Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowością CP to nie jest ale faktem jest to, że poziom informacji jest chyba na najniższym poziomie np. kanały, które weszły do CP w październiku zostały odkryte przez niektórych abonentów którzy nie śledzą tak poczynań tej platformy na internecie gdzieś w połowie grudnia, kiedy to CP rozesłał korespondencje a z tego co wiem niektórzy moi znajomi jeszcze nie dostali więc śmiqać mi się chce z takiej polityki gdyż ja na przykład chciałbym się pochwalić jak najszybciej o jakiejś nowości choćby w celach marketingowych.

Mało to co na przykład mamy zrobić kiedy nie ma aneksu umowy po dołączeniu nowych kanałów czekać aż bedą mogli nam je odłączyć bez konsekwencji... chyba tak bo nic innego w stanie nie jesteśmy zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem fajny tekst o Polsacie...

 

Platforma Cyfrowy Polsat (http://www.cyfrowypolsat.pl) uruchomiona w 2000 roku jest wiodącym operatorem telewizji satelitarnej w Polsce, liczącym ponad 1 000 000 aktywnych użytkowników dekoderów i oferującym odbiór ponad 50 polskojęzycznych kanałów telewizyjnych, dziewięciu radiowych i setek niekodowanych stacji zagranicznych (FTA). Jako jedyna w Polsce, platforma oferuje możliwość oglądania wszystkich polskojęzycznych kanałów naziemnych, a abonenci otrzymują na wyłączność kanały Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Zone Europa, Zone Romantica. Cyfrowy Polsat to pierwszy w Polsce operator, który przeprowadził regularną transmisje HDTV z Mundialu 2006. Platforma stale się rozwija i proponuje swoim abonentom nowe kanały, nowoczesne dekodery i usługi dodatkowe oparte na nowoczesnych technologiach – jako pierwsza wprowadziła dekodery z twardym dyskiem (DVR) umożliwiające m.in. nagrywanie programów TV. Cyfrowy Polsat jest także wirtualnym operatorem komórkowym (MVNO) i jeszcze w tym roku wystartuje z usługą telefonii komórkowej. Kanały telewizyjne kodowane są w systemie Aladin szwajcarskiej firmy NagraVision. Oferta platformy dostępna jest na satelicie Hot Bird na pozycji 13 stopni Wschód.

 

Źródło: http://www.cyfraplus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ponoc HBO tez mialo byc. ale mniejsza o to. Superstacja to nie anal rozrywkowy wiec E! napewno wejdzie. Moze niejest on jakis ekstra ale zawsze kolejny kanal w ofercia. Podsumowujac niektozy abonenci sa nigdy nie zadowoleni np. jak jakis sie pojawia w konkurencji na wylacznosc to nazekaja a jak u nas to tez jest zle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej bedzie jak dadza E!, TVP Sport i TVP Historia bo jedni wola to a drudzy to i tak by bylo najlepiej. Dolaczenie E! polsatu nie bedzie kosztowalem zapychania transpondera gdyz nadaje z Hot Birda w rozych wersjach jezykowych w tym polska. Rodzi tez sie pytanie co bedzie nadawane na TEST 5112 ktory jest na TP Cyfry i jest kodowany w Seca2 i Nagra2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów zamieszał Cyfrowy Polsat,po kilku tygodniach przerwy znów przetasowania na transpoderach

 

Hotbird 8, 13°E

- Cyfrowy Polsat: Cinemax East Europe Opuscił częstotliwość 12188.00MHz, pol.V (DVB-S SID:7372 PID:806/807 Polish)

- Cyfrowy Polsat: Cinemax 2 Central Europe Opuscił częstotliwość 12284.00MHz, pol.H (DVB-S SID:10518 PID:1281/1282 Polish)

Jak wiemy Polsat mogliśmy niedawno oglądać bez kodowania i to kilka dni po zmianach znów jest ciemno, ale jak możemy zaobserwować system kodowania jest nie szczelny i możemy znów w niedługim czasie zobaczyć wiele programów tej platformy i nic nie wiadomo co nam przyniesie nowy rok.

 

żródło:tvsat24.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felik3 to akurat żadna nowość, bo o tym, że Cinemax i Cinemax2 nadają teraz tylko z jednej pozycji to już wiemy od kilku dni o tym już wspominaliśmy, a na tych kanałach co są podane na http://www.tvsat24.pl są plansze informacyjne. Jeśli chodzi o E!, to dla mnie osobiście to nie przeszkadza jakby wszedł, bardziej bym się cieszył z tego kanału, niż z Superstacji, ale każdy ma swoje zdanie i trzeba to uszanować i rozmaicać i wzbogacać ofertę o nowe ciekawe kanały. Ja osobiście jestem za wzbogaceniem oferty filmowej (nie serialowej), popularnonaukowej (dokumentalnej) i muzycznej, ale wiadomo, rok dopiero się zaczął i miejmy nadzieję, że jeszcze CP nas miło zaskoczy, oby tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to sporo jest stacji muzycznych, które można włączyć do oferty, np.: MTV2, MTV Hits, MTV Base, MTV Music, VH1 Europe (dla mnie jest lepszy od polskiej wersji), VH1 Classic, MCM Top, Trace TV, Mezzo itd.

Dokumentalne (popularnonukowe itp.), np.: Discovery Travel & Living, Viasat Explorer, Viasat History, Spectrum (jak w końcu wystartuje), może kiedyś będzie też w polskiej wersji The History Channel.

Film, np.: FilmBox, Nonstop Kino SD, Nonstop Kino HD, MGM SD itd., akurat nie mam pomysłów, ponieważ jak narazie jest ograniczony wybór.

Kanały TVP: TVP3, TVP Sport, TVP Historia, TVP Rozrywka, TVP Film, oczywiście jak już wszystkie będą dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę zrozumieć czemu dorzucają tą "Superstację".

 

Mam nadzieję, że układ jest taki, że to "Superstacja" płaci "Polsatowi" za miejsce na "Hot Birdzie" (bo nie ma innego wyjścia, żeby zwiększyć oglądalność, pozyskać reklamodawców i przetrwać), bo inaczej to "Polsat" wywala nasze (abonentów) pieniądze w błotko, a raczej (żeby bardziej dostosować się do pogody :) ) w brudny śnieg (powinni je przeznaczyć już lepiej na "TVP Sport" !) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wczorajszych wiadomościach sportowych nie wiem czy zauważyliście przy relacji ze spotkania polska-słowenia w ramach MS TVP dzięki uprzejmości POLSAT-u wykorzystała z relacji w POLSAT SPORT czyżby to znak że już lada chwila w CP pojawią się pozostałe kanały TVP w tym tak przez nas wszystkich upragniony TVP SPORT i niemniej TVP3 co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...