Skocz do zawartości

Nowości HD na Cyfrze


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a moze mi ktoś powiedzieć czy to jest w MPEG-2 czy 4 :?: ja sądzę, że w MPEG-4, ale na SatcoDx jest napisane, że MPEG-2(stan na godz 14:34), ale mój dekoder wyszukuje mi ten kanał, ale tylko z dźwiękiem bez obrazu, nie osbługuje MPEG4. Na satkurier.pl jest, ze w MPEG4. Proszę o odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie są TP TPS'a a więc chyba nie. A moze wynajmujący te TP rezygnuje z nich i ktoś inny je przejmie. Ja myślę, że oni robią tak jak z HBO Comedy. Wiesz dlaczego chyba, jak nie to napiszę, bo jest brak miejsca na TP i na innych TP rzeba umieszczać kanały, właściwie to nie trzeba, ale już chyba bardziej jakości nie można pogarszać. Poza tym gdyby one miałyby należeć do Cyfry to wiedzielibyśmy o tym, czyli miejsce jest podejmowane tylko na te kanały, jak to napisałeś.

-------------------------------------------------------------------------------------

moj poprzedni post proszę pozostawić bez komentarza, odp już znam... sorry, jakby co to usunąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc NGC HD nie ma...:-) Pierwotnie była mowa o 1 lipca i godz. 8.00 rano, a tu ciemność...

Oby nie było tak, jak napisali w listach do abonentów opcji C+HD (wysłanych tuż po konferencji), że C+Film i NGCHD startują od 2 lipca...

Zobaczymy jeszcze dziś, może nas oświeci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się @felik3, chyba nigdy niczego nie nauczysz. Pomijając zwyczajowy bełkot, nie da się odbierać kanałów HD na zwykłym dekoderze C+. Siedzisz tyle czasu na tym forum i zadajesz takie pytania, ty chyba niczego nie czytasz, tylko piszesz "po swojemu"

 

Tu poczytaj: https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=11&start=375 i tu: http://www.cyfraplus.pl/cyfraplus_295.html

 

PS. Jak Admin będzie konsekwentny, możesz znów liczyć na blokadę konta :evil:

 

Edycja Mr. Orbita: Będzie, bo cierpliwość się mu już wyczerpuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...