Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To tak. O Wyszyńskiej - no, najpierw się nie dziwiłem. Wiadomo, zagrała w spektaklu, nie podam, co tam robiła, wszyscy wiedzą, nie pasuje to do wątku i Kurski się zdenerwował. I chciałem się zapytać, czemu nie Wolski, tylko od razu Kurski spojrzał, i "o, zagrała tam ta z Na dobre i na złe", więc nie ma wyjścia, wyrzucamy, czegoś takiego nie akceptuję". A tu się okazało, że nie gra od grudnia. W ogóle jej wątek coś słabo kojarzę.

 

Dziewczyny kontra chłopcy - podziękuję, jeżeli będzie to w stylu "Ciao Darwin". Trochę ogłupiające to było. Może coś misyjnego, jakiś quiz, trochę konkurencji umysłowych, tematycznych... Na razie jednak nic nie wiadomo poza tytułem.

 

Pietrzakowi w tym roku benefis się należy - kończy 80 lat, dalej jest aktywny, 50 lat na scenie... Należy mu się jak mało kto. Jedna z legend polskiego kabaretu.

 

No, tyle znanych nazwisk jest chętnych do udziału w KCP, a tutaj biorą tych samych. Już widzę, że się powtarzają kilka nazwisk z 9. serii. Cieńko idą czy co?

 

Powtórka randek jest w weekend, w soboty o 15:50. Więc nie jest tak żle, ale czemu dwie powtórki, a nie jedna? Już nie ma jak miejsca zapełnić?

 

Jest okazja - pod zapowiedzią na FB reżyser Kobiałko pisał, że to nie jednorazowe, tylko cały sezon, a tu proszę, co z rana mi wyskoczyło...

Gociek kojarzy mi się z tym, że w marcu 2016 miał wejść też jego late-night show w Jedynce. Przesuwali, przesuwali i odwołali. Teraz znów wracają, ale pomysł przenieśli do Dwójki i dodali Ziemkiewicza.

No cóż, szykuje się słabizna. I wygląda na to, że zrezygnowali z kabaretów - letnie kabaretony też są poważnie zagrożone i nie zdziwię się, jak latem nie zobaczymy ich w Dwójce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mało mnie interesuje to dziewczę, ale przecież takie przygotowania do spektaklu zaczynają się wcześniej, więc jak dowiedziano się co to za dzieło to zakończono z nią współpracę. Jednak bardziej prawdopodobne to fakt,że produkcja zakończyła jej wątek,a teraz Kurski PR mówi jak to ją wywalił ze względu na udział w spektaklu. To stary ściemniacz w imię zasady "Ciemny lud wszystko kupi", jednak tutaj takowego nie ma, więc nie kupujemy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobna korekta - premierowe odcinki Podróży z historią jednak od 25.03, w soboty o 11:40. Ta pora obowiązuje co prawda od początku marca (czyli już za tydzień), ale przez 3 tygodnie będą jeszcze emitowane powtórki 3 ostatnich odcinków poprzedniego sezonu (z jesieni zeszłego roku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Familiada" - 30-latkowie vs Rocznik 1989.  Po pierwszym (warzywo do wyrwania z ziemi) 0:95, po drugim (ustne lub pisemne) 64:95, -3, po trzecim (miasto w Polsce ze znanym zamkiem) 64:176, -2. Czwarte podwójne (rodzaj znanej gałki) 64:336, a więc 1989 w finale :) Brakowało gałki - pokrętła.  192 zł za dziś 30-latkowie, a my lecimy do finału, w którym Kacper i Marcin, zaczyna Marcin. Zdobył:0 (kurier tego samego dnia podąża tą samą drogą), 34 (pogoda zmienia się na wiosnę, naj), 33 (nastawiamy zegarek, naj), 7 (ciasto deserowe), 9 (zapamiętujemy informacje). 83 pkt zdobyte, dla Kacpra to trochę prostsza sztuka zdobyć 117 pkt. A zdobył 8 (listonosz, uczeń naj, dobrze typowałem), brak odpowiedzi (pogoda naj), 11 (radio nastawiamy), 9 (lody deserowe).  Szans już nie ma, wspomnienia zero. Twarze naj. 111 pkt dzisiaj, jedna z najmniejszych ilości w drugim etapie w historii. A za dzisiaj 1347 zł dla nich.

 

To, że Pietrzak zasługuje na ten benefis to wiadome  :) Tylko teraz kiedy go wyemitują? A i czy ten program Kabaretu Elita trafi do emisji wobec tych obiecywanek Kurskiego?

 

 Czyli dobrze, że jednak randki lecą też w powtórce weekendowej ;)  Mogliby w ten poniedziałek wyemitować jakiś zapychacz, może nie Boscy, ale jakiś program przyrodniczy, czy coś w tym stylu. W końcu Dwójka nie stoi tylko programami rozrywkowymi, ale też naturą i kulturą wysoką (choć to ostatnie w ostatnich latach z jakieś kilkadziesiąt procent spadlo w dół) ;)

 

Ciekawa sprawa z tym late night show Goćka i Ziemkiewicza. Ma byćw miejsce "Jest okazji", a z kolei producenci tego programu mówią, że to nie jest program jednorazowy, a całosezonowy. Ja tu czegoś nie rozumiem. Może będzie taka sytuacja, że ten program "Jest okazja" utrzyma się cały sezon, a ten talk show panów powyżej wspomnianych przejdzie na sezon jesienny. No przecież nie wypuszczą niedopracowanego szitu pokroju "Ja to znam!", w którym nie dość, że on był cały w greenboksie, to jeszcze wszystko było takie słabe i niedopracowane, że aż łapałem się za głowę.

 

Letnie kabarety zagrożone - powrót pani Harasimowicz wykluczony, bo pracuje teraz w Polsacie nad "Kabaretem na żywo". Ale może za to będzie trasa koncertowa i ona jakoś zapcha miejsca tych kabaretonów ;) No chyba, że szefostwo Dwójki będzie wolało zapchać ramówkę filmami.

 

Aha, na temat polskiej wersji "Countdown" coś cicho. Nie wiadomo, czy czasem nie planują kolejnych castingów?

Edytowane przez rafpolsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od wczorajszej powtórki Wesela w Kurnej Chacie. Może Dwójka powinna iść w tym kierunku, więcej takich musicali? Przyznam, że miło się oglądało i grudniową emisję i wczorajszą powtórkę. Ponadczasowe piosenki Jana Kaczmarka świetnie wypadły w nowych wersjach. Więc może ten kierunek jest właściwy?

 

Teraz o Discopoland. Różne portale piszą o tym, że no... Po kolei. Jeden portal napisał, że Niecik już się porozumiał i wystąpi w nowym programie TVP2. Z kolei inny, że negocjacje z Nieckiem utknęły, a największą gwiazdą ma być... Ivan Komarenko.

Komarenko? Jakim cudem? W ogóle co on ma wspólnego z disco polo? Tyle co nic. To już z dwojga złego lepszy Niecik. A tak w ogóle - to mogli od razu jako prowadzącego dać Zenka. Już by była widownia.

 

Kotarski w sobotę - no dobra, zmiana niech ci będzie, ale czemu dopiero od 25 marca? Nie lepiej zacząć 4 marca, tylko trzeba koniecznie powtórki z ostatniego sezonu ładnie do końca? Dodam, że w niedzielę teraz będą po powtórkach serialowych dokumenty, beznadziejny Makłowicz i powtórki Bake Off.

 

W finałach Familiady bywały już niższe wyniki. Ale pięciu zer to nic nie przebije. ;)

 

Kabaret Elita? Niby skąd? Pisałem o kabarecie Pod Egidą, a nie kabaretu Elita.

 

No właśnie, tutaj terminu nie ma, kiedy konkretnie, czy wiosną, czy jesienią. Bo ostatnio, jak tworzą na szybko, to wychodzą takie twory jak "Ja to znam". Więc lepiej stworzyć po kolei od podstaw. Możliwe, ze to będzie takie dwójkowe tygodniowe "W tyle wizji", no ale...

 

Countdown - no, castingi ponoć są dalej, kilkuetapowe, jak piszą na forum "Jednego z dziesięciu". Ciekawe - castingi kilkuetapowe. Więc jeżeli się pojawi, to pewnie jesienią. Nie sądzę, by w połowie wiosny zmieniać ramówkę.

 

Letnie kabaretony - nie zdziwię się, jak Koszalina i Mrągowa nie zobaczymy w Dwójce, a w Polsacie. Wiadomo, jak to teraz jest z tymi kabaretami. Wszyscy najlepsi poodchodzili. Więc nic mnie już nie zdziwi. Prędzej niż filmy dadzą powtórki powtórek kabaretonów, które ponoć dalej są chętnie oglądane. Albo trasa koncertowa, no ale z jakim partnerem radiowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat co do kabaretonu ze Szczecina to ja bym był ostrożny z prorokowaniem, że będzie przeniesiony do Polsatu. Akurat kabaret "Koń Polski" rzadko występuje w programach Polsatu, poza tym ten kabaret odpowiada za szczecińską imprezę, więc myślę, że to jednak zostanie w Dwójce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Kotarski w sobotę - no dobra, zmiana niech ci będzie, ale czemu dopiero od 25 marca? Nie lepiej zacząć 4 marca, tylko trzeba koniecznie powtórki z ostatniego sezonu ładnie do końca? Dodam, że w niedzielę teraz będą po powtórkach serialowych dokumenty, beznadziejny Makłowicz i powtórki Bake Off.

...

Countdown - no, castingi ponoć są dalej, kilkuetapowe, jak piszą na forum "Jednego z dziesięciu". Ciekawe - castingi kilkuetapowe. Więc jeżeli się pojawi, to pewnie jesienią. Nie sądzę, by w połowie wiosny zmieniać ramówkę.

 

Podróże z historią - emisja premierowych odcinków prawie zawsze zaczynała się później niż start ramówki wiosennej/jesiennej (wyjątkiem była ostatnia jesień, kiedy to start premierowej emisji był równy startowi ramówki jesiennej), bo sezon jest tam dość często niestandardowy (czyli zazwyczaj nie 13 odcinków). Jakby sezon miał długość standardową bądź dłuższą, to nie byłoby to problemem zaczynać wraz ze startem ramówki. A co do tego, że pierwsze trzy tygodnie nowej pory emisji zajmują powtórki z poprzedniej serii, wytłumaczyć można wyłącznie chęcią przyzwyczajenia widowni do nowej pory emisji (bo zmiana pory emisji jest pierwszą w historii tego programu) - choć jest dość zbliżona (sobota w zamian za niedzielę

 

Countdown - musiałem sprawdzić na anglojęzycznej Wikipedii z czym to się je. Teraz wiem, że to może być nawet ciekawa odpowiedź TVP na kolejną reaktywację Milionerów przez TVN. I tu poniekąd pochwalę inne teleturnieje TVP2 (których początek nowych sezonów też wkrótce, jeżeli jeszcze nie był) - nawet Postaw na milion (najbardziej nastawiony na rozrywkę spośród teleturniejów TVP2) ma cięższe pytania względem Milionerów, zwłaszcza przyjmując za kryterium średnią trudności pytań (w Postaw na milion nawet pierwsze pytanie dość często bywa trudne, w Milionerach trudność pierwszego pytania jest znacznie rzadsza).

 

Sprawdziłem co z Sondą 2 - i tu brak negatywnego zaskoczenia, nowy odcinek wraz ze startem ramówki. Jedyne co się zmienia, to zniknięcie emisji w soboty.

 

A jeżeli chodzi o dzień dzisiejszy - skoro mamy ostatnią niedzielę miesiąca, to mamy Studio Teatralne Dwójki ok. 23. Gdyby nie dekodery z nagrywarką, to ciężko mi byłoby obejrzeć nawet w późniejszym czasie (ze względu na wspomniane w moim wcześniejszym poście problemy z licencją na spektakle ciężko dorwać obejrzenie powtórki [niektóre są w boxie DVD, który trzeba kupić w sklepiku w siedzibie WFDiF - bo oficjalnej sprzedaży internetowej nie przewidzieli], ze względu na porę emisji oraz także zainteresowanie ze strony ludzi ciężko znaleźć kopię piracką [od stosunkowo niedawna tak jest także ze spektaklami z TVP1]). Pominę to, że jest to obecnie jedyna szansa na obejrzenie premierowych spektakli w polskiej telewizji (TVP1 emituje ostatnio wyłącznie powtórki, ostatnia premiera była tam w grudniu [licząc wyłącznie oryginalne produkcje Teatru Telewizji], a TVP Kultura jest w SD i spektakle są tam o jeszcze dziwniejszych porach [np. w dniach powszednich]).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyemitowano sprint drużynowy w Dwójce, pokazano zarówno bieg pań i panów, no nie zachwyciliśmy, ale duży plus dla załogi TVP Sport za zaproszenie do studia Pawła Wilkowicza ze sport.pl ;) Kurzajewskiego w studiu biegów się nie spodziewałem.  Strach pomyśleć, co będzie w sztafecie 4x5 km, którą też mają zamiar pokazywać. Pewnie będzie równie słaby rezultat, no ale czego ja oczekuję od słabo rozwiniętej kadry żeńskiej, pomijając Kowalczyk ...

 

"Familiada" Rocznik 1989 vs Studenci prawa. Po pierwszym (coś co się wydobywa z kopalni) 68:0, -2, po drugim (jaki może być róg?) 68:65, -2, po trzecim (co kojarzy się z Holandią? Padła marihuana :mrgreen: ) 68:157. Czwarte podwójne (ktoś występujący w imieniu grupy, problematyczne pytanie)  68:253, -3. Piąte potrójne (jaki może być zegar? Problematyczne pytanie)  68:361, -2, z trzech odpowiedzi, dramat :/ Ankietowani stwierdzili, że jeszcze jest cyfrowy i biologiczny oprócz ściennego. Żegnamy 1989, a ze studentów w finale są Mateusz i   .  W pierwszej zdobył: 16 (rodzice są zawsze starsi), 35 (kanapka z serem), 34 (chodzimy po ziemi), 0 (brak), 33 (kłuje igła). 118 zdobyte. A Wiktor w drugiej zdobył:  22 (tata starszy, matka wyżej), 24 (pierogi z serem), 0 (chodzimy po podeście), 0 - brak odpowiedzi, coś grubego, gruby portfel. 36, szansy nie ma, kłuje szpilka, ma 23. Tablica się nie przestawiła, dopiero pod koniec, jakiś problem. Zdobyli 1644 zł.

 

A jutro wraca najlepszy teleturniej "1 z 10" :D Mam jedynie takie oczekiwanie, że pytania będą stały jak zwykle na bardzo dobrym poziomie :) I jeszcze jedna nadzieja. Że będzie pani Sylwia :mrgreen:

 

Program "Jest okazja" - co pokazuje zwiastun - będzie jedną wielką laurką dla gwiazd, a programu nie poprowadzi pani Frąckowiak, a Tomasz Tylicki. Autorem programu jest pan Radosław Kobiałko, autor "Dzieciaków Górą!", czy Krajowych Eliminacji do Eurowizji.  Frąckowiak będzie bohaterką epizodu pierwszego, a w następnych będą kolejne gwiazdy. Scenografia ładnie wygląda, tylko nie wiem, czy widzów taka masa lukru dla gwiazd, które świętują jakieś tam jubileusze w tym programie ucieszy. Może tych starszych tak, ale czy grupę komercyjną... Ja myślę, ze mimo wszystko, ale o tej porze majstry już byłyby lepsze w  następnym sezonie, Opania  w końcówce sezonu się sprawdzał. Taki program możnaby emitować w soboty po "Familiadzie", skoro "Sonda 2" będzie tylko raz w tygodniu w niedziele. Zawsze to byłoby coś. A tak piątkowy wieczór...no nie wiem, czy to nie zakończy się klapą. Dwójko, dokąd zmierzasz? Podobnie talk-show Ziemkiewicza i Goćka. Na wiosnę pewnie tego programu nie będzie, bo już mamy okazjowy show. Raczej wpadnie na jesień.

 

Kultura - Studio Teatralne raz w miesiącu, w dodatku kiczowata godzina. Czy kultura nie mogłaby mieć swojego pasma w Dwójce? Czy tak naprawdę trudno usunąć jeden serial z Turcji albo jedną powtórkę Boskich, aby móc emitować jakieś spektakle czy coś? Nie wiem, co przyświeca szefostwu, że kultura jest marginalizowana, wiem że się powtarzam już kolejny raz w tym wątku. Ale trzeba byłoby w jeden wieczór w tygodniu o fajnej, dogodnej godzinie wygospodarować miejsce tak, aby też to zebrało dużą widownię.

 

Countdown wyląduje na jesieni, to jest niemal pewne. Nie wyobrażam sobie teleturnieju wpadającego w maju do ramówki, nawet w formie odcinków pilotażowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak:

No, Koszalin to może być prawda, że zostanie w Dwójce, ale Mazurska Noc Kabaretowa? Tutaj bym się już poważnie zastanowił. Coś czuję, że jak już będzie, to będzie ciężko uzyskać jakiś dobry skład, chyba, że Wolski poprosi wszystkich, by wystąpili. Poza tymi, którzy za obecnego prezesa w TVP nie występują. No ale zobaczymy. Na razie pewne tylko, że 29 lipca? kabareton koszaliński.

 

Kotarski - z tym może być prawda. Poprzedniej wiosny zaczęli chyba dopiero w kwietniu.

 

Sonda 2 - i tutaj się nieco zawiodłem. W soboty będzie teraz powtarzany odcinek z niedzieli. Minus, mogli od nowa. Plus, to jedyna powtórka odcinka w Dwójce /emisję w TVP Rozrywka uznaję za absurd/. I tak powinno być z większością produkcji - głównie seriali. Jedna powtórka i tyle. Sporo miejsca by się zwolniło!

 

No, dobrze, że pokazali ten sprint. A przypomnę, że nie było w ich planach, tylko jako skrót. W ogóle ktoś ogląda te nocne powtórki? Ja skusiłem się na emisję skrótu o 03:00. Poszatkowane, powycinane, w ogóle takie skróty nie dla mnie.

 

Jest okazja - no, jest nowy zwiastun, ale i tak szykuje się nuda. Tylicki i studio to chyba jedyne plusy. Może tutaj pojawi się Pietrzak właśnie? W tym programie? Albo będą odkopywać zapomnianych artystów i świętować jublieusze - debiutu na scenie, kariery, i tak dalej. No cóż, może jednak program będzie do oglądania. Jedno jednak jest pewne - "Ja to znam" nic nie przebije. ;) Ale i tak kierunek Dwójkowy obrano dziwny. Jakiś nieznany. Tutaj niby teleturnieje, dobre seriale /poza jednym tasiemcem/, rozrywka, ale z drugiej - utrata kabaretów, Gociek i Ziemkiewicz, tona powtórek...

 

A właśnie - mamy chyba pierwszą od lat sytuację, że w ramówce Dwójki nie ma ani jednego premierowego programu kabaretowego nie licząc powtórek. I to pokazuje, do czego doprowadziła dobra zmiana. Było dobrze, świetnie, a teraz? Nic.

 

Countdown to pewnie jesienią i oby mi tylko nie zabierało pasma "Jednego z dziesięciu", że będzie np. 2x o 18:50. Może tak 16:00? Ale do jesieni sporo czasu - równie dobrze mogą tego nie robić.

 

A jeżeli tak dalej pójdzie, to niedługo nic z tej kultury w Dwójce nie zostanie, bo stwierdzą "A mamy TVP Kultura, więc tam wszystko damy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to kto reżyserował Mrągowo w 2016? Bo to jeszcze dało się oglądać, a już było to robione za obecnych władz telewizji. Wydaje mi się, że to też zostawią, jako rodzynek kabaretowy. Ale tak ogólnie to faktycznie sytuacja z kabaretami w wiosennej ramówce jest fatalna. Co jest takim dość ponurym chichotem, to fakt, że anteną kieruje osoba która jednak trochę się na kabarecie zna. Pamiętam wywiady z Wolskim w wakacje 2016, komentowaliśmy je na forum, komentowaliśmy w "Medialnych", chwaliłem wtedy kierunek jaki Wolski wyznaczył, szczególnie jeśli chodzi np. o większą promocję stand-upu. No i co? Kabaret jest, owszem. Powtórkowe sklejki numerów, które widziałem 15 razy. Tak, to są dobre w większości skecze, ale nawet najlepsze się nudzą, jeśli się je ogląda któryś raz z rzędu. Poza tym to jest dobry sposób, ale co najwyżej na programy "the best of", jakie czasem same kabarety organizują, np. Neo-Nówka na 15-lecie, pokazane w Polsacie. Jeszcze niedawno taki program wyemitowałaby Dwójka, i to na żywo. A teraz? Ja wiem, że jest zasada "śmiech, nie rechot", i że prezes Kurski te poprzednie kabarety w większości określił jako symbol upadku telewizji publicznej. Tyle tylko, że obecna sytuacja, to że antena, która od wielu lat kojarzyła się z kabaretami, obecnie nawet jednego kabaretowego programu premierowego w ramówce nie ma, to już bardziej pasuje pod definicję "upadku" (no, i może jeszcze Studio Yayo).

 

Przecież kiedyś Dwójka była potęgą kabaretową, prawie wszystkie imprezy szły na tej antenie. Nie bez powodu Polsat wymyśli relacjonowanie Kabaretobrania w Zielonej Górze, to była próba walki z TVP2, w której w okresie letnim kabaretony na żywo szły co 2-3 tygodnie. A teraz to właśnie konkurencja większość imprez (chyba tylko PAKI nie mają, choć i tak Polsat ma Ryjka). To naprawdę źle wygląda w TVP. Początkowo myślałem, że naprawdę te plany Wolskiego się zrealizują, bo jednak też Dwójka pewne kroki co do właśnie stand-upu na przykład robiła, więc wystarczyło to kontynuować. Miała być promocja młodych i docenienie starszych. Istotnie, była, w "Żartach i bardach", programie całkiem niezłym i dającym się oglądać, ale trochę schrzanionym pod względem pory emisji. Poza tym, posucha, program Mumio na święta i tyle. Co będzie dalej?

 

Oczywiście to nie będzie tak, że kabaretu w polskiej TV w ogóle nie będzie. Bo jest i dalej będzie, tyle że w Polsacie, Nowej TV, a nie w Dwójce, która jednak się kojarzy wielu miłośnikom z kabaretem, bo to tam zaczęli kabaretony oglądać. Naprawdę, szkoda wielka, że z tak dobrych słów dyrektora Wolskiego jak na razie niewiele wynika w rzeczywistości.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrągowo? Muszę spojrzeć na napisy, dam jutro odpowiedż o ile ktoś mnie nie uprzedzi.

No faktycznie z Dwójkowym kabaretem cieńko. Ostatnia taka ramówka bez regularnego programu kabaretowego była jakieś 20 lat temu. A tak to były regularne cykle kabaretowe, zapraszano gości, początkowo co tydzień były inne kabarety, potem to ewoluowało.

 

No tak, Wolski wiele mówił i co z tego mamy? Stand Up? Nigdzie jesienią nie było, choć zapowiadał. Wiosną też nic. Miliardowe powtórki to przesada. Co, nic nie mamy w archiwach już, tylko wszystkie kabaretony od 2013? A ostatnio to przesyt z ostatnich dwóch lat, o, dzisiaj o 21:45 powtórka ich ostatniej Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej /2015/.

 

No, plany byly wielkie i nic nie wynika. Żarty i bardy - no dało się oglądać, niezłe, ale nie ta pora i co tydzień jakaś inna. Mumio to było jednorazowe. Łowcy. B też. Ciekawe, co wymyślą na Wielkanoc. Ja bym odpuścił i dał jednego dnia tego Pietrzaka, a drugiego jakiś film, a nie to, co już było. Dwójkowe kabarety przeżywają kryzys. Kiedyś to było to. Co tydzień coś nowego, a teraz miano króla kabaretów przejął Polsat.

 

Dziś rusza nowa, 97. seria Jednego z dziesięciu. Fenomen. Takie programy już dawno powinny zejść z anteny, ale nie ten /i Familiada/. Trwają, trwają, wierna widownia, ale też przybywa widownia młodsza, cieszy. Po zdjęciu z uczestnikami dzisiejszego odcinka wynika, że tylko HD będzie nowością, studio bez zmian, oprawa pewnie też. Oby chociaż zawodnicy mówili mądrzej o swoich zainteresowaniach. ;)

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/kurski-odwoluje-premiere-spektaklu-bialy-dmuchawiec-bo-glowna-role-gra-julia-wyszynska - mnie to absolutnie nie dziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tęskniłem :mrgreen: Jeden z dziesięciu, pierwszy odcinek 97. edycji teleturnieju :) Lekko zliftingowane intro z podkładem muzycznym - oczywiście wszystko w HD :) Ta muzyczna wersja zliftingowana lekko mi nie gra i robi się lekko drażliwa. Wizytówki w błyskawicznym tempie, w dodatku coś im się podkład powalił. Niepłynne przejścia pomiędzy zawodnikami. W odcinku 9 panów i 1 pani. Pierwszym wyeliminowanym był pan Michał, stanowisko 6 :mrgreen:  I I tak oto po pierwszym etapie została dziewiątka.  Brak reklam i drugi etap. A do finału awansowali: pan Wojciech, Kamil i Marcin. Tradycyjny spot hotelu Gołębiowskiego i Kaspersky i gramy :mrgreen:  2,1,1 szans zachowanych. Pierwszy na 3 pytania odpowiedział pan Kamil, w dodatku trzy pod rząd, wyznaczył pana Wojciecha, źle odpowiedział więc pan Marcin - też źle, tradycyjna metoda wahadła i pan Wojciech ponownie, pan Wojciech już na 32 do końca wyeliminowany :mrgreen: Pan Marcin, znowuż źle, jedna szansa. Pan Kamil spróbował na siebie - było okej, jeszcze raz - dobrze, a więc [beep]ie raz trzeci i źle.  Na 20 do końca już został sam pan Kamil, Marcin uzyskał 41 pkt. A pan Kamil szedł od 111 pytań, 19 do końca, szedł tak oto do 10 do końca, miał na koncie 191 pkt, co na pewno mu da Wielki Finał :)

 

O proszę, a więc pani Harasimowicz ostatnie dzieło w TVP miała w postaci Mazurska Noc Kabaretowa ;) Pewnie negocjacje dot. programów kabaretowych i wielu innych żywców zakończyły się fiaskiem i pani Harasimowicz odeszła do Polsatu, gdzie ma teraz cotygodniowe żywce w niedziele z kabaretami. Brakuje w Dwójce w tym sezonie regularnych kabaretów, może jednak pan Wolski ma coś w rękawie? Może jest jakaś nadzieja? Choć szczerze wątpię, bo już widzimy, jaka jest ta regularnosć, jak "często" pojawiają się kabarety na antenie tego kanału.

 

Tymczasem wiemy co nieco o tej nowej produkcji "Rodzinka sama w domu" - program będzie emitowany w soboty o 16:55, a program poprowadzi Aleksandra Ciejek, żona nie kogo innego, tylko Rafała Ziemkiewicza :mrgreen:  No proszę, nie dość, że mężuś będzie miał talk show, to jeszcze żona będzie miała show, niesamowite ;) Zobaczymy jak sobie poradzi z prowadzeniem programów, bo aktorką jest...nie wiem jaką, bo Wikipedia podaje jej ostatnią filmografię w 2016 w "Ojcu Mateuszu", a tak wcześniej w 2007 roku w filmie o generale Andersie, a tak występowala w serialu "Na dobre i na złe".Takiego typowo prowadzącego doświadczenia nie ma za bardzo, no ale może, może...

 

Jest też zwiastun randek, muzyka disco polo, troszkę to nie wygląda na taki program, który miałby być hitem, ale ja mimo wszystko wierzę w to, że program odniesie sukces  ;)

 

Nawiasem odnośnie "Dzień Dobry Polsko" - miało być chyba zaproszenie do Dwójki, że kontynuacja poranka w TVP i tak dalej, ale niestety tej zapowiedzi nie było, tylko zapowiedź na kolejny program. Miało to być co prawda taki przed PnŚ  program, liczyłem, że jednak będzie ;)

 

PS: Wynik sztafet sprinterskich dobry, tylko szkoda, że widzowie musieli oglądać bieg, w którym Polki były przedostatnie (wywrotka Kowalczyk na zjeździe), a Polacy ostatni. Awans do finału cieszy.

Edytowane przez rafpolsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...