Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Program oceniam /ten Mumio/ jako średni. Spodziewałem się czegoś lepszego, no, a wyszło tak sobie. Ale miło, że wrócili. Liczę, że Dwójka niedługo wyemituje ich program z 2000 roku. Wczoraj pierwsza emisja była w TVP Rozrywka, a przegapiłem.

 

Potwierdzona /nieoficjalnie/ 10. seria Kocham cię, Polsko. I bardzo dobrze. Teraz pytanie, kto za Musiała. Możliwe, że zmieni się prowadzący. Ile bym dał, by wrócił pierwszy, najlepszy skład... Na pewno nie będzie Królikowskiego. Więc czekamy.

 

A z Twittera oglądalnośc dwóch pierwszych odcinków majstrów:

724 000 - odcinek 9 grudnia

761 000 - odcinek 16 grudnia.

Z jednej strony jest szansa, że szybko zniknie, no ale z drugiej widownia 2 odcinka jest wyższa niż odcinka 1. Przyzwoita, jak na tą porę. No ale i tak program do poprawy.

 

Ja i tak swojego zdania o Barwach szczęścia nie zmienię. Liczę, że w nowym roku to zniknie z anteny, bo ileż można no? Ciągle to samo się dzieje, no prawie jak paradokument.

 

Chociaż dziś Jeden z dziesięciu powraca, choć w powtórkach, ale zawsze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieco ponad 750 tysięcy to nawet niezły wynik jak dość późną porę emisji. Decyzja tutaj oczywiście należy do kierownictwa telewizji.

 

A co do "Barw szczęścia", to na zejście z anteny bym nie liczył, to jest zbyt popularne. Jak widać, ludzi wciąż do takich rzeczy ciągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z dziesięciu 19/94. Przedostatnia osoba miała dzisiaj szansę na wypełnienie listy zwycięzców, a w finale zobaczyliśmy panów Tomasza, Zbigniewa i Adama. Zachowali kolejno po 3,2 i 3 szanse. To zapowiadało ciekawą rywalizację. Było ex aequo na 10 miejscu, mieliśmy trzech graczy po 91 pkt. Lepszy rezultat od tego daje Wielki Finał. Pierwszy na trzy pytania dobrze odpowiedział pan  Tomasz i on wyznaczał kolejną osobę, a był to pan Zbigniew, który dał pytanie panu Adamowi. Ten odbił piłeczkę. Po pierwszej połowie wszyscy byli nadal w walce, szanse to 1,2,1.  Na 17 do końca rezultatem 63 pkt odpadł pan Adam. Pan Zbigniew odpadl dwa później rezultaem 53 pkt. Pan Tomasz szedłby od tego pytania sam, ale walnął się na miejscu zamieszkania Dalajlamy - mieszka w Indiach, a nie w Tybecie. 63 pkt, nie dało to mu Wielkiego Finału. Jutro z 12 lista zmaleje do 10, gdyż ktoś dostanie się na nią i wyklaruje sytuację :mrgreen:

 

"Kocham Cię Polsko!".  I bardzo fajnie :) Pozostaje problem prowadzącej i kapitanów drużyn. Wiemy, że Musiała nie będzie. Teraz pytanie - czy będzie dalej prowadziła Kurdej-Szatan i szefem jednej z drużyn będzie Kammel, czy też może Kammel przejmie prowadzenie a szefowe drużyn powrócą tj. Kasia Zielińska i Marzena Rogalska. To chyba byłby najlepiej wypracowany kompromis. Też myślę Maćku, że będzie takie coś.

 

Sylwester. Teraz codziennie chyba będzie to segment moich postów :mrgreen: A więc. Dochodzą słuchy, że niektóre gwiazdy nie otrzymały zakwaterowania od TVP i muszą sobie same kombinować kwatery w Zakopanem. Taki np. Rafał Masny (Abstrac|-|uje - znamy już chyba kogoś z YT na sylwku w takim razie) na FB wysłał posta z zapytaniem o ładny dom w Zakopanem na 10 osób w okresie od 30 grudnia '16 do 2 stycznia '17.  Górniak podobno dostała od TVP zakwaterowanie (domyślam się, że Zenek, Margaret pewnie też). No pięknie. Posegregowano gwiazdy na te lepsze i gorsze i te lepsze mają lepsze względy, otrzymując zakwaterowanie, a te gorsze muszą sobie na własną rękę szukać, bo przecież w autach czy nawet w jakimś kamperze (o namiotach nie ma mowy!) oni spać, czy też odpoczywać po próbach nie będą. Przykre, że przez te zamieszanie organizacyjne wszystkie gwiazdy nie otrzymały pewnych miejsc zamieszkania na okres imprezy sylwestrowej. Gdyby wcześniej potwierdzono Zakopane, to pewnie wszystkie gwiazdy otrzymałyby swoje miejsca. Ale to jest takie gdybanie.

 

Kolejna rzecz. Scena sylwestrowa. W TVP Info była już relacja, są też informacje, że budowa sceny - tak tak, dobrze czułem - ma zakończyć się 29 grudnia i wtedy mają się odbyć pierwsze próby. Trzymam kciuki. Oby scena została skończona nawet jutro!  Choć zawsze oprócz tego mojego myślenia optymistycznego pojawia się tzw. "scenariusz pesymistyczny", czyli co jeśli nie. Wtedy próby przejdą na 30 grudnia, a wtedy raz, że musiałyby się odbyć normalne próby, potem musiałaby odbyć się próba generalna, następnego dnia kolejna próba generalna no i już potem sama impreza. No bo przecież nie wypuszczą czegoś nieprzygotowanego, nie? (Zapomniałem przecież o Dodzie i kawałku tortu dla PAD-a... :mrgreen: !) Oby jednak dotrzymali terminu. Ja trzymam kciuki, aby wszystko wypaliło.

 

Majstry - no, wzrost oglądalności pomimo samej słabości tej produkcji. Nie przekraczają miliona, ale na wyższy wynik w piątek wieczorem przekraczający milion nie mają chyba co liczyć, bo w Polsacie leci film, w TVN leci film. W Jedynce też coś leci. No ale jesteśmy dopiero po trzech e[beep]ach. Można liczyć, że będzie tylko więcej widzów. Choć...a dobra, pozostawię te zdanie bez zakończenia...

 

Rochstar tymczasem rozpoczyna casting do programu "Randka", formatu znanego z UK z Channel 4 jako "First Dates", w Polsce emitowanym bodajże na Discovery Life.  Na stronie internetowej - do której link podam w "KLIKu" na końcu tego segmentu postu trzeba podać w formularzu imię i nazwisko, numer telefonu, e-mail, miasto zamieszkania i odpowiedź na pytanie o idealną pierwszą randkę. I focia.  KLIK. Dlaczego piszę o tym? Bo Rochstar produkuje "Kocham Cię Polsko!" dla Dwójki, więc jeśli rzeczywiście ten projekt jest związany z Dwójką (a nie z Polsatem, dla którego produkują "Taniec z gwiazdami"), to mogłoby to być świetne uzupełnienie ramówki, może w niedziele, bo w Dwójce leciały filmy o 20 :) W dodatku, kiedyś w TVP  był program "Randka w ciemno", emitowany w Jedynce i taki comeback do programów randkowych w Telewizji Polskiej byłby świetny :) Aha - pytanie. Czy na wiosnę, czy na jesień? Może na wiosnę by jeszcze zdążyli. Rochstar nie odwala fuszerki. Choć bardziej prawdopodobna jest jesień. Akurat byłby "Rolnik" w 1 i ten program w 2.  I taki slogan - "Randkowa jesień tylko w TVP!" :mrgreen::)

Edytowane przez rafpolsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądalność "Majstrów" moim zdaniem bdb jak na tą porę emisji. 

Irytują mnie te oczekiwania Maciejolka co do zdjęcia nielubianych seriali. OK, nie lubisz, nie oglądaj i tyle, jednak należy uszanować fakt,że jednak ma dużą rzeszę fanów podobnie jak "M Jak Miłość" czy staczające się i beznadziejne "Na dobre i na złe". Problemy TVP2 z kabaretami zaczęły się od tego,że wygrały prywatne gusta dyrektora Chmiela z gustami widzów. To widz jest najważniejszy,a nie wizja jednego czy drugiego dyrektora. Pod tym względem Marcin Wolski postępuje ostrożniej i roztropniej lepiej rozumiejąc telewizję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem na Instagramie wczoraj kręcono noworoczny odcinek Familiady, więc ostatnio Pan Karol się nieco pospieszył z tymi życzeniami na Nowy Rok.

Po jednej stronie będzie Soul City, po drugiej osoby z YouTube (Piotr Ogiński, beksy, Kameralnie, Mediafun).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei, po kolei.

Na dobre i na złe beznadziejne? To świetny serial. To właśnie Barwy szczęścia są beznadziejne. Jak już, to mogą przenieść do Polsatu - serial poziomu telewizji komercyjnej. Naprawdę, brakuje setek i lektora! Stoczył się ten serial w ostatnich latach. Dlatego go nie lubię. To co, że najlepsi aktorzy i tak dalej, niestety, są widzowie, którzy ciągle oglądają tą operę mydlaną. Tak, operę mydlaną, bo podejrzewam, że jeszcze długie lata to będą emitować niestety.

 

Sylwester - o, nawet z tym Kurski sobie nie radzi. A trzeba było nie przenosić imprezy, wtedy zakwaterowanie byłoby dla wszystkich, a nie dla nielicznych!

A scena na razie dobrze wygląda, jak pisałem, a niech skończą dzisiaj, no nieprzygotowany produkt wstyd trochę wypuszczać...

 

A tutaj przykład skandalicznego oszustwa /no tak, cały Kurski/: http://www.fakt.pl/kobieta/plotki/skaldowie-oszukani-przez-tvp-nie-wystapia-na-sylwestrze-z-dwojka/hs4cd8y

Skaldowie czują się oszukani przez TVP. Byli na liście, a tu kilka dni przed sylwestrem Kurski spojrzał w koszta i czas i "za dużo, skreślmy kilku!"

Oj, bardzo nieładne. Bardzo. Będzie się to ciągło latami. No ale cóż, taka dobra zmiana, no...

 

Randki? Nie wyobrażam sobie typowego programu w Dwójce. No chyba,że w podobie do Randki w ciemno albo Rolników szukających żon. To, to tak. A takie z komercyjnych telewizji zostawmy komercyjnym. ;)

 

O, i dobrze, że jednak można się dogadać w sprawie telekamer. Bez Torbickiej, więc Żmijewski będzie prowadził z inną panią. Albo nowy duet. Teraz tylko, czy z taśmy, czy na żywo.

 

Świetnie, że w Familiadzie otwierają się na YouTuberów. I takich porządnych, a nie LittleMonster96. ;) Sylwestrowa lista też OK. I dobrze, po co dawać znanych z niczego. No? A dawają znanych, którzy faktycznie coś robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądalność "Majstrów" moim zdaniem bdb jak na tą porę emisji. 

Irytują mnie te oczekiwania Maciejolka co do zdjęcia nielubianych seriali. OK, nie lubisz, nie oglądaj i tyle, jednak należy uszanować fakt,że jednak ma dużą rzeszę fanów podobnie jak "M Jak Miłość" czy staczające się i beznadziejne "Na dobre i na złe". Problemy TVP2 z kabaretami zaczęły się od tego,że wygrały prywatne gusta dyrektora Chmiela z gustami widzów. To widz jest najważniejszy,a nie wizja jednego czy drugiego dyrektora. Pod tym względem Marcin Wolski postępuje ostrożniej i roztropniej lepiej rozumiejąc telewizję. 

Kabaretów jako takich jednak nie przywrócił(oprócz Mumio i Łowcy.B).

Edytowane przez Pihał102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabaretów jako takich jednak nie przywrócił(oprócz Mumio i Łowcy. B).

To wina Chmiela, on swoimi działaniami sprawił,że kabarety przeniosły się do Polsatu wraz z Harasimowicz. 

 

Maciejolek- dla mnie beznadziejne i irytujące, same romanse właściwie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu 2 ruchy Chmiela przyczyniły się do obecnej sytuacji z kabaretami. Najpierw schrzanienie ostatniego sezonu "Dzięki Bogu już Weekend", a potem (i to przelało czarę goryczy) nagłe odwołanie transmisji z Kabaretonu w Płocku na kilka dni przed wydarzeniem. Nie dziwi więc to, że kabarety się wycofały. Swoje też zrobiło to słynne już i przytaczane tysiące razy hasło "ma być śmiech, a nie rechot". Plany były niezłe, wprowadzono nawet za Chmiela program z bardziej literackim humorem, ale nie wypaliło.

Wolski ma inne spojrzenie na kabaret niż Chmiel, w końcu Wolski sam jest satyrykiem i to z długim stażem. Działa lepiej od poprzednika, ale w kwestii kabaretów to trochę za wolno moim zdaniem idzie. Dobrze, że przywrócił OTTO, ale nie wystarczy tutaj samo puszczenie programu, trzeba go jeszcze wypromować, a tego mi nieco zabrakło. Poza tym też nie wystarczy dać 2 programy w święta. Tutaj trzeba to rozwinąć, w końcu przez wiele lat Dwójka kojarzyła się z kabaretem. Możliwe że to rozkręcenie nastąpi na wiosnę 2017.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Maciej Chmiel spowodował, że większość kabaretów odwróciły się plecami do TVP2 np. zdejmując program ''Paranienormalni Tonight'' z nieznanych powodów, wspomniane przez @Kirka zepsucie ''Dzięki Bogu Już Weekend'' czy szybkie odwołanie transmisji Płockiej Nocy Kabaretowej, co przelało czarę goryczy u wielu kabareciarzy (Chmiel nawet planował dla Roberta Górskiego serial z jego udziałem, ale to były tzw. obiecanki).

 

''Komediowa scena Dwójki'' z kabaretem literackim był dobrym pomysłem, ale to był niewypał bo widzowie wolą znane kabarety, które wygrały np. PAKĘ (jesteś na PACE, jesteś znanym kabareciarzem). Natomiast jedyny kabaret literacki który widzom przypadł do gustu, to był ''Kabaret na Koniec Świata'' tworzony przez aktorów Teatru Dramatycznego w Warszawie, a spodobał się dlatego bo wystąpili właśnie na PACE najprawdopodobniej.

 

Ciekaw jestem co będzie dalej z emisją ''Mazurskiej Nocy Kabaretowej'' i ''Kabaretonu Koszalińskiego'' w TVP2?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z dziesięciu, 20/94. Prawdopodobnie mój ostatni opis przed 97. edycją, bo tylko ta seria tak w pełni nie została opisana, no ale zobaczymy jak to wyjdzie :mrgreen: W finale mieliśmy  Zdzisław, Piotr i Tomasz. Ten trzeci wymiatał swoim ciekawym stylem odpowiedzi :mrgreen: Pierwszy odpadł pan Piotr,  drugi pan Zdzisław z 43 pkt. Pan Tomasz zachował 132 pkt, walnął się na statku kosmicznym prowadzonym przez Neila Armstronga, był to Apollo 11, a nie 9. 6 miejsce na liście zwyciężców, takim oto cudem lista zwycięzców miała 10 pozycji. Jutro powtórka Wielkiego Finału, którego triumfatora już znacie :)

 

Skaldowie na sylwku - no, to jest żenada. Mamy 28.12, odprawiamy ich z kwitkiem, bo nie mamy miejsca i hajs jest nie-okej. Nosz kurde... To będą im latami wypominać, liczę na to, że Skaldowie otrzymają od TVP odszkodowanie za ten nieprzyjemny incydent. Bardzo przykre. Płynnie przejdę dalej. "Panorama" informuje, że scena będzie przypominała górską chatę, a próby mają rozpocząć się jutro/pojutrze, a  w sobotnie przedpołudnie - jak dobrze czułem - próba generalna. Pozostaje liczyć na to, że wszystko wypali, a także, ze impreza nie zakończy się klapą organizacyjną czy nawet wizerunkową, bo zaczyna się dziać nieciekawie - teraz Skaldowie, co nastapi jutro? Oby dobre wiadomości, że wszystko idzie w dobrym kierunku, że próby można rozpocząć i scenaj jest gotowa, a nie, że kolejna gwiazda rezygnuje. Jakoś na innych imprezach nie ma takich przypadków.

 

Kabarety - tak, to wina pana Chmiela.  Chciał śmiechu, nie rechotu, a wyszło tak, że wszyscy praktycznie się odwrócili od nich. Też to odwołanie transmisji z Płocka - zgadzam się - przelało czarę goryczy. To jego wina. Pan Wolski ma szansę, aby to odratować. Czy się uda? Czy skorzysta z okazji? Zobaczymy. Dwójka niegdyś była znan z licznych emisji kabaretowych. Teraz są powtórki by Harasimowicz + "Herbatka z kabaretem", czyli program, który może zrobić każdy w 4-5 minut. Wystarczy prosty edytor wideo. Wracając. Pan Wolski, jeżeli się uda, utrzyma MNK i Kabareton z Koszalina. Musi tylko znaleźć artystów, którzy zechcieliby wystąpić. Jeżeli to się nie uda, będzie to porażka i prawa przejdą do Polsatu, który albo to nada na żywo (tak jak słynny niedzielny program), albo nada to z tygodniowym opóźnieniem. Choć to jest w lecie, a latem Polsat w weekend nie ma nic do zaoferowania wieczorem, więc ramówka jest gotowa na przyjęcie kolejnej propozycji.

 

Randki - wszystko wskazuje na ten pierwszy format. Dwójka zawsze może zaryzykować, przecież zaryzykowali z tym formatem "ratowania dzieci", mogą z tym formatem randkowym wyskoczyć też pod względem misyjności powołując się na to, że coraz więcej ludzi jest singlami i singielkami i oni będą starali się w tym programie łączyć ludzi w pary i sprawiać, że ten współczynnik będzie malał w naszym kraju. To byłoby najlepsze wytłumaczenie :) Cień szansy na taki program dla Dwójki zawsze jest.

 

A jednak będą TeleKamery - no proszę, a my już je skreśliliśmy. Prowadzenie - albo duet wymienią, albo tylko panią obok Żmijewskiego. Trudno tutaj obstawić któryś z tych wariantów, dlatego pozostawiam Wam do opinii, który z nich byłby lepszy. Na moje oko wariant pierwszy.  Tylko błagam - jeżeli już, to niech nie będzie Królikowskiego. Ciekawe, czy będzie występ Dody, jak dla mnie to jest pewniak :mrgreen:

 

A w "Familiadzie" stawiają na młodość i świeżość. Vlogerzy zagrają z Soul City. 200 pkt oczywiście będzie, bo nie damy małego hajsu na cel charytatywny.   Dziękujemy Państwu z Astro (czy z Fremantle'a), którzy produkujecie program, dzięki Wam nie będzie tej zasypanej hajsem LM96, która stołuje się w Maku na pokaz i jedzie se na Dominikanę kiedy chce, chlejąc przy tym hektolitry Coca-Coli :mrgreen: 

 

Sorry, nie mogłem się powstrzymać, musiałem to wreszcie napisać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 590 tys. widzów ogląda program ''Mów mi mistrzu'', który traci widzów z odcinka na odcinek.


27 stycznia TVP2 wyemituje o godz. 20:40 film fabularny ''Mała Moskwa'', gdzie wcześniej był pokazywany w TVP na podstawie filmu miniserial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twitterze padały inne dane. Skąd były dane o tym, że drugi odcinek jest chętniej oglądany niż pierwszy?

A to link do wyników z WM: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/590-tys-widzow-mow-mi-mistrzu-tvp2-traci-widzow-z-odcinka-na-odcinek

Nie dziwię się temu - autorski format, ale robiony na szybko? i niedokładnie. Zobaczymy, jak będzie z kolejnymi odcinkami. Ale jest szansa, że to zleci.

 

Z innych ciekawostek kolejnego tygodnia stycznia:

- nowy serial od 23 stycznia w poniedziałki: Zemsta o jasnych oczach. Ma cztery odcinki, ale długość spora - prawie dwie godziny. I w miarę nowy /tegoroczny/.

- w środę 25 stycznia o 21:45 "Gala Człowiek Wolności 2016 tygodnika "wSieci" - czemu mnie to nie dziwi?

- a tak to bez większych zmian.

 

W ogóle chciałem od kabaretów zacząć podsumowanie 2016 roku w Dwójce. Zaczęło się dobrze, nic nie wskazywało problemów, ale potem Wójcik ujawnił, że ocenzurowano skecz z sylwestrowego LK2. I tu się zaczęło. Chmiel powiedział, że to nie może być rechot, tylko śmiech, i z nieznanych przyczyn zdjął program Paranienormalnych.

Ci sami kilkanaście dni potem otrzymali telekamerę. Po czym wraca z IV sezonem, po dwuletniej przerwie, Dzięki Bogu już weekend. Niestety, poziom niski. Może 2-3 odcinki były dobre, a tak średniawa. Tu się coś zaczęło psuć. Najlepsze pod koniec kwietnia. Chmiel dostał scenariusz Płockiej Nocy Kabaretowej i "Nie, nie, zmieniamy, albo wywalamy". I wywalił! Kabaret, tylko że mało śmieszny.

Aha - Komediowa Scena Dwójki też się pojawiła. No dobra, średnio dobre to było. II sezon zaginął i nie ma. A miał niby być, tak?

I wtedy się zaczęło - sporo kabaretów odmówiło występów w TVP2, przenoszenie kabaretonów do Polsatu, znikła Płocka Noc, znikła i Świętokrzyska Gala Kabaretowa, po drodze zmienił się szef anteny i?

Slaby kabareton w Mrągowie i dobry, zaskakująco, w Koszalinie. I tyle. Na jesień co? OT.TO wróciło, bez Makowskiego, w formie dobrej, program średni znów, tylko 8 odcinków, oglądalność taka sobie.

Nie było kabaretowej nocy listopadowej, w święta Łowcy. B i Mumio średniawe /znów/. A tak wiecznie wałkowane powtórki Harasimowicz gdzie popadnie. Litości..

Ależ degradacja kabaretów. Będzie trudno to odbudować, oj i to bardzo...

 

Aha - Mała Moskwa wydaje mi się, że TVP2 pokazuje to w ogóle po raz pierwszy. Nie pokazali nawet miniserialu.

 

Scena wygląda dobrze, jak już pisałem, czuję, że to może być najlepsza scena, chociaż TVN nie odbiega w tyle. No nic, dziś ponoć miała być gotowa i co? Już jest? Czy znów coś nie wyszło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że tamte wyniki z Twittera były niedoszacowane. Bo z tych z WM to widać, że pora emisji ma znaczenie. Im program jest później, tym mniejsza widownia. Jak odcinek był o 22:55, to ledwo pół miliona wyciągnęli.

 

Co do "Zemsty o jasnych oczach" - to istotnie świeża produkcja, jesienią tego roku prezentowano ten serial w TF1, ponownie to serial z Francji (czyli jak widać można brać nie tylko z Turcji), i jest to dramat (chodzi mi o gatunek, to tak dla ścisłości, bo samego serialu jeszcze nie widziałem ;) ). Przy czym oryginalnie było 8 odcinków po 52 minuty każdy, ale i tak każdego tygodnia emitowano 2 epizody od razu, i taki system emisji przyjął się wszędzie tam, gdzie ten serial emitowano (jak na razie Szwajcaria, Belgia i Włochy).

 

Gala tygodnika "wSieci", to chyba pierwsza emisja w telewizji będzie, bo nie pamiętam czy poprzednia edycja była pokazywana.

 

A "Małą Moskwę" w wersji serialowej emitowano na Jedynce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wcześniej post, bo Wielki Finał opisywałem we wrześniu :mrgreen:

 

A jednak są inne wyniki Majstrów,  w dodatku gorsze! Ale jaja. Tamte wyniki były albo wyssane z palca, albo za bardzo wyidealizowane.

 

1 odcinek - 724 888
2 odcinek - 527 604
3 odcinek - 506 990
średnio - 585 855

 

 

Pierwszy odcinek - tlumy ludzi, bo wow, nowy show, może jakieś zaskoczenie. Jak zobaczyli, jakie to cieńkie, to od razu zaczęli zamiast tego programu w następne piątki wybierać inne pozycje programowe.  Tendencja spadkowa jest wyraźnie widoczna.  Chyba znowu prezes Kurski powie, że Nielsen ma niedokładne dane (to skąd miał p. Wójcicki dane?) :mrgreen: Pozostaje zgadywać, czy po czwartym odcinku będzie oglądalność niższa niż pół miliona. Jeżeli nie - najwyraźniej - zgadzam się z Kirkiem - na odcinek 2 i 3 wpłynęła późna pora emisji i oglądalność wróci do normalnego pułapu.  Jeżeli tak - dyrekcjo Dwójki, zdejmuj to natychmiast! To jest tak słabe i tak nieperfekcyjnie zrobione jak na TVP, że szok normalnie ogarnia widza.

 

Fajnie, że będzie serial z Francji :) Jak widać, inwestują nie tylko w to, co tureckie.  TVP jednak woli rozciągnąć to na 8 tygodni, stąd chyba nie ma podwójnych odcinków. I fajnie, widzowie będą chcieli więcej. Będą mieli pragnienie kolejnych wrażeń po zakończonym odcinku.

 

Sylwek - tymczasem dochodzi do kolejnych zmian, tym razem dodawanych. Będzie dodatkowy prowadzący -  nie będzie to Maciek Musiał, a Adam Zdrójkowski. KLIK Zaczyna się chłopak lansować, może on będzie takim bardziej łącznikiem widzów w mediach społecznościowych z publicznością na Dolnej Równi Krupowej. Ja przynajmniej tak myślę, że TVP go wykorzysta w taki właśnie sposób. Dodatkowa para rąk na pokładzie to zawsze jakiś plus ;) Dziwię się, że tutaj jest cisza, bo CI TVP wypuściło komunikat zapraszający na sylwka,  w którym poznajemy najważniejsze szczegóły: KLIK . Wśród nich są takie michałkowate, że Zakopane ma dużo atrakcji turystycznych, a o sylwestrze dowiadujemy się, że np.   będzie 30 artystów i ok. 80 utworów,  20 razy będą się przebierać tancerze w 300 kostiumów, że Edzia przywiezie prosto z Los Angeles nową kreację,  a Maryla odsłoni więcej (!!!) niż Doda :twisted: Na początku Sylwka wystąpi  Regionalny Zespół "Giewont". Fajnie, jestem ciekaw, co zaprezentują, może coś skocznego, zachęcającego do tańca :) Może nawet o tym, co szykują, dowiemy się z biegiem dni po kolejnych próbach.

 

Widzę, że Kirka też wciągnęło błyskawiczne tempo tego roku, nie dziwię się :mrgreen: Będzie to druga transmisja gali Człowieka Wolności tygodnika "wSieci", w tym roku trwała ona 20 minut, w przyszłym roku jest zaplanowany slot 35 minut (przypadek jak w 1 z 10!) z czego odejmujemy 8-10 minut na reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, to jednak było. Czyli chyba jednak muszę poprosić moją dziewczynę, by mi kupiła na Walentynki butelkę Vita Buerlecitin :D

 

A co do tego serialu francuskiego - TVP nie rozciąga tego na 8 tygodni, będzie emisja taka jak we Francji, tylko nie ma odcinków oddzielonych i w programie dla prasy uznaje się że są 4 :)

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że kupili wersję europejską.

 

Co do majstrów ponadto gubią się w gościach - taki KASA miał być tydzień temu, a nie było,był Maserak. Jest z kolei dzisiaj. Obejrzę, ale jeżeli to dalej będzie ten sam poziom, to będzie to ostatni raz.

 

W śniadaniówce niedawno pokazywali makijaże na sylwestra. No ale litości no, aż takie?: http://www.plotek.pl/plotek/7,78649,21182174,pytanie-na-sniadanie-proponuje-makijaz-sylwestrowy-na-ktory.html

To nie jest makijaż. I spadła fala krytyki, materiał został usunięty ze strony programu. No ludzie no aż takie makijaże?

 

Z podsumowania roku w Dwójce c.d.

- podwójna zmiana szefostwa TVP2

- na wiosnę kilka nowych programów. Udany powrót Kocham cię, Polsko, dobre magazyny kulturalne, Ostry z natury planowany w ogóle niewyemitowany

- plany "Większej gry" i nowego serialu "2050" - o pierwszej coś cicho, drugi przepadł w NOS-ie

- degradacja kabaretów, ale o tym wyżej

- jednostronna ocena Idy, Torbicka odchodzi z Dwójki, do dziś bez magazynu filmowego

- jesienią? The Voice, wiadomo, ponadto kilka programów nie weszło do emisji...

 

Tak na szybko. O czymś zapomniałem? Rok w Dwójce taki sobie. Mogło być dobrze, ale jest średnio.

 

Sylwester - no, ciekawy początek się zapowiada. Lokalne akcenty podkreślić trzeba! ;) Rodowicz - przeczuwam, że może być coś w podobie do sylwestra z 2013. Ale zobaczymy. Covery na wielki plus.

Zdrójkowski - jeżeli się pojawia na sylwku, to może to oznaczać, że wiosną zastąpi Musiała w KCP. ;) Ale zobaczymy.

Aha - Szpak w TVP Info powiedział, że wykona tylko jeden utwór. Trochę dziwne. Artysta lansowany przez TVP, i tak dalej i tylko jedna piosenka? No cóż, z jednej strony nie fair, ale z drugiej, skoro ok. 80 piosenek to trzeba to jakoś upchnąć.

 

Aha - 95. seria 1 z 10 w całości wcześniej opisana? Wydaje mi się, że początek tylko jest nieopisany, ale możliwe, że się mylę.

Edytowane przez maciejolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Maćku, nie mylisz się, pierwszych 4 odcinków, ósmego i dziewiętnastego nie ma i dzisiaj zaczynamy w takim razie 95. edycję 1 z 10  :mrgreen: Odcinek 1 z 20, ja oczywiście tylko parę opiszę, a z reszty macie opisy :mrgreen:  Pierwszy etap bez strat, z drugiego do finału przeszli pan Marek, pani Kamila i pan Ma-ciej (piszę tak, bo gościu mówi jak ro-bot, może chory jest, nie wiem). Rywalizacja z początku była powolna, ale pierwsza 3 dobre odpowiedzi osiągnęła pani Kamila.   Pierwszy z gry na 27 do końca odpadł pan Ma-ciek z 12 pkt.  W grze został pan Marek i pani Kamila, na 24 do końca wyrównały się szanse,  W połowie rywalizacji szanse były 1 i 2, pan Marek chwilę wcześniej stracił drugą szansę. Drugą utrafcił chwilę później z 52 pkt na koncie, zostala sama pani Kamila, idąc od 18 do mety od 91 pkt na koncie do 15 pytań, 111 pkt na koncie miała, pani Sylwia ubrana zjawiskowo, opalona rozdała prezenty :mrgreen: Pan Tadeusz wróżył dobrze tej edycji.

 

Wyjdę poza schemat wątku i zapytam się - czemu nie ma hostess rozdających kuferki w "Jakiej to melodii" w Jedynce, tylko Janowski sam przynosi te kuferki? Lepsza pani Sylwia w Dwójce :mrgreen: Ładna też była ta pani, co przynosiła kuferki i klaskała w "Gilotynie" ;)

 

Ja rzucę okiem na majstrów. Tylko rzucę okiem. Zobaczę, czy nadal jest taka słabizna.

 

Tak, widziałem ten makijaż. No po prostu pawia można puścić. Załączam (user Kasacz na M2 dał gifa, ja korzystam, dzięki!) gifa:

 

 

giphy.gif

 

 

Ludzie, ja wszystko rozumiem. Ja rozumiem, że tej nocy startuje karnawał, że karnawał jest słynny z takich niekonwencjonalnych mejkapów, że wszystko wygląda zjawiskowo. Ale że aż tak? Ja swojej dziewczyny bym z taką charakteryzacją nie wypuścił, ba, jakby chciała iść, to musiałaby to zmyć. Ja jakbym był dziewczyną (bawię się teraz w Annę Grodzką, przewińcie dalej tego posta, jak wzbudza to w was odrazę :mrgreen: ), to bym stwierdził, że taki makijaż zrobi sobie największa desperatka whatever, wrzuciłbym na fejsika fotkę i napisał "Żal pe el". Ktoś tutaj poszalał. I tu nie mam na myśli wydawcy programu.

 

Tak Maćku, zapomniałeś o premierze majstrów z wieloma problemami :mrgreen:  Rok w Dwójce oceniam w miarę dobrze, nie najgorzej, nie najlepiej, tak lekko wyżej niż średnio. Liczę na to, że przyszły rok nie przyniesie klap, tylko same sukcesy.

 

Sylwek - właśnie, te 80 utworów, dlatego Szpaku (Michał) dostał miejsce tylko na jeden, przebojowy utwór. Żadnych bisów, tylko jeden. Szkoda, bo mógłby zostać fajnie wykorzystany w jakimś coverze, coś z rocka by wzięli, to miejsce dla Szpaka byłoby w sam raz. Smutek. Tak mówimy o tym, że on dostał miejsce na jeden występ -  tymczasem okazuje się, że Zenek dostał aż cztery pozycje. ok. 20;20, 23;20, 23;45 i ok. 1 w nocy (dalej wynika, że będzie jednak 5), wykona pięć utworów, czyli słynne oczy zielone, a także "Przekorny Los", "Prawdziwa Miłość to Ty", "Życie to są chwile" i "Kochana wierzę w miłość". Poszaleli. To jest koncert zespołu Akcent, czy "Sylwester z Dwójką"? Bo chyba coś się popsuło.  Zenek dostał najwięcej. Sam Kura jedzie do Zakopca. Może dlatego, nie wiem. W ogóle, to sobie przypominacie taki sylwester, gdzie jakiś artysta wykonał cztery lub pięć piosenek? Bo mnie, mimo młodego wieku trudno jest przypomnieć takiego artystę.  Jadę dalej. Patrycja Markowska ma wejścia ok. 23:00 i po północy.  A Lipnicka ok. 1, będą dwie piosenki "Wszystko się może zdarzyć" i "Piosenka księżycowa". A Pectus mówił w kanale Info, że będą mieli trzy wejścia. To przynajmniej jakiś równy parytet, a Zenio sobie zaśpiewa - powtarzam - pięć utworów.  To pewnie Maryla ma 4, albo i tyle samo. Z biegiem godzin, z biegiem następnych minut coraz bardziej będzie się nasz sylwek klarował. A start imprezy już prawie za 24 godziny!

Edytowane przez rafpolsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt "Większej gry" to chyba został anulowany, o ile dobrze pamiętam, i to już jakiś czas temu.

 

A co do tego pomysłu na makijaż, to gdzieś czytałem, że to dobry sposób na wykorzystanie pasty do zębów, pasty do butów, no i jeszcze takiej pasty BHP :D

A tak serio - faktycznie kogoś mocno fantazja poniosła. Chyba że to projekt makijażu na późniejszą część imprezy, kiedy towarzystwo jest podchmielone i może nie zwracać uwagi na szczegóły ;)

 

Jak oceniam rok w Dwójce? Cóż... z jednej strony było kilka nowych ciekawych programów, stałe propozycje też się przyjemnie oglądało, niestety też schrzaniono sprawę z kabaretami... nie było źle, ale mogło być lepiej, i może tak będzie w 2017.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...