Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O! I to jest #dobrazmiana! :mrgreen: Lepszy Opania niż Królikowski. Oby to była zmiana na plus. Ale niestety tylko na jeden odcinek, bo ponoć Królikowski na końcu odcinka powiedział, że nie będzie go w następnym. Szkoda, że tylko jeden.

 

Kebaby też zawitają pod dwójkową strzechę w wymiarze Jedynkowym :mrgreen: A może kolejna telenowela, jakaś nowa, inna? Bo takie powtarzanie to nie wychodzi na dobre, bo ludzie już znają fabułę i nie chce im się za bardzo ogladać odcinków premierowopowtórkowych.

 

Tak, jest 1 z 10. 27 lutego rusza 97. edycja, czyli jednak TVP nie startuje w polowie miesiąca z emisją, a woleli wyemitować powtórki do końca i poczekać na tydzień, który już łapał się na marzec. Warto odnotować, że będzie to pierwsza seria programu nadawana w jakości HD. I  także pierwsza bez spotów sponsorskich w trakcie programu (bo wiecie, teraz program będą produkowały Euromedia i Agencja) ;)

 

To kto teraz - oprócz nagrody 3 000 zł - zasponsoruje pobyt w luksusowym hotelu, szwajcarski zegarek i program antywirusowy? :mrgreen:

 

Dzisiaj nadano Panoramę o 15:40 jako wydanie główne, podczas przerwy spotkania POL vs JPN nadano wersję skróconą. Równie dobrze mogliby nie nadawać fleszu, jakoś jak były transmisje 2 lata temu z MŚ, to nie przypominam sobie aby były flesze Panoramy w przerwie transmisji ;)

 

TVN pierwszy raz realizował WOŚP w pełnej skali jako główny broadcaster,  jak na pierwszy raz im poszło bardzo dobrze, choć to nie przypomina TVP,  które ma siłę w ośrodkach. W dodatku cały dzień emisji programów o WOŚP w TVN24. Tym znacznie nadrabiali. Nie przypomina to TVP, ale chyba trzeba się przyzwyczaić do tego stylu w TVN, gdzie angażowana jest cała ekipa DDTVN. No chyba, że zdarzy się cud i WOŚP wróci do Telewizji Polskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ty nie odczuwasz, ale inni (jak np. @maciejolek czy @rafpolsat to odczuli). Dla mnie WOŚP nie jest nudny, mylisz się.

No i ok, oni wyrazili swoje zdanie, a ja swoje. Nie rozumiem po co do tego postu odnosiłeś :) Odczucie nudy to także rzecz subiektywna. Bardzo wielu ludzi nudzi piłka nożna czy tenis - mnie nie. Czy oni się mylą- nie, wyrażają swoje odczucie. Ja nie odczuwam potrzeby oglądania przez kilka godzin Owsiaka(a szczerze to nawet w ogóle) i tego jak dziękuje poszczególnym firmom, instytucjom itd.  Wolę skoki, dobry film czy "Rodzinę Zastępczą". 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w niedzielę wolałem WOŚP, brytyjskie radio i skoki. Ale to tytułem offtopu.

 

Opania za Królikowskiego - trochę szkoda, że tylko na jeden odcinek. Może on podniesie ten poziom majstrów chociaż jednorazowo. A Romanowska szykuje się najlepiej w kolejnym odcinku. ;)

 

1 z 10 - no tak, nie zauważyłem, to jedyny na razie ślad wiosny w TVP. I dobrze, że od 27 lutego, choć liczyłem na emisję od 13 lutego. Aha - dodam, że edycji 96 jednak nie dokończą - przerwą bodajże na 13 albo 14. odcinku w piątek 24 lutego. Nie szkodzi dokończyć na przykład o 14:10 od poniedziałku do czwartku? Tak byłoby lepiej, no chyba, że jednak poczekamy na te powtórki do wakacji.

 

A tak na razie żadnych śladów wiosny. Większa gra - też kolejne pytanie. Coś czuję, że albo to poszło do kosza, albo zrobią to naprędce jak "Ja to znam!" - naprawde, wszystkiego można się spodziewać.

 

Rodzinka.pl - kręcą już nową serię? Jeżeli tak, to emisja powinna być wiosną, podejrzewam, że nadal w TVP2. Gdyby to przenosili, to by już informowali.

 

I na koniec - czy TVP2 powinna transmitować mecze Polaków o te mało prestiżowe miejsca? Z jednej strony, tak, bo ustawa, ale z drugiej jest kolizja ze skokami. A ile tych meczy? Jak jeden, to nie ma tematu. A jak dwa?

 

Aha - dziś wraca "Na dobre i na złe" po niewyjaśnionej długiej przerwie świąteczno-noworocznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od pilki ręcznej. No tak, Dwójka powinna transmitować ze względu na ustawę, to jest w końcu mecz drużyny narodowej w dyscyplinie, która jest przewidziana w niej. Pilka ręczna ma lecieć w Dwójce, to ich obejmuje. Transmisja w TVP Sport OK, ale tym sposobem łamią przepis tejże ustawy, czy tam rozporządzenia KRRiT.  To są dwa mecze, pierwszy jest w sobotę o 16:00 (i tu jest potwierdzenie transmisji w TVP Sport - jakby było w Dwójce, to nic by się nie stało, jakoś 2 lata temu potrafili jednocześnie pokazywać mecz o 3. miejsce w Dwójce i skoki w Jedynce), drugi, w zależności, czy wygramy pierwszy czy przegramy, jest w poniedziałek albo o 18:00 (mecz o 19. miejsce) albo o 20:00 (mecz o 17. miejsce). W pierwszym przypadku z ramówki wypadłaby "Panorama" (chyba że wcześniej albo myk taki jaki był wczoraj), powtórka 1 z 10 i powtórka "Barw szczęścia". W drugim wypadają "Barwy szczęścia", "M jak milość". Dla Maćka chyba awans Polski do meczu o 17. miejsce byłby znacznie lepszym rozwiązaniem :mrgreen: Ale czy Dwójka się skapnie i czy mecz będzie, to zobaczymy.

 

A jednak nie dokończą powtórek. Ciekawie, czyli jak w zeszłe wakacje, kiedy nie dokończyli emisji 93. edycji, a musieli już startować z nową, 94. edycją ;)

 

Obyś nie miał tego przeczucia z "Większą grą" podobną do "Ja to znam!", bo kupię Ci czarnego kota, szklaną kulę i miotłę :mrgreen: A tak na poważnie, to ja mam przeczucie, że pomysł jest w koszu, bo jakoś nie mamy żadnych informacji od jakiegoś  czasu o tym projekcie. Albo wstrzymany, albo zakończony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu tego nie pojmuję. Nic Wolski nie mówił, że projekt wyrzucił. Nigdzie tego nie znalazłem. Kurski mówił, że nie wróci "Wielka gra". A "Większa gra" miała być na bazie "Wielkiej gry", ale nie jej kontynuacją, tylko czymś nowym, bez Ryster i tak dalej, ale z zasadami Wielkiej gry. O to mi chodziło. Nigdzie nie znalazłem takiej notki, że projektu nie ma. A jeżeli Wolski tak mówił, to nie wiem gdzie. Żadnego linka nie ma.

 

Co do ręcznej - w sobotę meczu nie pokażą, bo widocznie nie chcą konkurować ze skokami. I tak wiadomo, że skoki przyciągną większą widownię. A drugi mecz pokazać powinni. Co jak co, ale to ostatni mecz Polaków na mistrzostwach. Nieważne, czy o 17., czy o 19., czy nawet o 22. miejsce. Warto pokazać.

 

Pan Paweł Piekarczyk chyba w "Żartach i bardach" niedawno występował. Coś czuję, że to początek powrotu do dawnych czasów, kiedy regularnie robiono benefisy z teatru STU. Może tam będzie i ten benefis? Mógłby Jasiński poprowadzić, choć już dyrektorem teatru nie jest. Byłby miły powrót do ładnej tradycji.

 

Inne ciekawostki w kolejnym tygodniu lutego?

- od walentynek powtórki majstrów około północy /co nie dziwi/

- od 7 lutego powtórkowa emisja serialu "Skandal" - oczywiście po północy. Podobnie od tygodnia z "Radiem Romans" - w każdą środę jako ostatnia pozycja programu w dawce dwuodcinkowej. Pora to przegięcie.

- 16 lutego jednak transmisja z Orlen Cup /od 18:45 do 20:05/

- 17 lutego wieczorem film "Układ zamknięty" /premiera?/

- 18 lutego aż o 02:20 koncert "MTV Unplugged: Scorpions Live In Athens". Takie perełki, a o póżnych godzinach.... Ważniejsze są gale kabaretowe sprzed dwóch lat

 

I to tyle ciekawostek, pozostała ramówka bez zmian, o Tysiąc i jednej nocy od 15 lutego już pisałem.

 

Dzisiaj główna Panorama była o 15:40 wyjątkowo bo mecz. Dla mnie sytuacja idealna. Takie pierwsze poważne podsumowanie dnia, potem dopiero Wydarzenia i tak dalej. W przerwie meczu będzie tym razem wydanie skrócone.

Może warto tą Panoramę popołudniową jakoś roszerzyć - niby w nazwie kraj/świat, a tego coś za dużo nie ma w samym programie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pana Piekarczyka kojarzę z programu w TV Republika, gdzie były wiersze Marcina Wolskiego, a Piekarczyk zajmował się tam piosenkami, nawet podobała mi się ta, którą śpiewał na koniec każdego odcinka. Możliwe że to jakieś przygotowanie przed benefisem Jana Pietrzaka, który był obiecany.

 

W sobotę będzie specjalna Familiada z okazji dni Babci i Dziadka (w ten weekend to obchodzimy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc jutro w Familiadzie ktoś na pewno wygra 16 000 zł! :mrgreen:  Mają być fajni goście. Fajni, czyli jacy? Babcie telewizyjne na dziadków telewizyjnych? :mrgreen:

 

Jest zapowiedź, że TVP ma emitować jakiś serial "Le/\/\ingrad" z (mają nadzieję) Robertem Górskim KLIK. No właśnie, "mają nadzieję", bo Kabaret Moralnego Niepokoju zdementował doniesienia dla "Superaka",  że obecnie pracują jedynie nad "Uchem Prezesa", a TVP mówi, że trwają negocjacje pomiędzy stronami i to, że Górski chce bardzo wspsółpracować. To ja już nie wiem, kto mówi prawdę, kto jest bardziej wiarygodny. Ale to byłoby dziwne - w necie śmieje się z PiS, a w narodowej z opozycji. Choć w sumie, KMN śmieje się ze wszystkich.

 

Drugi mecz zdecydowanie powinni pokazać i mam nadzieję, że to się stanie.

 

O, fajnie, że jakieś benefisy już pokazują ;) Może to właśnie droga do tego benefisu Pietrzaka, takie ja też mam przypuszczenia, że o to chodzi.

 

Tak Maćku, te seriale lądują na późną noc i bardzo wczesny poranek, żeby wypełnić ten limit 33%. Choć właśnie - on też obowiązuje dla telewizji publicznej? Ja osobiście myślę, że też, skoro to są stacje nadające na polskiej koncesji.

 

Już mnie to nawet nie dziwi, że te koncerty są emitowane po nocach. Raczej nic się w tej sprawie nie zmieni i fajne koncerty będą emitowane późną nocą zamiast wieczorem, dla widzów, tak dla odstresowania, jakby chcieli posłuchać jakiejś fajnej muzyki, a nie oglądać setny raz kabarety by Harasimowicz ;) Kabarety często są w TVP Rozrywka.

Edytowane przez rafpolsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak no. Jednak wola rywalizować ze skokami. Ale i tak w tym paśmie lecą powtórki, więc mecz mogli wstawić. A zatem poniedziałkowy mecz jak rozumiem też jest pewny w transmisji w Dwójce.

 

Coś czuję, że Pan Piekarczyk będzie maczał palce w nowym programie kabaretowym Dwójki. Możliwe, że taki wejdzie, no ale w jakim składzie? Patrząc na to, co to obecnie się dzieje, to: Wolski jako prowadzący, może OT.TO, Pietrzak, Piekarczyk, Makowski, Dłużewski... Nie przejdzie. Trzeba coś świeższego. O, może dać na TVP2 ten "Kabaret 2000+". Oglądałem w TVP Rozrywka w okresie świątecznym, bardzo dobry program, młodzi zdolni, mają jeszcze wiele do osiągnięcia. Może warto pójść tą drogą?

 

O, fajnie, że w Familiadzie pamiętają o weekendzie babć i dziadków i jutro będzie odcinek specjalny. Pewnie w pierwszej drużynie babcie, w drugiej dziadkowie, czyżby znani? Oby tak!

 

Nowy serial - dziwne. TVP jest zainteresowana współpracą z Górskim, a sam Górski wszystkiemu zaprzecza i krytykuje TVP. Bardzo dziwne. Chyba, że mamy robić serial wyśmiewający opozycję też. Bo skoro Ucho prezesa, to to też? Nie wiem.

Ale Kabaret Moralnego Niepokoju to do Dwójki powrócić powinien, bo straszna posucha z tymi kabaretami - najlepsi pouciekali, pomysły się skończyły, wałkujemy to, co znamy, i żadnego światełka w tunelu nie ma... Letnie kabaretony też poważnie zagrożone.

 

Dziś majstry. Czytam w prasie, że Królikowski wróci w kolejnym odcinku, tylko jako uczestnik a nie prowadzący. ;) Być może Opania dzisiaj to nie jest jedyny raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Familiada" - dzisiejszy odcinek charytatywny, czyli na pewno padnie 200 pkt :mrgreen: Pediatrzy vs Geriatrzy, jaja :mrgreen: Lepsi byłyby Babcie na Dziadków, ale ja nie jestem reżyserem tego programu.  Na tablicy widać, że niektóre kafelki się chyba powypalały.  W pierwszym pytaniu pytano o to, gdzie usłyszymy radosne okrzyki dzieci. Pierwsze punkty zdobyli Pediatrzy, 69 pkt, tu zabrakło tej muzyczki (tym tym tym tyyy, ty). Przed drugim nie zabrakło. Pytano o kogoś, kto ma swój specjalny dzień w kalendarzu.  Geriatrzy tu byli przy głosie. Zgarnęli całą pulę, 94 pkt. W trzecim element układu oddechowego. Też Geriatrzy. Banalne pytanie,  ale jednak po 5 zgarniętych się zatrzymali, chwilę później zdobyli jednak dzięki ustom 95 pkt. Czwarte, podwójne.  Państwo europejskie na literę S. Geriatrzy. I teraz uwaga, mogą awansować do finału, do którego i tak awansują wszyscy.  Komplet, 377 pkt razem! Akurat się tutaj nie zdziwiłem, bo wygrali geriatrzy, którzy są od osób starszych, a że dzisiaj dzień babci, jutro dziadka... W finale Mariusz kapitan z Geriatrów i Magda, kapitanka Pediatrów. I tak. Pierwsza runda i: 24 (szczęście na egzaminie), 0 (cieszymy się lodami :D ), 18 (trójkąt), 20 (dowód tożsamości), 38 (słoń ma trąbę). Setka i setka do zdobycia. Pewnie padnie, no chyba, że będziemy świadkami sensacji. I w drugiej zdobyła: 35 (potrzebuje wiedzy), 17 (cieszymy sie z prezentu, ankietowani że powodzenie), 15 (kąt, najwięcej prosta), 33 (osobisty), więc 200 pkt równo! A  więc przewidziałem, że równo :mrgreen: 16 131 zł, której część ufundowało jakieś towarzystwo lekarskie (10 000 zł, które było na czeku), a hajs idzie na  Caritas diecezji ełckiej. Czyli gracze wygrali 6 131 zł.  Tak to wygląda.

 

A propos majstrów. Lepszy odcinek, Opania się sprawdza w prowadzeniu tego programu :) Tylko w tej pani nadal coś nie pyka. Nawet zapomniała, kto był gościem :mrgreen:  W scenografii zmiany, bo juz nie ma kanapy, a są trzy krzesła, na których goście są zwróceni ku publiczności. nie ma też już lustra, zmieniono "transformator", bo jest mniejszy, a także przy punktacji goście stoją. Powiem tak. Chyba musieli do "Black Red White" zwrócić tę kanapę, skoro jej nie ma, więc dali zamiennik w postaci krzeseł :mrgreen: Żartuję, pewnie stwierdzili, że trochę to za luzackie i lepsze będą krzesła. Dla mnie kicz powstał z tych zmian.

 

Mecz jednak w  Trójce. Tak, błąd Telegazety, czyli pomylka wprowadziła nas w błąd. Szkoda, że na Trójce, bo tam jest i słaba jakość i nie ma HD, także dano ten mecz tak, aby był. Po prostu.

 

Maciek nie dodał jeszcze, co w ramówce na 19. lutego. Wracają biegi. Z Otepaa. 10 km klasykiem, będzie pewnie Kowalczyk, więc dlatego. Dzień wcześniej nie ma transmisji ze sprintu dowolnym, ale pewnie dlatego, że Kowalczyk w nim nie wystartuje. To są chyba ostatnie zawody Pucharu Świata,  tydzień przed MŚ, które też powinny być nadane w Dwójce (konkurencje biegowe) ;)

Edytowane przez rafpolsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz w TVP3 ostatecznie. Uznali jednak, że wolą dać mecz w kanale mniej oglądanym, a konkurencji bezpośredniej ze skokami jednak nie zrobili. Może i dobrze. W poniedziałek rozumiem, że mecz w Dwójce?

 

Majstry - wczoraj było no... dalej średnio. Opania dużo, dużo lepszy niż Królikowski. Mogłoby już tak pozostać. Nieśpielak też mogliby wymienić. Romanowska nawet by pasowała na prowadzącą. Co to za prowadząca, która nie wie, kto gości w programie? Romanowska wczoraj najlepiej, a wygrała Glinka. Ale i tak czy siak wszystkie te skecze nadal średniawe.

Jeszcze dodam, że program został skrócony i nie ma już "sceny oscarowej". Cięcia, Panie! Czemu? Nie wiemy. Jeszcze dwa odcinki przed nami.

 

O tym, co 19 lutego wiem, po prostu pokazują tylko biegi z Kowalczyk, a cała reszta jest mniej ważniejsza niż powtórki Barw smutku.

 

Familiada - no, wiedzieli kogo zaprosić. ;) A można było babcie i dziadków po prostu, a tak to... nieważne. I znów emocje. I znów aż do ostatniego pytania - będzie 200, czy też nie? A nie, jest! Może częściej takie odcinki specjalne robić, raz na miesiąc, poza tymi wielkanocnymi i bożonarodzeniowymi.

 

Już naprawdę, lepsze od tych powtórkowych kabaretów jest np. kilka programów z TVP Rozrywka. Już to byłoby lepsze, a nie miliardowy kabareton sprzed 2 lat.

I mi promują na stronie koncert. Co z tego, że premierowy, jak głęboko po nocach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuj czuwaj! :mrgreen: Dzisiaj "Familiada" i Harcerze vs Podróżnicy. Pierwsze pytanie o przykład rośliny z kolcami, Harcerze byli tu przy głosie. Podróżnicy jednak przejęli tutaj 85 pkt. W drugim pytano o zwierzęta występujące w bajkach dla dzieci, wilk był pierwszy i Podróżnicy byli przy głosie. Tylko jedna odpowiedź odgadnięta, trzy błędne. Tylko dwie odgadnięte na tablicy, 43 pkt przejmują Harcerze. Tylko dwie, bo doszedł miś. W trzecim pytano o coś, co można budzić, ale nie ze snu. Tutaj byli znowu Podróżnicy przy głosie. Też tutaj dwie odpowiedzi odgadnięte, Harcerze  nie dodali trzeciej. 115 pkt na koncie Podróżników po tej rundzie, zyskali więc 30 pkt. Takie proste pytanie, a nie wiedzieli, załamka! :/ Czwarte podwójne, zobaczymy, czy tu taki dramat będzie. Karol powiedział, że mnożenie razy trzy. Ale ja ufam w dwie skaczące rzepki! :mrgreen: Pytano o określenie na kogoś/coś "babka". Znowu Podróżnicy przy głosie. Cztery z 5 odgadnięte, jakby teraz odgadli, to będą mieli finał. I tak jest! 303 pkt mają po tej rundzie. A 129 zł zdobywają Harcerze, mają na wycieczkę do lasu :mrgreen: W finale Marta i Artur. I zdobyła ona: 33 pkt (za koło), 20 (za mostek, atrybut statku), 32 (marsjanin), 0 (za atrybut babci: obiad) i potem jajo, bo pustka. Artur teraz. Nie było dźwięku powtózonej odpowiedzi, mimo tego, że wcześniej przed pytaniami był.  Punkty zdobte: 11 (zderzak), 16 (rufa, chodziło o ster), 0 (mieszkaniec saturna), 15 (laska babci), szans już nie ma, 10 (czas zmieniamy, zmieniamy zdanie najwięcej). Za dziś zdobyli 1 320 zł, następne spotkanie w sobotę!

 

 

Tymczasem robi się ciekawie z majstrami. Była przed "Familiadą" reklama następnego epizodu, w którym udział wzięli Ola Szwed, Michał Wiśniewski i Krzysztof Skiba. Problem w tym, że Krzysztofa Skiby w tej reklamie nie pokazano. Teraz powstaje pytanie - czy Skiba zostanie usunięty z nagrania tak, jakby go nie było (zostanie wymazany), czy po prostu wytną sceny z jego udziałem + utną obraz i pokażą tylko Szwed i Wiśnię tak, aby nikt z prawej tudzież lewej strony się nie ruszał. Nie wiem, czy śmiać się, czy płakać. Jeżeli Skiba został usunięty, bo ma inne przekonania polityczne, a na nagraniu był, to będzie to kompletne zaoranie tego programu...  Oby to tylko był wypadek przy pracy, że tylko go nie pokazali w zwiastunie. Ale myślę, że raczej stanie się to, co napisałem wcześniej.

 

Tylko przypomnę, że kilka miesięcy temu Skiba został usunięty z programu "W tyle wizji", który jest nadawany na kanale informacyjnym TVP.

 

Nie byłbym pewny Maćku, czy mecz jutrzejszy będzie w Dwójce, czy jednak w Trójce.  Pewnie znowu puszczą w Trójce, która wtedy emituje pasma lokalne, które nie walczą w prime time o oglądalność, tak jak te seriale  ;)

Edytowane przez rafpolsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów w Familiadzie dzisiaj padły fajne odpowiedzi. Na przykład wspomniany obiad jako atrybut babci. ;)

 

Mów mi mistrzu - no właśnie, widziałem. To ten odcinek nagrywany jako pierwszy. Wtedy Skiba jeszcze był w TVP. Jeżeli chcą jakoś wyjść z tego z twarzą, to muszą wyemitować z Skibą. Nieważne, że w TVP go już nie ma.

A jeżeli faktycznie go utną, to program będzie trwał jeszcze krócej niż teraz, ledwo pół godziny ponad. I to będzie dno, po prostu dno! A potem jeszcze się okaże, że ostatni odcinek poleci po nocach. Albo, że jednak ze Skibą dadzą, ale w nocy... Nie, to nierealne, musi być trójka uczestników i tyle!

Aha - Królikowski niestety wróci do prowadzenia. ;(

 

Tymczasem bodajże 6 lutego ruszają nagrania kolejnej edycji teleturnieju "Postaw na milion". Właśnie miałem się pytać, co z tym teleturniejem, cisza, spokój, czy przypadkiem nie znikł a tu proszę, jednak już zapraszają na nagrania. ;)

W sumie się nie dziwię, ciekawa rozgrywka, świetny prowadzący, dobra oglądalność - muszą to ciągnąć. Oby jak najdłużej. ;)

 

Co do meczu - o, i tu się robi ciekawie. Mecz jest o 19:45. Gra Polska, o puchar prezydenta! Dla mnie powinni go pokazać w Dwójce. Wiem, miłośnicy serialowych śmieci raczej się wkurzą, ale cóż poradzisz... A gdyby na przykład to był ćwierćfinał to co? Przecież jak jeden dzień nie poleci takie M jak nic to nic się nie stanie!

Mecz na TVP3 wczoraj puścili, bo nie chcieli, by na obu głównych kanałach w tym czasie był sport. I dlatego przenieśli go do kanału regionalnego. Podejrzewam więc, że jutro mecz w TVP2, ale zobaczymy, co powie ramówka.

 

I jeszcze ta patologia zwana powtórkami Rodzinki.pl. Całkiem niedawno natrafiłem na emisję tego samego odcinka dwa razy. Jedna emisja rano, a druga popołudniem/wieczorem. Litości. Nie ma co powtarzać, tylko te same odcinki do bólu.

No cóż. Niedługo będziemy wiedzieli, czy nowe odcinki jednak w Dwójce, czy może jednak w Jedynce. Ale po tym, co widzę w cenniku, że Złote serce /które leci w TVP1, a Rodzinka.pl tam miała lecieć 3x w tygodniu/ jednak będzie dalej kontynuowane, to wydaje mi się, że jednak dalej 1x w Dwójce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem cennik TVP2 pod kątem tego czy pokażą biegi na MŚ 2017 w Lahti. Co się okazało? Że oprócz 28.02 czyli biegu na 10 km stylem klasycznym (biegu na który Justyna Kowalczyk nastawia się najbardziej) TVP 2 nie pokaże żadnego innego biegu na żywo a jedynie retransmisje/skróty około 1-2 w nocy.

 

Ja nie wiem. To jest najważniejsza impreza w tym sezonie i w ogóle jedna z najważniejszych w tym roku dla TVP a Dwójka daje taki ochłap. To jest po prostu skandal i wstyd!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś post trochę póżnawo, ale jest!

 

Zacznę od ręcznej. A jednak wilk syty i owca cała. Mecz, nie od początku, leci w Jedynce, więc miłośnicy serialowych śmieci mają powód do zadowolenia. ;) Bo co by było, jakby mecz poleciał w TVP2? Znów byłyby gromy, że nie leci mój ukochany serial, że jakiś sport zamiast M jak miłość, i tak dalej. Dziś mają święto.

 

I w ogóle ostatnio tyle psychofanów tego M jak mydło narosło. Co takiego widzą w tym serialu? Jak dla mnie nic. Serial sukcesywnie idzie na dno, a tak wysoka widownia wynika z przyzwyczajenia. Ale te komentarze mnie dziwią. Czasem są do aktorów typu "kocham cię". A gdzie jakiś komentarz dot. akcji serialu? Chyba nie aktor, a serial i jego treść są najważniejsze!

 

Już nawet Barwy nieszczęścia się powoli podnoszą z dna. Ostatnie odcinki mnie wciągnęły. No, zawracają z złej drogi, chociaż i tak jeszcze brakuje do perfekcyjnego ideału.

 

Biegi - mamy skandal. TVP2 kiedyś była taka obowiązkowa, dawała wszystko, a teraz po prostu lecą w kulki! Damy tylko jeden bieg na żywo, a reszta jako skróty w póżnych godzinach nocnych! Dla mnie tych skrótów to mogłoby i nie być. W internecie to już skrótów nie umieszczają. Eurosport się został. No i TVP Sport, ale to nie są kanały otwarte.

Tak traktować kibiców to skandal. Co jest ważniejsze? Miliardowy Cejrowski? Tryliardowa emisja Rodzinki.pl? Kpina!

Bardzo duży minus i wbijanie sobie samobója. Aż ciekawi mnie, co będzie, jak Kowalczyk zakończy karierę..

 

Aha - Zdrójkowski kapitanem w Kocham Cię, Polsko nie będzie, bo przez jesienny udział w Tańcu z gwiazdami ma zaległości szkolne. Ostał się Pniewski i Królikowski. Jak dla mnie, już Pniewski lepszy, bo Królikowski się nie nadaje do prowadzenia programów. Niech się skupi na aktorstwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...