Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Może zacznę od wczorajszego że tak powiem skandalu, ale nie Kurski, tylko transmisyjnym: https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/691690/kibice-wsciekli-tvp-przerwala-transmisje-w-najwazniejszym-momencie-sezonu.

TVP2 zakończyła transmisję z meczu po minucie od jego zakończenia. Sęk jednak w tym, że w Białymstoku dalej grali, sędzia doliczył 10 minut... Dla mnie to trochę nieporozumienie. Wrócili, kiedy już trwała feta na stadionie.

 

Teraz o oglądalności: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/2-6-mln-widzow-wiosennych-odcinkow-na-sygnale-tvp2-liderem-rynku

2,6 mln to naprawdę dobry wynik, ale nie ma co się dziwić, serial bardzo dobry, jeżeli już paradokument, to misyjny. Kolejne odcinki na jesień.

 

Teraz co do Jednego z dziesięciu. Tak, dawano miasta, pisałem o tym, ale przestali bodajże w 2001/2002. Zawodnicy - większość to sama mówi, z jakiego miasta pochodzi.

No właśnie, licencja. Jakoś w TVP Rozrywka są emitowane powtórki. A na VOD - nic. Z kilkoma innymi programami Dwójkowymi jest/było podobnie. Też jakieś prawa licencyjne i nic.

A co do końcówki - nie, lektorka by tylko przedstawiła kto wygrał, wynik odcinka, czy kwalifikuje do finału, a potem Pan Tadeusz prosi pani Sylwię i wręczy kuferki. I dalej te rozmowy poodcinkowe. To bym zostawił.

 

Co do spraw bieżących: Sonda 2 jak zwykle dobry odcinek. A czas szybko leci, w niedzielę ostatni w tej serii.

 

Te nowe programy z Włoską kuchnią jak u babci i Afryką od kuchni są produkcji holenderskiej - a zatem to nie będą żadne Makłowicze i tak dalej. ;)

Od 1 lipca powtórki Kocham cię, Polsko od odcinka 1 - tylko jakiej serii? Ostatniej czy tej zeszłorocznej wiosennej? Wieczorem powtórki Mrągowa 2015. Gdyby to było 2005 - no to tak, ale za 2015 dziękuję - znów to samo.

 

A te czeskie komedie, co mają lecieć w wakacyjne czwartki to już gdzieś nie leciały? Bo jeżeli to nowości to brawa, humor czechosłowacki jest świetny. ;) Mogliby jeszcze "Sąsiadów" dokupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP2 powinna być na stadionie do momentu zakończenia spotkania korespondencyjnego w Białymstoku, takie zachowanie, jakie miało tutaj miejsce tj. studio i reklamy to strasznie nieprofesjonalny zabieg. Na pewno ta sytuacja nie powinna mieć miejsca. 

 

Oryginał tj. "Fifteen To One" umieszcza odcinki programu na stronie Channel 4 po emisji w TV, także można obejrzeć każdy odcinek oryginalnej wersji programu, może właśnie chodzi o to, że polska licencja nie obejmuje takiego prawa, jeżeli chodzi o VOD, podobnie jest, jeżeli chodzi o "Postaw na milion", bo z tego programu też nie ma odcinków w sieci. Jeżeli chodzi o końcówkę - absolutnie jestem na nie. Jeżeli lektorka miałaby przedstawiać, a potem mielibyśmy wracać do pana Tadeusza, to straciłoby to strasznie na dynamiźmie, teraz jest bardzo dynamicznie, pan Tadeusz mówi, że zapisujemy zwycięzcę z wynikiem xxx pkt na liście zwycięzców, pani Sylwia wręcza, i jest naprawdę w porządku. Po co to spowalniać?

 

Coś czuję, że na jesień te kuchenne programy wypełnią weekendowy slot programu Makłowicza. W lecie OK, mogą być emitowane w tej godzinie w tygodniu, zawsze coś innego niż kabarety Harasimowicz lub n-ty odcinek rodzinki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Nie miała obowiązku. Pokazała mecz, później fetę, sorry,ale atrakcją nie jest pokazywanie piłkarzy gapiących się w komórki. Abonamentu RT nie płaci większość,a wymagania jakby bulili po 100 zł na miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do meczu. Szpakowski w 4-4-2 wczoraj powiedział, że nie mieli praw do meczu Jagiellonii. Trochę tu nie fair. A mogli pozostać na stadionie Legii i czekać, a nie dawać reklamy za reklamą.

Oglądalność meczu taka sobie. Liczyłem na jakieś 2 mln, a nie ledwo ponad milion. Ale to nie zmienia faktu, że powinni się starać o więcej meczy.

 

Co do 1 z 10 - no jakby to straciło? Kiedyś końcówka miała klimat i dziś ma też klimat. Na samym początku tylko lektorka od razu wtrącała, jakie nagrody, lista zwycięzców i napisy. Potem dodali jednak po liście zwycięzców obrazek ze studia, a dopiero 8 lat temu lektorkę usunęli z końcówki. Też jakby co, jestem po środku - no jak by stracił na dynamiżmie no? To tylko dodatkowe 15 sekund, potem wracamy do Pana Tadeusza, mówi coś jeszcze uczestnikom, Pani Sylwia i tak dalej...

 

Tutaj szczegóły wielkiej gali Disco Polo: http://centruminformacji.tvp.pl/32554225/gala-25-lat-disco-polo-na-antenie-tvp2. A mogliby pokazać i tą trzecią część też, a nie zapraszać do TVP Rozrywki, czy Polo TV.

A skład? Chyba są wszyscy znani i lubiani...

 

To teraz trochę telemetrycznych wskażników:

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/o-mnie-sie-nie-martw-ze-stabilna-widownia-6-72-mln-zl-z-reklam - O mnie się nie martw. Widownia stabilna, prawie 2 miliony, sukces, kolejny sezon pewny.

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/rodzinka-pl-sezon-10-wyniki-ogladalnosci - 1,2 miliony widzów, ale za to w komercyjnej serial pokonuje Polsat i ma wyższe wyniki od O mnie się nie martw... Kolejna seria jesienią mnie nie zdziwi.

 

I na koniec dobry news: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/the-voice-kids-w-tvp-polska-edycja

No proszę. Coś czułem, że się wezmą i za "The Voice Kids". Brawo, brawo. Jeden z lepszych formatów w Europie, nie gorszy od dorosłej wersji, wiele talentów odkrył...

Najlepszym sposobem jest emitowanie tego po zakończeniu "dużego" The Voice, czyli na przełomie listopada i grudnia. Emisja np. jesienią równoległa zaszkodzi, a poza tym w końcu TVP2 miałaby jakieś premierowe show w zimie.

No ale - pomalutku idzie ku dobremu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie końcówka 1 z 10 straciłaby na dynamiźmie, a 15 sekund jest jednak bardzo cenne, szczególnie w momencie, gdy jest długi drugi etap, co często miało w ostatniej edycji miejsce, gdyby te 15 sekund dać tą lektorkę, to pan Tadeusz zdążyłby jedynie powiedzieć "do zobaczenia", no chyba, że wraz z rozdawaniem wskoczyłaby lista płac. Dla mnie to strasznie wątpliwe rozwiązanie.

 

No troszkę słaba ta oglądalność, no ale o tej samej porze leciał mecz siatkarzy w Lidze Światowej i słabsza oglądalność była nawet spodziewana.

 

Tak dziwnie trochę rozdwajać przekaz trzeciej części w Rozrywce i w Polo TV. Jak już, to powinien być w TVP Rozrywce, która nada pierwszy program na żywo od wielu wielu miesięcy ;)

 

Dzisiaj w ogóle w Rozrywce obejrzałem rano cały odcinek randek, tak wiecie, nie fragmentarycznie. Ogólnie jest ogromna sztuczność, jeżeli chodzi o reżyserkę, te całe kelnerki i ten barman to jedna wielka sztuka dla sztuki, a same randki no, nawet fajne. Połowa par spotka się raz jeszcze (2/4). Wow ;) To był odcinek 10.

 

Tymczasem wiemy, że dzieciaki będą również śpiewać, a trenerzy będą wciskać przyciski, odwracać się i wybierać, kogo chcą :mrgreen:  Tylko właśnie. Skoro Voice ten seniorski pójdzie w emisji w sobotnie wieczory, jak zawsze, to kiedy miałby iść ten dziecięcy? Jest parę opcji. Albo pójdzie dziecięca wersja w tygodniu, ale to bardzo wątpliwy scenariusz, albo w niedzielę wieczorem, dzięki czemu będziemy mieli weekendy z Voicem. No i wchodzi też w opcję debiut późną jesienią, dla mnie, niewskazany, bo idąc tropem tego słabego piątkowego programu z majstrami, może być ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli by wyłużyli odcinek o te kilkanaście sekund/jedną minutę, to by starczyło na wszystko. Ale zobaczymy. Pewnie i tak nic się nie zmieni.

 

No dziwnie trochę, ale Polo TV to można powiedzieć też "zaprzyjażniona" muzycznie stacja, pewnie pokaże i cały koncert, więc... Oglądalność powinna być spora. Wszak Polacy to lubią... ;)

 

Aha, jutro ostatni odcinek randek tak przypominam. ;) W ogóle powinni zrobić jeszcze jeden odcinek, w którym by pokazali dalsze losy po randkach i tak dalej, bo fragmenciki na koniec to trochę za mało.

 

The Voice Kids? Pisałem, że najlepiej w miesiącach zimowych, np. po zakończeniu dorosłego Voice'a. Najlepszy możliwy wariant. W tygodniu to za duże show. Nie wyobrażam sobie np. w piątki, chociaż...

Niedziela wieczór? Nie, jesienią to nie, bo będzie spora konkurencja, kabarety, MasterChef...

A póżną jesienią po dorosłym The Voice to tak, w sobotnie wieczory, w finale by odpowiednio zareklamowali, promocja, i by ruszyli tydzień po. Spokojnie by leciało do lutego, i na wiosnę powrót Kocham cię, Polsko.

Teraz pytanie o trenerów. W większości wersji się pokrywają, ale nie wszędzie. Wiec są dwie drogi - albo będzie skład jak w wersji dorosłej, albo sięgną po popularnych wśród młodzieży artystów. Np. Szroeder, Szpak, Farna /ale tylko jeżeli Idol nie wróci z kolejnym sezonem/, można też skorzystać z wypromowanych przez program artystów - Sarsa, Nykiel, Smykiewicz, Brzozowski... Zobaczymy.

A prowadzący? Kammel to pewniak, ale na razie to nie wiadomo jak to będzie jesienią ze współprowadzeniem i tak dalej.

Wszystko po kolei. Aha - program będzie nagrywany w tym samym studiu, co "duża" wersja. Po co budować identyczne studio obok. I własnie dlatego program będzie robiony w tym samym czasie, co wersja "duża".

 

Na koniec o Wildsteinie: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tvp2-sciaga-z-anteny-program-bronislawa-wildsteina-publicystyka-moze-trafic-do-tvp-info

Co do emisji do połowy czerwca to wiadomo, ze wakacje. Ale wystarczył jeden artykuł i co, już się pozbywamy z Dwójki? Z jednej strony trochę szkoda, bo jednak kilka ciekawych odcinków było, ale z drugiej tragiczna oglądalność, czasem jednostronność... Jeszcze zobaczymy. Ale i tak dziwne argumenty.

 

Jutro z kolei dowiemy sie, czy ta Mazurska Noc Kabaretowa się pojawi w Dwójce, bo ujawnią ramówki do 9 lipca. Coś jednak czuję, że nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwiłbym się, gdyby dziecięcy The Voice był albo jesienią, albo na wiosnę 2018. Jeśli by był jesienią, to mogą go dać albo w piątki wieczór, wtedy ogranicza się "Barwy szczęścia" do 4 razy w tygodniu. a "O mnie się nie martw" daje na przerwę lub inną porę, przez co program muzyczny byłby "lokomotywką" dla rodziny Boskich. Chyba że planują jakąś wcześniejszą porę, ale tak za bardzo tego nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie mają się sprawy z Wildsteinem, że chcą go zepchnąć do Info. Może tak w nich uderzył ten jego tekst, że zdecydowali sie go tak wypchnąć z drugiego kanału? Trochę nie jest OK, jak go tak wywalają. Ale fakt, słabe wyniki mogły przesądzić, a nie ten artykuł ;)

 

Ej, ale właśnie jak nagrywają równolegle dziecięcego Voice'a, to logiczne byłoby, jakby to emitowano na jesień równocześnie z normalnym Voice'm, albo po tym programie jakoś jak się skończy, tak na przełomie 17/18.  No bo przecież nagrywane coś na jesienią nie wepchną na wiosnę. A trenerami powinni być idole nastolatków/nastolatek. Nie, Popuś i Cypisek odpadają :mrgreen: Ale taki Kwiatkowski mógłby być. Może czegoś mógłby nauczyć tej osoby, którą by trenował.

 

Jak dla mnie powinni zrobić odcinek epilogowy randek, coś jak ostatni odcinek w sezonie "Rolnik szuka żony", gdzie z Manowską wszyscy się spotykają, ale nie, tutaj nie byłoby wiecznie uśmiechniętej Manowskiej, tylko po prostu, taka formuła bardziej reportażowa, co się zadziało, czy coś zakiełkowało, czy są razem, czy mają jakieś plany. Prawie jak "Discopoland", ale jednak nie jak ten program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirk - no sam nie wiem, czy w piątek by się przyjął... TVN daje filmy, Polsat nie wiadomo. No się zobaczy. Może faktycznie tak będzie, Barwy szczęścia o 20:05, ale coś czuję, że i Rodzinka.pl i O mnie się nie martw na jesień się normalnie pojawią. Więc no nie ma miejsca, w niedzielę lepiej nie ryzykować. Po jesieni to tak, idealna pozycja na zimę.

Nagrywanie równoległe nie musi oznaczać, że na pewno ten format wejdzie jesienią. Wejdzie zimą, bo na wiosnę to nie, nie ma już miejsca, bo pewnie wróci Kocham cię, Polsko. Chodzi o pasmo sobotnie, a zimą i tak by za wiele nie dawali /ileż można te same kabaretowe powtórki dawać?/ - więc dlatego.

No piszę o tym - Szroeder, Smykiewicz, osoby popularne wśród nastolatek, a nie jakieś Cypisy. Kwiatkowski - piosenkarzem jest jaki jest, ale w Super Dzieciaku jurorem był dobrym, więc to akurat dobra kandydatura. Ale zobaczymy jak to się potoczy.

 

Wildstein - co ciekawe, nic nie wie, że program może się przenieść do TVP Info. Też ciekawe i to bardzo. A Dwójka znów zostanie bez publicystyki, Wildstein to był jedyny program... Lepiej go pozostawić w Dwójce.

 

No właśnie, jakiś reportaż dotyczący dalszych losów par z randek by się przydał, ale randek, które się udały, a nie tych, co się nie udało. Bo jak się dowiem, co dalej? Z portali plotkarskich? Może takowy się pojawi na jesień? O ile II serii przypadkiem nie będzie?

Aha - tak dla przypomnienia, dziś finisz sezonu...

 

No właśnie, co do kabaretów. Coś przeczuwałem, że tak się stanie. Ostateczny koniec kabaretów w TVP2. Do końca wakacji przewałkują to, co mają, a na jesień skasują wszystkie pasma kabaretowe i nic się nie ostanie. Tyle. Brawo panie Kurski, brawo panie Wolski. Niby zapowiadano zamienienie rechotu w śmiech, a co wyszło? Katastrofa. A można było nie ruszać czegoś, co było dobre.

Co w zamian? Nie jest żle. Pokażą "XXIX Międzynarodowe Spotkania Zespołów Cygańskich Romane Dyvesa w Gorzowie Wlkp". Nie jest żle, pewnie MNK w Polsacie, a tutaj cygańskie rytmy. Więc OK.

 

A ponadto z ramówek na okres 3-9 lipca?

- od 3 lipca o 06:30 powtórki Jedynkowego cyklu "Mam przepis na pielgrzymowanie"

- 9 lipca o 19:30 "Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach".

I takie ciekawoski - Sonda 2 będzie emitowana losowo, nie odcinki z ostatniej wiosny, ale różne, z I, II i III sezonu.

Familiada z kolei będzie powtarzana od stycznia - głupota. Jeszcze po części rozumiem z jesieni, ale z zimy?

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/2-mln-widzow-magazynu-ekspresu-reporterow-tvp2-liderem-rynku - aha, ten program w wakacje jest potrzebny. W ogóle dziwi mnie przerwa wakacyjna. W wakacje też wiele się dzieje no.

A oglądalność dobra, tyle lat na antenie, liderowanie rynku - jest dobrze. Kolejny odcinek dopiero 29 sierpnia.

Edytowane przez maciejolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w "Pierwszej randce" dowiedzieliśmy się, że (niestety) są plany odbycia się drugiej edycji programu, Rochstar zaprasza do wysyłania zgłoszeń. Bez jaj. TVP utrzymuje program ze stosunkowo słabą oglądalnością rzędu miliona widzów. Dożyliśmy niestety takich trudnych czasów. TVP, dokąd zmierzasz?

 

Tak, nie będzie kabaretów latem w Dwójce, bo MNK też wypada. No trudno, to było spodziewane. Taki trudny żywot przeżywa teraz Dwójka.

 

W ten weekend żegnamy "Familiadę", tylko na okres letni. Szkoda, przydałyby się premiery w wakacje ;) Oglądałyby się znakomicie.

 

I też szkoda, że nie będzie MERa. Program tak samo potrzebny, jak "Sprawa dla reportera", interesujące reportaże, fascynujący ludzie, no i Michał Olszański w roli prowadzącego, wielka szkoda. Wyniki są bardzo dobre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od randek. No wczoraj kilka podtekstów. Pojawiło się kilku uczestników z innych programów. Sesja zdjęciowa z uczestnikiem "Hell's Kitchen", był jeszcze uczestnik "Rolnik szuka żony". Ogółem dobry odcinek, randki jedne udane, drugie nie.

Był też no właśnie, pasek z zachętą do zgłoszeń, czyli jednak oglądalność obecnej TVP satysfakcjonuje i będzie ta II seria. No dobrze, to szansa na podniesienie poziomu, bo sztuczności sporo.

Tylko co z "Kochanie, ratujmy nasze dzieci"? Ogłosili castingi do II serii i co, znika bez powodu?

 

No, Familiada w wakacje to było to. Szkoda, że od kilku lat tak nie jest, i się wysyła na wakacyjne przerwy. Dopiero wczoraj potwierdzali ostatnie odcinki przed wakacjami w programie dla prasy. A już myślałem, że zrobią smutnego psikusa i powtórki dadzą od jutra.

 

Fajnie mi promują "07 zgłoś się". Ładny zwiastun, ponadto jingiel reklamowy też dobry. Zawsze coś się znajdzie w te leniwe wakacje w Dwójce... Aha - dziwnie skaczą z godziną. Dziś 20:35, ale za tydzień 21:55, potem znów 20:35 i od 30 czerwca znów o 21:55. Czemu? Nie można dać jednej stałej godziny?

 

Dziś żegnamy się z Barwami szczęścia na wakacje. A szkoda. Od kilku miesięcy serial odrodzony, sporo nowych wątków, zawrócili z paradokumentalnej ścieżki, wyniki OK, można było na wakacje to emitować premierowo, jak Na wspólnej, a tu jednak wakacje. Trochę szkoda, ale zapowiada się ciekawy nowy sezon. ;)

 

Aha - Kurski mówił na ostatnim spotkaniu w sejmie, że podpisał z producentem nowe umowy na dwa dwójkowe seriale. A zatem do 2019 możemy być niestety spokojni o M jak nic. Barwy szczęścia to tak, to serial na wiele lat.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/michal-szpak-trenerem-the-voice-of-poland-8 - pierwszy już znany. No, dobre nazwisko, same sukcesy, wysoko na Eurowizji - dobry wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby reaktywować program "Fort Boyard".

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fort Boyard - były w Polsce dwie serie z Gonerą, który dokarmiał tygryski i gwiazdami, co biegały po tytułowym forcie, no ale chyba w drugim sezonie wyniki były słabe i dlatego zdjęto. Nie wiem, czy teraz opłacałoby się emitować trzeci sezon, we Francji opłaca się już kolejny rok emitować ten program z sukcesem. Ale przecież to jest ich format. Jakoś nie widzę w tej ramówce Dwójki kolejnego sezonu. Ludzie chyba nie lubią oglądać takich odgrzewanych kotletów. 

 

Nie wiem, czy jest coś fascynującego w oglądalności ledwo co ponad milion. Jak widać, jest ;) Niby fajnie, niby szkoda  Bo jeżeli nadal będzie się przelewała taka sztuczność z tych osób obsługujących salę i z tym schematem randek, to naprawdę, ja podziękuję.

 

Najwyraźniej nie było wystarczającej liczby zgłoszeń, aby kontynuować program z odchudzaniem dzieci. A szkoda, bo był mocno misyjny.

 

Może jeśli chodzi o nowe seriale, to będą to emisje bardziej w weekend, a nie za MjM i BS ;) Przypuszczam, że tak raczej będzie, a te audycje pozostaną w ramówce, aby uniknąć zamieszek na W17 :mrgreen:

 

Szpaku będzie w The Voice - miła niespodzianka, naprawdę fajnie brać kogoś, kto jest na fali i rzeczywiście ma pojęcie o muzyce ;) A do niego zdaniem Vivy dołączą...

 

 

Maria Sadowska, Piasek, a także jedna z tych pań: Natalia Kukulska,Kasia Kowalska oraz Edyta Górniak

 

A tymczasem Pudelek twierdzi i zgadza się z naszymi przypuszczeniami, że trenerem w dziecięcej wersji będzie nie kto inny, tylko...

 

 

Kwiatuś Kwiatuszek Dawidek Kwiatkowski!!!!!!! <3 xDDD Czuję ponowny napływ Kwiatonators - tym razem na ten fanpage, przypomnę, że jak był TzG z nim, to był mocny hejt, jak odpadł.

 

 

Jeszcze jeden news. Pojawiło się info, że Gosia Molska nie będzie w jury "Bake-Offa" w trzeciej edycji, ale parę chwil potem skasowała post z informacją o tym. No... Jeżeli rzeczywiście to się stanie, to ciekawe kto ją zastąpi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "Kochanie, ratujmy nasze dzieci", to była jakaś informacja oficjalna że nie będzie, czy nic nie mówiono w tej sprawie?

 

A co do seriali - ostatnio TVP ogłosiło że ma w planach kilka projektów do zrealizowania: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tvp-chce-seriali-o-klenczonie-kwiatkowskim-i-wyszynskim-szykuje-ekranizacje-powiesci-krajewskiego-i-wildsteina , może coś z tego wpadnie do Dwójki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Familiada" Bednarscy vs "Na Zdrowie". Przedostatni odcinek sezonu premierowego. Po pierwszym (wymień najpopul. dodatek do gofrów - Karol kolejny odcinek z rzędu ekscytuje się narysowaną na akwarium rzepką...) 95:0, po drugim (co kojarzy się ze Śląskiem) 95:39, -5, ma-sa-kra... Żeby tak tego nie wiedzieć, to straszne :/ Po trzecim (stworzenie na B )167:39, -1.  Czwarte podwójne (rodzaje widowisk muzycznych) 249:39, -3. Ankietowani znowu zaskoczyli... Piąte potrójne (z czego można się urwać w przenośni?) 522:39 i Bednarscy trzeci raz w finale :) Zdrówko zabiera więc 117 zł i pszczółki :mrgreen: Oprogramowanie finałowe wskoczyło już przed tą głupią wstawką na tablicę.  A w finale  Kasia i Tomek. Kasia zdobyła: 11 (z drewna inst. muzyczny), 24 (inf. prasowa), 34 (guziki przy bluzce, naj), 26 (wypełniamy formularze), 19 gra wciąga). 86 pkt dla Tomka. A on zdobył: 8 (łódź z drewna, naj drzwi),  26 (inf. turystyczna, naj ważna), 16 (guziki przy marynarce), 5 (arkusz wypełniamy). 31 pkt do zdobycia, Tomek podał hobby, że wciąga, one ma 17 pkt, bo najwięcej miał serial. 186 pkt, 2 124 zł za dziś, za wszystko 5 862 zł.

 

Będą dodatkowe castingi do TVoP 23 i 24 czerwca, może przez tłumy, które przychodzą na te w Warszawie ;)

 

Tak jestem ciekaw, co Dwójka będzie emitowała, jak się skończą te serie z Afryką od kuchni i Włoską kuchnią jak u babci. Od nowa te programy? Bo jest 13 odcinków i jeżeli dobrze widzę, to w drugim tygodniu lipca skończy się emisja premierowa. Mam nadzieję, że potem za te serie wstawią zupełnie inne, kulinarne, a nie, że będą nas katować kolejnymi powtórkami kabaretów ;) 

 

Nie, żadnych oficjalnych informacji nie było a propos ratowania dzieci, może zawiesili projekt, choć ja osobiście myślę, że prędzej liczba zgłoszeń była niezadowalająca, stąd zrezygnowano z realizacji kolejnego sezonu. 

 

Z tych seriali wszystkie mi jakoś pasują do Jedynki, która krzewi patriotyzm i różne wartości ważne dla Ojczyzny, jednakże byłoby fajnie, gdybyśmy w Dwójce zobaczyli serial o ludziach bardziej związanych z kulturą tj. Adam Mickiewicz, Ignacy Paderewski, no bo przecież Dwójka jest jakoś związana z kulturą, to by podniosło rangę tej anteny, która przez nich właśnie krzewiłaby kulturę wysoką i historię kultury wysokiej w Polsce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od wielkiego comabacku "07 zgloś się". Naprawdę pięknie, że znów wakacje z Borewiczem, może tak po plusie i minusie:

Plus za rekonstrukcję cyfrową, ładnie wygląda w HD.

Ale minus za napisy - totalna amatorka, robione od nowa. Co, napisów nie zrekonstuowali? Prowizorka.

Aha - minus też za zagłuszanie słynnej wokalizy zapowiedziami lektora o sobotnim wieczorze.

 

A w ten piątek odcinki już o 22:00.

 

Kirk - tak, serio, jingle reklamowe wczoraj reklamowały Borewicza. Nawet ładnie zrobione. Po nim z kolei już promowały randki - dziwne to trochę. Sezon zakończony, a dalej promują...

 

Fort Boyard - też coś nie widzę. Przypominam, że jesienią 2008 roku stawiali ten format na równi z innym debiutantem - Mam talent. Kilka odcinków i przenieśli na 19:05, bo talenty okazały się lepsze w oglądalności. Ogółem miło go wspominam, ale coś nie widzę powrotu - Francuzi jakoś mogą trzymać ciągle ten program, dalej spora popularność, a dla nas to byłyby potężne koszta.

 

Co do ratowania dzieci - nie, nic się nie pojawiło. Może znależli, może już kręcą, a trzymają to w tajemnicy? Albo faktycznie zawiesili. Trzeba czekać na jakieś konkrety ze strony np. Wolnego albo Wolskiego, bo dla mnie to jest zagadkowe.

Jeżeli się ten II sezon pojawi jednak na jesień, to będzie trzeba pogłówkować w kontekście II sezonu randek... bo na pewno nie trafi to na czwartki 20:45.

 

A co do The Voice: albo była zbyt mała liczba chętnych, albo było na tyle chętnych, że zrobią dodatkowe i to już w terminach wakacyjnych, 23 czerwca zakończenie roku szkolnego przecież. Mogliby jednak roszerzyć te castingi do innych miast.

 

Teraz ukryte opinie o nowych trenerach i The Voice Kids...

 

Sadowska? No znowu? I znów pewnie doprowadzi swojego do wygranej, chociaż... Trenerką nie jest złą, ale mówiła, że nie chce już jurorować. Piasek? Rozumiem, że już sprawy opolskie wyjaśnione? A co do jednej z pań - Kowalska mówiła, że to bzdura, Górniak no nie wiadomo, może równie dobrze trafić do The Voice Kids, Kukulska? Poczekamy zobaczymy.

Kwiatkowski? W Super Dzieciaku jurorem był dobrym, a piosenkarzem jest jak pisałem jakim jest, taki sobie, ale ma grono fanek, i tak dalej, więc mnie to nie dziwi. Ciekawe, kto z nim. Byle nie Saszan, Kumór i tak dalej.

 

 

Bake Off - oj, powtarzają błędy z II edycji. Tutaj to panie prowadzące zmienili, a teraz to Molska niby ma odejść. Niby usunęła wpis z FB, ale coś jest na rzeczy. Trochę szkoda, bo czasem mówiła mądrze, dobrą była jurorką. Kto wie, czy i Illnicki też nie odejdzie no.

W dodatku jeszcze Makłowicz... Oj, czarno to widzę. Zawadzka w wywiadzie dla Kropki TV mówi, że niedługo już zaczynają zdjęcia do III serii. Prowadzące więc prawdopodobnie zostaną, chyba, że znów zmienią. Ale takim sposobem to Bake Off jest na najlepszej drodze do usunięcia z anteny po jesieni.

 

A co do tego co Dwójka ma emitować:

- co po tych seriach kulinarnych okaże się przed Bożym Ciałem, bo pojawi się ramówka na kolejny tydzień. Może coś innego, byle nie Makłowicz, Cejrowski i kabarety.

- co do seriali. Jakiś jeden/dwa trafi do Dwójki. Może o Klenczonie, chociaż są protesty, może na podstawie książki Wildsteina. Wszystkich nie wyobrażam sobie w Jedynce. Któreś muszą trafić do Dwójki. Ale zobaczymy, na razie to są wstępne plany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też ten serial zagłuszali, za czasów podziemnej "Solidarności". Przy czym to nie było ze względów reklamowych, a bardziej ideowych ;) (zresztą nie bez powodu akurat wtedy zagłuszano to audycjami Radia Solidarność czy też generowaniem napisów)

I czy to aż taki wielki comeback to bym nie powiedział, nie przesadzajmy.

 

Co do ratowania dzieci - to ja już wolę, żeby raz a dobrze ogłosili, że będzie albo nie będzie, niż zbyt teraz coś gadali bez żadnej pewności. Możliwe że faktycznie teraz realizują, a jak będzie gotowe, to dadzą znać.

 

Protesty co do serialu o Klenczonie? A z jakiego powodu? Rodzina się nie zgadza czy jak?

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No do Dwójki comeback tak, w dodatku zrekonstruowany, ale nie wielki, bo TVP Seriale już to wielokrotnie emitowała. Ponoć w zeszłym roku już emitowali tam wersję zrekonstruowaną.

I cały czas nie wiem, kto dorobił aż tak badziewne napisy przy rekonstrukcji. To jakby ktoś to robił w Paincie/PowerPoincie albo innym tanim programie komputerowym. Co, nie było można starych napisów zrekonstruować? Aż taka ciężka robota?

 

Kirk - gdzieś czytałem, że od jego rodziny się nie zgadzają, ale nie wiem, czy to prawda. Ale serial być powinien - wszak to legendarny muzyk, członek Czerwonych Gitar. O, przydałby się też serial o samej grupie. Albo i jakiś koncert. W ogóle Dwójka powinna zrobić koncerty wielkich artystów raz w tygodniu - Czerwone Gitary, Trubadurzy, i tak dalej. Zawsze coś się znajdzie.

 

Ratowanie dzieci - no faktycznie. Nic a nic. Możliwe, że jednak robią II serię, a dowiemy się za jakiś czas.

 

To teraz już sprawy bieżące, ale faktycznie mało.

Kotarski - wczoraj ostatni odcinek o Kaszubach. Podsumowując kolejny udany sezon, sporo nowych historycznych rzeczy, ciekawostek, takie programy naprawdę są potrzebne w polskiej telewizji.

Wczoraj i Discopoland - wczoraj pokazywali jak się bawi przy disco polo młodzież na juwenaliach, był organizator imprezy, była i Inna - z disco polo tyle co nic, ale ładna odmiana. W sobotę ostatni odcinek serii.

 

A dziś tak - Familiada, wiadomo, ostatki przed wakacjami, potem Sonda 2, też ostatkowa, i co? Tylko Discopoland się ostanie. Czyli chyba sezon 2016/2017 w Dwójce dziś dobiega końca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Familiada" - ostatni odcinek premierowy (?) przed wakacjami, Meliorantki vs Harpagany - ech, bez rodzin.  Suchar tradycyjnie suchy :mrgreen: Po pierwszym (sprzęt AGD  z końcówką -ka) 94:0, po drugim (czym ozdabia się szklankę z drinkiem?) 165:0, -2, po trzecim (najsłynniejszy film animowany od Walta Disneya) 165:52, -4, ojoj... Czwarte podwójne (kto dba o wygląd innych ludzi?) 321:52, -2 i Melioranki w finale :) 156 zł i pszczółki dla Harpaganów, a po wnerwiającej wcince w finale Marzena i Beata. Marzena zdobyła:  12 (koń je ziarno), 16 (spóźniamy się na randkę), 25 (próba generalna), 18 (jabłko ma pestkę), 29 (broszkę przypinamy). Połówka zdobta, do zdobycia kolejna połówka :mrgreen: A Beata zdobyła: 3 (krowa je ziarna, ptaki naj), 0 (na pracy można się spóźnić, na pociąg naj), 36 (generalne porządki, naj), 23 (jabłko posiada skórkę, ogonek naj). 38 do zdobycia, triumfu nie będzie, bo zawieszka ma 0  162 pkt zdobyte, 1 449 zł za dziś.. 

 

Wczorajszy odcinek "Discopolandu" rzeczywiśćie bardzo fajny, pokazali zjawisko społeczne - juwenalia i młodzież, która się bawiła przy tej muzyce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od życzenia, by się za dwójkowe teleturnieje nie brali, bo przykład Jakiej to melodii? pokazuje, że nic w TVP nie można być na dzień dzisiejszy pewnym...

Chociaż jeden plusik - w Familiadzie są pewni, że nowe odcinki już od września. I to mnie cieszy. ;)

 

O The Voice of Poland, bo już wszystko jasne: http://www.tvp.info/32778613/michal-szpak-trenerem-w-the-voice-of-poland

Nic nowego, tylko Szpak nowym... A tak stara gwardia. No ale cóż. Podejrzewam, że Górniak dadzą do dziecięcego Voice'a...

 

Jak porażkę przekuć w sukces: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/pierwsza-randka-wyniki-ogladalnosci-tvp2-przegrala-z-konkurencja - milion to przy takiej formule taki sobie wynik. Niewiele więcej niż ratowanie dzieciaków.

A co na to TVP: http://centruminformacji.tvp.pl/32744468/pierwsza-randka-sukces-prawdziwych-emocji-w-tvp2 - milion widzów, 6,8% udziałów i duża popularność, ha! Przekuli porażkę w sukces! Szkoda, że słupki się już nie liczą... taki program normalnie by wyleciał po I sezonie...

 

30 czerwca bez dwóch "Jednych z dziesięciu". Planowana jest relacja z Rajdu Polski. W ogóle w tym roku tego jest więcej - będą też dwie relacje w niedzielę 2 lipca. No, no...

 

A co dzisiaj? Obejrzę tylko Rozmowy kontrolowane i dokument o klimacie, bo Jeden z dziesięciu w podwójnej dawce to powtórki powtórek, a Rodzinka.pl nawet nie wiem, jak to komentować.

 

Skończyło się M jak nic i w badaniach oglądalności na Wirtualnych Mediach Dwójce już spada. Ale przy tym, co robią w Jedynce, to, o ile Dwójki nie ruszą, to pewnie jesienią będzie siłą numer 3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...