Jump to content

Idź na Całość


Recommended Posts

Pamiętam jako mała dziewczynka siedziałam przed telewizorem i krzyczałam IDŹ NA CAŁOŚĆ IDŹ CAŁOŚĆ! Kot nazywał się ZONK mógłbyć w bramce albo pudełku. Chajzer wybierał kogoś z widowni zwykle kogoś kto miał super przebranię proponował mu np. Bramkę numer 1 i potem tak kombinował żeby nic nie wygrał dałam zamiany na dwie bramki albo na bramkę i pudełko jeśli gdzieś był ten kot to gracz tracił wszystko. Świetny teleturniej.

Link to post
Share on other sites

pamiętam, że w dzieciństwie oglądałem amerykańską wersję tego programu (archiwalne materiały z wczesnych lat 80.) na nieistniejącym już brytyjskim kanale Lifestyle. Program nazywał się "Let's Make a Deal" i każdy niewłaściwy wybór nazywał się "zonk", lecz nie był to żaden kot. Były to żywe zwierzęta, resorowiec, samochód ze szrotu etc. Podobno uczestnik otrzymywał po zakończeniu programu jakiś pieniężny ekwiwalent "zonka", więc wychodził na tym lepiej niż w polskiej wersji ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nigdy nie zapomnę tekstu na końcu każdego odcinka. Brzmiało to mniej więcej tak: "Jeśli chcesz wziąć udział w programie wyślij do nas swój wiek, adres, nr telefonu i WESOŁE ZDJĘCIE". Te "wesołe zdjęcie" strasznie utkwiło mi w pamięci :). Bardzo dobrze pamiętam też pewien odcinek emitowany w sylwestra, w którym podczas finału w każdej bramce był samochód.

 

POLSAT mógłby przywrócić ten program. Mogłaby być duża oglądalność. Chociaż z drugiej strony różnie bywa z takimi powrotami.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...