Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 z 10 - 6/98, "zabawy przyjemne i pożyteczne" w składzie męskim. I dalej ta źle zmontowana muzyka... W drugim etapie spotkaliśmy się w skłądzie 9-osobowym, pan Bartosz chciał zaistnieć i powiedział, że Andora sąśiaduje z Niemcami i Francją, jej :mrgreen: 7 z 3 szansami. W finale spotkaliśmy się z panami Dominikiem, Jakubem i Michałem. Pierwszy trzy razy dobrze odpowiedział pan Jakub, który wybrał pana numer 1, ten dostał trzecie pytanie muzyczne w tym odcinku, wyznaczył on pana numer 3 (jakoś tego nie słyszałem w programie), ten wyznaczył pana numer 1, któy pomylił się.  Na 21 do końca pożegnaliśmy pana Dominika z wynikiem 102 pkt. Panowie Jakub i Michał wymieniali się pytaniami, ale to nie mogło trwać zbyt długo.  Na 4 do mety pożegnaliśmy pana Jakuba rezultatem 112 pkt.  Pan Michał zaczął więc iść sam, zakończył po 40 pytaniu więc zdobył 122 pkt, doliczyliśmy mu 10 pkt, miał 132 pkt, ma czwarte miejsce i pewny Wielki Finał.

 

"Głodne Kawałki" - dziwnie czuję, że to kolejne odpadki po Harasimowicz. Takie przeczucie.

 

No tak, godzina Discopoland jest dość niefortunna i oglądalność tego programu może spowodować, że program spadnie. Tak jak bardy po pierwszym, jedynym sezonie. I majstry.

 

Oglądalnośc KCP właściwie może balansować i nie zawsze może przekraczać 2 miliony. Jednak jeżeli skład następnego odcinka pryciągnie ludzi, to kto wie, możę nawet dwa trzysta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawłowskiego dali na świąteczne "Bake Off" głównie dlatego że to gwiazda Dwójki, poza tym mógłby się chłopak obrazić jakby go na Dzień Dziecka zaprosili, w końcu ma już prawie 13 lat :D

 

W zasadzie te "Głodne kawałki" wejdą już 22 kwietnia, premierowo ma być to właśnie w soboty po "KCP". Z jednej strony też mam przeczucie, że to będą kolejne odgrzewane kotlety (w takim przypadku ja bym to nazwał "Chłodne kawałki"), ale z drugiej strony, może to faktycznie być coś nowego. Jak na razie poza nazwą i porą nie wiemy praktycznie nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głodne kawałki - no też coś podejrzewam powtórki. Naprawdę nie ma nic innego, tylko wieczne powtórki kabaretów od Harasimowicz? A nie lepiej wyciągnąć coś starszego? Pierwsze koszalińskie kabaretony, pierwsze Mazurskie Noce Kabaretowe? Wiem, kiedyś leciały w TVP Rozrywka, ale ostatnio to nie dawają tych z 1999 i 2000. Mogliby je dać w Dwójce tak dla przypomnienia. Jakoś kiedyś potrafili pokazać fragmenty III Mazurskiej Nocy Kabaretowej z 2001, to było 29 grudnia 2013. Więc jakoś mogli. Może warto w tym kierunku iść /plus promocja nowych młodych zdolnych/, a nie ciągle w kółko to samo?/

 

Co do 02.04.2005 - czytam na innym forum, że ponoć miała się rozpocząć o 22:00 specjalna Panorama. Nie rozpoczęła się, bo podczas czołówki nagle ją przerwali, i po chwili dołączyli do TVP1. Też było wystąpienie ks. Majewskiego i dalej to co pisze Alek.

 

Discopoland - no nie lepiej tego dawać o 18:55? Z jednej strony program dłuższy, z drugiej - stabilna pora. A wieczorem mogą nawet ci Boscy powtórkowi lecieć.

 

Z dzisiejszych zmian tylko tyle, że 18 kwietnia o 14:05 w zamian za benefisy, którego brak w Wielki Piątek, powtórka "Pielgrzymki do miejsc śmiesznych". 21 kwietnia w "Przybliżeniu" będzie Kornel Morawiecki. 23 kwietnia 173. odcinek Makłowicza w podróży. I tak stary, więc nie rozumiem, czemu go jeszcze Boskimi nie zastąpili.

Fryderyki - też brak konsekwencji. Czerwony dywan na żywo, a sama gala już nie.

 

Jutro poznamy ramówki na majówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 02.04.2005 - czytam na innym forum, że ponoć miała się rozpocząć o 22:00 specjalna Panorama. Nie rozpoczęła się, bo podczas czołówki nagle ją przerwali, i po chwili dołączyli do TVP1. Też było wystąpienie ks. Majewskiego i dalej to co pisze Alek.

O ile dobrze pamiętam, to w tym okresie o 22:00 Panorama była emitowana codziennie, więc nie byłoby to wtedy wydanie specjalne. A czołówka była urwana, bo mniej więcej wtedy poszła w świat wiadomość o śmierci Jana Pawła II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawłowskiego dali na świąteczne "Bake Off" głównie dlatego że to gwiazda Dwójki, poza tym mógłby się chłopak obrazić jakby go na Dzień Dziecka zaprosili, w końcu ma już prawie 13 lat :D

Bo "psecies tsynastolatek to nie jezd jusz dziecko, Mateuszeeekkk!! xDDD" :]

 

A teraz po chwili ironi zaczynamy dzisiejsze rozważania o Dwójce :mrgreen:

 

1 z 10 - 7/97, pełny skład męski. W drugim etapie spotkaliśmy się w składzie takim, w jakim zaczęliśmy grę, tylko dwie osoby potraciły szanse. W finale spotkaliśmy się z panami Mirosławem, Janem i Jerzym - szanse 3,1,3, skład dość seniorski. Pierwszy trzy razy odpowiedział pan Jerzy, któy wyznaczył pana Mirka, ten dał panu Janowi, a ten wrócił pytanie do pana Jerzego. Na półmetku szanse to 1,2,2.  Jako, że grali seniorzy, rozgrywka trwała długo ;) Ale to i tak pozwoliło na odpadanie. Pan Mirek pierwszy się pożegnał na 14 do mety rezultatem 93 pkt.  Na 12 do mety pana Jurka rezultatem 73 pkt. I tak oto został sam pan Jan, zaczął iść sam, skończył na 5 do końca rezultatem 111 pkt. A to taki niepewny Wielki Finał.

 

Tak, tego 2 kwietnia "Panorama" się rozpoczynała i nagle zwinął się ekran jak taśma filmowa, sygnał został przełączony do TVP1, wtedy TVP, bo wszystkie kanały nie miały dopisków.

 

Discopoland o 18:55 osiągnąłby znacznie lepszy rezultat, może podobny do 1 z 10, który jest wtedy właśnie emitowany w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Discopoland to też odpowiedzmy sobie na pytanie - jaki charakter ma ten program? Z zapowiedzi ma być to dokumentalne spojrzenie na disco polo, więc i dlatego taka godzina. Jeśli to miałby być typowy magazyn muzyczny z muzyczną prezentacją zespołów no to może i pora byłaby inna... Jestem ciekaw, ale nie robię sobie nadziei, że to będzie coś WOW. Pora emisji - wbrew pozorom - też już sugeruje stosunek TVP do tego cuda...

PS. Chociaż Żarty i bardy o tej porze w niedzielę były naprawdę świetne. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od Jednego z dziesięciu. Coś mnie niepokoi. Najpierw o czasie odcinka. Porównałem sobie kilka ostatnich odcinków i szybciej się kończy. Nie wiem, z jakiego powodu - czas reklam, nie wiem...

A druga to już finał. Sznuk ostatnio przed finałem nie mówi już o tym, kto gra, jakie są zasady, tylko od razu przechodzi do zadawania pytań. Nie podoba mi się to. Tak bez sensu to wszystko.

Dzisiejsze wizytówki ekspresowe - ledwo 40 kilka sekund. Albo zacięty odcinek, albo faktycznie coś nie tak...

 

Discopoland - tak, to ma być taki dokumentalny format, więc i taka godzina. Ja też uważam, że to nie będzie świetne, ale możliwe że dobre. Żarty i bardy faktycznie, dobry program, gdyby leciał trochę wcześniej, o stałej porze, to może by się sprawdził, ale...

Zobaczymy, jakie będzie Discopoland, pierwszy odcinek 23 kwietnia.

 

Znamy ramówki majówkowe:

- http://www.tvp.pl/prasa/programTVP2/p0501_T2D.txt - do 14:00 same filmy, potem normalna Familiada premierowa, powtórka randek, Mumia powraca, po 18:40 też same filmy, brak Barw szczęścia, M jak nic /hurra!/ i Bake Off

- http://www.tvp.pl/prasa/programTVP2/p0502_T2D.txt - 2 maja. Bez Pytania na śniadanie jak 1 i 3 maja. Od rana filmy. W tym "Miś". O 14:00 Familiada. Brak numerka odcinka, a także numeracja w tygodniu /1 maja 2371, a 2372 w środę/ sugeruje niestety powtórkę. Po czym film "Viva Maria" i program rozrywkowy. Wieczorem też filmowo, no prawie. Ze stałych rzeczy tylko Magazyn Ekspresu Reporterów i film dokumentalny.

- http://www.tvp.pl/prasa/programTVP2/p0503_T2D.txt - 3 maja. Same filmy, dokumenty, potem premierowa Familiada, powtórkowa Sonda 2, powtórka Herkulesa, program rozrywkowy /podobnie o 18:55/ i znów filmy. Miś, i kolejne cztery... Brak stałych środowych pozycji.

- 4 maja już normalnie. Z odcinkiem 1651 Barw szczęścia przegięli. Jedna w niedzielę i jeszcze dwie dodatkowe w czwartek. No na 19:25 nic nie było? 11:00 to jeszcze zrozumiem.

- następne dni bez wielkich zmian. W niedzielę mniej powtórek w omnibusie - 4, a mogli jeszcze bardziej to obciąć i dać ledwo 2. Odcinek 1651 z czwartą powtórką. Litości... Zamiast powtórek Bake Off film z cyklu "Gwiazdy w południe". Zamiast powtórki Na dobre i na złe niestety powtórki Boskich.

 

I jeszcze o randkach: http://centruminformacji.tvp.pl/29814178/niezwykli-uczestnicy-pierwszej-randki - szukają sposobów na oglądalność, zapomniałem, że jednak odrobinę wyższa niż jesienią... Ciekawe.

http://centruminformacji.tvp.pl/29830762/jest-okazja-do-spotkania-z-michalem-bajorem - szykuje się najlepszy odcinek. Co jak co, ale Bajor to idealny artysta do tego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W majówkę cieszy mnie najbardziej brak "Barw szczęścia" i "M jak miłość", co to się stało, że nie będzie i to nawet we wtorek?  :lol2: Ale to bardzo dobrze, niech sobie robią przerwy we wszystkie święta. To samo z "Rodzinką.pl". Ani jednej emisji przez 3 dni? To chyba jakieś spóźnione prima aprilis. Dobrze, że będą premierowe "Familiady". 2 maja nie musi być, w końcu to dzień powszedni, ale 1 i 3 już tak. Tak przy okazji - na fanpage'u pytają co by fani powiedzieli na ewentualny powrót premierowych odcinków w wakacje. Czyżby coś się szykowało? Najpierw jingiel reklamowy, premierowe odcinki w majówkę, teraz to pytanie... Oby. Szkoda też tradycyjnej, dorocznej Płockiej Nocy Kabaretowej, ale to było niestety do przewidzenia, że nie będzie jej już w Dwójce. Jeśli chodzi o "Jeden z dziesięciu" to nie wiem w czym problem, wszystkie ostatnie odcinki trwają 27 minut lub kilka sekund mniej, czyli tak jak zawsze.

Edytowane przez mno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Dwójce 5 minut przed 1 z 10 widziałem spot zachęcający do wpłat na pomniki ofiar katastrofy smoleńskiej, gdzie jakiś pan wspominał Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i Pierwszą Damę Marię Kaczyńską. Nie widziałem, co prawda całego, ale zamysł ciekawy. Zdjęcia głównie się przewijały, a na koniec obrazki z pogrzebu. No i na koniec zachęta do wejścia po więcej informacji na tvp.info. 

 

1 z 10 - 8/98, dzisiaj 8 mężczyzn i 2 panie. Czas trwania odcinka normalny. Ale odcinek spóźnił się o 3 minuty.  Wizytówki rzeczywiście sprinterskie.  W drugim etapie spotkaliśmy się w składzie pełnym, połowa potraciła szanse. W finale spotkaliśmy się z panią Kamilą, panem Grzegorzem i panem Bogusławem. Nie było przedstawienia, szkoda...  Ale tak chyba było w większości tych starych odcinków z dawnych lat. Pierwszy trzy razy dobrze odpowiedział pan Bogusław, który dał pytanie pani Kamili, ta źle odpowiedziala, więc pytanie poszła dla pana Grzegorza, ten źle odpowiedział, więc pytanie znowu poszło do pani Kamili, ta tym razem dobrze odpowiedziała i wyznaczyła pana Bogusia. Na 23 do końca rezultatem 32 pkt odpadł pan Grzegorz. Na 16 do końca pani Kamila odpadła rezultatem 62 pkt.. Pan Boguś odpadł pytanie dalej, zdobył 81 pkt, co mu nie da Wielkiego Finału.

 

Ramówka na majówkę no... filmowa. Dobrze,że nie będzie seriali. Mam takie pytanie - czy czasem 3 maja, czy tego 2 maja nie było emitowae w poprzednich latach PnŚ? Bo chyba pamiętam, że w zeszłym roku było PnŚ 3 maja. Mała zmiana, ale zawsze PnŚ byłoby lepsze niż filmy od rana do wieczora z przerwą na Familiadę.

 

Discopoland może być tylko średnie. Lepiej o tej godzinie być nie może.

 

A dzisiaj znowu randki - pewnie tak samo wyreżyserowane jak zwykle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seriale? Widocznie uznali, że warto jednak wydłużyć weekendową ramówkę, skoro po niedzieli świąteczny poniedziałek. Barwy szczęścia - ja się nie gniewam. Przerwa co jakiś czas się przyda. Będą odcinki 4 i 5 maja. M jak miłość - od tego badziewia to już musiała być przerwa. I bardzo dobrze. Szkoda tylko, że w wielkanoc tak nie robią i badziewie już jest. Jeszcze, jak gdyby były elementy wielkanocne, to tak, ale takich nie widzę, bo u nich akcja serialu dopiero w styczniu pewnie się dzieje.

Ostatnia taka długa majówka od piątku do środy była w 2006 roku. Wtedy też po 30 kwietnia niedzieli był 1 maja poniedziałek. Sprawdziłem. Było bardziej różnorodnie, ale Familiada była od poniedziałku do środy też. M jak nic w poniedziałek i w środę, bo we wtorek był mecz. Złotopolscy też 1 i 3 maja tylko. Wtedy było lepiej.

 

Rodzinka.pl - no, też jestem zdziwiony. Może to dobry krok w celu usunięcia powtórek np. po wakacjach /bo nie wierzę, by usunęli je już w wakacje/.

 

Familiada - no tak, tylko najpierw te 30 odcinków. No nie wiadomo czy chodzi o ten sezon, czy też bardziej prawdopodobne, że wiosnę. Może to oznaczać, że premiery w wakacje, chociaż warto zaczekać na ramówkę na czerwiec. No chyba, że jednak powtórki się tak dobrze oglądają w wakacje, że nie ma sensu jednak dawać premier.

 

Płocka Noc Kabaretowa - no właśnie. Pamiętajmy, że w ubiegłym roku odwołali ją, bo Chmielowi się nie podobał scenariusz. I przeszło do Polsatu, co było dalej to wszyscy wiemy. Polsat przejął palmę pierwszeństwa w kabaretach, a TVP2? Została z niczym /jeżeli nie uwzględnimy wałkowanych powtórek Harasimowicz/.

 

Pytanie na śniadanie - 2 maja bywało w ostatnich latach, a 3 maja tylko w ubiegłym roku. A w tym roku wolne.

 

Randki oczywiście wyreżyserowane jak zwykle. Mogło być jednak ciut lepiej. Szkoda, że taki format dobry za granica, a my go skutecznie marnujemy.

 

Jeden z dziesięciu - no czas normalny, ale mnie trochę denerwuje te nagłe rozpoczęcie finału. Nie wiem, czemu, może trzeba upchać więcej sponsorów przed finałem? Nie wiadomo.

 

http://centruminformacji.tvp.pl/29846825/pasjonujace-podroze-z-historia-w-tvp2 - nie przypominam sobie, by Kotarski w poprzednich odcinkach dawał aż dwa tematy w jednym odcinku. Jakaś kolejna nowość czy tylko jednorazowo?

 

Dzisiaj seriale i kolejne słodzenie. Tylko co ma Szpak do Bajora? Rozumiem Majewska, Korcz, ale Szpak? Nie znalazłem nic, jakby był fanem Bajora. Ale zobaczymy. I piszą, że Bajor jest prowadzącym. To co, Tylickiego już się pozbyli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 z 10 9/98, dzisiaj odcinek wygrany rezultatem 122 pkt. Dzisiaj podobnie początek finału bez przedstawienia graczy. Chyba trzeba się przyzwyczaić... ;)

 

Może z "Familiadą" chodzi o tę sezonowosc i to, że w lecie zamiast premier obejrzymy powtórki z obecnego sezonu. Małostkowo mogą pójść.

 

Randki ludzie kupują za granicą bo format jest ładnie opakowany i sztuczne elementy nie są praktycznie widoczne. Może dlatego u nas to się nie sprzedaje.

 

Zobaczę tego Kotarskiego jutro. Zobaczymy, czy faktycznie będą dwa tematy w odcinku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu jest tak, że takie programy typu "Pierwsza ranka" przy takiej konwencji, jaka tam jest, już nie wzbudzają zainteresowania zbyt wielu widzów w Polsce? Bo tak naprawdę to lekko odświeżona wersja "Randki w ciemno", tyle że z modyfikacjami. A to jest dla przeciętnego widza już trochę za mało, nie bez powodu TLC ma program w którym randkowanie jest w łóżku.

Inna sprawa też jest, czy Dwójka powinna się na takim typie rozrywki opierać, czy też jednak powinna prezentować programy rozrywkowe na nieco wyższym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Taki Rolnik szuka żony w wersji randkowej, no ale niestety i tak czegoś tu brak. Monotonność, przewidywalność, nie jest aż tak ładnie jak w Rolniku. Tam to piękne widoki wsi, spektakularne akcje i tak dalej. A tutaj? Taki program jest zbędny w dobie randek w internecie. Każdy może sobie taką randkę zrobić w sieci. I takim wynikom się nie dziwię. Na II sezon wielkich szans nie widzę, niestety. Tym razem nie wyszło coś, co w Wielkiej Brytanii okazało się hitem.

 

Trwa za to "Rodzina sama w domu" i na razie po 2. odcinku zdania nie zmieniam. Bardzo przystępny program, prowadzenie miłe, i tak dalej. Naprawdę, świetna robota.

 

Trzeba się niestety do tego przyzwyczaić, ale może to chwilowe, jednoseryjne i do tego wrócą w kolejnej serii? Zobaczymy. Na razie jednak tak być musi i tyle.

 

Zapomniałem jak na złość o Kotarskim. Jak ktoś oglądał, to niech da znać, ja dopiero obejrzę i zobaczę, czy faktycznie były dwa tematy, czy jednak tylko byli w kopalni soli.

 

Familiada - to nie byłaby nowość z powtórkami w wakacje. Tak już od 2012 robią. Powodem były cięcia. A tak było pięknie, całe lato z premierami. A teraz? Nie ma w ogóle w Dwójce premier na lato nie licząc zagranicznych seriali i widowisk. Może się zmieni w te wakacje?

 

Seriale wczoraj OK, a Jest okazja? No, najlepszy dotąd odcinek. Szpak nawet, nawet, tam pasował. Oczywiście byli też Majewska i Korcz, córka bodajże, przyjaciele. Naprawdę, najlepszy odcinek na razie z trzech wyemitowanych. Coraz lepiej. Frąckowiak chyba była wypadkiem przy pracy.

Ale i tak mi brakuje benefisów w teatrze STU.

 

Dziś teleturniejowo/kabaretowe KCP, wcześniej stawianie na milion.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Familiada" - Kołbielanie  vs Rautszkowie. Po pierwszym (czego potrzeba oprócz ogórków aby zrobić kiszone ogórki?) 0:75, -1. Ale babole w wykonaniu Kołbielan były... Po drugim (gdzie najczęściej zamieszczano ogłoszenia, zanim był internet?) 0:170, po trzecim (przykład domu, w którym się nie mieszka) 0:223, -4. Ojoj. Czwarte podwójne (jakie jajka wykorzystujemy w kuchni?) 184:223. Piąte potrójne (mała piłka  i sport) 184:466. A więc Rautszkowie w finale, Kołbielanie 2443 za wszystko. Rautszkowie zdobyli w finale razem 170 pkt, Janusz odnotował dwa  jaja. 1908 zł za dziś. W

 

Właściwie jeśli ktoś ma dostęp do platform satelitarnych, to ten format jest dla niego chlebem powszednim na Discovery Life ;) Może i przyzwyczajenie do tego formatu w wersji zagranicznej odciągnęło od wersji rodzimej, wykonanej w sposób dość sztuczny, jedynie randki nie są sztuczne. Myślę, że powrót "Randki w ciemno" już byłby lepszy ;)

 

Wczoraj był okazjowy program, ponoć walorami artystycznymi był lepszy od TzG :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem jak na złość o Kotarskim. Jak ktoś oglądał, to niech da znać, ja dopiero obejrzę i zobaczę, czy faktycznie były dwa tematy, czy jednak tylko byli w kopalni soli.

 

Tylko kopalnia soli w Bochni. Nie wiem, skąd informacja o rzekomych dwóch tematach/odcinek (może będzie w tej serii, jeżeli to jednak prawda).

Pomimo tego wciąż jest to mocny punkt programu TVP2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie co do Kotarskiego też oglądałem i jednak było tylko o kopalni soli. Dziwne. W komunikacie w Centrum Informacji TVP musieli się walnąć. Podejrzewam, że o kinematografii będzie w innym terminie.

 

Ale fajne wczorajsze KCP. Jajcowanie Mumio, drużyna teleturniejów palce lizać, archiwalne fragmenty. Gdyby nie Królikowski, byłoby jeszcze lepiej. I jeszcze jedno - trochę szkoda, że nie było tej rundy familiadowej, Karol idealnie by się nadawał. ;)

 

Co dalej, dzisiaj to niewiele. Ukryte skarby za tydzień, Makłowicz nadal powtórkowy i idą na łatwiznę.

Aha - oglądałem sobie dziś z powtórki Bake Off, bo coś jednak w poniedziałkowej emisji przyuważyłem. A dzisiaj mam potwierdzenie - usunęli przerywniki z Makłowiczem. Powód wiadomy. Makłowicz jeszcze się jednak pojawia w bloczku "Ale przepis".

 

Sonda 2 o dżwięku. Brawo, takie tematy powinny być poruszane, ale było i o chorobach spowodowanych przez np. zbyt głośne słuchanie. Brawo, brawo, wszystko ładnie, pięknie.

 

Co dalej? No nic premierowego. Miał być program kulturalny i nie ma. Trochę wstyd - obiecali i nadal nie ma. W zamian tanie montażówki i Boscy. Wieczorem nic, bo po co pisać, że miliardowe powtórki kabaretów? W efekcie weekendowa oferta premierowa Dwójki kończy się o 15:00 w niedzielę już, bo dalej tylko powtórki, powtórki, powtórki, Panoramy nie liczę. Kiedyś jeszcze powtórki wieczorne były, jesienią wiemy, a teraz nic konkretnego. Teatr raz na miesiąc to trochę mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kopalnia soli w Bochni. Nie wiem, skąd informacja o rzekomych dwóch tematach/odcinek (może będzie w tej serii, jeżeli to jednak prawda).

Pomimo tego wciąż jest to mocny punkt programu TVP2.

Nawet bardzo mocny. Największym plusem jest fakt, że nawet moja córka z zainteresowaniem to ogląda, a to duża sztuka. Do "Sondy" niestety nie ma przekonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Familiada" -  Rautszkowie vs Lato-Ski.  Dzisiaj szkolny suchar, tatuś boi się spać sam  :mrgreen:  Coś te dźwięki pojawiania się odpowiedzi jakieś jakby z echem.  Po pierwszym (co można trzymać w piórniku?) 89:0, -1, po drugim (zwierzę potrafiące wspiąć się na drzewo) 163:0, -2, po trzecim (dyscyplina ze zmaganiami sportowymi bez remisu) 230:0, -3. Czwarte podwójne (czego używały babki do robienia prania) 352:0, -1. Tak oto Lato-Ski odchodzi - jak nigdy - z jajem, słodyczami i fotką :mrgreen: A w finale (przed którym oczywiście wcinka z kosmetykami) Renata i Janusz. A Renata zdobyła: 14 (więcej siwych włosów z wiekiem przybywa), 0 )samoistnie), 25 (ostry dyżur), 3 (kwiatki sypiemy)  , 39 (na torcie świeczki). Janusz ma 119 do zdobycia.  A zdobył: 13 (coraz więcej obowiązków, naj doświadczenie), 0 (natychmiast automatycznie, naj odruchowo), 0 (dyżur brak), 33 (sypiemy sól), szans nie ma, raca na torcie 7, 134 pkt w finale, 1458 zł za dziś.

 

No proszę, czyli chyba komunikat z Centrum Informacji TVP kłamał o dwóch tematach ;) Dziwne, oni nie wiedzą, co prezentują w swoich audycjach?

 

 A już za tydzień w KCP ekipa Sztucznej Randki powalczy z discopolowcami - to będzie hit tej Wielkiej Nocy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że urodziłeś się w tym samym dniu co jeden z uczestników? No ładnie.

 

W niedzielę no wielkanocny hit się kroi. Randki kontra disco polo. Nie ma co, oglądać i tyle! ;)

A mogli Zenka zaprosić do segmentu muzycznego, ha, oglądalność byłaby jeszcze lepsza! ;)

 

http://www.tvp.pl/tvp2/aktualnosci/discopoland/29830708 - o Discopoland ze strony TVP. Niewiele nowego. Ciekawe, jakie to w końcu będzie.

 

Podróże z historią - no tak, sami nie wiedzą, co w programach, Kotarski zawsze poruszał jeden temat. Gdyby program trwał o, 50 minut, to tak, ale trwa niewiele ponad 25.

Też oglądam z zainteresowaniem. Kotarski to jeden z niewielu, którzy potrafią opowiedzieć o dawnych czasach. Nowakowski był kiedyś, do Zaproszenia dawał elementy historyczne. Ładnie, że się trzyma.

Co do Sondy 2 - też liczę na kolejne sezony, no bo to dobry program popularnonaukowy. A takich obecnie w polskiej TV brak. Takie projekty to trzeba kontynuować latami.

 

Co tam dziś mamy - tylko dwa dokumenty o Smoleńsku /i dobrze, że tutaj tego mało/, stałe pozycje i Bake Off.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 z 10 - 10/98. Skład 9 mężczyzn i 1 pani. Po pierwszym etapie byliśmy w komplecie a połowa zachowała 3 szanse. W finale spotkaliśmy się z panami Kacprem, Alojzym i Dariuszem, ten drugi zachował trzy szansę. Dzisiaj przed finałem było przedstawienie :) Pierwszy na trzy pytania odpowiedział Pan Alojzy, wyznaczył Pana Kacpra, który pytanie przeznaczył dla Pana Dariusza. Pierwszy odpadł na 23 do końca Pan Alojzy i jego 53 pkt. Pytanie dalej pożegnaliśmy Pana Dariusza i jego 31 pkt. Został sam Pan Kacper, zaczął iść sam, skończył na 14 z wynikiem 91 pkt, a to chluby nie przynosi, bo Wielki Finał niepewny. Od jutra zabijanie niskich wyników :mrgreen:

 

Kolejny sezon Sondy powinien się odbyć, problemem pozostaje godzina emisji. Był plan przeniesienia na rano, ale to nie pykło. Jak myślicie - Sonda powinna zostać po staremu na jesień, czy jednak godzina emisji powinna zostać zmieniona?

 

Dobrze, że Dwójka została odciążona od Smoleńska, przynajmniej wszystko spadło do Jedynki ;) Z 10.04 pamiętam z Dwójki, że Panoramę prowadził ś.p. Andrzej Turski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...