Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko lepsze niż kabarety? Cóż... zobaczymy jak ten "Discopoland" będzie wyglądać. Przeniesienie tego programu na sobotę wieczór może im nieco poprawić wyniki, zwłaszcza że to będzie stała godzina emisji. Stracą "Głodne kawałki", bo będą po filmie w niedziele szły, a więc pora emisji będzie uzależniona od długości filmu. Podobna sytuacja, jaką mieliśmy przy "Żartach i bardach", chociaż jak na razie to i tak najpóźniej będzie się ten nowy program zaczynać o 22:20, a trafi się w najbliższym czasie nawet emisja o 21:45.

Wcześniej było pytanie o Mamiko. Tak, to ta co z Tomaszem D. (nie wolno nazwiska podawać ;) ) zrobiła teledysk "Bombsite A". Zastanawiam się nieco, cóż takiego ciekawego może powiedzieć osoba, która jest znana praktycznie tylko z grania w Counter-Strike. Ale to może bardziej o wygląd chodzi...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. Słaby poziom i słaba oglądalność. W dodatku ten Królikowski, jak wkurzał, tak wkurza. Coś czuję, że następny sezon, który wiosną za rok /o ile będzie/, to z zmianami w składzie. Bez Królikowskiego i nie wiem, czy Kurdej-Szatan, czasem nie może zapanować nad emocjami, zasadami. Ale na razie liczę na dobry finał tej serii. Jeszcze się zostało 5 odcinków.

 

A właśnie, co do seriali w święta - http://natemat.pl/206239,byl-po-stronie-kurskiego-teraz-ostro-go-krytykuje-bo-tvp2-pokazala-w-swieto-seriale. No patrzcie no. Tak go wspierał, a teraz go krytykuje, bo Dwójka pokazała seriale. No to Studia YaYo w TVP2 nie uświadczymy raczej. ;)

 

Discopoland - gdyby to było studio, to naprawdę, no, gorzej niż w Polonii 1, po prostu brawo! Ale coś czuję, że to dom jakiegoś artysty, nie wiem, Niecika/Millera/innego. Nie wiem w ogóle, czy do tego formatu potrzebne studio. Ale zobaczymy w sobotę.

 

Głodne kawałki - obawiam się, że ta Mamiko, to tylko wstęp. Potem kto wie, może nawet się LM96 pojawić... Lepiej nie, bądżmy normalni. Pewnie biorą ze względu na popularność i wygląd. A hejtowanie tutaj nie ma żadnego znaczenia...

 

Co w ramówce? Niewiele zmian. Nadal za dużo powtórek Boskich. Bieżący odcinek aż z trzema powtórkami - sobota OK, ale niedziela i poniedziałek są już zbędne. Na co to komu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 z 10 - 16/98, 10 mężczyzn, w drugim etapie komplet W finale spotkaliśmy się z panami: Krystianem, Piotrem i Juliuszem, wszyscy po jednej szansie. Pierwszy trzy razy dobrze odpowiedział pan Juliusz, to były trzy z rzędu, wyznaczył pana Krystiana, a on wyznaczył pana Piotra,  który źle odpowiedział i pytanie następne poszło na pana Julka, który chwilę później rozpoczął ucieczkę, wziął na siebie pierwsze, drugie, trzecie, czwarte, piąte był ostatnim, zaraza u Bocachia go dogoniła :mrgreen: Ale potem pan Julek zgłosił się i znowu brał na siebie, było więc pierwsze,drugie o 38 równoleżnik go zniszczyło, w kolejnym zgłaszaniu się pan Piotr był pierwszy.  Na 22 do końca pan Julek się sam zaorał, znowu biorąc na siebie, a miał 181 pkt. Szkoda. Na 13 Mirosław Hermaszewski i brak znajomości jego imienia załatwił pana Krystiana rezultatem 41 pkt. Został sam pan Piotr, który pytanie dalej  poległ rezultatem 41 pkt, więc wygrał odcinek.

 

W GK może i nawet być Kosper z Julką Wróblewską, mogą żebrać o lajki i suby ile wlezie, ale TVP to chluby nie przyniesie :mrgreen: Chyba, że młodzież się tłumnie rzuci. To jest możliwe.

 

Dwójka ma archiwum, aby zapełnić ramówkę wzamian za Boskich? Studia Yayo nie chcę, aczkolwiek to jest mało możliwe. Mogliby jakieś seriale puścić z przeszłości i trochę szkoda, że nie korzystają z archiwum w dzień, a tylko w nocy. Albo nad ranem.

 

A już w sobotnim epizodzie KCP poznamy (prawdopodobnie) ponownie barwy naszego życia dzięki Michałowi Szpakowi :mrgreen: To już lepiej niż jakaś gwiazdeczka disco polo...

Edytowane przez rafpolsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póżno, ale jestem...

 

No, ja też czekam na te Głodne kawałki. Albo zrobią coś, co będzie można oglądać, albo zrobią po prostu program dla "gimbazy". Zobaczy się w weekend.

 

No tak, mają takie potężne archiwum i nawet go nie wykorzystują. Zapełniają czymś, co da zyski. Może pora z tym skończyć i naprawdę coś wyciągnąć dawno nieemitowanego, dawne kabaretony, biesiady weselne, te słynne Gale Piosenki Biesiadnej, to byłby dobry pomysł. Warto przypomnieć te widowiska, rzadko ostatnio powtarzane /nawet w TVP Rozrywka/. Na pewno sporo widzów by się znalazło.

Można i powtarzać teleturnieje - ale tutaj trzeba rozmawiać ws. licencji.

Dawne seriale - tutaj łatwiej, no ale od tego dla nich jest TVP Seriale.

Jakiś blok by się przydał. Może jesienią, bo TVP świętuje 55-lecie... Ale w to wątpię.

 

No, Szpak lepszy niż jakiś Czadoman. Ciekawe, jacy jeszcze goście muzyczni się pojawią.

 

Spraw bieżących mało, bo mało się dzieje...

W sobotę wraca "Lajk" - to była tylko świąteczna przerwa.

15 maja finał "Bake Off II". Nie wiadomo, co od 22 maja w tym miejscu - byle nie Rodzinka.pl o 21:45

Od 12 maja o 06:35 /też mi pora/ po "Misji natura" powtórka "Ukrytych skarbów".

A powtórka Discopolandu piątkowa to raz jest, raz nie ma - 5 maja nie ma, 12 jest, 19 nie ma. W zamian powtórki kabaretów, no nie.

A magazyn kulturalny o 19:30 dalej wisi. Coś czuję, że się nie wyrobią i wstawią tu za jakiś czas Boskich.

 

A dzisiaj randki. Wiadomo jednak, że znów nudne i przewidywalne do bólu, no niestety, taki dobry format, ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 z 10 - 17/98, 9 panów, jedna pani, do drugiego etapu dostał się komplet, trzech pozbawiono szansy. W drugim etapie dowiedzieliśmy się o rysunku Leonardo Di Caprio na rewersie monety 1€ :mrgreen: W finale spotkaliśmy się z panem Wiesławem, panią Grażyną i panem Łukaszem. Perwszy trzy razy odpowiedział dobrze pan Wiesław, wziął na siebie i się walnął. Pierwszego pożegnaliśmy pana Łukasza na 24 do końca rezultatem 11 pkt. W połowie rywalizacji stan szans pana Wiesława i pani Grażyny to 1 i 2. Na 11 do końca pożegnaliśmy panią Grażynę i jej 91 pkt. Został sam pan Wiesław, który pytanie dalej poległ rezultatem 121 pkt, co mu daje Wielki Finał.

 

Nie no, aż tak dużo tych biesiad to nie, bo będzie TVP Rozrywka 2 :mrgreen: Można byłoby walnąć jakiś serial historyczny (nie z Turcji), albo coś innego, co by się przyjęło wśród widzów.

 

Ja właśnie po "Głodnych kawałkach" spodziewam się tylko show dla gimbazy. No bo ja osobiście nie wyobrażam sobie tych YTberów z ponurymi twarzami i z takim sztucznym uśmiechem. To byłoby niezwykle dziwne. Na Fejsie jest zapowiedź - no, jest ogólnie dość wesoło, ale tyle tylko mogę z tego wywnioskować, bo z rozmów z gościem nic kompletnie nie da się zrozumieć.

 

Ten serial był w styczniu 2016 roku w Jedynce ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, przydałyby się wspominki. Coś z archiwum puścić, jakieś programy. I oczywiście się musiałem walnąć, no 65-lecie, no. ;)

Kolejnego serialu tureckiego nie zniosę. Koniec z tym.

 

Głodne kawalki - no nic nie rozumiem z tej zapowiedzi. Dla kogo ma być program? Dla gimbazy, dla młodych ludzi, dla takich 30-latków, dla wszystkich? Sam nie wiem. No, wesoło się nam kroi, ale czy tak będzie zobaczymy w niedzielę.

 

Discopoland - jest i tego zwiastun. Są bohaterowie, fragmenty z koncertów /tutaj akurat Mejk/, rozmowa z wokalistką, z bohaterami odcinka. Szykuje się typowo reportażowa forma odcinka, a na koniec jest nawet logo programu - no nie pasuje mi to pod disco polo no, jest takie nowoczesne, jak jakiś szyld klubowy! ;)

 

Tajemnica jeziora? Tak czułem, że to już widziałem. W ramach ciekawostki, Jedynka zaczyna dzisiaj emitować "Tutenchamona". Ale zapomniała, że już ten serial TVP emitowała. A konkretnie Dwójka jesienią 2015.

 

A dziś piątek - wracają stałe seriale i dziś Przybliżenie. Coraz ciekawy program się robi. Dziś Kornel Morawiecki gości. To trzeci odcinek, więc pewnie w poniedziałek poznamy oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 z 10 - 18/98, jedna pani, dziewięciu panów. W drugim etapie spotkaliśmy się z ósemką śmiertelników, z czego połowa zachowała trzy szanse. W finale spotkaliśmy się z panami: Jackiem, Sebastianem i Friedrichem. Ten trzeci chyba jest zza granicy. Pierwszy trzy razy dobrze odpowiedział pan Jacek, który wyznaczył pana Sebastiana, a potem pana Friedricha.  Na 26 do końca pożegnaliśmy pana Jacka z rezultatem 31 pkt.  Na 24 do konca pomachał papa pan Fryduś rezultatem 32 pkt. Został sam pan Sebastian, miał dwie szanse, na następnym stracił pierwszą, ale potem dzielnie szedł sam, a swoją podróż zakończył na 16 do mety rezultatem 102 pkt, co mu daje miejsce na liście zwycięzców, ostatnie. 

 

Discopoland w spodziewanej formie. Może to ze zwiastuna okaże się tym, co będzie naprawdę ;)

 

A teraz informacje, których nigdy nie przekazuję. Podobno Jula nagrała nową piosenkę tytułową do Mjm. Cieńko to wygląda. Serio już się znudziła ta Kozidrak? Rzadko śledzę ten serial, ale jak dla mnie ta piosenka się nie nudzi. Choć ta pierwsza z pierwszych wersji intra jest ponadczasowa ;) A teraz informacje spojlerowe.

 

 

Według Party, z serialu odchodzi Piotr Nerlewski, serialowy Franek, a powód to prawdopodobne ulegnięcie Justynie i zdrada Natalii. Ale żeby od razu odchodzić z serialu?

 

Edytowane przez rafpolsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje wymienić piosenkę w M jak miłość, ponieważ ta mi się nie podoba. Najlepiej było w tej pierwszej wersji, śpiewanej przez Gąssowskiego. To był dopiero klimat. A ta nowa piosenka? Poziomem pasuje do serialu - nic ciekawego.

Ciekawe, jak to teraz będzie z tym serialem. Dzisiaj bowiem zmarł Witold Pyrkosz. Wybitny aktor, ostatnio kojarzony z tym serialem. Serial leciał na dno, a on /i Teresa Lipowska/ nie. Jedyni w swoim rodzaju, zawsze świetni. Szkoda, wielka szkoda, dożył pięknego wieku. [*}
Ale teraz ciekawe, jak to wymyślą w M jak miłość. Powinien jeszcze w kilku odcinkach wystąpić, tych co teraz pokażą. Z ciekawości aż obejrzę w poniedziałek, możliwe, że na koniec odcinka będzie jakieś wspomnienie małe, albo w kulisach, a nazwisko Pyrkosza w napisach końcowych po prostu w prostokącie będzie, jak to robią ze zmarłymi.
I co dalej? Są dwa wyjścia - albo jakoś zrobią w wątku, że umiera jego serialowy bohater, żałoba, albo koniec serialu. Bez Pyrkosza to będą bardziej spadać w dno. Ale oglądalność niestety, dalej będzie wysoka.

Póki co dzisiaj o 22:30 Dwójka wyemituje film "Słodkie oczy", w którym grał Pyrkosz. Nie zostanie nadany 4. odcinek serialu "Kontakt". Przejdzie on na za tydzień, a serial ma osiem odcinków, więc zakończy się nie 20, a 27 maja.

Co do wczorajszych seriali trzymają poziom nadal. Niedługo ślub w "O mnie się nie martw". U Boskich wielka awantura, a miał być to typowy rodzinny obiad.
Co tam dzisiaj - Lajk wiadomo, taki program polecankowy, Kotarski jak zwykle wysoki poziom, te opowieści o tym, jak powstawał papier - piękne.
A dzisiaj stawiamy na milion /znów bez znaczka wiekowego/, Kocham cię, Polsko /już gorzej niż w niedzielę być nie może/ i ten cały Discopoland.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ''M jak Miłość'' to odcinki z Pyrkoszem były już dużo wcześniej nagrywane, więc do czerwca br. pewnie jeszcze będzie się pojawiać, lecz jak już wspomniał @maciejolek to w napisach końcowych będzie się pojawiał obok jego imienia i nazwiska czarny prostokąt. W ''Kulisach serialu M jak Miłość'' to wspomnienie o Pyrkoszu musi być obowiązkowo, więc w najbliższy poniedziałek na pewno się pojawi.

 

Co do postaci Lucjana Mostowiaka to w 100% go uśmiercą, tak samo jak w ''Świecie Według Kiepskich'' Babkę Kiepską po śmierci Krystyny Feldman czy w ''Klanie'' Marię i Władysława Lubiczów po śmierci aktorów, którzy zagrali ich role. W ''Modzie na sukces'' wiele głównych aktorów też umierało, a jakoś serialu nie zakończyli a jak wiadomo, w wielu serialach po śmierci aktora ich role są zabierane do grobu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Familiada" - "Familia" (2) vs Single. Suchara nie było. Po pierwszym (co mogą nam odłączyć, jeśli nie zapłacimy rachunków?) 0:76, -2, po drugim (zwierzęta z ciałem pokrytym łuskami) 92:76, po trzecim (wyraz z końcówką ówka) 137:76, -4! Czwarte podwójne (bohater literacki/filmowy z peleryną) 289:76, -2 (pan też podał Czerwonego Kapturka :razz: ). Piąte potrójne (co można zrobić z dyni?)  571:76 i są w finale z Familii :) Single wygrywają  228 zł. Strasznie w tej ostatniej rundzie były widoczne cięcia. W finale, poprzedzonym głupią wcinką Eveline, wystąpili Jarek i Sebastian. Jarek zdobył: 23 (dzieci nie zasną bez smoka), 5 (koktajl owocowy), 6 (szpulka dla kota), 35 (kasjerce płacimy, naj), 9 (rośnie roślina). 78 zdobyte, Sebastian ma 122 pkt do zdobycia. A zdobył: 2 (dzieci nie zasną bez muzyki, naj bez przytulenia), 11 (soczek owocowy, guma naj), 19 (piłka dla kota, mysz dla kota naj). Szans już nie ma, płacimy żonie za 0 :mrgreen: A drzewo rośnie za 24 pkt. 134 pkt, 2 115 zł za dziś.

 

Dzisiaj odszedł od nas Witold Pyrkosz, znany z roli Lucjana Mostowiaka w serialu "M jak miłość". Nieodżałowany aktor w niezwykłych rolach, ikona kinematografii. Prawdziwa legenda. Cześć Jego pamięci!

 

Tak, tu na pewno wchodzi scenariusz z uśmierceniem. No bo nie wypuszczą go w podróż do USA, albo gdzieś, co nie? 

 

Serialu nie zakończą na pewno. Serial ma wysoką oglądalność i prawdopodobnie jego koniec oznaczałby masowe protesty na W17.

 

Dzisiaj kolejny odcinek KCP, zaśpiewa Michał Szpak, będą gwiazdy Ojca Mateusza i Rancza,  ja nadal nie mogę przeżyć tego, że wśród gwiazd Ojca Mateusza nie będzie głównego bohatera - Artura Żmijewskiego. Nie wiem, co ten Rinke brał, ale na pewno to nie było dobre, skoro go nie zaprosił.

 

A podczas gali "Fryderyków", emitowanej z odtworzenia, będzie można komentować na żywo. No i po co? Pewnie większość komentarzy będzie narzekających na TVP, że nie wyemitowali tej gali na żywo, a także komentarze spojlerujące, kto gdzie co wygrał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejny odcinek KCP, zaśpiewa Michał Szpak, będą gwiazdy Ojca Mateusza i Rancza,  ja nadal nie mogę przeżyć tego, że wśród gwiazd Ojca Mateusza nie będzie głównego bohatera - Artura Żmijewskiego. Nie wiem, co ten Rinke brał, ale na pewno to nie było dobre, skoro go nie zaprosił.

 

Warto zauważyć, że gwiazdy z dzisiejszego odcinka KCP ze strony OM to policjanci. Myślę, że dlatego nie ma Ojca Mateusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do M jak miłość - tak, wygląda na to, że do lutego nagrali tyle odcinków /też się dziwię, w najlepszym serialu wielu Polaków cięcia/ i tyle scen z Pyrkoszem, więc na pewno nie zakończą serialu w czerwcu.

Więc wychodzi na to, że prawdopodobnie jego bohater zostanie uśmiercony, będzie żałoba, pewnie jeden/dwa odcinki, i wszystko wróci do normy. Ale muszę koniecznie oglądać kolejne odcinki. Wiem, że to dno, ale po prostu muszę. Pewnie jutro juz będzie czarny prostokąt przy jego nazwisku w napisach końcowych i jakieś wspomnienie na końcu odcinka/w kulisach.

 

Fryderyki - oj, zły ruch. Przecież to będzie retransmisja. Ważniejsze seriale. Obawiam się, że większość pokazywanych postów to będą z informacją, kto wygrał zanim ogłoszą. Zupełnie niepotrzebne w retransmisji.

 

Rodzina sama w domu - wczoraj kolejny fajny odcinek, coraz bardziej podoba mi się ten program, trzyma poziom. ;)

 

Postaw na milion - wczoraj dwie gry, oczywiście pierwsza gorsza, druga lepsza. I kolejną sobotę program leciał bez oznaczenia wiekowego. To już czwarta. No, prawie jak przed sierpniem 2005 się oglądało. ;)

 

Kocham cię, Polsko - najlepszy odcinek w tym sezonie. Oj, spora poprawa co do niedzieli, Kammel znów z -50. Prowadząca ewidentnie faworyzuje drużynę Królikowskiego, ech. A najlepsze z odcinka to "Zespoły Disco Polo: Kombi" i Edyta Górniak wykonawczynią piosenki "Kocham Cię nad życie". Normalnie błędy kultowe. ;)

 

Discopoland - no cóż, takie ugrzecznione, publiczne Warsaw Shore. Ale mi się nie podobało - że pokazało w małej coś ilości disco polo. A miało być niby sporo. Bardziej poświęcili się bohaterom głównym, było ich trzech wczoraj. Wszyscy się spotykają w klubie i tam dopiero jest zespół, była rozmówka z wokalistką z zespołu, jak się bawią.

Na razie typowy reportażyk, nic ciekawego. Liczę, że w kolejnych odcinkach będzie lepiej, więcej tego disco polo, bo wczoraj to skupili się bardziej na bohaterach...

Aha - nagrywali dość niedawno, koncert był 1 kwietnia.

 

Dziś - nic. No co mam pisać na razie, że Makłowicza wałkują powtórki? Że omnibus Barw szczęścia? Trwa Karol, po nim Sonda 2, a wieczorem te Głodne kawałki. Zobaczy się, co to takiego, czy to do mnie trafi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Familiada" - Familia (3) vs Marzyciele. Powrócił suchar, tym razem szkolny :mrgreen: Po pierwszym (czego można nie mieć za grosz?) 12:0, -5, jakiś rekord w historii Familiady! :mrgreen: Po drugim (zwierzę bez nóg)  96:0, -1,  po trzecim (litera na którą nie zaczyna się żaden polski wyraz) 96;82, -1. Czwarte podwójne (co można robić z kartami?) 284:82, 0. Piąte potrójne (jakiego prezentu można się spodziewać od znajomego, który wrócił ze Szwajcarii?) 284:352 i Marzyciele jednak w finale :) Familia zabiera za dziś 852 zł, 4 920 zł za wszystko. W finale po głupiej wcince wystąpili Alfred i Alek/Olek. Pierwszy Olek. On zdobył:  6 (ludzie mlaskają przy jedzeniu), 14 (gwiazda spada z nieba), 33 (prezent można rozpakować), 20 (maszynka do golenia), 18 (mierzymy wzrost). 109 pkt do zdobycia. Fredek zdobył po milionie powtórzeń: 0 (brak odpowiedzi przez czas, naj rozmawiają), 37 (deszcz spada z nieba, naj), 19 (paczkę można rozpakować), 32 (krem do golenia, naj). 21 pkt do zdobycia, mierzymy długość, ona ma 17 pkt, a więc 196 pkt i nie ma 16 000 zł :mrgreen: Najwyżej punktowana temperatura, 1 644 zł za dziś.

 

Wczoraj w stawianiu na milion znowu oddano jedną paczkę ;) Szczególnie dziwnym przypadkiem jest emisja tego programu bez oznaczenia. Nie wiem co to znaczy. To nie jest ani audycja sportowa, ani audycja informacyjna, które w TV lecą bez ograniczenia wiekowego. No chyba, że przez sponsoring Totalizatora Sportowego program łapie się do tej pierwszej kategorii, ale szczerze mówiąc, wątpię w to. Tutaj głos musieliby zabrać specjaliści, którzy dokładnie przeanalizowali każdy paragraf systemu ograniczeń.

 

KCP wczoraj dobry odcinek, na pewno dużo lepszy od zeszłoniedzielnego, kiedy to była Wielka Siara w Wielkanoc dla tego programu :mrgreen::/

 

Discopoland tak jak zapowiadano, typowo reportażowe. Disco polo mało, ale chyba tak miało być w założeniach tego programu, że bardziej skupiamy się na bohaterach, a nie na samym disco polo, które tu akurat stoi na drugim miejscu.  Jak mam być szczery, to prawie usnąłem. Zabrakło mi jeszcze Krystyny Czubównej w roli lektora.

Edytowane przez rafpolsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się tak dziwicie, przecież "M Jak Miłość" jest jedynie 2 razy w tygodniu , więc tak teraz kończy się już kwiecień. Półtora miesiąca emisji , bo kończą gdzieś pewnie w połowie Czerwca premierowe odcinki, wrzesień to kolejne 8-10 odcinków , więc myślę,że tych odcinków tak nagrane około 20 do przodu. Przy tempie pracy jak wspominał aktor innego co prawda serialu,ale że w ciągu dwóch dni nakręcili 6 odcinków(podejrzewam,że sceny z jego udziałem) to nie dziwi mnie,że odcinki z p. Witoldem będą jeszcze w październiku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi to, że kiedyś byli 3 miesiące do przodu, a teraz są 8. Znaczy się, że tempo jest dużo większe i nagrywają sporo na zapas. Poza tym ta przerwa w lutym nie miała miejsca. Pamiętam, że na pewno w wakacje mieli ponad miesiąc wolnego i był to lipiec. Interesowałem się kiedyś tym serialem sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do M jak miłość - chodzi o przerwę w nagraniach, tak? No teraz nagrywają od razu sporo, żeby było na kolejne miesiące. Tutaj akurat to hit, więc mnie to nie dziwi. Tylko mnie też dziwi, że obecnie są aż osiem miesięcy do przodu, a nie 3.

W Barwach szczęścia - które podkreślam, są częściej emitowane, ostatnio mieliśmy Boże Narodzenie. A na ile nagrywają, tego ja nie wiem. Możliwe, że nagrywają do końca sezonu, albo już nagrywają nowy sezon.

 

Przechodzę do Głodnych kawałków - ogląda się to całkiem przyjemnie, program na luzie, zadania dość dobre, niosą walor edukacyjny nawet, dają radę, tylko jedno razi - oświetlenie. A tak wszystko ładnie, pięknie, jest OK. Więc program trafił w moje gusta, ale pora ciut za póżna.

I może warto iść tą drogą - młodzi, zdolni, mogą stać się gwiazdami...

 

Wczoraj z kolei fajny odcinek Sondy 2 o zwierzętach, które już wyginęły, ale które ciągle czekają na odkrycie. Naprawdę - takie programy to perełki.

 

No i nici z magazynu kulturalnego w maju. Oczywiście o 19:30 nadal z powtórkami Boskich. No cóż...

 

Tymczasem ciekawi mnie, kto będzie w programie okazjowym w piątek. Zapowiadali Pawlika, w opisie programu jest jeszcze Krafftówna, a w ostatnią środę nagrywali benefis... Wyszkoni. I teraz pytanie, czy na tych sześciu osobach się skończy. Jeżeli mamy tryb dwutygodniowy, to 26 maja powinien być ostatni odcinek serii. No chyba, że włożą jeden jeszcze na czerwiec. Zobaczymy.

 

A co do Postaw na milion - też mnie to ciekawi. W marcu wszystko było idealnie, znaczek wiekowy, a tu nie ma. Sam tego nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 z 10 - 19/98.  Dzisiaj dwie panie i ośmiu panów. W drugim etapie spotkaliśmy się w składzie pełnym, czwórka potraciła szansę. W finale spotkaliśmy się z panami: Zbigniewem, Arturem i Wojciechem. Pierwszy trzy razy dobrze odpowiedział pan Wojciech, który wyznaczył pana Artura, a ten pana Zbigniewa. Na 29 do końca pan Wojciech zaczął uciekać, wziąłł na siebie jedno, drugie, trzecie, czwarte, po czym dał pytanie panu Arturowi. Rywalizacja ooszła do momentu, gdy wszyscy na 10 do końca mieli po jednej szansie.  Na 8 do końca pożegnaliśmy pana Artura rezultatem 72 pkt. Pytanie dalej pana Zbigniewa i jego 62 pkt. Został sam pan Wojciech, który zaczął iść sam, na 3 do końca jednak padł, ale zakończył go z rezultatem 203 pkt, co daje czwarte miejsce i Wielki Finał  :) A już jutro odcinek, w którym 10 pozycja na liście ma 111 pkt.

 

Tymczasem będzie odcinek specjalny "Familiady" z siatkarskimi Mistrzami Świata z 2014 roku. Szczerze mówiąc, spóźnili się trochę, bo za rok kolejne MŚ... I nie sprecyzowano, jakie drużyny by utworzyli. Mistrzowie A i Mistrzowie B? Czy jak? Nie mogę znaleźć takich przykładowych nazw na drużyny.

 

Odcinek KCP miał 2,2 mln. Po ostatniej klapie program wraca powyżej 2 milionów ;) I dobrze. Będzie 11 sezon?

 

Myślę, że gościem będzie według zapowiedzi Pawlik. No bo chyba nagle w przeciągu kilku tygodni nie zmieniły się jego plany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...