Skocz do zawartości

Tylko TUNERY GLOBO OPTICUM HD 9600 PVR 2xCI2xCX


ząbek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem 2 i pół miesiąca Opticum 9500 HD, moja ocena tego tunera: oprogramowanie bardzo ociężałe przy wgrywaniu przy logowaniu z dysku czy pena fatalne opcje nagrywania. Opticum 9500 HD posiada dużo nieprzydatnych opcji. nie będę tu ich wymieniał. Ale że go sprzedałem zaważyło to ze: Opticum 9500 HD na standby pobiera 14W, interfejs jest w niskiej rozdzielczości i według mnie Opticum 9500 jest jak szafa. dużo by tu pisać o różnicach nie mniej po zastanowieniu wybrałem Opticum 9600 HD, w standby pobiera 0,20W interfejs jest w wysokiej rozdzielczości, jest mały zgrabny szybciej się wgrywa soft, i jego przyszłość dopiero teraz się zaczyna. A różnica w cenie to trzeba zapytać producenta.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chodzi o to? miałem możliwość zobaczyć u znajomych Optikum 9500 HD i trochę się nim pobawić w ustawieniach dużo tych różności w nim jest ale jedno mnie zaciekawiło możliwość zmiany tapety na początku uruchamiania tunera. Myślę to dlaczego nie ma tego w lepszym Optikum 9600, jest tylko ten "bolid" w formie grafiki, myślę? zadzwonię do Globo spytam grzecznie czego tak jest, a ten facet, jak mi nie pasuje to żebym sprzedał ten tuner kupił sobie inny itp skróty. Heeee :lol2::lol2::lol2:

Pozdowionka

To jest rzeczywiście do zastanowienia?, miało być oryginalne oprogramowanie do wgrywania przez RS 232 to dali instrukcje od dawna opisaną wgrywanie przez Hyper Terminal, osobiście sądzę ze to niedopracowany bubel ten Optikum 9600 żeby nabijać klientów na kasę i że są najlepsi (ręce opadają).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na oryginalnym sofcie nie będzie chodzić, nie chciałbym nic sam dłubać żeby nie stracić gwarancji a nie jestem w tych sprawach specem. Na stronie Hollexu niby jest napisane, że czytnik czyta Cyfre + ale wolę się spytać użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładny cytat ze strony Hollexu z opisu hd9600 "Czytniki pracują z kartami w różnych systemach m.in. Viaccess (erotyka), Seca (Cyfra+), Conax (TNK lub MTV unlimited)." Więc jak to należy rozumieć, chcę kupić ten model i odbierać na nim Cyfre+ oraz Polsat do Polsatu potrzebny jest moduł to wiem na 100% ale jak jest z ta C+ tak naprawdę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy miałem tuner z oprogramowaniem alternatywnym w serwisie i nie płaciłem nic.Tylko GLOBO w korespondencji pisze ,że zajmuje się conaxem i na temat pirackiego oprogramowania nie będzie odpowiadać,a więc zdają sobie sprawę ,że ludzie po to kupują ich sprzęt żeby włożyć kartę c+ i oglądać bez modułu,który za tani to nie jest.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z numeracją kanałów po uruchomieniu automatycznego wyszkukiwania kanałów wszystkie kanały w Ulubionych mają numer 0 i nie wiem jak to zmienić nie pomaga przesuwanie ani zmiana softu (mam 3.14). Poroszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lista byla z www ( same smieci) a chciales ja zmieniac to teraz ja uson. ( ustawienia fabryczne)........ i zacznij od nowa

A jaki dekoder czyta kartę Cyfry+ bez dodatkowego modułu i grzebania w sofcie?
zmiana softu w tym tunerze jest bez bolesna

 

a jak chcesz nie grzebac to kup Ferguson arive ale odrazu zalatw sobie miejsce w serwisie , poniewaz w niej siadaja glowice , zasilacze , nie dziala kazda karta i nie dziala kazdy modul maja 1 wejscie na karte i 1 na modul a czesc kanalow HD trzeba edytorem dodac bo z poziomu pilota sie nie da, nawet wsparcie maja do :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest w tym że listę ulubionych stworzyłem sam i wszystko było ok przez 2 tygodnie potem włączyłem wyszukiwanie automatyczne i stało się, we wszystkich listach ulubionych każdy kanał ma nr.0 a jeśli tworzę nową liste to każdy kolejny kanał zamiast kolejnego nr ma nr z listy Wszystkie TV. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do tych którzy nagrywają i odtwarzają na OPTICUM 9600 HD jakich programów używają do odtwarzania na PC-cie do tego celu, ja używam GOMPLAYEREN i Media Player Clasic, pierwszy nie jest za dobry drugi to już wcale czy może ktoś testował jakieś inne playery na kompie. Czy jest jakiś program do obcinania filmów w formacie trp.

Poz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do tych którzy nagrywają i odtwarzają na OPTICUM 9600 HD jakich programów używają do odtwarzania na PC-cie do tego celu, ja używam GOMPLAYEREN i Media Player Clasic, pierwszy nie jest za dobry drugi to już wcale czy może ktoś testował jakieś inne playery na kompie. Czy jest jakiś program do obcinania filmów w formacie trp.

Poz.

 

Ja do odtwarzania nagrań na PC używam KMPlayera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...