Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Filmy w TVP 1 w kwietniu 2013 roku:

Gruby i chudszy [1996] / Nie kłam, kochanie [2008] / Czerwony smok [2002] / Błękitna fala [2002] / Kraina przygód [2008] / Niczego nie żałuję [2007] / Gliniarz z metropolii [1997] / Samotny ojciec [1997] / Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka [2006] / Hannibal [2001] / Za jakie grzechy [2008] / Milcz i całuj [2004] / Chłopiec w pasiastej piżamie [2008] / Ruiny [2008] / Nawiedzony dwór [2003] / Najpierw miłość [1999] / Piraci z Karaibów: Na krańcu świata [2007] / Egzorcysta 3 [1990] / Święty związek [1994] / Zew wolności [1992] / Miasto gniewu [2004] / Przyjęty [2006] / Wanted: Ścigani [2010] / Człowiek, który wiedział za mało [1997] / Kochankowie [2008] / Zapach kobiety [1992].

 

II dzień Wielkanocy (1 kwietnia): Święty Piotr (2/2) [2005] / Hannah Montana i Miley Cyrus: Koncert Best of Both Worlds [2008] / Trzech detektywów i wyspa szkieletów [2008] / Superpies [2007] / Idealny facet [2005] / Dorwać małego [1995] / Świadectwo [2008] / Miss mokrego podkoszulka [2002].

 

 

UWAGA! Mogły nie zostać uwzględnione wszystkie filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Barca – PSG w mojej ocenie jest bardziej hitem.

Jak najbardziej popieram.

A zdaniem dzinnikarzy znanych: Laskowski, Pol, Szadkowski, Wołowski losowanie przyniosło tylko 1 ciekawą parę: Bayern-Juventus. Reszta zdaniem tych dziennikarzy powinna być po 1 meczach bliska rozstrzygnięcia. Real i Barca trafili najłatwiej. PSG to żaden rywal dla Barcy. Skoro w 1 meczu nie zagra Ibrahimovic to już po 1 będzie pozamiastane bo Barca wygra w Paryżu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP1 nie pokaże hitu Juve-Bayern. Wybrali Barca-PSG.

Skad takie info? Prosze o zrodlo.

 

Barca – PSG w mojej ocenie jest bardziej hitem.

Jak najbardziej popieram.

Barca - PSG bardziej hitem anizeli Juve - Bayern? :shock: Panowie 1 kwietnia mamy za parenascie dni. Przerazajaca jest niewiedza pilkarska niektorych osob. Rozumiem ze to subiektywna ocena, ale sa jakies podstawy, miniumum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Barca to mój ulubiony klub, więc wiesz. Poza tym może być sporo bramek.

No co wiesz?? To,że to twój ukochany klub to mają pokazywać Barcelonę.. Juventus Turyn czy Bayern też mają dość pokaźne grono fanów w Polsce. Manchester United to mój ulubiony klub i co żadałem od TVP transmisji spotkań Manchesteru w fazie grupowej?? Oczywiście,że Juventus-Bayern to ciekawsza para niż Barcelona-PSG, gdzie ryzyko ,że wszystko będzie pozamiatane po pierwszym meczu jest dość spore,bo widzimy jaką piłkę prezentuje PSG. Naprawdę to faworyzowanie Barcelony i Dortmundu jest nie do zniesienia, jeszcze jak od biedy mogę zrozumieć,że pokazują ekipę z Niemiec ,bo grają tam Polacy to faworyzowanie Barcelony i ich fanów pokazuje,że nie jest to telewizja dla fana piłki nożnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja tam wielkim fanem piłki nożnej nie jestem. Oglądam tylko Barcelonę w LM i ważne mecze Polaków i MŚ oraz ME. A Barcelona to w końcu najlepszy klub na świecie, więc co się dziwisz, że ich faworyzują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo TVP za decyzje...

Znów będziemy spali przez ponad 80 minut by jedną akcją Messi przesądził o awansie. Kompletnie bez sensu.

Natomiast spotkanie Bayern-Juve będzie przynajmniej aktywnym meczem bo obie ekipy są dość ofensywnie nastawione, i na pewno to spotkanie obejrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wielkim fanem piłki nożnej nie jestem. Oglądam tylko Barcelonę w LM i ważne mecze Polaków i MŚ oraz ME. A Barcelona to w końcu najlepszy klub na świecie, więc co się dziwisz, że ich faworyzują.

Tu też bym polemizował czy najlepszą. Uważam faworyzowanie Barcelony za błąd. Oby w przyszłym sezonie się to zmieniło. Dobrze,ze jest internet.Zresztą patrzenie na czubek własnego nosa wyłącznie jest nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Barcelona to w końcu najlepszy klub na świecie, więc co się dziwisz, że ich faworyzują.
Skończ pier*olić takie głupoty. Corinthians to najlepszy klub na świecie i koniec tematu! A to co pokaże TVP lata mi koło nosa bo oni tylko potrafią obrzydzać to co na ekranie. Porównajcie GD z TVP a te z Canal +.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się zaczyna robić denerwujące albo mecze Borussi albo mecze Barcelony w TVP. O ile wybór meczu Borussia-Malaga mogę zrozumieć o tyle mecz Barcelona PSG już nie, gdyż zdecydowanie lepiej zapowiada się mecz Bayern-Juve!!! Na szczęście mam antenę ustawioną na 19,2E i sobię obejrzę ten drugi mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o 20:00 zdechła TVP1 z HotBirda :D - kiedy zaczął się Sport, zanikł dźwięk, potem pokazał się napis "Przepraszamy za usterki", czarny ekran z logo ekranowym, potem animacja podobna do tej przy Reklamie i cały czas cyfra "1" i napis "Jedynka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...