Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

rotalplus - tutaj trzeba wziąć jeszcze pod uwagę różnicę czasową.

 

W związku z meczem wyleci powtórka filmu z 00:05 planowana na 3:55. Zakończenie dnia dziś o 5:30. Jeżeli mecz potrwa dłużej niż 2 godziny, to znów pewnie rozpoczęcie programu póżniej (ramówka niedzielna od 6:00).

 

SweetTV - tego ludzika często emitowali na planszy testowej po zakończeniu programu w latach 2004 - 2005.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe, pokazali ćwierćfinał i półfinał na żywi ale finału nie pokażą?

Kunkore nie pisz bzdur. Przecież już w piątek było zapewnienie,że jeśli Radwańska awansuje to jej kolejne mecze będą w TVP2-sprawdź sobie mój post w temacie TVP SPORT. Sprawdź sobie telegazetę TVP2,gdzie mecz Radwańskiej jest już ujęty od 22:50. Także gdybyś oglądał mecz to byś wiedział bo informacja o transmisji w TVP2 była podana. Nie wiem czy tak trudno zrozumieć,że TVP2 pokazuje mecze Radwańskiej od 1/4 i ta decyzja obowiązuje od turnieju w Doha -czyli od Marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku myślałem, że finał będzie na Dwójce. Czytam na sport.tvp.pl zapowiedż finału i pisze ,,od 23:00 w TVP Sport i SPORT.TVP.PL''. Pomyślałem ,,a Dwójka nie pokaże, bo koncert Stańki ważniejszy''? Potem jednak podali w Sporcie na TVP Info i poprawili wiadomość w Internecie. Chociaż finał w o miarę ludzkiej porze, zwłaszcza w wakacje....

 

A Kabareton w Koszalinie oczywiście świetny - tak jak poprzednie kabaretony w Opolu, Sopocie, Szczecinie i Mrągowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W przypadku transmisji sportowych reklamy można nadawać w czasie przerw, które wynikają z przepisów gry danych zawodów sportowych. ;) Zasady te obowiązują zarówno nadawcę publicznego jak i komercyjnych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy są zorganizowane profesjonalnie,bo wchodzą jak zawodnicy są jeszcze na krzesełkach. Podczas olimpiady zdarzało się spóźnienie na rozpoczęcie gema po przerwie. Nie przeszkadza mi to, ja na tym nie cierpię,a nadawcę prawa kosztowały dość drogie i nie dziwne,że TVP chce zarobić i bardzo dobrze bo przydało by się kupić prawa na kolejne lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...