Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Programy Disneya, były już tłumaczone 2 lata temu. Kanał będzie po polsku, to chyba logiczne.

kieloo, pewnie ludzie będą rezygnować z Cyfry i przechodzić do CP, ale również będą przechodzić z CP do Cyfry, dla oferty premium. Jeżeli ty porównujesz oferte Polsatu + P Sport do Canalu+ to gratuluje znajomości mediów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za SatKurierem:

 

Na początku Disney Channel będzie dostępny po polsku w prime time’ie, w godz. 16 – 19. Czas nadawania w języku polskim będzie jednak stopniowo wydłużany, tak aby docelowo kanał ten był dostępny po polsku w całości.

Ja jakoś tego infa nie mogę znaleźć na satkurier.pl

Możesz podać jakiś link?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rexroth masz rację, jeszcze kanał Premium w CP w przyzwoitej cenie, a CP będzie naprawdę ekstra Platformą pod względem cenowym i oferty.

Jeśli chodzi o Disney Channel, to szkoda, że narazie po polsku będzie w godz. 16-19, ale mniejmy nadzieję, że dosyć szybko będzie wydłużać czas w wersji polskiej, ale Pakiet Familijny CP, żadne z 2 Platform nie pobije, bod względem cenowym i samej oferty, a ja myślę, że na Disney Channel w Pakiec ie Familijnym się nie skończy, tylko nie wiadomo, czy cena nie wzrośnie, ale myślę, że jak narazie nie ma czego się obawiać. Jeszcze by mogli wzbogacić Pakiet Bajka, bo narazie cena 5,20zł mies. jest trochę duża, aoferta skromna, tylko narazie nie ma o jakie kanały go wzbogacić, ale może w niedługiej przyszłości, zaś Pakiet Muzyka też by mogli wzbogacić, np.: o MTV2 (lub jeszcze MTV Hits i MTV Base), no ale czas pokażę, ale żeby chociaż dali MTV2, to by już było spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boje sie zeby nie podniesli ceny pakietu film - 3 nowe kanaly i dalej ta sama cena...przeciez musza zarobic!

 

 

Mogą jeszcze ewentualnie zarabiać na ilości abonentów. Mniejsze wpływy od większej ilości abonentów dadzą taką samą kwotę jak przy większych wpływach ale od mniejszej ilości abonentów. A poaz tym CP podobno ma już 850tyś aktywnych abonentów. A teraz jak wszedł pakiet Mini to przypuszczam że liczba ta szybko wzrośnie. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pakietów dodatkowych to ich cena jest obecnie droga!

Dlategozarabiali natym tyle czasu i dołaczenie nowych kanałów niespowoduje podwyżki cen!

 

Zgodze sie z przemówcami! Lepiej jest mieć tańszy aboi wiecej klientów niz wyższy abo i nie klientów! A to co robi Polsat jest przemyslane!

I na Diney Channel w tymroku sie nie skończy! Mozliwe że jeszcze dojdzie Spectrum, TVP3 i kto wie może SportKlub (do pakietu Sport)

 

Pakiet Familiny to:

 

2 kanały Filmowe

2 kanały Sportowe

5 kanałów Dokumentalnych

kilka Rozrywkowych

3 kanały dla Dzieci

Pozatem kanały TVP, TVN, Polsat (całej trójki niema na innych Platformach)

 

Jeszcze mogli by dać MTV Polska do pakietu Familijnego a do Pakietu Muzyka dodać MTV2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... W Cyfrowym Polsacie nowy kanał znajdzie się w Pakiecie Familijnym. Cena pakietu, która wynosi 29,90 zł, nie zmieni się. Disney Channel będzie dostępny kanałach 39. i 9. (tylko w okresie promocji)....

 

Ciekawi mnie czemu Disney Channel będzie dostępny na dwóch kanałeach, tzn. 9 i 39. ten drugi to jeszcze rozumiem ale ten pierwszy? A poza tym co to jest za okres promocji? Całość artykułu tu: http://wirtualnemedia_pl/document,,1813 ... rynek.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi o to,że przez jakiś czas np.przez miesiąc dostęp do tego kanału będą mieli również abonenci opłacjący pakiet mini za 9,90 zł?I dlatego właśnie Disney Channel będzie na 2 miejscach,bo inaczej się nie dało tego zrobić?Na razie tylko to przychodzi mi na myśl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała "trójka" ma teraz zaporę cenową - szlaban. Nikt się nie odważy teraz manipulować w swoich cenach , bo skutki mogą być opłakane. Jeśli już, to widzę jedną możliwość, tylko w dół.

 

-pozdrawiam :wink:

cyfra sie nie bała podnieść ceny za axn te 3 kanały teraz kosztują 8zł, a przed dołączeniem nowych axn-w,sam axn kosztował 5zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...