Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nikt sie nie rozczaruje bo nikt nie pisał że hbo na 100 procent będzie w ofercie cp choć jak dla mnie to by było złe zarówno jak i dla nas abonentów tak i dla samego hbo bo przynajmniej według mnie straci jakieś 200000 abonentów albo i wiecej bo napewno pełna oferta cp wynosiłaby nie więcej niż 85zł gdzie w cyfrze 140zł i nie ma sie co czarować spora liczba abonentów z c+ przeszłaby do cp i dlatego cyfra może nie odpuści hbo tylko pewnie będzie w cyfrze przez to podwyżka to jest moje zdanie jeszcze raz ja nie będe zawiedziony tak jak i wielu z nas abonentów :idea::arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkigo dowiemy sie jutro i jezeli jest to prawda ze sie pojawi HBO to przeprosze te osoby ktore uzyskaly takie info od CP, ale póki nie zobacze 100% pewnej informacji na ten temat uwazam ze kanal nie pojawi sie w CP i radze wszystkim abo aby w ta plote nie wierzyli i zeby jutro nie bylo wielkiego rozczarowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stokrotko pelna ofert cp to mnie popraw / nie jestem pewien / to 35+ 29 ,90 + playboy 12 zl okolo 77 t0 hbo kosztowaloby 8 zl ? w c+ jest taki kanal c+ sport / najtaniej okolo 60 zl w promocji , ja place 83 , nie bawie sie w zrywanie i branie od nowa/ ktory jest dla mnie wart duzych pieniedzy . ale na temat niektore kanaly ma cp na wylacznosc i nie zardroszcze wam , c+ ma swoje , n ma swoje , dobrze ze platformy sie roznia i kazdy ma co chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazbud nie wiem skąd wziąłeś te 77zł bo ja od lutego będe płacił 64,90 za pełny pakiet ja nie mówie że cp jest lepszy od c+ ale za pełną oferte bym musiał zapłacic jak pisałem ponad 140zł dane mam z strony cp i nie uśmiecha mi sie nawet w promocji brać bo zapłace mniej przez góra pół roku a potem musze płacić sto procent to w tym wypadku jakby był hbo maxpack w ramach cp powiedzmy cena max 87 bo relaxmix w cp po nowemu kosztować będzie 54,90 +29,00 za hbo maxpack daje wiadomy wynik sory trohe po bałaganiarsku napisałem ale mnie już gonią od kompa pozdrawiam a jeszcze jedno playboya ja nie licze tak samo jak i xxl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja może zmienię temat (a tak w ogóle przed sekundą sprawdziłem i "HBO" z transpondera "C+" nie dekoduje się z "Polsatu", chyba, że może puszczą np. w samo południe :D ), a mianowicie wie ktoś gdzie jest na 100% pewny program "Fox Life", bo wczoraj o 22:50 (taką godzinę podają w zwiastunach) chciałem obejrzeć "Proste Życie", a było co innego (na stronie "CP" też nie ma ramówki "Fox Life")???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.foxlife.pl/foxlife/index.htm - To jest polska strona kanału foxlife, jest również program TV, dziwny troche, ale zawsze to coś :D.

 

Rzeczywiście trochę dziwny ten program (cała strona - tej animacji jest ciutkę za dużo, jak dla mnie), ale z działu "biuro prasowe" można się kilku ciekawostek dowiedzieć (okazuje się, że "Fox Life", to kanał dla kobiet, a nie typowo serialowy - mogliby jeszcze wprowadzić główny "Fox", tylko do "Cyfry", tak dla równowagi :) ). Zastanawiające, że w pakiecie kanałów "Foxa" nie wymienili z nazwy "Fox News" (chociaż piszą ogólnie o informacyjnych)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FoxLife: Polsat nie ma szans na wyłączność

Stacja Fox podpisała umowę na nadawanie swojego programu FoxLife z Cyfrowym Polsatem. Jest szansa na pojawienie się kanału w innych platformach cyfrowych oraz w sieciach kablowych. Wkrótce także na nasz rynek trafią kolejne kanały ze stajni Fox.

Stacja będzie emitowała najpopularniejsze seriale przeznaczone głównie dla kobiet, przedstawiając pojęcie "kobiety Foxy", czyli kobiety XXI wieku, która na równi traktuje opiekę gospodarstwa domowego, co karierę zawodową. Tym samym Fox chce zapełnić lukę na rynku stacji telewizyjnych przeznaczonych dla tego typu odbiorcy.

 

- Nowy kanał skierowany jest głównie do kobiet aktywnych, podchodzących do życia w "refleksyjny sposób"- stwierdziła podczas konferencji prasowej Sharon Tal dyrektor programowy FoxLife.

 

Fox podpisał umowę jedynie z Cyfrowym Polsatem, który jednocześnie świadczy dla Fox usługi związane z tzw. "playuot'em", czyli emisją i nadawaniem swojego programu na teren Polski. Dyrektor Zarządzający Fox, Jesus Derezagna Sanches, planuje rozszerzenie oferty o inne kanały marki Fox. W najbliższym czasie będą to FoxCrime oraz FoxFX. Strategicznym celem jest również nawiązanie współpracy z sieciami kablowymi i platformami cyfrowymi - Intencja jest taka, żeby rozszerzać zasięg. Polsat nie ma nas na wyłączność- mówi Media2.pl Jesus Derezagna Sanches Stacja przygotowana jest do nadawania w technologii HD.

 

Przedstawiciele Cyfry Plus nie potwierdzili nam jednak informacji o rozpoczęciu rozmów w sprawie rozpoczęcia restransmisji tego kanału w tym pakiecie cyfrowym. Próbujemy także skontaktować się w tej sprawie z przedstawicielami N. Wkrótce po otrzymaniu oficjalnego stanowiska N przekażemy je Państwu.

 

Żródło: Media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy był ten żyd który upadł na twarz i ten facet w futrze z norek :lol:

 

hehehe też sie z tego brechtałem!

Jak ten koles w futrze pedłaek jakiś zaczoł sie kłucić z jurorami że on umie tańczyć!

 

A co do wyłączności to może i kanał zawita w C+ albo N!

Dobra wiadomośc to ta ze kanał jest gotowy do nadawania w HD, oraz że chca wprowadzic kanały FOX Crime i FOX FX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...