Skocz do zawartości

Familijny F300


maxi76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualizacja następuje kiedy dekoder jest wyłączony z pilota w stan czuwania.

Po 15 minutach o tego momentu jest sprawdzana obecność nowego oprogramowania na satelicie.

Najlepiej skorzystaj z ręcznej aktualizacji: Menu dekodera --->Ustawienia systemowe ---> Aktualizacja oprogramowania

Jeśli dekoder ma zbyt starą wersje oprogramowania aktualizacja może nie być możliwa,należy wymienić w APS.

Najniższa wersja oprogramowania, która umożliwia aktualizację z satelity to 10.211 b1.

Przy wymianie w APS należy zwrócić uwagę na wersje softu z którą jest oferowany dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od poprawienia kabla SCART w dekoderze i w TV, jeśli to nie pomoże to możesz spróbować wymienić kabel na lepszy niż ten z zestawu CP :roll: Ewentualnie możesz też ustawić siłę głosu w dekoderze na full, a w TV regulować tak żeby był w miarę słyszalny dźwięk.

 

PS. Ale może najpierw zacznij od poprawienia błędów w swoim poście (deleder :]).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam dekoder F300 od 2 dni i gdy jest podłączony do tv to buczą w tv głośniki. Buczenie nasila się gdy zwiększam głośność w telewizorze. Co nam zrobić?

Ustaw głośność w F300 na max a reguluj w tv. Niezależnie od tego, wymień kabel scart na porządny, lecz nie z supermarketu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy też od 2-3 dni nie wyświetla się Wam na tym dekoderze EPG na pasku kanału ? Mam najnowszą wersje polsatowskiego softu (sprawdzalem).

 

Na własnym tunerze Opticum 9500 HD, cały czas EPG wyświetlane jest prawidłowo pod nazwą kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tą najnowszą polsatu dla F300, bo jeszcze ręcznie sprawdzałem aktualizacje i nie ma nowszej. Teraz dokładnego numeru nie widze bo jestem w 2gim domu.

Nie pobierasz nowszego softu, to o niczym nie świadczy. Być może masz za starą wersje softu i pozostaje tylko wymiana dekodera w APS.

Najnowsza wersja to 11.2122 jeśli masz starszą należy wymienić dekoder w APS ponieważ nie będzie stabilnie pracował, a przy zbyt starej wersji softu nie ma możliwości aktualizacji do najnowszej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie odnośnie ustawień obrazu tego dekodera - czy jest jakaś możliwość pozbycia się czarnego paska, około 1 cm szerokości u dołu ekranu przy formacie obrazu 16:9 w telewizorze LCD? Żadne ustawienia nie pomagały pozbyć się tego paska, przy jednoczesnym zachowaniu całości widzianego obrazu. Może ktoś również spotkał się z tym problemem i wie jak go rozwiązać? Z góry dziękuję za pomoc, bądź jakiekolwiek wskazówki. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki problem jest opisywany na forum, ale przy dekoderach cyfry+. Ja też miałem ten pasek na plazmie samsung 42' jak mialem dekoder thomson cyfry+, ale teraz na tym telewizorze mam TnK i problem paska zniknął. Ale trudno mi coś na to poradzić, bo ja sam nie mogłem tego problemu rozwiązać przez ponad rok użytkowania c+, więc nie wiem jak ci pomóc. Swoją drogą to jakaś dziwna zaraza z tymi paskami :lol2: ale sporo osób ma to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...