Skocz do zawartości

Tylko TUNERY GLOBO OPTICUM HD 9600 PVR 2xCI2xCX


ząbek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam to samo z TV4 w tunerze AF5018CI i oryginalnym module Cyfry+. Niestety nie znalazłem rozwiązania i muszę za każdym razem po wejściu na ten kanał klepać pin. Wygląda na jakiś błąd po stronie nadawcy.

 

Czy może to być związane ze zmianą FEC przez cyfrę z 3/4 na 5/6???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałbym zwrócić uwagę na pewien problem podczas korzystania jednocześnie z karty MTV Unlimited (czytnik) oraz z modyłu CAM (od Cyfry +) wraz z kartą (Multipakiet C+) . (ułożenie kart i modułów w sposób losowy)

 

Po przełaczeniu z kanałów z paczki MTV U. (MTV Dance, MTV Rocks i VH1 ) na kanały z paczki C+ , kanały Canal+ mają status 'zakodowane'.

 

Przełączanie pomiędzy kanałami MTV U. (MTV Hits, Music i VH1 Classic ) a kanałami C+ nie powoduje żadnych problemów.

 

Aktualna wersja oprogramowania 3.22

Problem wystąpił także w wersji 3.20

Wcześniejszych wersji nie testowano

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zwrócić uwagę na pewien problem podczas korzystania jednocześnie z karty MTV Unlimited (czytnik) oraz z modyłu CAM (od Cyfry +) wraz z kartą (Multipakiet C+) . (ułożenie kart i modułów w sposób losowy)

 

Po przełaczeniu z kanałów z paczki MTV U. (MTV Dance, MTV Rocks i VH1 ) na kanały z paczki C+ , kanały Canal+ mają status 'zakodowane'.

 

Przełączanie pomiędzy kanałami MTV U. (MTV Hits, Music i VH1 Classic ) a kanałami C+ nie powoduje żadnych problemów.

 

Aktualna wersja oprogramowania 3.22

Problem wystąpił także w wersji 3.20

Wcześniejszych wersji nie testowano

 

Pozdrawiam

 

Ja również zauważyłem takie problemy z tym, że u mnie w dekoderze mam w górnym gnieździe moduł multiroom Cyfry+, w drugim gnieździe kartę TnK a w pierwszej "szufladzie" na moduły mam moduł CAM Cyfrowego Polsatu i muszę powiedzieć że również kanały paczki Canal+ mają status zakodowane. Jak wgrałem alternatywny soft 3.02 wszystkie kanały paczki Canal+ zostały odkodowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

 

Mam kilka pytań.

 

Chciałbym kupić tuner HD co cyfry plus myślałem właśnie nad OPTICUM 9600 .

 

Mam splitter MEDIUM IV dwie karty klienckie (mają 5 pin'ów) z firmy tkm-bit jakiś najtańszy w drugim pokoju stary tuner cyfry nawet niewiem jakiej marki ale z 2004r.

 

Doradźcie mi czy na tym OPTICUM 9600 wszystko będzie działało poprawnie.

 

A może jakiś inny tuner byście doradzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam kilka pytań.

 

Chciałbym kupić tuner HD co cyfry plus myślałem właśnie nad OPTICUM 9600 .

 

Mam splitter MEDIUM IV dwie karty klienckie (mają 5 pin'ów) z firmy tkm-bit jakiś najtańszy w drugim pokoju stary tuner cyfry nawet niewiem jakiej marki ale z 2004r.

 

Doradźcie mi czy na tym OPTICUM 9600 wszystko będzie działało poprawnie.

 

A może jakiś inny tuner byście doradzili.

Zgadza się tuner Optikum 9600 będzie pracował z kartami klienckimi i z wszystkimi platformami cyfrowymi będziesz musiał sobie dobrać tylko odpowiedni soft jest ich dużo od oryginalnych Globo do alternatywnych można sobie dopasować każdą konfigurację.

Poz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Kilka dni temu pojawił się problem z poprawnym wyświetlaniem kanałów TVP 1, TVP 2 (Karta TNK) - występuje tzw. "klatkowanie " obrazu

Problem występuje gdy w pierwsze kolejności oglądamy którykolwiek z kanałów Multipakietu póżniej przełaczymy na kanały z oferty TNK ( TVP1 / TVP2 ) Na innych kanałach z karty TNK problem nie występuje.

Jeśli podczas "klatkowania" wyciągniemy moduł C+ , obraz staje sie płynny... po ponownym włozeniu modułu "klatkowanie" obrazu powraca.

 

W tunerze znajdują się karty TNK, MTV Unlimited oraz Moduł Cyfry + (karta "Multipakiet C+")

Wersja oprogramowania tunera : 3.28

Wersja oprogramowania Modułu C+ : ver.11

 

Pozdrawiam

Alexander

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Tylko TUNERY GLOBO OPTICUM HD 9600 PVR 2xCI2xCX

witam wszystkich ,to moj 1 post wiec prosze o wyrozumialosc

mam problem ze za kazdym razem gdy tuner zostaje wylaczony po ponownym wlaczeniu ,brak sygnalu i musz od nowa ustawiac przelacznik diseqc ,i skanOWANIE satelity ,moja instalacjia dziala na multiswitch-u ,nawet nie wiem jakim bo to instalacjia zbiorowa w bloku wielorodzinnym ,a instalacjia dodatkowych anten jest zabroniona ,mam C+ SD ,obraz po hdmi dzwiek po optyku wsztstko ok nagrywanie na pena ok ,tuner mam 2 dni wers 3.27 wers load 4.03, prosze o pomoc bo juz mam dosc tego tunera .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam!

 

Posiadam od kilku dni nowy dekoder OPTICUM TS 9600 HD i pakiet Cyfry+

Podczas przełączania kanałów na dekoderze słychać "dziwne dźwięki" z TV (SAMSUNG LED TV),

coś w stylu "beep" i czasami jest sygnałów np.od 1 do 4.

Tak jakby coś sobie wyszukiwał, sprawdzał , nie wiem może czy kanał jest zakodowany, czy ma napisy, czy jest w HD.

Bo ta ilość tych sygnałów jest chyba uzależniona od tego ile się ikonek zaświeci w rpawym rogu np. "HD", "TXT", "SUB" itd.

Czy ktoś ma pomysł jak to wyłączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...