Skocz do zawartości

Czy może dojść do fuzji?


tomx
 Udostępnij

Czy moze dojsc do fuzji CP i C+?  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy moze dojsc do fuzji CP i C+?

    • Tak
      27
    • Nie
      50
    • Nie wiem
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Jak na mój gust, to tak. Prędzej czy później, ale do tego dojdzie.

 

Pierwsze oznaki tego to początki "współpracy" Cyfry+ i CP jeżeli chodzi o ofertę programową, która coraz bardziej się upodabnia.

 

Druga rzecz, to wspólne posunięcie jeżeli chodzi o Disney Channel (tylko nie mówcie mi, że to tylko przypadek i nie ma tu mowy o współpracy!!!). Skoro i w Cyfrze+, i w CP, to dlaczego nie w n???

 

Jeżeli chodzi o fuzję, to mój nos podpowiada mi datę 2008 rok. Czy się sprawdzi - zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdecydowanie przeciw - Polsat może jest i tańszy ale brak mu kanałów z wyższej półki i pewnie gdyby on przejął Cyfrę to byłoby tanio ale cieńko programowo. A w odwrotnym przypadku Cyfra pozbylaby się pewnie dobrych kanałów a wsrtawila badziewia polsatowskie, tak jak to miało miejsce po fuzji z wizją. Wyleciały Sessons, Mezzo i Marco Polo a wszedł [beep] typu Raelity TV czy Club.

Jestem przeciw czyli mówiąc po polsatowsku - na nie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Zawsze to silnieszy wchlania slabszego i tak mysle ze tutaj silniejsza jest C+ chociaz w ostatnim czasie polsat mnie zadziwil pozytywnie i jak dalej tak pojdzie moze byc liderem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawie jakie kanaly by wylecialy? Jakby wylecialy polsat2, zdrowie i uroda i polsat sport extra to nic by sie nie stalo :D:D

 

Jak na mój gust to PolSat 2 i Zdrowie i Uroda nie wyleciałyby (mają rację bytu), natomiast co do PolSat Sport Extra i w ogóle PolSat Sport, to wydaje mi się, że przy okazji fuzji (czy jak kto woli przejęcia) Canal+ przejąby prawa sportowe do transmisji tych kanałów i po prostu powstałby całodobowy (no może 18-sto godzinny) kanał Canal+ Sport 2 i nowy - Canal+ Sport 3, który funkcjonowałby na takich samych zasadach jak dotychczasowy Canal+ Sport 2.

 

Czyli po fuzji mielibyśmy:

 

Canal+

Canal+ Film

Canal+ Sport

Canal+ Sport 2

Canal+ Sport 3 (serwis weekend'owy).

 

Więcej bym nie chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie wydaje, ze do fuzji C+ i CP raczej nie dojdzie, a juz na pewno C+ nie przejmie CP. Zbyt duzo ostatnio zainwestowali, zeby teraz "sprzedac sie" C+. Chodzi mi tu o oferte, ale rowniez o infrastrukture - wykupili caly teren na ul. Lubinowej, przenosza tam nadajniki. Predzej ktoras z tych platform (z nastawieniem na CP) przejmie n-ke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy dojdzie do fuzji i nie chce mi sie spekulować na ten temat.

 

Dziwi mnie pewność niektórych osób że gdyby doszło do niej to na pwno c+ przejęłoby CP.CP ciągle sie umacnia a C+ od jakiegoś czasu stoi w miejscu a jedynymi krokami jakie robią to podwyżki abonamentu. Nie doceniacie CP. Platforma notuje ciągle przyrost liczby abonentów i nawet niedawno pisał chyba o tym SK.

 

Polsat może jest i tańszy ale brak mu kanałów z wyższej półki i pewnie gdyby on przejął Cyfrę to byłoby tanio ale cieńko programowo. A w odwrotnym przypadku Cyfra pozbylaby się pewnie dobrych kanałów a wsrtawila badziewia polsatowskie, tak jak to miało miejsce po fuzji z wizją. Wyleciały Sessons, Mezzo i Marco Polo a wszedł [beep] typu Raelity TV czy Club.

 

Jeżeli dojdzie to fuzji to wtedy znajda sie w niej kanały z górnej półki. Ogólnie oferta na pewno uległa by poprawie po obu stronach.

 

O ile się nie mylę ten [beep] o którym piszesz typu Reality i Club jest juz w ofercie C+ wiec drugi raz by ich nie dodali po fuzji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta jest fajna, może (nie)wiele wyjaśni. Adekwatna do tej gorączki na przekomarzanie się, jakie odnotwuję na naszym Forum.

Do dzieła i głosować (na) ostro. :lol::lol::D:D:wink:

Moje nie !

 

-pozdrawiam :wink:

Spieszę wyjaśnić, że moje nie, dedykuję wszystkim spekulantom, którzy w zamyśle mają zapędy na działania monopolistyczne - a fe. :twisted::twisted::twisted:

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne....monopol jest zly a Francuzi,Wlosi,Angole to idioci:)

pomijajac juz fakt ze gdzie ty widzisz ten monopol?

zdazje sie mamy 3 (niestety) platformy a szykuje sie 4-ta

masz TV przez neta ,niedlugo wystartuje naziemna cyfrowka o kablowkach nie wspomne.

GDZIE ten monopol czlowieku??????????????????

 

No ale jako że Polska to kraj absurdow to moze niech bedzie 5 platform kazdza z g......ą oferta i jak ktos bedzie chciec ogladnac LM ,OE,PD,PL to bedzie mial w domu 4 skrzynki i bedzie za kazda placic abonament.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym nie nazwał połączenia Cyfry+ i CP monopolizacją. Jest już n, za chwilę powstanie jeszcze coś. A z tego połączenia powstałoby coś naprawdę dobrego (takie jest moje zdanie). Mamy n, która byłaby przeciwwagą dla kolejnej Nowej Cyfry+. Połączenie byłoby dobrą rzeczą. A o monopolu nie ma w tym przypadku mowy.

OK ktoś powie, że n przy Nowej Cyfrze+ (Cyfra+ i CP) byłaby jak kilka lat temu CP przy ówczesnej Nowej Cyfrze+ (Wizja TV i Cyfra+). Ale popatrzcie na CP teraz! Jeżeli n miałaby powtórzyć losy CP (miała urosnąć w siłę, rozwinąć się), to na taki monopol Cyfry+ i CP zgadzam się.

Tak jak kiedyś wszyscy śmiali się z CP i krzyczeli, że monopol Cyfry+ (W+C), tak teraz wszyscy boją się i krzyczą monpol Cyfry+ (C+CP) i sama n-ka. Historia lubi się powtarzać.

Jestem za fuzją!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GDZIE ten monopol czlowieku??????????????????

 

Jaka pamięć bywa ulotna. Przypomnę jeszcze nie tak dawno (w upalne lato) podwyżki Cyfry+. Powstanie platformy n, rynek nieco uspokoiło albo uśpiło i ceny szybko zweryfikowano pod różnymi postaciami wszelakich "promocji" - tandetna zmyłka. Myślę, że to, nie jest jeszcze koniec. Fuzja to zło, do którego odnoszę się z wielką nieufnością. Tak ja to widzę, człowieku????????????????

.... czy teraz, to widzisz człowieku.

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...