskojezyczny interface a teraz mam po angielsku. Gdzies to sie zmiena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

To mój pierwszy post na tym forum, chociaż znamy się już od 17 miesięcy.

Mój samsung działał i działa okey.

Wszystkie aktualizacje przebiegały poprawnie, chociaż z ostatnią wstrzymałem się, aż drodzy forumowicze potwierdzicie, że wszystko przebiega bezbłędnie.

Opłacam familijny + RMF oraz HBO (oczywiście czekam na porozumienie).

Ale do rzeczy.

Mam zamiar kupić LCD (nawet już zdecydowałam się na Panasa 32LX70) i w dzisiejszym TO & OWO ktoś napisał, że tuner żle współpracuje (połączony przez euro) z telewizorami LCD.

Napiszcie coś o swoich doświadczeniach z jakością obrazu z tego tunera we współpracy z LCD.

Pozdrawiam wszystkich.

Czekam na odowiedzi.

sl@veq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...