Skocz do zawartości

Familijny F300


maxi76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz to się mnie pytasz :shock: Skąd ja mam to wiedzieć, czy to było pytanie, to ja się ciebie o to pytałem :o Kiedy nauczycie się pisać poprawnie po polsku i stawiać znaki interpunkcyjne tam gdzie powinny być, a nie dopiero w tym zdaniu, gdzie się tłumaczycie co mieliście na myśli w poprzednim poście, bo tak to wychodzą dziwne twory z tych waszych wypowiedzi :/

 

Wracając do tematu i domyślając się, że pytasz o to, czy ten nowy dekoder też buczy tak, jak Mini D1, to możliwe, że tak, bo to jest praktycznie dekoder Familijny z dodanym wyświetlaczem LED, a z kolei dekoder Familijny, to Mini D1 w nowym "opakowaniu" :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Funkcje ma, ale pewnie nie jest zaktualizowana i nie działa, tak samo jak w familijnym D2.

 

A ten dekoder buczy jak mini

To wina kabla SCART dołączanego razem z dekoderem CP. Trzeba zainwestować w droższy kabel np. firmy Profigold i buczenie zniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy więc istnieje możliwość wymiany tego dekodera na inny? Wcześniej miałam Samsunga - rewelacja w porównaniu z tym. Niestety skiepścił się flash czy coś takiego więc zmuszona byłam wymienić na nowy. Buczenie, brak możliwości konfiguracji ulubionych (bajzel w kanałach) i jak na razie ledwo mi 219 kanałów znajduje po przeskanowaniu. Nabyłam dekoder wczoraj i pluje sobie w brodę. Na stronie CP jest tak opisany jakbym Samsunga w innym opakowaniu miała dostać dlatego do wybrałam z proponowanych przez sprzedawców opcji. Strasznie żałuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W dniu dzisiejszym (tj. 3 marca 2010 r.) na satelicie umieszczone zostało nowe oprogramowanie dla dekoderów Familijnych F300.

 

Nowa wersja wprowadza:

– opcję „AUTO FEC”, umożliwiającą odbiór sygnału przy zmianie nadawania parametru FEC transpondera

– znacznie poprawę stabilność dekodera

– „głęboki Standby” – przy przytrzymaniu przycisku wyłączenia dekodera za pomocą pilota przez 5 sekund dekoder przechodzi w tzw. „głęboki Standby”; w tym stanie dekoder pobiera minimalny prąd, jego funkcjonalność jest ograniczona. W takim przypadku Użytkownik jest informowany odpowiednim komunikatem.

– zmianę poziomów jasności wyświetlacza

 

Oprogramowanie aktualizuje się standardowo, po przejściu dekodera do Standby (stanu czuwania) lub ręcznie poprzez wybranie z Menu dekodera Ustawienia Systemowe - Aktualizacja Oprogramowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...