Skocz do zawartości

Familijny F300


maxi76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie... Pasek co prawda znika przy przełączeniu na tryb "Superszeroki", ale jednocześnie ucina około 2 cm u góry ekranu, dlatego wolę już normalny tryb "Szeroki ekran" (niestety z tym paskiem). Miałem nadzieję, że problem można rozwiązać za pomocą ustawień dekodera, ale jeśli wina stoi po stronie telewizora - to raczej będzie trzeba przywyknąć. Chyba, że ktoś zna jakiś sposób...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak wszystko odpowiednio skonfigurowałem.

Ponadto przełączałem Hatbirda i Astrę z A na B i odwrotnie. Sygnał i jakość pokazywał na Hotbirdzie. Astry niestety nie. Podłączyłem tylko konwerter Astry omijając DiSEqC i poziom sygnału i jakości ukazał się.

Idę za chwilę do sąsiada i sprawdzę na jego instalacji satelitarnej, ponieważ ma dwa konwertery i DiSEqC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Z góry przepraszam, bo nie wiem czy w dobrym miejscu zadaje to pytanie. A mianowicie chodzi o to, że kumpel ma dekoder familijny F300 i nie wyszukuje mu kanału TVN warszawa. U mnie w echostarze dsb 717 znalazło ten kanał bezproblomowo. Wiecie może o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A czy Twój kumpel wyszukiwał ręcznie czy automatycznie ten kanał? Jeżeli wyszukiwał ręcznie, to mógł wpisując parametry kanału zrobić błąd, dlatego nie znalazł tego kanału: częstotliwość 11508, pol. V (pionowa), SR: 27500, FEC: 5/6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czasami mam do czynienia z dziwnym problemem na tym dekoderze, a mianowicie gdy oglądam TVP Kultura (pozycja 136) obraz po jakimś czasie staje się czarno-biały. Gdy w miarę szybko przełączę na inny kanał, wszystko wraca do normy. Ale gdy minie więcej czasu (kilka minut), to zmiana kanału już nie pomoże i konieczne jest chwilowe wyłączenie dekodera. Co najdziwniejsze problem pojawia się tylko na kanale TVP Kultura. W chwili obecnej problemy ustały, ale czy wie może ktoś, co mogło być tego przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na satelicie została umieszczona nowa wersja oprogramowania dla dekoderów CPT Mini, Familijny oraz F300 oznaczona jako 11.2132.

Oprogramowanie aktualizuje się w sposób standardowy:

* przejście do Standby (wyłączanie dekodera za pomocą pilota dekodera na ok. 20 minut)

* ręczna aktualizacja – Menu dekodera --->Ustawienia systemowe --->Aktualizacja oprogramowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...