Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dodajmy że o lepszej porze.

 

Kabaretowe wakacje z duchami takie sobie. Spodziewałem się lepszego. Lepszy był wczorajszy kabareton w Zielonej Górze, ale to w Polsacie.

 

Sentence już pisał, spodziewałem się, że o 23:20 dadzą koncert, a tu nie dali ani filmu, ani koncertu. Co dawali wczoraj o 23:20 przed meczem tenisa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sentence już pisał, spodziewałem się, że o 23:20 dadzą koncert, a tu nie dali ani filmu, ani koncertu. Co dawali wczoraj o 23:20 przed meczem tenisa?

Chyba jakiś Koszalin albo coś takiego , jakieś kabarety,widowisko plenerowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest zatem w TVP dostępny przekaz międzynarodowy to ja przełączam się na ARD/ZDF oni mają swoje kamery i właśnie takim sposobem oglądałem na żywo złoto Pawła Wojciechowskiego 2 lata temu. Mimo wszystko uważam, że Rosjanie i tak tworzą lepszy przekaz międzynarodowy od Koreańczyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ,miał lecieć od poniedziałku 3 czerwca w poniedziałki i wtorki bodaj. Ale potem zmienili plany i dali filmy, a teraz mamy pasmo kabaretowe o tej godzinie. W tej TVP co rusz coś zmieniają w ramówce - jeden film wylatuje, dawają inny nieplanowany wcześniej,

 

W czwartkowym paśmie zajmowanym dotąd przez Dr. House, nie będzie żadnego nowego serialu. Będą w tym miejscu filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ten ,,Enak'' poleci jednak póżniej - zobaczymy.

 

Nie będzie programu Wojciecha Manna w jesiennej ramówce. Raz - że słabiutka oglądalność, dwa - nie rozumiem trochę Kapuścińskiego, który mówił, że zdejmuje program z powodu różnych zmian formuły - początkowo autorsko-muzycznym, a na końcu całkowicie muzycznym. Przecież to normalne, że zmienia się formuła programu co jakiś czas.

 

Jesienią także bez ,,Życia od kuchni'', co może dziwić - fajny program, może wróci wiosną? W jego miejscu powtórki ,,Dzięki Bogu już weekend''.

 

Ten ,,Czas honoru'' o 22:00 to ,,Czas honoru - realia i ludzie''.

 

Po tym felietonie będzie emitowany nowy program satyryczny (kabarety) ,,I kto to mówi''. Będą w nim improwizacje. Poprowadzi ten program Piotr Bałtroczyk - o ile tutaj to świetna decyzja, to nie wiem, na jakiej zasadzie wybrano improwizujących. Kabaret Limo - no, tutaj to tak - oni potrafią improwizować, ale Antoni Królikowski i Hanna Śleszyńska? Co oni mają wspólnego z kabaretem?

 

Na koniec- kara dla TVP za program [akurat wyemitowany w Dwójce) ,,Tylko dla dorosłych'' z Kabaretem Limo. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... omosc.html?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierne tytuły, mierna godzina - kto ogląda tak póżno w nocy? Chyba ci, co nie idą nazajutrz rano do pracy. Kiedyś ,,SFD'' było chyba o lepszej porze i z lepszymi filmami. Ale - przesunęli na noc, bo - jak to w TVP - ,,najpierw przesuwamy na inną godzinę, a potem to kasujemy z ramówki, bo nikt nie ogląda''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...z tych samych filmów wałkowanych po tysiąc razy, ale też i są premiery (na kanale ,a nie w TVP)

 

Nie będzie w noc z nd na pon. ,,Bajek na dobranoc''. Po ,,WOK-u'' o 23:50 dokument ,,Mrożek i Baltazar'' - pewnie w związku ze śmiercią Sławomira Mrożka. Potem koncert ''Polski Jazz na Warsaw Summer Jazz Days 2013 (Tie Break, Pink Freud, Power of The Horns'' przesunięty z 23:55. Potem od razu film ,,Serce i szpada'' z bodaj 3:45. Zakończenie programu zamiast o 5:00, o 4:25.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie w noc z nd na pon. ,,Bajek na dobranoc''.

Nic nie szkodzi, też lichy twór :] Z takich bardziej powszechnie znanych nie dawno leciał ,,Pamiętnik znaleziony w garbie". Oczywiście od zimy 2011 nie powtarzali tego filmu w TVP, a jak pojawił się w TVP2, to na dniach oczywiście musiała być powtórka w TVP Kultura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego na Polo TV powtórka gali finałowej Disco Hit Wszech Czasów. Będzie zacięta konkurencja. Ja jednak wybiorę Disco pod Żaglami, ale Festiwal Piosenki Rosyjskiej trwa dłużej, więc jeszcze się załapię.

 

21:10: Wybieram jednak TVP2, na Polsacie jest lipa. Szkoda tylko, że jakość słaba, mogli użyć wozu HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...