Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Brak wplywów abonamentowych przekłada się na coraz to większą komercjalizację TVP i przerywanie wszystkiego co się da. Wy nie płacicie bo jesteście nie zadowoleni z oferty ,a brak wpływów abonamentowych pogarsza ofertę programową TVP czy wpływa po prostu na sposób realizacji.I tak koło się zamyka. Tylko ,że abonament RTV nie polega na dobrowolności i nie płacąc łamiecie prawo i nie macie moralnego prawa krytykować TVP i wymagać od niej ,bo sami jesteście nie w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie płacicie abonamentu to tak jest, polecam raport Europejskiej Unii Nadawców. Dziękuję TVP za transmisje Światowych Dni Młodzieży.

 

Dokładnie. W takim wypadku widzę dwa wyjścia - albo to, które ja bym bardziej wolał - wprowadzenie opłaty audiowizualnej i zwiększenie misyjności TVP, albo to, co w wywiadzie dla Parezja.pl postulował Piotr Farfał, były prezes TVP - zniesienie zakazu przerywania programów reklamami (z wyjątkiem programów misyjnych), a tym samym likwidację abonamentu.

 

To dobrze, że TVP tym razem zmieściło w swojej ramówce choć kilka transmisji z ŚDM, ale porównując z tym, co jest na TV Trwam to słabizna i to temu drugiemu nadawcy należą się większe podziękowania, za obszerne relacjonowanie ŚDM (oprócz transmisji, dłuższych i częstszych niż w TVP, także wiele wywiadów i innych materiałów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP ma w d. ustawę i puszcza reklamy w trakcie programu. Do tego reklamy są bardzo długie, nie tak jak na eurosporcie

 

Wkurza mnie kadrowanie. Operatorzy muszą pokazywać reklamy a nie kolarzy. Spojrzcie, jak kolarz dojeżdża do miejsca gdzie jest reklama nagle kadr sie zmienia i głownie jest pokazywana reklama i zawodnik w tle. Dotyczy to zarówno pokazywania z helikoptera, jak i z motocykli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie płacicie abonamentu to tak jest, polecam raport Europejskiej Unii Nadawców. Dziękuję TVP za transmisje Światowych Dni Młodzieży.

 

 

 

To dobrze, że TVP tym razem zmieściło w swojej ramówce choć kilka transmisji z ŚDM, ale porównując z tym, co jest na TV Trwam to słabizna i to temu drugiemu nadawcy należą się większe podziękowania, za obszerne relacjonowanie ŚDM (oprócz transmisji, dłuższych i częstszych niż w TVP, także wiele wywiadów i innych materiałów).

Nie wątpię,nie wiem bo nie mam dostępu do TV Trwam, więc mnie osobiście transmisje na TVP ucieszyły. Także myślę,że większość oglądających to wydarzenie zrobiła to za pomocą TVP bo ona jest szeroko dostępna.

Odpowiadając Bogeymanowi ja wyjaśniam dlaczego tak się dzieje,a nie bronię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobny program tv gdyby TVP wyemitowała środowy mecz Ligi Mistrzów w dniu 31 lipca:

 

...

17:25 Życie nad rozlewiskiem - odc. 6/13

18:20 Wieczorynka

18:50 Liga Mistrzów: studio

19:00 Liga Mistrzów: Molde - Legia (w przerwie meczu studio)

20:50 Liga Mistrzów: studio

21:00 Wiadomości, sport, pogoda

22:05 07 zgłoś się - odc. 16/21

...

 

reszta bez zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...