Skocz do zawartości

Familijny F300


maxi76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Miałem do czynienia z telewizorami LG i też buczały, a miałem zupełnie inny dekoder niż F300. Może być tak, że przy naziemnej mniej buczy, ale ja bym stawiał, że to telewizor, a nie dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że przy naziemnej jest to niemal niezauważalne. I gdyby było tylko takie, to nie zawracał bym ani sobie, ani nikomu czterech liter.Kabel?

Hmm.. no niby mogę kupić nowy, ale jakieś pół roku temu był wymieniany z racji podobnych problemów z Echostarem.

Wtedy pomogło.

Kabel kablowi nierówny. Dobry kabel scart jest gruby i kosztuje min 50zł. Zrób tak jak piszą inni, ustaw głośność w F300 na max a reguluj głośnością w TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Mam problem z tym dekoderem otóż dzisiaj rano zawiesił się więc wyłączyłem go z gniazdka i spowrotem włączyłem Ale dekoder nie chce od tego czasu się włączyć(Jest tylko swiecąca mała czerwona dioda na górze)Ktoś wie co się z nim stało.(pozatym gdy nacisne na pilocie przycisk Power On(Czerwony)To nawet ta dioda gasnie i wyswietlacz jest cały czarny)

Prosze o pomoc.Być może to ten nowy tryp uspienia dekodera ale jak go wyłączyć

1aaa6309f551dc35med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie zasilać bo dosłownie przed chwilą udało mi się go uruchomić ale wyświetlacz wciąż jest czarny a powinna być na nim cyfra kanału w tym przypadku 122 ale jest pusto

6b0d8964f22303f1med.jpg

Nie działają też wszystkie przyciski na dekoderze czyli <<| OK |>>

d37ec07fb47bee8fmed.jpg

Wszystkie przyciski na pilocie działają poprawnie

Może jest jakieś rozwiązanie tego problemu uwierzcie mi nie wygląda mi różowo wizyta w APS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie zasilać bo dosłownie przed chwilą udało mi się go uruchomić ale wyświetlacz wciąż jest czarny a powinna być na nim cyfra kanału w tym przypadku 122 ale jest pusto.Nie działają też wszystkie przyciski na dekoderze czyli <<| OK |>>

Wszystkie przyciski na pilocie działają poprawnie

Może jest jakieś rozwiązanie tego problemu uwierzcie mi nie wygląda mi różowo wizyta w APS

Wymiana dekodera w APS, zabierz całość otrzymanego zestawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ReyMysteoio a powiedz czy po zgasnieciu wyswietlacza zaczal ci lepiej pilot dzialac? ja juz opisywalem ze jak padl wyswietlacz to pilat dziala znacznie lepiej - sciaga sygnal niezaleznie w ktora strone jest skierowany. przed usterka wyswietlacza pilot dzial TYLKO jesli by skierowany idealnie prosto na dekoder. szczerze mowiac to ja cyba wole dobrze dzialajacy pilot niz dzialajacy wyswietlacz:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F300 jest dobrze oprogramowany i daje lepszy obraz na scart niż Echostary. Wadą jest częsta awaryjność zasilaczy i wyświetlaczy w F300.

Nie wiem czy wszyscy wiedzą ale np. wciśnięcie klawisza C na pilocie podaje dokładne parametry kanału w tym silę i jakość sygnału. Funkcja bardzo przydatna przy eliminacji problemów z odbiorem niektórych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tendencja u operatorów, satelitarnych, kablowych (cyfrowa tv) jest identyczna. Kolejność kanałów na liście jest stała ustalana przez nadawcę. Istnieje tylko możliwość tworzenia list ulubionych ale numeracja jest bez zmian. Tak jest w N, w części dekoderów C+, UPC,Aster i innych.

Jeśli chcesz mieć pełną niezależność zainwestuj we własny tuner i moduł cam w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Familijny i mini D1 mają ten sam soft? Czyli mogę zablokować w ramach listy ulubionej kanały, których w pakiecie nie mam? Tak, aby uwzględniało mi te które mam pomijając jednocześnie puste kanały?

 

dołączam sie do tego pytania. mozna zrobic taki numer zeby omijalo kanaly ktorych nie mam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na satelicie została umieszczona nowa wersja oprogramowania dla dekoderów Mini, Familijny oraz F300.

Nowa wersja oprogramowania oznaczona jest w menu dekodera jako 11.2122 b1.

Aby dokonać aktualizacji nowej wersji oprogramowania, należy ustawić dekoder w trybie standby na około 15 min.

lub dokonać ręcznej aktualizacji: Menu dekodera --->Ustawienia systemowe ---> Aktualizacja oprogramowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...