Skocz do zawartości

Nowości HD na Cyfrze


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby Canal+ Cyfrowy w Polsce dostał 4(bo to większość), 2 dali temu DOM TOM'owi i jeden MTV Networks, albo lepiej niech dadzą 5 spółce Canal+ Cyfrowy w Polsce, 1 DOM TOM'owi i jeden MTV Networks, pewnie padnie pytanie na co MTV drugi TP, a no po to, żeby mogli powiększyć swoją ofertę na 13E, couse jest słaba i oczywiście przydałoby się, aby Cyfra dodała nowe kanały a paczki MTV. Pozdrówka :)

 

Nowe kanały z paczki MTV bardzo by się w C+ przydały. Mnie się marzy VH-1 Classic i MTV Europe, ale to raczej marzenia ściętej głowy :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mianem DOM-TOM określane są we Francji departamenty zamorskie (Gwadelupa, Martynika, Gujana Francuska i Reunion), oraz zbiorowości zamorskie (Majotta, Polinezja Francuska, Wallis i Futuna i Nowa Kaledonia). Szczerze powiem jednak, że nie wiem co planują w związku z tym francuzi - wiązki satelitów Hot Bird chyba nie obejmują tych obszarów (a przynajmniej tak mi się wydaje - nie badałem jeszcze mapek pokrycia ;) )

 

Co to tematu - szczerze wątpię, aby Cyfra + zgarnęła większość zwolnionych transponderów - bądźmy realistami - na HDTV wezmą jeden, plus może drugi aby nieco luzu zrobić i podkręcić jakość - that's all. Wątpię, aby były to trzy lub więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmowy kanał Nonstop Kino HD nadający swój program w wysokiej rozdzielczości, już niedługo pojawi się w Polsce. Zadebiutuje także w Czechach, Słowacji oraz na Węgrzech. Otrzymał bowiem licencję na satelitarną emisję programu.

Mówi się, że nowa telewizja wysokiej rozdzielczości ma być dostępna w Polsce za pośrednictwem platformy cyfrowej n. Nie udało nam się jeszcze potwierdzić tej informacji.

 

Stacja będzie emitować filmy dystrybuowane przez SPI Polska („SPInkę”). Wraz z wejściem do Polski Nonstop Kino HD, prawdopodobne jest uruchomienie drugiego kanału – FilmBox, którego debiut na naszym rynku zapowiadany jest od kilku lat. Wcześniej jego włączenie nie było możliwe z powodu braku podpisanych umów z operatorami platform cyfrowych oraz sieci kablowych.

 

Nonstop Kino HD będzie kanałem całodobowym, a z kolei FilmBox nadawać będzie średnio w godz. od 10 rano do 2 w nocy.

SPI planuje uruchomienie kanału HDTV w drugim kwartale br.

 

żródło:media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wywiadzie przeprowadzonym przez Satkurier z Jarosławem Kordalewskim - dyrektorem ds. technicznych Cyfry+ możemy odnaleść bardzo interesujący fragment:

 

"Zamierzamy prezentować w formacie full HD ponad 100 filmów rocznie oraz najpopularniejsze rozgrywki sportowe."

 

Reasumując w styczniu jest brak nowych pozycji w HD, a luty zapowiada się podobnie. Jestem pełen obaw o te "ponad 100 filmów rocznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wywiadzie przeprowadzonym przez Satkurier z Jarosławem Kordalewskim - dyrektorem ds. technicznych Cyfry+ możemy odnaleść bardzo interesujący fragment:

 

"Zamierzamy prezentować w formacie full HD ponad 100 filmów rocznie oraz najpopularniejsze rozgrywki sportowe."

 

Reasumując w styczniu jest brak nowych pozycji w HD, a luty zapowiada się podobnie. Jestem pełen obaw o te "ponad 100 filmów rocznie"

No i według Pana Jarosława FullHD=1280x720p :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ale jaka to roznica 5 zl w ta czy tamta. Nawet rocznie to nie jest duza kasa. A i tak te 5zl zamiast wydac na jakas glupote to mozna sobie przeznaczyc na kanaly HD. Nie wiem czemu taka panika. Pamietam jakie byly krzyki abonentow jak C+ poniosla abo prestizowego pakietu o 2zl. No jakby co najmniej o 100zl byla podwyzka taka afera sie z tego zrobila. Kazdy chcial rezygnowac, a ilu tak serio zrezygnowalo?? No wlasnie pewnie nikt, albo pare osob. Po co wiec ten krzyk? Tak samo jest teraz z tymi oplatami za HD :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...