Skocz do zawartości

Nowości HD na Cyfrze


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno firmowe dekodery mają być od przyszłego wtorku w sprzedarzy/dierżawie. Informacje z Internetowego Centrum Abonentów CYFRY+. Ja osobiscie mam nadzieje że nastepny wtorek na mojej półce obok telewizora postawie ten nowy dekoder Philipsa i obejrze ten tydzień filmów HD ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już sie wyjaśniło... żadnego filmu w HD... nawet z programu na canal sport HD wycieli wyszukiwanie [ HD ] heeheheh... czyli cyferka poleciała sobie z nami w chu*a... :lol: to było do przewidzenie że to tylko chwyt reklamowy... aby abonenci nie pouciekali... :lol:
A co odpisał na moje pytanie o żródła tych rewelacji na innym forum cytuje:Po pierwsze... to jest moja ocena na niczym nie oparta... własne spostrzeżenia... smile.gif

było wyszukiwanie pozycji w HD teraz nie ma na stronie Canal+... wiec teraz nawet nie jesteśmy pewni czy bedzie czy nie w HD bo nie bedzie oznakowane... hehehehehe... to że logo jest z HD wiemy że nie musi to być w HD... mad.gif a co do sagi Gwiezdnych wojen to podał tu ktos na forum... już mi sie szukać nie chce... że nie bedzie w HD... tak tak... saga GW ma nie być w HD tylko upscal z SD... poczytajcie forum... może bardziej... 3 cześć ma być w HD (podobno)... HD w Syfrze... to jedna wielka pomyłka... !!

 

Ten post edytował herman78 14.12.2006, 20:53 i co wy na to.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Polska w technologii HD

 

Latem abonenci Cyfry+ będą mogli oglądać mecze Orange Ekstraklasy w technologii HD oraz powiększy się oferta kanałów emitowanych w tej technologii. Prezes Canal+ Cyfrowy poinformował także, że liczba abonentów Cyfry+ przekroczyła 900 tysięcy.

 

Cyfra+ goni swojego największego konkuretna - Cyfrowy Polsat, który kilka tygodni temu przekroczył liczbę miliona abonentów. Na dzisiejszej konferencji prasowej Arnaud De Villeneuve, prezes Canal+ Cyfrowy, poinformował, że liczba abonentów cyfrowej platformy telewizyjnej Cyfra+ przekroczyła 900 tysięcy.

 

Dobre informacje dla fanów sportu. W ciągu najbliższych tygodni Canal+ podpisze prawa do wozu transmisyjnego obsługującego technologię HDTV. Już latem będzie można oglądać pierwsze mecze Ligii Polskiej w tej technologii, z kolei grudniu i styczniu technicy Cyfry+ będą się szkolić w zakresie obsługi.

 

Dodatkowo Canal+ podpisał umowę na prawa do pokazywania transmisji spotkań Ligi Włoskiej w HDTV, a przez trzy następne sezony widzowie Canal+ Sport będą mogli śledzić mecze w ramach Ligii Angielskiej, także w technologii HD.

 

Pakiet HDTV w Cyfrze+ będzie kosztował 15 złotych, a abonenci Cyfry+ kolejnych programów nadawanych w technologii HD mogą spodziewać się już w czerwcu. Na razie nie wiadomo jakie będą to kanały.Przypomnijmy, że sportowe transmisje Canal+ w wysokiej rozdzielczości dostępne będą na antenie Canal+ Sport HD. Do obioru programów w wysokiej rozdzielczości niezbędny jest przystosowany do tego standardu dekoder. Nowy dekoder HD (Philips DSR 6201/91), dostępny będzie w ofercie na własność (w cenie 699 zł) lub w dzierżawie (opłata aktywacyjna 299 zł, bez opłaty miesięcznej).

 

 

 

 

 

http://www.media2.pl/media/15692,liga,p ... ii,hd.html

 

Żródło: Media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

15 zl to duzo? No nie wiem czy to bedzie duzo. 5 zl za jeden kanal bo ma byc ich 3 w tym Canal+ Sport HD to wedlug mnie nie jest zle. Skoro ludzie placa za Cinemax tyle samo to mysle ze to jest bardzo dobra cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Bo wlasnie dobra uwaga. Canal+ Film tez nie nadaje wszystkiego w 16/9. Tylko filmy, seriale juz sa w 4/3, podobnie dokumenty. Pociesza fakt, ze w 16/9 nadawane sa tez filmy na C+ Sport. Jednak mam nadzieje, ze HD bedzie nadawane w 100% nadawania kanalu C+ SPORT HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę tak 15x12=180, to jest dwa miechy abonamentu z C+ lub z HBO. W końcu zobaczy się to samo, prawie to samo w sensie innego obrazu, ale trzeba mieć i to i owo (dekoder HD i LCD HD - to koszt jednorazowy i można jeszcze wytrzymać, ale robić rok z 12 opłat w 14 - robi wielką różnicę).

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

No i dlatego kazdy ma wybor co oglada i za co placi ja tam mysle, ze sie skusze na ten pakiecik, ale jesli jakos nie bedzie taka jak powinna byc to sie zastanowie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Mam dekoder Cyfry Pioniera i TV Sony 29" połączone kablem SCART. Czy sygnał na kanale 18 czyli C+Sport HD w momencie gdy mecz jest nadawany w HD powinien przechodzic przez SCART czy tez nie? Czytalem w magazynie Plus+ ze na telewizorch nie przystosowanych do HD obraz nie bedzie HD ale bedzie widac roznice pytanie tylko jak podłaczyc dekoder do telewizora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ... ale chyba juz wszystko rozumiem. Tym jednym pytaniem wytłumaczyles mi wiele :D. Zeby miec obraz HD dekoder musi przetwarzac mpeg4 jak sie nie myle? A wtedy nawet po podłaczeniu zwyklym SCART obraz bedzie widoczny ale prawdziwe HD bedzie po podlaczeniu HDMI mam racje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jupi po co placzesz- narazie jeszcze tej ceny nie ma- do czerwca daleko- i moze bedzie mniej a moze wiecej- w kazdej platformie w europie hd jest dodatkowo platne- jak brak hajsu to jest konkurencja- n czy polsatcyfrowy- gdzie oferta hd jest tansza- kazdy ma wybor- i tv cyfrowa - jeszcze do tego premium w swoim zamysle nie jest dla kazdego- wiekszosc to rozumie ale sa wyjatki i mysla ze za 5 zl beda mieli full pakiet- jest jak jest. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...