Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Już chyba o tym pisałem przy okazji soboty, że miał być jakiś cykl o 11:15, ale przesunięto Lajka na tą porę. A jutro specjalne urodzinowe wydanie, od pierwszego wydania minie bowiem 15 lat. ;) Liczę na sporo archiwaliów i wspomnień.

 

Wczoraj ruszył II sezon randkowania. Na plus nowy wystrój, no i ekipa - odświeżona no i lepsza. Schemat bez zmian. W realizacji trochę nowinek. Setki szefa sali. ;)

No, postęp jest, ale trochę brakuje do ideału.

Dodam, że teraz nie 5 par jest w jednym odcinku, ale 4.

Oj, ale w porównaniu z I serią jest lepiej. I oby tak dalej.

 

Wczoraj też dwa nowe odcinki "Wypadku". No proszę, kolejny świetny zakup, serial wciąga od początku i już czekam na kolejne odcinki. I w dodatku bez reklam pomiędzy dwoma odcinkami. No po prostu pięknie. I tak trzymać.

 

Dziś jeszcze bez stałych piątkowych seriali, ale dzisiaj jest ważny mecz naszej kadry z Danią i zaliczyłyby słaby start. Więc ruszą za tydzień.

 

W dodatku zauważam, że coraz częściej promowana jest siostrzana antena. Ostatnio leciały zwiastuny beznadziejnego Komisariatu. A wczoraj zauważyłem zwiastun "The Wall - wygraj marzenia". Akurat ten program promują ostro, bo to ma być hit.

Wracamy w ten sposób do lat 90. XX wieku i okresu około 2010 roku, kiedy to też Dwójka promowała programy Jedynki. Ostatnio coś tej promocji nie widywałem.

 

A zatem dziś tylko premierowy Sznuk i Barwy szczęścia. Jak dobrze, że serial przed meczem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 z 10 - 5/100, 2 panie i 8 panów, w drugim etapie spotkaliśmy się w składzie pełnym, jedna osoba tylko pobłądziła raz. W finale spotkaliśmy się z panami: Michałem, Wojciechem i Kamilem, układ szans to 3,1,1. Pierwszy trzy razy dobrze odpowiedział pan Kamil i on wziął na siebie trzy pytanai, po czym źle odpowiedział. Na przyciskach dobrze odpowiedział znowu pan Kamil i wyznaczył pana Wojciecha. On na 31 do konca wziął na siebie dwa pytania, spalił to drugie pytanie. I na pzyciskach był pan Michał, który przyłączył się w grze na siebie, wziął tak dwa pytania, po czym spalił. Przyciski dobrze odpowiedział pan Kamil, wyznaczył pana Wojciecha. Na 23 do końca pan Michał wziął znowu na siebie, tak brał dwa pytania, też się spalił i pierwszy na przyciskach znowu był pan Kamil. Na 19 do końca pan Michał przesadził braniem na siebie i z 73 pkt odpadł.  Pan Wojciech też brał na siebie chwilę później i wręczył pytanie panu Kamilowi. Na 10 do końca odpadł pan Kamil ze 121 pkt na koncie. Został sam pan Wojciech, z jedną szansą, miał 101 pkt, zaczął iść sam, na 6 do końca zakończył grę ze 131 pkt na koncie,  co może na pewno dać Wielki Finał :)

 

Ja muszę sobie jeszcze ogarnąć te randki w necie, ale Maciek pisze, że jest lepiej ;) Oby tak było, bo to jest gwarant utrzymania programu na kolejne sezony.

 

Fajnie, że promują propozycje siostrzanych kanałów, wszak są razem w TVP i to jest zrozumiałe, że dbają o oglądalność :)

 

Tak, jutro PnŚ urodzinowo, też liczę na wiele fajerwerków sprzed lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć: wreszcie :) Szkoda, że tak długo trzeba było czekać, aż maratony Barw się zakończą, ale można powiedzieć - fajnie, że to się dzieje :) Dobra decyzja, zawsze coś ciekawszego do obejrzenia rano.

 

"Familiada" - Meliroantki vs Jak Rodzina. Wracają :)  Panie przed wakacjami wygrały 1449 zł, jest to ich drugi występ.  Po pierwszym (co najczęściej jest koloru czarnego? Zdaniem pani kapitan noc :mrgreen: )  0:24, -5, dramat..., po drugim (jakie pozycje są w cenniku usług fryzjerskich?) 83:24, -1, poza tym pani w czarnym odpadła plakietka, ale przyczepiono szybko, po trzecim (wymień imię żeńskie, gdzie jest -sława, pani od panów podała Fiona xDDD)  169:24, -1. Czwarte podwójne (skórzane elementy garderoby noszone najczęściej) 359:24 i mają finał Meliorantki :)  72 zł, pszczółki w pudełkach, taka nagroda :mrgreen:  Chyba to jedna z niżśzych wygranych w Familiadzie, oprócz zera.  Karol jeszcze trochę pogadał, czas antenowy wypełniali. W finale - niestety po tej wstawce z kosmetykami - Marzena i Beata, zaczyna Marzena. A odpowiadała (zanim to jeszcze jedna wstawka reklamowa z urządzeniami, wrrr....) 24 (pizza z serem żółtym), 34 (na pomysł wpadamy, naj), 21 (agrotur. gosp.), 35 (resztki inaczej pozostałości, naj), 0 (brak odpowiedzi na kasowanie czegoś). 86 do zdobycia. A Beata zdobyła: 0 (makaron z żółtym serem, zapiekanka naj), 7 (wpadamy na minę), 26 (gospodarstwo rolne, domowe naj), 28 (odpadki). 25 do zdobycia, ale to się nie udaje, bo kasujemy kogoś za 0, a bilet ma naj. 1 602 zł za dziś, 175 pkt.

 

Lektorką w spocie "Bake-Offa" została Kołeczek, może ona nawet w tym lektorowaniu zastąpi Makłowicza, jak myślicie? Ja uważam, że pewnie zostanie ten standardowy lektor, co zawsze czyta.

 

A dzisiaj startuje Voice :) Oby ta edycja, pomimo tego napakowania osobami prowadzącymi, okazała się sukcesem, jak poprzednie :)

Edytowane przez rafpolsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od Karola. Dzisiaj mi jingiel reklamowy przypomniał, że w końcu premierowy odcinek. ;) Nic zmian, no bo po co. Ale tylko 72 złote? No tak, za niski wynik. Tylko te wstawki... No ale to też tradycja poniekąd...

 

Kołeczek lektorką? No lepiej nie, przecież ma Bryś przejąć rolę Makłowicza w felietonach. Więc podejrzewam standardowego lektora i Brysia do felietonów. A Kołeczek to czuję, że będą jej pisać teksty, by było śmiesznie... No sztuczna do bólu... Ale zobaczymy.

 

Oby Kurski znów nie mówił, że tak będzie, a potem się okaże, że nie. Wiadomości miały być skrócone i co? Nic takiego się nie stało.

Jeżeli ma być od póżnej jesieni /ciekawe tylko czemu od póżnej jesieni no?/ - no wreszcie, lepiej póżniej niż wcale. To Dzień dobry TVN już nie będzie samotne w niedzielę.

A dzisiejsze wydanie? No oczekiwałem więcej, ale nie było żle. Byly archiwalia, największe wpadki, program a rzeczywistość ostatnich 15 lat /nawet były dawne identy Dwójkowe - miło/, kulisy programu, specjalne wejścia pogodowe, byla Sarsa, Kwiatkowski, z KCP wzięli polszczyznę...

Fajne wydanie. No i oczywiście programowi jeszcze wielu lat na antenie. ;)

 

Dziś po raz ostatni w Dwójce Sonda 2. No cóż, świetny program, tylko ta widownia. W poniedziałki wieczor dopisywała, przeniesienie na weekend zaszkodziło. Od jutra nowa seria, ale w TVP1.

 

Dziś z kolei serial o Marsie /ten z National Geographic/ - serdecznie polecam, Postaw na milion - rusza nowa seria, może w końcu padnie główna wygrana? The Voice - seria numer 8, Szpak nowym trenerem. Ciekawe, jak się spisze? Liczę na sporo nowych, obiecujących talentów. No i mądre wybory, by nie wygrał ktoś pokroju Grzędzickiego. A potem jeszcze Nocny recepcjonista, liczę na to, że to będzie kolejny świetny serial. Zapowiedzi zachęcają. ;)

Edytowane przez maciejolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jako suplement do mojego postu. Obejrzałem właśnie powtórkę "Pierwszej randki". Wystrój restauracji jak najbardziej na plus, nowy menedżer sali jest dużo lepszy od poprzedniego, mam wrażenie, że jest mniejsza sztuczność niż w poprzedniej edycji, aczkolwiek nadal da się wyczuć sztuczne elementy programu. Co do randkowiczów, ta druga para z tymi młodymi i ci starsi najbardziej się dopasowali, widać było, że ewidentnie do siebie pasują, czego nie można powiedzieć o tym wariacie z pierwszej pary (chyba do programu przyszedł prędzej dla dobrej zabawy...) i o tej parze trzeciej, gdzie pan nie przejął inicjatywy i nie było chemii, jeżeli to mogę tak ująć. Podsumowując: jest lepiej niż było, ale do perfekcji jeszcze potrzeba trochę pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek The Voice nawet ujdzie. Było pare ciekawych głosów (jedna dziewczyna wygrała rosyjskie The Voice Kids). Śmiesznie było jak Jankes z Eski wyszedł "śpiewać" Despaicto.

 

Ale to granie na emocjach widza już od pierwszego odcinka mogli sobie darować. O tym co kto przeszedł w życiu powinni nieco później opowiadać, a nie już na samym początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Rafał wracając do randek. Jeszcze jest tam troche sztuczności, ale ogólnie lepiej niż w I sezonie. Tylko kilka rzeczy do poprawki i będzie OK. ;)

Taka ciekawostka - ten facet z pierwszej pary to skądś mi znany... Chyba był w jakimśp programie randkowym w MTV...

 

Postaw na milion - ruszyl 14. sezon. Jak zwykle dużo emocji, program trzyma poziom i - co najważniejsze - już w pełnym HD. ;) Ileż się naczekalem i jest. Oprawa bez zmian.

Jak zwykle dwie gry. Pierwsza para, szwagierka i szwagier odpadła na trzecim pytaniu. Jak zwykle - na początek słabsi, a potem lepsi.

Drugiej parze poszło lepiej. Przyjaciele wygrali 75 tys. zł. Tak na dobry początek.

Ciekawe, czy w tym sezonie padnie główna wygrana.

 

The Voice. Troche jestem jednak rozczarowany, ale po kolei. Poziom artystów dobry. Byla zwyciężczyni rosyjskiego The Voice Kids, było kilka fajnych głosów i jak zwykle granie na emocjach. No mogliby darować.

No i te występy. Większość czasu zajmują Kammel, reakcje rodziny/osób towarzyszących i trenerzy. Widz chce obejrzeć występ, a nie to, co trener ma do powiedzenia. Trener to po występie może, a po tym, czy przechodzisz dalej czy nie, to dopiero osoby towarzyszące. Ech, element do poprawki.

A Szpak wypadl bardzo dobrze. ;) Pasuje do tego formatu. A w opisie programu, np. na stronie TVP HD jest, że kiedyś Szpak był uczestnikiem The Voice of Poland. Ja nie kojarzę Szpaka w tym programie jako uczestnika. W X Factorze tak, był uczestnikiem, ale w The Voice?

 

A Nocny recepcjonista? Całkiem dobry serial. I tyle.

 

I jeszcze uzupełnienie do wczorajszego posta - Lajk wczoraj prowadziła kolejna nowa osoba. To kelnerka z Pierwszej randki.

 

Dzisiaj niewiele. Powtórka Makłowicza - a na co mi, pora to usunąć. Zaraz kabarety - nie, dziękuję, to powinno zniknąć na zawsze. Zerknę tylko na Lajka dzisiejszego, bo miała być nieco inna formuła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy odcinek Familiady mi się bardzo podobał, bo nie było widać zbytniego cięcia, dzięki temu, że pytanka całkiem szybko poszły. Nie raz jak gra trwa długo to cięcia i montowanie są okropnie widoczne przy rozmowach Karola i aż nie przyjemnie się ogląda.

 

Postaw na milion serio w pełnym HD? Jak oglądałem wczoraj, to w pewnych momentach dość brzydko obraz wyglądał.

Edytowane przez kamilos951
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Familiada - Meliorantki (3) vs Przedszkolanki. Karol potwierdza, że one już kiedyś były w programie. Po pierwszym (który owoc dobrze komponuje się z mięsem?) 0:94, po drugim (które przedmioty można znaleźć w  podręcznej kosmetyczce?) 0:188, po trzecim (jakie znasz typy studiów?) 0:283. Jak na razie pogrom Przedszkolanek na Meliorantkach! Czwarte podwójne (wymień dziedzinę z nazwą na GEO) 0:457, -1 i finał dla Przedszkolanek, pogrom stał się faktem :) Ale za to Meliorantki otrzymują pszczółki w pudełkach, fotkę i 3651 zł za wszystko :mrgreen:  W finale znowu po tej wstawce Aneta i Paulina, zaczyna Paulina. Ona zdobyła: 9 (myślimy przed zakupem pralki), 42 (śmietanę dodajemy do zupy, naj), 13 (garnki z gliny), 12 (grupa dzieci), 29 (ubranie nosimy). 95 do mety dla Anety - jaki rym! :mrgreen: A ona zdobyła: 7 (myślimy przed zakupem ubrania, samochód naj), 14 (dodajemy śmietany do sałatki), 20 (dzbanek z gliny, cegła naj), 5 (grupa przedszkolna, muzyczna naj). Szans już nie ma, 49 do mety, torbę nosimy za 21, a buty były naj. 172 pkt, 1 887 zł

 

Ale ogólnie, jeżeli chodzi o tego gościa w pierwszej parze to przyszedł ewidentnie do programu dla zabawy. Tak to przynajmniej wyglądało z mojej perspektywy.

 

Czyli Voice gorzej niż w poprzednim sezonie? Szkoda, że przegadano odcinki przesłuchaniowe, ale one właśnie takie są. Nie wyobrażam sobie przegadania odcinków, gdy będzie już bitwa.

 

Moim zdaniem nie ma szans, aby w "Postaw na milion" padł milion. Głównie to przemawia przez to, że Polacy już na trzecim-czwartym pytaniu nie bronią miliona, tylko rozkładają na pozostałe zapadnie pieniądze, a tutaj trzeba byłoby postawić milion na odpowiedź, która jest najbardziej prawdopodobna, a nie na kilka opcji. W ten sposób mieliby milion do końca i mogliby w ostatnim pytaniu o ten milion powalczyć, a tak będziemy mieli jedną-trzy paczki pieniędzy w finale. No, czasem trochę więcej ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się zdaje, że "Postaw na milion" był wczoraj w SD. Względem "Familiady" natomiast zauważyłem niepokojącą rzecz. Na VOD nie pojawiły się 2 najnowsze odcinki, a ponadto usunięto 57 najstarszych, od numeru 2214 do 2271. Czyżby to oznaczało rezygnację z dalszego udostępniania w sieci? Oby nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Familiady - też mnie to zastanawia. A może wygasła licencja na te najstarsze odcinki? A co do nowych, faktycznie, wygląda mi to na jakąś awarię, no bo chyba nie zrezygnowaliby tak łatwo z dalszego wrzucania do VOD.

Przypominam, że wlaśnie z powodu licencji także Jednego z dziesięciu nie można oglądać w TVP VOD. No ale mogliby, bo co takiego jest w programie, że nie można wrzucać? Pytania muzyczne?

 

Lajk - tutaj jeszcze raz, bo wczoraj o 19:30 praktycznie cale wydanie było powtórką sobotniego. Ale nie, na koniec polecali inicjatywy w różnych miastach, pod hasłem "Dajemy Lajka". No to trochę mnie wcięli w maliny. Niedzielna emisja premierowa, a 90% to powtorka. Oj...

 

Też widziałem ten spot. No... mocne premiery kinowe polskie. No, tutaj to się bardzo starają, brawa. Czuję coś, że tu zobaczymy i "Ostatnią rodzinę". Podejrzewam, że przyszłoroczną wiosną/albo jesienią.

 

W Bitwach to już powinni pokazywać uczestników. W ogóle ten program powinien być w większości muzyczny, a nie, że tutaj wyznania z życia, tutaj reakcje rodziny, trenerów. No litości. Takie coś to po występie, a nie w trakcie.

 

Dzisiaj to tylko seriale i Sznuk. Bake Off za tydzień, dzisiaj ważniejszy mecz.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/udany-tydzien-tvp2-hitami-mecz-dania-polska-m-jak-milosc-i-rolnik-szuka-zony - podsumowanie ubiegłego tygodnia.

Na dobre i na zle też poniżej 3 milionow. Ale warto zaznaczyć, że w środę był mecz.

A Familiada znów w TOP 20. ;) Dopiero 17., ale ponad 2 mln widzów w niedzielę to wielki sukces. ;) Tyle lat i dalej chętnie oglądany. ;)

The Voice z kolei się załapał na ostatnie miejsce. Wynik poniżej oczekiwań, ale można wziąć pod uwagę, że jeszcze trwały wakacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 z 10 - 6/100 - dwie panie, ośmiu panów, w drugim etapie spotkaliśmy się w składzie siedmioosbowym, byłoby osiem, gdyby pani na 10 nie powiedziała stopnia wyższego dobrze - bardzo dobrze :mrgreen: Czwórka z trzema szansami.  W finale spotkaliśmy się z panami  Sławomirem, Pawłem i Adrianem, układ szans to 2,3,2. Mocno! Pierwszy trzy razy dobrze odpowiedział pan Paweł, który wyznaczył pana Sławomira, a ten wyznaczył pana Adriana, który popełnił błąd.  Na 21 do końca pan Paweł pożegnał się z 73 pkt na koncie. Na 17 do końca pan Adrian i 42 pkt pożegnały się z grą. Został sam pan Sławomir, trzy szanse na koncie, zaczął iść sam, na 14 do końca stracił pierwszą, pytanie dalej drugą, bo o tę samą bitwę było to pytanie, a na 11 do końca pożegnał się z grą, mając 102 pkt na koncie, nie może być pewnym Wielkiego Finału, ale kto wie :) 

 

Wynik "Familady" dobry, aczkolwiek trochę martwi w grupie komercyjnej. Martwiący też jest brak na VOD najnowszych odcinków, może chodzi o licencję? Jak tak, to szkoda, bo można było do niedawna oglądać nowe odcinki, a tak, będą usuwane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grupie komercyjnej chyba zawsze tak było. W ogóle Familiady nie widziałem w grupie komercyjnej w TOP20. Zawsze była w 4+. A co do licencji, to trzeba byłoby napisać do TVP w tej sprawie. No podejrzanie dziwna sprawa. Kasują stare odcinki, a ostatni dodany to z czerwca.

 

Wynik badziewia lepszy niż się spodziewałem. Liczyłem znów na 3, 3,5, a tutaj ponad 4,5. Ładnie. Dziś na to dno sobie jednak spojrzę, bo dziś ostatni odcinek z Pyrkoszem. Bez niego to jeszcze gorzej pewnie będzie...

 

Dziś niewiele się dzieje, ale coś dam i tak. Dwójka już emituje zwiastuny nowej serii Koła fortuny:

Po tych zapowiedziach wydaje mi się, że jesteśmy jednak bliżej wersji rosyjskiej. No i kto podjął decyzję o Brzozowskim jako prowadzącym? Sepleni, w ogóle dykcja fatalna... I tylko Miss żal, bo Krzan się w tym odnajduje.

No nic, czekamy do niedzieli, ale już sama zapowiedż budzi wątpliwości, czy się uda. Albo będzie to muzyczny klub, co mogę zaakceptować, albo biesiada, czyli coś jak "Rodzina sama w domu', tylko bez powtarzanych tekstów Ramsa.

 

A Jeden z dziesięciu znów o 18:50. Niedługo wytrzymał o 18:45.

 

A tak nic ciekawego. Dziś stały zestaw i Magazyn Ekspresu Reporterów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 z 10 - 7/100 - odcinek rozpoczęty z 7 minutami opóźnienia względem EPG. Drogie TVP, po co wpisujecie 18:45, po co nawet zapowiadacie, skoro program i tak zaczyna się z kilkuminutowym opóźnieniem? :/ Dwie panie i ośmiu panów, w drugim etapie spotkaliśmy się w składzie pełnym, siedem osób z trzema szansami. W finale spotkaliśmy się z panami: Marcinem, Krzysztofem i Dariuszem, stan szans to 1,2,2,. Pierwszy trzy razy dobrze odpowiedział na pytania pan Dariusz, który wyznaczył pana Krzysztofa,a ten do pana Marcina, który popełnił błąd. Na 29 do końca pożegnaliśmy pana Dariusza i jego 32 pkt, których nie powięszył, pytanie dalej pana Marcina i 11 pkt. Został sam pan Krzysztof, który od tej pory szedł sam, został mu komplet szans,  na 26 do końca stracił pierwszą,  drugą pytanie dalej, a na 23 do końca zakończył grę, stan konta to 52 pkt, więc szanse na Wielki Finał marne.

 

U mnie w EPG była 18:45, dlatego takie słowa krytyki ;) Dobrze, że zmienili, długo nie wytrzymali.

 

Tak, zwiastuny Koła są dość średnie, Brzoza prezentuje się zgodnie z oczekiwaniami, czyli fatalnie. Dostał pewnie tu angaż, bo jednak Jtm? prowadzi Robert Janowski. Osobiście czekam, aż po transzy odcinków z Brzozowskim może wejdzie transza z nowym prowadzącym, bo nie wiem, czy w TVP będą widzieć jego mankamenty, a jeśli tak, to może zrobią jak z majstrami, czyli po Królikowskim wpakowali odcinki z Opanią, to tym razem może kogoś innego zamiast Brzozy włożą do programu? Zresztą, widzimy tylko kilkudziesięciosekundowe urywki, na których Krzan prezentuje się znacznie lepiej niż mój imiennik. Ale nie będzie pewnie i tak szału.

 

Dzisiaj Mjm dochodzi konkurencja w postaci "Milionerów", więc...więc może spadną do 3 milionów ;) Oby. Aczkolwiek dzisiaj interesujący odcinek. 

 

A poza tym "PnŚ" w niedzielę wskakuje od listopada. To powiedział wczoraj w "Czerwonym dywanie" Szymkowiak. Troszkę późno, ale lepiej późno, niż wcale ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M jak miłość - wczoraj obejrzałem to dno. Jednak Lucjan jeszcze żyje, tylko przewieziono go do szpitala. Więc wrócę do tego dna w październiku, kiedy Lucjan umrze.

A wczorajszy odcinek miał już 5,65 mln. Powoli więc się zbliża do 6 mln. A poserialowe Kulisy były drugą najchętniej oglądaną pozycją! Często są na jakiś dalszych pozycjach, ale nigdy nie spotkałem się z kulisami na drugim miejscu. No... To MER też musiał zgarnąć dość sporą widownię.

 

Rafał - wrócili do 18:50, a EPG widocznie nie zaktualizował. Skończyła się teleturniejowa wojna i znów mamy tak, jak było. Wczoraj słabo.

 

Póżno, wszak niedziel listopadowych mamy cztery, ciekawe, w ktorą wejdą, może tak od piątego, ale i tak jest dobrze. Może większy nacisk na regiony i kulturę, taka odmienność?

 

Kolejny zwiastun - "Pod wspólnym niebem":

Jezus Maria... Scenografia to Teatr Telewizji niemalże! Te kostiumy... Oj, może wyjść klapa. Widzowie tego nie kupią, ale to tylko zwiastun, więc może jakoś się poprawią... Tak to jest, jak chce na szybko się zrobić serial. Zaczęli zdjęcia ledwo co 2? 3? tygodnie temu.

 

Dziś z kolei stały zestaw, Sznuk, Barwy i środowe seriale medyczne.

Edytowane przez maciejolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 z 10 - 8/100. Dwie panie, ośmiu panów, w drugim etapie spotkaliśmy się w składzie pełnym, osiem osób z trzema szansami. W finale spotkaliśmy się z panami: Filipem, Jakubem i Jędrzejem, układ szans to 2,2,1. Pierwszy trzy razy dobrze odpowiedział pan Jędrzej, który wyznaczył pana Filipa, po jego złej odpowiedzi, pytanie poszło do pana Jakuba, który zwrócił pytanie panu Filipowi. Na 30 do końca ona wziął na siebie pytanie, ale popełnił błąd i w zgłaszaniu się dobrze odpowiedział ten sam pan, co się pomylił.. Finał w ogóle bardzo młody, sami młodzi panowie, a zero starych wyjadaczy :mrgreen: Na 20 do końca straciliśmy pana Jędrzeja i jego 61 pkt. Stan szans wobec tego to było 2,1, pytanie dalej stracił pan Jakub i jego 52 pkt. Został sam pan Filip, 42 pkt, miał jeszcze dwie szanse, na 18 do końca stracił pierwszą z dwóch, 72 pkt wygrał, tracąc na 14 do końca ostatnią szansę, więc raczej się nie spotkamy z nim w Wielkim Finale.

 

"Pod wspólnym niebem" - to spadnie po jednym sezonie. Albo nawet i połowy nie dociągnie. Nie ma co robić programu na szybcika, bo z tego nic nie wyrośnie. Obecna TVP miała już takie doświadczenia z poprzednich sezonów, ale jak widać, lekcji nie wyciągnęli. Scenografia kiepska, mogłaby na pewno być lepsza.

 

Tak swoją drogą, jak myślicie, będą w tle słyszane odgłosy śmiechu, aby dać znać widzom jak w tych znanych sitcomach, gdzie się śmiać i z czego? :mrgreen:

 

Wczorajszy odcinek Mjm wysoko z oglądalnością, ale to kwestia czasu, aż oglądalność spadnie, sezon dopiero się rozpoczął, więc na pewno 7-8 milionów nie osiągną, to już nie te czasy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny zwiastun - "Pod wspólnym niebem":

Jezus Maria... Scenografia to Teatr Telewizji niemalże! Te kostiumy... Oj, może wyjść klapa. Widzowie tego nie kupią, ale to tylko zwiastun, więc może jakoś się poprawią... Tak to jest, jak chce na szybko się zrobić serial. Zaczęli zdjęcia ledwo co 2? 3? tygodnie temu.

To się nie uda...Po zwiastunie szykuje się masakra...No, ale cóż trzeba poczekać do emisji serialu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...