Jump to content
ząbek

Tylko TUNERY GLOBO OPTICUM HD 9600 PVR 2xCI2xCX

Recommended Posts

Ostrzegam przed używaniem Ventona. Mi po edycji listy tym programem tunek nie wstał. W serwisie uprzejmie mnie poinformowali że mogłem tego nieautoryzowanego przez nich programu nie używać. Gwarancja sczyszczenia pamięci w tym przypadku nie obejmuje. Koszt eksperymentu z programem venton 120 pln. Nieoficjalnie dowiedziałem się też podczas rozmowy telefonicznej, że tęgie głowy w globo pracują nad programem do edycji listy i ma on się pojawić w przyszłym miesiącu. Radzę poczekać. Pozdro.

ja liste ventonem edytowalem ze 20x i zadnych problemow nie mialem

Witam! Sprawa jest prosta jak ktoś chce to, to zrobi? Nie mniej jednak wiem to ze swojego doświadczenia mając wcześniej rok czasu Globo 9500. że lepiej kierować się rozsądkiem aniżeli, robić doświadczenia po których można później żałować? O tej stronce niemieckiej i oprogramowaniu wiedziałem dawno ale nie chcę ryzykować teraz gdy jest jeszcze mało programów naprawczych (a raczej wcale) do Globo 9600 i nie chcę odwiedzać ich serwisu (ja poczekam)?

Pozdro.

Mam pytanie do posiadaczy tego tunera? Jaki jest wyświelacz ( zielony, błękitny, czy biały)? Jaki jest panel przedni ( czarny mat, czy połysk)? Na każdym zdjęciu to inaczej wygląda. Raz widziałem go w sklepie i miał zielony wyświetlacz i matowy panel. Czy są różne wersje tego tunera, czy zdjęcia w necie tak przekłamują?

Sądzę że tylko miarodajnie możesz się dowiedzieć w Globo http://www.globo.com.pl/?y=6

czy wie ktos jakie zmiany w sofcie 3.11 alternatywnym?

pozdr

Szarika nie stosuje, cyfry nie mam? to nic nie mogę powiedzieć czy coś zmieniono, a co do innych zmian nic nie zauważyłem?

Pozdro.

Też wgrałem ten soft-nie wiem czy z tej samej strony 3.12 na razie wszystko chodzi tzn.karta c+ w górnym czytniku.Mam pytanie czy po włączeniu tunera startuje wam tv.Mi po hdmi nie startuje ,a po euro tak.Pozdro

...Mam pytanie czy po włączeniu tunera startuje wam tv.Mi po hdmi nie startuje ,a po euro tak.Pozdro

Tak ma być...

W Standardzie HDMI nie przewidzieli wysyłania tego typu informacji do odbiornika :evil:

Nawet przy włączonym TV, gdy włączysz urządzenie spięte kablem HDMI, TV nie przełączy sam sygnału "AV" :/

Pozdro.

jak nie przelaczy skoro moj przelacza

Ciekawe... :o

Wykonaj prosty test.

1) Wyłącz dekoder satelitarny - pilotem

2) W TV włącz program np. TVP1 - naziemną, kablową

3) Włącz dekoder SAT

Efekt... A właściwie jego brak.

TV sam się nie przełączy na sygnał "AV" HDMI pod którym podpięty jest dekoder.

Warunek !!! Dekoder z TV jest podpięty tylko przewodem HDMI.

Mam rację ??? :>

Pozdro.

jak nie przelaczy skoro moj przelacza

To panowie w koncu jak jest u was-u mnie po hdmi nie załącza się tuner ,muszę to zrobić pilotem?.SKORPION to forum jest do 9600hd-u ciebie załącza hdmi?.Wsparcie tech. GLOBO twierdzi :że załączają się cyt.wsparcie tech. GLOBO "Odbiornik podczas startu jak i pracy normalnej podaje obraz na wszystkie

wyjścia (SCART, HDMI, CVBS, YUV). " :?:SANDRAPRO przełączy się jak ten pan ma podłączony euro.No SKORPION napisz coś! :read:

tuner nie przelacza ale ja zrozumielem ze sandrapro pisala ogolnie o wszystkich urzadzeniach w standardzie hdmi bo tak to zabrzmialo

np ps3 przelacza TV

pod jaki to model zwykle 9600? i co to znaczy full, alternatywny?

Ten soft jest pod Optikum bez głowicy DVB-T, a że full to czort go wie?

Pozdro.

No SKORPION napisz że się pomyliłeś i tyle-czekamy?

a czytac ze zrozumieniem potrafimy?

skoro juz tak uparcie powtarzasz moj nick to przynajmniej rob to we wlasciwy sposob

pod jaki to model zwykle 9600? i co to znaczy full, alternatywny?

Ten soft jest pod Optikum bez głowicy DVB-T, a że full to czort go wie?

Pozdro.

tuner nie przelacza ale ja zrozumielem ze sandrapro pisala ogolnie o wszystkich urzadzeniach w standardzie hdmi bo tak to zabrzmialo

np ps3 przelacza TV

Spoko...

Piszemy tu o tunerze HD9600 - a to tuner SAT.

Co po PS3 przyznaję Ci 100% racji :brawo:

Choć tu czasami ma znaczenie odbiornik TV (producent-model) :?

W niektórych przypadkach sytuację ratuje jeszcze "tryb hotelowy" :>

Pozdro.

ja mam akurat bravie wiec z ps3 wspolpracuje wysmienicie

w liscie urzadzen hdmi tv pokazuje jedynie ps3 wiec po prostu nie rozpoznaje tunera