Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zapowiada się nawet fajny kanał ale dzięki wejściu FOXLife do CP zauważyłem również to że ich współpraca sie poszerza co mnie bardzo cieszy ponieważ dzięki tej współpracy na POLSACIE będzie emitowany serial Prison Break (emitowany przez FOX więcej info: http://www.polsat.com.pl/oferta/news?inf=100097238&nr=2 ) który jest hitem na cały świat a na pewno nie było by go w Polsacie jak by nie dobre stosunki miedzy nadawcami. Oby tak dalej a dzięki tej współpracy Polsat zyska oglądalność i może zobaczymy więcej kanałów z rodziny FOX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zauważ że w Cyfrze też mają te reklamówki i płacą nadal 5zł miesięcznie za zwykły AXN :D

 

Wczoraj wysłałem maila do AXN w sprawie tych reklam i dostałem odpowiedź "dziękujemy za opinie". Trzeba zasypać mailami z negatywnymi opiniami na temat ich nowej ramówki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie lubie prawde mówiąc axn dla mnie to taka zone romantica tylko ze dla facetów, swoją szanse na zaistnienie ma teraz dla mnie FOXlife, przeczytałem w Pressie że kanał jest związany z News Corp. Murdocha tego od Pulsu... Oni faktycznie coraz bardziej myślą o polskim rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co zaszło ale na kanale AXN wprowadzono REKLAMY!! w trakcie programu czy filmu- nie wiem jak jest na tych dwóch pozostałych AXNach bo po prostu mnie nie interesują i tam nie zaglądam ale bloki są dość długie i wk.... co się stało że nie można spokojnie teraz oglądać :?::?::?::?::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
Na forum C+ przy okazji tematu Lost 3 na AXN poruszono ten temat wielu śle e-maile protestacyjne za takie traktowanie widzów więc przyłączcie sie też to może wrócą do starego sposobu nadawania czyli bez przerw.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapowiada się nawet fajny kanał ale dzięki wejściu FOXLife do CP zauważyłem również to że ich współpraca sie poszerza co mnie bardzo cieszy ponieważ dzięki tej współpracy na POLSACIE będzie emitowany serial Prison Break (emitowany przez FOX więcej info:

To akurat nie ma nic wspólnego. To że Prison Break będzie na Polsacie, to zasługa umowy z 20th Century Fox, która obowiązuje już od kilku lat.

 

Co do AXN, to narazie w przerwach są zapowiedzi, a nie raklamy (były może ze 2) Narzekanie, że płaci się za ten kanał i nadają reklamy, jest bez sensu, ponieważ to że za kanał płaci się dodatkowo, jest "zasługą" operatowa, w tym wypadku Cyfry, a nie nadawcy kanału. Te przerwy są denerwujące, ale mam nadzieje, że się zreflektują i powrócą do przedniego systemu nadawana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ja mam wszystko w porzadku epg jak ci zawiesiło sie to reset dekoderka:) ale przypominam temat o nowościach cp:) a na temat zwiech szukaj na forum:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do muchakk:

Mnie już się tak 2 razy zrobiło, wczoraj i jakiś tydzień temu. U mnie pomaga wyłączenie z gniazdka i włączenie za parę minut. Bo dekoder się grzeje często. (Przynajmniej u mnie)

 

___________________________________

 

Co do FOX Life, Will & Grace i całej reszty seriali to bardzo podoba mi się rozkład. Średnio jest 3 powtórki, późno, rano i popołudniu. Według mnie taki układ jest bardzo dobry, ponieważ każdy kto nie może w określonej porze oglądnąć ulubionego serialu, może oglądnąć powtórkę wtedy, kiedy będzie miał czas. I ciekawi mnie jeszcze czy będą puszczać reklamy w filmach, oby nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...