Skocz do zawartości

Czy może dojść do fuzji?


tomx
 Udostępnij

Czy moze dojsc do fuzji CP i C+?  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy moze dojsc do fuzji CP i C+?

    • Tak
      27
    • Nie
      50
    • Nie wiem
      7


Rekomendowane odpowiedzi

W przypadku połączenia CP i C+ najwięcej to odczują abonenci CP

a dokładnie ci z pakietu familijnego.

Dlatego że cena pójdzie w górę

Kanały premium pewnie będą z pakietu wyższego

Co do abonentów C+ zlikwidują pewnie startowy.

Cenowo raczej bez zmian , bo jest już wyśrubowana.

Moim zdaniem była by to SUPER CYFRA+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Jak na mój gust to PolSat 2 i Zdrowie i Uroda nie wyleciałyby (mają rację bytu), natomiast co do PolSat Sport Extra i w ogóle PolSat Sport, to wydaje mi się, że przy okazji fuzji (czy jak kto woli przejęcia) Canal+ przejąby prawa sportowe do transmisji tych kanałów i po prostu powstałby całodobowy (no może 18-sto godzinny) kanał Canal+ Sport 2 i nowy - Canal+ Sport 3, który funkcjonowałby na takich samych zasadach jak dotychczasowy Canal+ Sport 2.

 

Czyli po fuzji mielibyśmy:

 

Canal+

Canal+ Film

Canal+ Sport

Canal+ Sport 2

Canal+ Sport 3 (serwis weekend'owy).

 

Nalezaloby dodac jeszcze Canal+ HD (od grudnia 2006) i Canal+ Sport HD (od polowy 2007) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli po fuzji mielibyśmy:

Canal+

Canal+ Film

Canal+ Sport

Canal+ Sport 2

Canal+ Sport 3 (serwis weekend'owy).

Więcej bym nie chciał.

Masz jakiś problem? Wydaje ci się, że za mało płacisz?

Kup sobie Cyfrę, do tego fuzja nie jest potrzebna.

 

Bynajmniej nie wydaje mi się (MAM JUŻ CYFRĘ+).

 

Żal ci, bo cię nie stać, a mnie stać i od 1.I.2007 biorę "platynę". :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączenie Cyfry+ z Cp (C+ wchłonie CP)

Beda dotychczasowe pakiety w tej samej cenie co teraz na C+, lecz kanały: Polsat Sport, Europa, Romantica, Travel Channel dołączyły by do pakietu Tematycznego! Polsat, Polsat ZiU, dołączyły by do Startowego! Jetix Play, Boomerang, Polsat Sport Extra doiłaczyły by do Komfortowego i Tematycznego!

 

Klienci CP by stracili bo teraz za 35zł mają możliwośc oglądania kanałów które w C+ kosztuja od 58zł!

 

Dlatego nie jestem za połaczeniem sie ofert!

 

Z kolei jezeli CP by przejeła C+ to inaczej by to wyglądało!

Kanały które by były obecnie w C+ a których niema dołaczyły by do pakietów tematycznych CP, ich cena może by i wzrosła ale o jakies 2-3zł!

 

Tak mi sie to widzi!

 

Edycja Burli: Poprawiłem błąd ortograficzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bynajmniej nie wydaje mi się (MAM JUŻ CYFRĘ+).

Żal ci, bo cię nie stać, a mnie stać i od 1.I.2007 biorę "platynę". :D

Taki rezultat daje zastosowanie w dyskusji prymitywnej filozofii dorobkiewicza zamiast rzeczowego podejścia do tematu.

Mógłbym więc na to nie odpowiedzieć, jednak mogłoby to sprowokować innych "dyskutantów" do polemiki na podobnym poziomie.

Dlatego w tym przypadku wyjaśniam:

1. Stać mnie na dużo więcej niż na "platynę" Cyfry+,

2. Nie dopuszczam w dyskusji argumentów o statusie materialnym dyskutanta,

3. Od teraz już nie podejmuję polemiki z osobami nie umiejącymi ustosunkować się do tematu w sposób rzeczowy, a ponad to traktującymi w sposób lekceważący swoich adwersarzy.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę jednak że się nie połączą - współpraca tak ze względu na ciasnotę na HB.

Platformy mamy trzy (znowu) TVP mówi o czwartej, a w takiej Rumunii uruchamiają piątą :!::!:https://satkurier.pl/?platformy_cyfr ... 6&id=34720

 

To może i u nas jeszcze trochę miejsca się znajdzie na konkurencję zanim zaczną się łączyć :lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Osobiście myślę, że do fuzji jednak dojdzie i to szybciej niżeli się Wam wydaje...

Żadna z platform -myśląc o dalszej ostrej konkurencji- nie użyczałaby miejsc na transponderach "sąsiadowi"... Chyba się nie łudzicie, że obydwie platformy miałyby w sobie -ot, tak- aż tyle altruizmu żeby sobie bezinteresownie pomagać...? A tłumaczenia, zakładające, iż współpraca obecna CP i C+ spowodowana jest brakiem miejsc na satelicie możecie włożyć między bajki...

Bo nic tak by nie przysparzało radości obydwu firmom w ramach usilnej-rzeczywistej konkurencji, jak problemy którejś platformy właśnie chociażby z dostępnością miejsca na 'orbicie'...

Po drugie logicznie myśląc!

Zauważcie, że od dłuższego czasu (nie od paru miesięcy raptem), tak ze strony CP, jak i Cyfry słyszeliśmy znaną nam dobrze śpiewkę, że nie ma miejsca w Polsce na dwie platformy- a teraz trzy...

Szkoda tylko, że żaden jeszcze dziennikarz nie zadał pytania do szefów omawianych platform- ile razem już lunchów zjedli...

Ja nic nie sugeruję... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Myślę ze sprawa fuzji cyfry z polsatem wyjaśni sie w najbliższych miesiącach a napewno w roku bieżącym który to będzie chyba rokiem przełomowym odnosnie panowania na rynku TV SAT, a kto przejmnie stery po ewentualnym połaczeniu sie no w tym przypadku stawiam na francuski kapitał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie wydaje ze fuzja wisi w powietrzu wynikajaca bardziej z potrzeby na ulepszeniu technologiczno-ofertowej (7 trp:4 C+ i 3(4) CP, a wiec miejsca na nowe kanaly lub HD i nie ma potrzeby aby je dublowac, a i systemy kodowania -SECA2 i NAGRAVISION2- maja wspolnego wlasciciela Kudelski group GmbH) w stosunkowo krotkim czasie bo chyba na tym najbardziej operatorom chodzi teraz, a nizeli na przejeciu kogos to nie o to chodzi - nie w tym rzecz. Przeciez moga sobie udzialy podzielic po rowno CYFRA+: ok.33.33%; UPC pl: ok. 33.33% no i CYFROWY POLSAT tez ok:33.33% co w zaokragleniu daje w sumie ok.:100% udzialow w spolce nowego operatora platformy cyfrowej zbudowanej na starych platformach. Tak chyba jest taniej dla kazdej ze stron - tak mi sie wydaje - nawet DLA NAS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są od tego odpowiednie organy kontroli i ścigania, a tak poza tym nawet tzw monopolista musi uważać z cenami bo nikt go nie kupi jak bedzie drogi, a tu nawet oferta nie pomoże bo sie bedzie bardziej oplacac kupno zagranicznego operatora np.: DIGI TV; PREMIERE; UPC cz, sk albo hu lub SKY UK a dziś język to nie problem nie?- proste - tpsa jak widzisz za monopol ciagle placi kary na co sobie tez nie moze za bardzo pozwolic bo w koncu kasa kiedys sie skonczy wiec bardziej sie oplaca dostosować sie do wymogów tak mi sie wydaje. mając wybór: Płacić wiecznie kary finansowe czy rozwijać się na rynku co byś wybrał? :?::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...