Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sentence - to 23 lata temu dali w TVP? To znaczka PREMIERA być nie powinno. No chyba, że chodziło o premierę w Dwójce, a nie o premierę w całej TVP...

Był znaczek "PREMIERA" w TVP2? Bo jak oglądałem ten koncert w TVP Rozrywka akurat. A wtedy ten koncert mógł być nadany na żywo w TVP1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post pod postem, ale według nieoficjalnych informacji ma zniknąć serial ,,Rodzinka.pl'' po piątym sezonie. Ma go zastąpić nowa produkcja pod roboczym tytułem ,,Baron24''. W rolach głównych Tomasz Karolak i Izabela Kuna. Serial ma opowiadać o życiu pracowników pewnej stacji benzynowej.

 

Uważam, że na razie szykuje się ciekawy serial, a co do ,,Rodzinki''. W tym sezonie serial zaczął się wypalać. Trzecia i czwarta seria jeszcze były w miarę dobre, ale piąta już jest nudniejsza od wszystkich. A na różnych stronach użytkownicy załamani że ,,Rodzinka.pl'' znika z Dwójki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Mamy dwa miałkie serialiki oparte na gagach, dobre do puszczania przy sobotnim obiedzie ale nic ponadto.

 

Kurde, w obu jest Karolak.

 

Nie chodzi o cenzurę. Chodzi o to, czy ktoś – jakieś "ciało" - decyduje, że pogram zajmie się tą a nie inną sprawą.

 

Tak, Lis decyduje. Niestety już w poprzednim sezonie zaczął się rzucać na "popularne" tematy, raczej nośne niż ważne. Mam wrażenie, że sprawa pedofilii wśród księży ma tam chyba stały, cotygodniowy kącik...

 

Tyle się dzieje w gospodarce.

 

W piłkarskiej B-klasie też się coś zapewne dzieje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lis ma dwa-trzy tematy od lat:Wściekly atak na PiS, kościół katolicki i In Vitro. Jeden z najgorszych programów publicystycznych w tym kraju.

Rodzinka.pl akurat była fajna,idealna do odstresowania się, poruszająca ważne,trudne nieraz tematy w bardzo fajny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również tak uważam. Znacznie bardziej podobała mi się Licencja na wychowanie. Jest jeszcze jeden właściwie bliźniaczy do Rodzinki serial Ja to mam szczęście.

,,Licencja''... też mi się podobała, ale miała słabą widownię i skrócili III serię (miała się skończyć około maja/czerwca, a skończyła się przed Wielkanocą). Ja to mam szczęście - ten serial osiągał katastrofalne wyniki w II serii (no ale nic nie zdziałasz z widownią w porze ,,Wiadomości'', kiedy nadajesz premierowy serial) i raczej nie wróci.

 

Lis ma dwa-trzy tematy od lat:Wściekly atak na PiS, kościół katolicki i In Vitro. Jeden z najgorszych programów publicystycznych w tym kraju.

Rodzinka.pl akurat była fajna,idealna do odstresowania się, poruszająca ważne,trudne nieraz tematy w bardzo fajny sposób.

Zgodzę się. Początki były niezłe, ale z czasem coraz to gorzej i gorzej. Jeszcze ta ostatnia sprawa - zaprosili bodaj księży, mieli gadać o nie wiem czym (pewnie o tej pedofilii), a w zamian gadali o filmie...

 

Serwis wirtualnemedia_pl podał dzisiaj, że może ,,Rodzinka.pl'' wróci do Dwójki, ale jesienią 2014.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial Rodzinka.pl miał już taką przerwę w emisji - między II ,a III sezonem. Powodem są obowiązki szkolne bohaterów serialu. Nie róbmy sensacji tam gdzie jej nie ma, nikt nie zdejmuje z anteny tego serialu. Zresztą nie ma takiego powodu. Karolak musi mieć niezłe plecy w TVP,że gra ciągle w produkcjach TVP. No c oż wiemy kto za nim stoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sentence zgodzę się z tym.

 

Sentorio - Plebanię zdjęli pod koniec stycznia 2012. I spadła oglądalność w tym paśmie. Jak jest dziś w paśmie 18:00-19:30? (Klan dobrze, Świat się kręci - totalna klapa). Producent Plebanii jednak walczył o swój serial i proponował emisję 45-minutowych odcinków w paśmie weekendowym. Pewnie teraz będzie podobnie. Zdejmą na pół roku ,,Rodzinkę'', a zimą fani serialu będą chcieli jednak serialu na wiosnę.

 

wislok - tak, była przerwa wiosną 2012 właśnie z powodu tego że główni bohaterowie nadrabiali zaległości szkolne. Wtedy nikt nie płakał. Weszło ,,Ja to mam szczęście''. Pół roku minęło i JTMSZ przenieśli na 19:30 - jak skończyło wszyscy wiemy 5% w grupie komercyjnej i przegrana ze wszystkimi). Wróciła ,,Rodzinka.pl'', ale już na piątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial ma przerwę w emisji z tego samego powodu,więc nie mówmy zdjęciu z anteny "Rodzinki.pl". Nikt nie płakał,bo było wiadome,że serial wróci. Do mnie akurat następca "Rodzinki.pl" nie trafiał kompletnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że ten odmóżdżający serial w końcu zostanie zdjęty z anteny. Skoro TVP ma być telewizją misyjną i ma trzymać jakiś poziom, to nie powinna nadawać seriali, w których pełno jest wulgaryzmów. Tego typu serialiki proszę nadawać w telewizjach komercyjnych, bo tam jest ich miejsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial ma przerwę w emisji z tego samego powodu,więc nie mówmy zdjęciu z anteny "Rodzinki.pl". Nikt nie płakał,bo było wiadome,że serial wróci. Do mnie akurat następca "Rodzinki.pl" nie trafiał kompletnie.

Rozumiem. Jednak może się okazać, że ten nowy serial zbierze większą widownię od ,,Rodzinki'' i co? Są dwa warianty, albo zniknie na zawsze, albo powróci w inne pasmo.... Mi też ,,JTMSZ'' coś nie przemawiał. Taka kopia ,,Rodzinki.pl''.

 

Cieszę się, że ten odmóżdżający serial w końcu zostanie zdjęty z anteny. Skoro TVP ma być telewizją misyjną i ma trzymać jakiś poziom, to nie powinna nadawać seriali, w których pełno jest wulgaryzmów. Tego typu serialiki proszę nadawać w telewizjach komercyjnych, bo tam jest ich miejsce!

Nie widzę nic złego w wulgaryzmach w takich serialach. Gdyby je ,,wypikali'', to pewnie byś napisał ,,TVP trzyma poziom dzięki takim serialom''. A czy zniknie na stałe - nie wiemy. Może wróci na jesień 2014.

 

Rodzinka rodzinką, ale te dwójkowe Trudne Sprawy pt. "Szkoła życia" to jest w ogóle porażka. Polska telewizja jest na dnie.

Ech. Jeszcze kilka lat temu było świetnie w TV, a teraz nawet do publicznej takie [beep]y wciskali. Pierwsze odcinki dobre, ale potem coraz gorzej. Poziom polsatowskich paradokumentów. Ale to ma 45 odcinków i pewnie na zimę już dadzą w to pasmo kabarety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę nic złego w wulgaryzmach w takich serialach.

Gratuluję. Młodzież ma w końcu skąd się uczyć. Dziękujemy TVP za wspaniałą misję!

 

Gdyby je ,,wypikali'', to pewnie byś napisał ,,TVP trzyma poziom dzięki takim serialom''.

Nawet gdyby te wulgaryzmy były "wypikowane" i tak bym nie oglądał tego [beep]u, bo poza ogłupianiem społeczeństwa nic wartościowego ten serial nie wnosi. TVP ma uczyć, a nie ogłupiać!

 

A czy zniknie na stałe - nie wiemy. Może wróci na jesień 2014.

Oby nie. Precz z tego typu serialami, paradokumentami i komercyjnymi show (Tańce na lodzie, The Voice of Poland, itp.) z publicznej telewizji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kwestia wychowania. To,że w TV przeklinają chociażby w Kiepskich nie oznacza,że ja będę mówił do ojca Jełopie czy obnosił się w taki sposób jak dzieci do Ferdka. Poza tym rodzice powinni wiedzieć co dziecko ogląda i decydować czy dziecku na to pozwalać. Oczywiście można zdjąć z siebie odpowiedzialność i przerzucać ją na szkołę, środowisko czy środki masowego przekazu,ale przynajmniej mi się wydaje,że to rodzina ma największy wpływ na ukształtowanie młodego człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby je ,,wypikali'', to pewnie byś napisał ,,TVP trzyma poziom dzięki takim serialom''.
Nawet gdyby te wulgaryzmy były "wypikowane" i tak bym nie oglądał tego [beep]u, bo poza ogłupianiem społeczeństwa nic wartościowego ten serial nie wnosi. TVP ma uczyć, a nie ogłupiać!

A co jest w tym serialu takiego głupiego? Mi się tam podobał. Podobał. Od tego sezonu jest gorzej - widocznie im tematy się wyczerpały.

 

A czy zniknie na stałe - nie wiemy. Może wróci na jesień 2014.
Oby nie. Precz z tego typu serialami, paradokumentami i komercyjnymi show (Tańce na lodzie, The Voice of Poland, itp.) z publicznej telewizji!

Akurat TVOP mi się podoba. Świetne widowisko. A tańce na lodzie to była przesada - Doda w jury, kłótnie z Saletą i Steczkowską, podzielenie programu na części i najlepsze - Pawlak twierdził że to program misyjny bo ,,zachęcał do nauki jazdy na łyżwach''... A Szkoła życia pewnie nie wróci. Skoro przegrywa i z Jedynką, i z Polsatem i z TVN-em...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok: Oczywiście masz rację, jest tylko jedno ale. Taki Polsat to sobie może nadawać Kiepskich czy Rodzinki.pl. TVP jako telewizja publiczna, która rzekomo ma wypełniać jakąś misję, powinna jednak coś sobą reprezentować.

Zobaczcie - wycofano misyjny i oglądany przez wielu ludzi program "997", który pomagał łapać bandziorów, a co nam dają w zamian? Paradokumenty i coraz więcej głupkowatych seriali oraz show. I jeszcze ktoś ma czelność twierdzić, że ten [beep] za nasze grube pieniądze spełnia misję.

Na szczęście "997" będzie nadawany w Polsat Play. Dziękujemy TVP. :evil: A szanowny Pan Braun twierdzi, że 10 zł opłaty audiowizualnej to za mało, on chce już 20 zł! Jednocześnie twierdzi, że reklam i tak nie zmniejszy, bo trzeba by było czymś zapchać ramówkę, a to kosztuje. :lol2:

 

Akurat TVOP mi się podoba. Świetne widowisko.

Jak dla mnie niczym się nie różni od "Tańców na lodzie". Te same wygłupy sowicie opłacanych "gwiazdek". Tam była wulgarna Doda, tutaj mieliśmy "szatana" Nergala. O prowadzącym już nawet nie wspomnę (wszyscy pamiętają z czego "zasłynął" Kammel). Zresztą co to za nazwa? Już nie potrafią w telewizji polskiej zastosować polskiej nazwy tego programu? No chyba, że ktoś znowu wyskoczy, że misją TVOP jest nauka j. angielskiego. :lol2:

Co do "Bitwy na głosy", to ta jeszcze była w miarę OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy TVP 2 na żywo nadaje jedynie "Mazurską Noc Kabaretową"? Czy jest szansa, żeby jak za dawnych lat były na żywo transmisje z ważnych wydarzeń kulturalnych takich jak Warszawska Jesień, Vratislavia Cantans, Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie, Przegląd Piosenki Aktorskiej i inne? Jeszcze w ostatnich latach wybrane koncerty nagrywali i puszczali skróty o 2:00 w nocy. Teraz nawet tego nie ma.

Przykład - TVP 2 był patronem medialnym tegorocznego Festiwalu Muzyki Filmowej. Rok temu puścili restransmisję koncertu Kilara, w tym roku nie dają nic.

Czy patron medialny nie powinien być zobowiązany do obszernych relacji z imprezy, której partneruje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...