Skocz do zawartości

Nowości HD na Cyfrze


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Ja to w przenosi nazywam krzykiem, moze raczej powinno byc lamentowaniem, ze za drogo, ze znow doplaty, ze znow C+ z nas zdziera. Nie mowie, ze nie jest tak. Tylko skoro to wiemy, a jestesmy nadal ich abonentami, to po co narzekac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Dokladnie tak jest jak piszesz. Jak sie cos kupuje to znaczy, ze stac nas na zaplacenie za to. No chyba, ze kupuje sie dla szpanu, bo sasiad nie ma i bedzie zazdroscil i wtedy kazdej zlotowki szkoda :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cała dyskusja dotycząca kwoty, jaką trzeba będzie wydać za pakiet HD jest bez sensu!

Nikt tu "nie powiedział" (ja także), że owe 10, czy 15zł jest zbyt wygurowaną kwotą. Aczkolwiek można by było się pokusić o dyskusję- jak sytuacja wygląda za granicą, a u nas...?! I czy adekwatne jest pobieranie dodatkowej kwoty za pakiet HD...?

Mniejsza o to...

Z całej tej wymiany "myśli" (skądinąd nie na temat), wyłania się błędny obraz rozumowania czyichś postów (moich?), gdzie przylepia się komuś (mi), łatkę krzykacza, bodaj "centusia"-cokolwiek miało by to znaczyć!

Ot czasy! Człowiek stwierdza jakiś fakt, a zaraz mu dopisują subiektywną interpretację...

o tempora! o mores!

 

p.s. wróćmy lepiej do meritum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli stac człowieka na TV w HD, dekoder z HD to napewno i stac nawet na dodatkowe 30zł abonamentu!

Takie jest moje zdanie!

Dla przkładu!

Jak kupujesz samochód no Corvette z 5 litrowym silnikiem to tez i stac cie na te 30 l/100km!

Wydaje mi sie zle porownanie bo ceny telewizorow LCD niesa tak wysokie jak Corvetta. A wracajac do tematu dopiero usluga HD sie rozwija. I co jak stanieja TV to lepiej bedzie trzymac dekoder ktory odbiera sygnal SD bo po co przeplacac 15zl za 2-3 kanaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilosc wlasciwie niema znaczenia bo wiekszosc z nas koncentruje sie tylko na grupie pewnych kanalow i tak np.kanaly premium za ktore placimy gruby hajs powinny miec jakosc jak z dvd i dzwiek DD 5.1 przeciez wiekszosc abonentow dysponuje zestawami kina domowego w celu odtwarzanie tego dzwieku a nie Stereo ktore krolowalo w poprzednim wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w związku ze jestem zainteresowany zakupem sprzętu HD celem odbierania "opcji HD" na platformie cyfra zaczerpnąłem informacji w tym celu, no i ku mojemu zaskoczeniu dostałem taką to informacje cyt.

" staramy się aby w ciągu tygodnia do lipca w pełnym HD były nadawane dwa filmy i dwa przekazy sportowe" i dalej "Od lipca 2007r. chcemy zwiększyć ofertę HD o kolejne kanały a także zwiększyć ilość audycji nadawanych w pełnym HD"

no jakoś pani mnie nie przekonała............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Koncern News Corp. przygotowuje się do rozpoczęcia nadawania w Polsce National Geographic Channel HD. Stacja, która na amerykańskim rynku zadebiutowała już w styczniu ub.r., będzie emitować przyrodnicze produkcje dokumentalne w wysokiej rozdzielczości.

Kiedy dokładnie oba kanały pojawią się na polskim rynku, zależy od negocjacji, które nadawca prowadzi z platformą Cyfra+ i sieciami kablowymi.

 

Stopklatka.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Piszesz w kilku watkach to samo, chociaz bys zmienil tresc. Bo tutaj dajesz info o NGC HD, a zaraz potem jest czesc dalsza mowiaca o 2 kanalach, mozna to bylo poprawic zeby bylo wiadomo, ze chodzi tylko o kanal HD :wink: A tak ewifentnie widac, ze jest to wyciete z artykulu o NGC HD i NGC Wild :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Spoko bo to cenna wiadomosc ale jakby tamtego watku nie doczytal to bym nie wiedzial skad nagle sie wziely dwa kanaly jak mowa jest tu tylko o NGC HD :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze bedzie Włoski kanał należący do grupy MediaSet, Retequattro, rozpoczęła nadawanie w HDTV. Kanał w wysokiej rozdzielczości nadaje z satelity Atlantic Bird 3 (5°W) na częstotliwości 12590, polaryzacja pozioma, SR 19635, FEC 2/3, kompresja MPEG-4. PIDy: 201 (video), 301 (audio), 201 (PCR) i jest kodowany w Seca Mediaguard 2.

 

 

Kanały Rete 4, Italia 1, Canale 5 i Mediashopping w wersji SD nadają z nowego transpondera na tym samym satelicie na częstotliwości 11677, polaryzacja pionowa, SR 27500, FEC 3/4. Kanały są częściowo kodowane. Dotyczy to tych programów na których nadawanie FTA nadawca nie ma licencji.

 

Źródło: parabola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie co do Planete HD to nic nie wiadomo, kiedyś był o tym artykuł i napisali tam, cytuję

Nic nie wiadomo na temat jego uruchomienia na potrzeby polskiego widza, choć jest to wielce prawdopodobne w ramach pakietu HDTV w platformie Cyfra+.

lecz niestety Discovery HD nie ujżymy w Cyfrze :cry: napewno będzie NG HD

 

link do artykułu: https://satkurier.pl/?hdtv/&kat=203&id=34645

 

Pozdrawiam 8):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...