Jump to content
Jacor

Wszystko o TVP

Recommended Posts

Przecież Terlikowskiego zaprasza od czasu do czasu Jan Pospieszalski, więc jakoś się pojawia w TVP.

Zastanawiam się dlaczego to TVP ma obowiązek zapraszania do swoich programów pracowników konkurencyjnej stacji telewizyjnej. Terlikowski to były naczelny, a dzisiaj dyrektor programowy TV Republika. Jak chce reklamować swoją stację, to niech zapłaci za spoty.

Edited by jaszek

Przecież Terlikowskiego zaprasza od czasu do czasu Jan Pospieszalski, więc jakoś się pojawia w TVP.

Może mu chodziło o programy w TVP Info.

Zastanawiam się dlaczego to TVP ma obowiązek zapraszania do swoich programów pracowników konkurencyjnej stacji telewizyjnej. Terlikowski to były naczelny, a dzisiaj dyrektor programowy TV Republika. Jak chce reklamować swoją stację, to niech zapłaci za spoty.

Też mnie to zastanawia, zresztą w TVP pracują też pracownicy telewizji wPolsce.pl jak np. Dorota Łosiewicz.

Dorota Łosiewicz nie występuje w roli komentatora, chyba, że się mylę. W programie W tyle wizji nie jest przedstawiana jako Dorota Łosiewicz z [nazwa redakcji].

Dorota Łosiewicz prowadzi też w TVP1 program ''Kwadrans Polityczny''. A co do ''W tyle wizji'', to nie jest przedstawiana jako dziennikarka ''Sieci''.

Edited by Frontowiec

Mi się wydaje, że sprawa polega na tym, iż program Pospieszalskiego jest robiony tylko na zlecenie TVP, i tam kwestie tego, kto się pojawia w programie, bierze na siebie Pospieszalski z zespołem. Natomiast TVP Info obsługuje już sama telewizja, dlatego więc może nie zapraszają go tam, zresztą nie tylko jego.

Dokładnie - program Pospieszalskiego produkuje Paweł Nowacki, a '''Ocaleni'' o którym Terlikowski wspomniał to produkuje firma Rafała Porzezińskiego.

TVP Sport jest już w DVB-T, więc mecz Polski powinien być na tym kanale. Na na TVP1 dać już to Opole o normalnej porze dla tych widzów, co piłki nie lubią. Nie wiem, po co tak namieszali. Większość i tak odbiera TVP Sport w HD, a reszta co ma naziemną, nie patrzy na jakość, bo mają TV kineskopowe 4:3.

TVP z rozmachem dzisiaj - przekaz dla Chile 7E 19500kb/s na Włoskiej TV 7E FTA 13500kb/s, a u nas TVP1 HD na sat 6600kb/s, TVP Sport HD na sat 7500kb/s.

TVP Sport jest już w DVB-T, więc mecz Polski powinien być na tym kanale. Na na TVP1 dać już to Opole o normalnej porze dla tych widzów, co piłki nie lubią. Nie wiem, po co tak namieszali. Większość i tak odbiera TVP Sport w HD, a reszta co ma naziemną, nie patrzy na jakość, bo mają TV kineskopowe 4:3.

Na jakim świecie Ty żyjesz? Mało kto już ma telewizory kineskopowe, a podobno wg badań wciąż 15 mln Polaków odbiera wyłącznie NTC. Wynika to z tego,że bardzo mało oglądają TV . Na jakość też patrzymy. 

TVP pomimo obecności TVP SPORT będzie dublować transmisje. Jutro Brazylia-Austria w TVP1/ TVP Sport.  Wyniki Nielsena pokazały,że ruch TVP wczorajszy zaś to strzał w "10". 

[…] Większość i tak odbiera TVP Sport w HD, a reszta co ma naziemną, nie patrzy na jakość, bo mają TV kineskopowe 4:3.

TV CRT, które są w użyciu obsługują 16:9, ale rzeczywiście ci co mają samą NTC to nie potrzebują koniecznie FHD.

Jest manipulacją twierdzenie, że ci, co mają telewizję satelitarną czy kablową bardziej patrzą na jakość bardziej nić ci, co mają tv naziemną (szczególnie patrzeć po jakości stacji "HD" oferowanych przez polskie platformy), tym bardziej łączenie faktu posiadania tv naziemnej z posiadaniem kineskopowego telewizora.

TV CRT, które są w użyciu obsługują 16:9, ale rzeczywiście ci co mają samą NTC to nie potrzebują koniecznie FHD.

Co za bzdura... Mógłbym powiedzieć, że ci co oglądają z satelity też "nie potrzebują koniecznie FHD"!

Głupi są Ci którzy uwierzyli w tą akcję. Większość zakrywa to dla zwykłej beki.

Ja też jestem mocno krytyczny wobec TVP, ale akcja trochę żałosna. Jak ktoś ma satelitę to niech po prostu przełączy na ARD/ZDF. Ja bym tak zrobił, niestety mam kablówkę i jestem skazany na TV narodową.

W mojej ocenie to z tej "akcji" można się jedynie pośmiać. :lol2:

Do was jak do ściany. No przecież! O to w niej chodzi.

Wątpię aby było w tej akcji coś śmiesznego. Raczej żałosnego. Ci ludzie pokazują jak bardzo są małostkowi i mają problemy emocjonalne. Bowiem, kto normalny dla zabawy zaśmiecałby pół telewizora dla zasłonięcia loga nielubianej staji? Raczej nikt.

Dla zdjęcia na Twittera wielu. :)

Część to był trolle, ale część serio wzięła to na poważnie, w tym twórca tej akcji.

Na pewno ktoś tam to potraktował poważnie, ale zdecydowana część podeszła do tego na zasadzie żartu i właśnie pisząc, że to na poważnie dajecie się wkręcić w takie akcje. :)