Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie program przypadł do gustu. Pisząc to co pisząc miałem na myśli to,że grono osób poszukujących tego typu programów jest ograniczone i tak naprawdę jaka by to nie była pora emisji to i tak przegrali by z głównymi konkurentami notując zbliżoną oglądalność. Więc logika komercyjna mówi o natychmiastowej likwidacji(patrz "Suprise, Suprise"). Czy jednak zważając na tą opłatę audiowizualną zostawić tego typu audycje mając świadomość,że będą notować takie,a nie inne wyniki i nie przyniosą przychodu z tytułu reklam. 

Moim zdaniem to nie kwestia promocji, przecież codziennie tuż przed "Teleexpressem" jest emitowany "Pegaz- Flesz". 

Co do złotego środka- to teraz miał być niby ten weekend tożsamościowy z okazji otwarcia Muzeum- jakoś tego nie widać, przynajmniej po głównych antenach, czyżby już była refleksja po Dniu żołnierzy wyklętych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do słabszej oglądalności "Pegaza", to według mnie program powinien być emitowany w atrakcyjnej godzinie a nie przed 23.

 

@Mr.Chiquitta. "Pegaz" jest emitowany w TVP Kultura, w nocy z środy na czwartek.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 marca będzie pilotażowy odcinek "Rolnik szuka żony 3". Co ciekawe będą tam dwie kobiety, które może znajdą męża: http://www.wirtualnemedia_pl/m/artykul/dwie-kobiety-w-pilotowym-odcinku-rolnik-szuka-zony-3-emisja-na-wielkanoc

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka minut temu w trakcie konkursu skoków mieli jakieś problemy z emisją - wyskoczyły zielone pasy, potem był czarny ekran, po nim przez chwilę była plansza TVP1, potem powrót do transmisji na chwilę i znowu wyskoczyły zielone pasy, ale po czarnym ekranie wyskoczyła plansza 'Puchar Świata Skoki Narciarskie'. Po chwili wszystko wróciło do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według tego, co napisał jeden z widzów na Twitterze, to był Skiba, Malejonek, i jeszcze ktoś, którego nazwiska nie zapamiętałem. Z racji dzisiejszych wydarzeń zmieniono tematykę programu. Czyli mówisz, @wislok, że warto powtórkę na Polonii jutro oglądać? ;) (bo ja zwykle oglądam w środy o 14:30).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W programie brali udział : Malejonek, Skiba, Jerzy Grunwald- muzyk mieszkający na co dzień w Szwecji ( bardzo aktywny w dyskusji, emocjonalny, mocny w słowach muzyk) , Miriam Shaded (jak przekręciłem nazwisko to sorry) , Witold Gadowski, Rzymkowski z Kukiz'15, Halicki z PO, wiceminister sprawiedliwości(nie Jaki) i jakiś pan będący Muzułmaninem. Tak gorącej dyskusji, przekrzykiwania się, emocji dawno nie było, ja od lat nie pamiętam takiego programu u Pospieszalskiego . Działo się :) No i jeden pan z widowni: Muzułmanin wszedł w ostrą polemikę z Shaded.  

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up - to racja. Znane nazwiska przyciągają widzów. Na tym często bazował Lis no i na tym by dyskusja była dynamiczna, emocjonalna, niekoniecznie merytoryczna. Widać analizując wyniki oglądalności chcą pójść troszkę w tą stronę. Jednakże dzisiejsza dyskusją jestem ukontentowany . 

@ Kirk- w Imieniu wkradła mi się literówka :)

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hahah na tt czytam że jak zwykle wszystko zeszło na temat Smoleńska :D

Nie czytaj twittera, tylko może obejrzyj program . Na pytanie na sam koniec programu do artystów wyłącznie czy widzą nić porozumienia w kwestiach kluczowych podstawowych jak bezpieczeństwo między władzą, opozycją, KOD-em Malejonek był sceptyczny ppodając za przykład brak jakiś elementarnych świętości jak żarty z katastrofy smoleńskiej czy z wypadku Prezydenta RP. Tyle było tego Smoleńska- może 30 s- 1 minuta, bo Skiba stwierdził,że tu się chce wprowadzić cenzurę narodową. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up - to racja. Znane nazwiska przyciągają widzów. Na tym często bazował Lis no i na tym by dyskusja była dynamiczna, emocjonalna, niekoniecznie merytoryczna. Widać analizując wyniki oglądalności chcą pójść troszkę w tą stronę. Jednakże dzisiejsza dyskusją jestem ukontentowany . 

@ Kirk- w Imieniu wkradła mi się literówka :)

Ja ten patent na dynamiczną dyskusję zauważyłem już w poprzednim programie w obecnej edycji, gdy poruszono temat KODu, mowy nienawiści. Wtedy naprawdę to było dynamiczne. Bo jak widziałem pierwszy odcinek, to było merytorycznie, ale trochę powolnie. Programu o sześciolatkach nie widziałem, więc się nie wypowiem nt. formy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to było już w innych wydaniach. Ma ekranie pojawiałyy się komentarze widzów z twittera i facebooka. Taka forma chyba stanie si ę niedługo normą w TVP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Miriam Shaded to pewnie ta od Korwina. W ogóle kuriozalne jest to, że ona jest przeciwko uchodźcom, muzułmanom, a patrząc na nią to równie dobrze mogliby właśnie jej zakazać wjazdu do Polski, lub na ulicy przezywać od muzułmanek.

 

Natomiast Pospieszalskiego nie oglądam wcale. Ostatnio widziałem, kiedy przenieśli program z TV Puls i ze Studia otwartego przechrzcili go na Warto rozmawiać. To było jeszcze w  tej scenografii, kiedy na podejście siedzieli w rzędzie na krzesłach wszyscy rozmówcy. To pamiętam. Potem już na szczęście z tym panem nie miałem przyjemności. Według mnie z nim nie warto rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...