Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 listopada o 16.00 ruszył kolejny polski kanał sportowy - TVP Sport, zapowiadany przez Telewizję Polską. Kanał pojawił się z Astry 19,2E w wersji niekodowanej - a to łajzy !miał być na terenie Polski niekodowany ! [beep]nie długo oglądaliśmy go! TVP! DZIĘKUJEMY CI!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano sie rypło-Media2.pl › Media › FOXlife w Cyfrowym Polsacie

 

FOXlife w Cyfrowym Polsacie

 

W styczniu 2007 roku oferta Cyfrowego Polsatu wzbogaci się o kanał FOXlife z hollywoodzkimi serialami i nie tylko. Program dostępny będzie w polskiej wersji językowej.

 

FOXlife to stacja z popularnymi serialami, reality-show oraz rozmowami prowadzonymi przez popularne osobowości telewizyjne w Stanach Zjednoczonych. Kanał będzie dostępny w polskiej wersji językowej przez 18 godzin na dobę.

 

Polscy widzowie będą mogli oglądać już znane i lubiane seriale takie jak "Gotowe na Wszystko" czy "Ally McBeal". Poza tym w ofercie FOXlife znajdą się m.in. "Czas Briana", "Mówi mi swatka", "Agent w spódnicy" i "Rodzina w remoncie".

 

Kanał filmowy FOX będzie dostępny w Pakiecie Film, składającym się na Pakiet Relax Mix. Cena pakietu Relax Mix pozostaje bez zmian, nadal będzie on dostępny w promocyjnej cenie 19,90 zł miesięcznie. W Pakiecie Relax Mix Cyfrowy Polsat oferuje pięć pakietów tematycznych, są to: Pakiet Film, Pakiet Sport, Pakiet Cinemax, Pakiet Muzyka oraz Pakiet Bajeczka. Pakiet Film będzie się składać z 6 kanałów: FOXlife, Axn Sci-Fi, Axn Crime, Zone Europa, Kino Polska, Zone Romantica.

data publikacji: 20 listopada 2006, godz. 18:49

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czekamy na dalsze zapowiedzi!

Ciekawe co za drógi kanał nam gotują??

 

Można sie domyslac ale wyjść jest kilka:

-KinoNonStop

-FilmBox

-Zone Horror

-MGM Movies

-Hallmark

 

Ja raczej bym stawiał na Zone Horror, lub Hallmark (uwowa sie kończyna przełomie roku, tak kiedys ktos powiedział)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byla mowa o 2 premierowych kanalach na polskim rynku.

1-szy z nich juz znamy - FOXlife, natomiast 2-gi to raczej Zone Horror gdyz SPI Film Box jest jest w VOD n tak jak MGM + MGM HD, MGM nadodatekjest juz dostepny w niektorych sieciach kablowych. Ja uwazam ze 2-gim kanalem bedzie Zone Horror ktory zapewne CP wezmie na wylacznosc tak jak Zone Europa i Zone Romantica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zacytuje takie dopełnieni ze SkySunSat

Już w styczniu 2007 roku najlepsze hollywoodzkie seriale kanału FOXlife znajdą się w Cyfrowym Polsacie. Kolejna nowość w ofercie programowej platformy dostępna będzie w Pakiecie Film, składającym się na ceniony przez abonentów Pakiet Relax Mix.

 

 

FOXlife to stacja, która zapewnia dostęp do najbardziej popularnych seriali, uwielbianych przez widzów na całym świecie reality shows i rozmów prowadzonych przez najciekawsze osobowości telewizyjne w Stanach Zjednoczonych. Kanał będzie dostępny w polskiej wersji językowej przez 18 godzin na dobę.

 

Dominik Libicki, prezes Cyfrowego Polsatu mówi: „Cieszymy się, że nasi widzowie, jako pierwsi w Polsce będą mieli dostęp do tak atrakcyjnego kanału, jakim jest FOXlife. Jestem przekonany, że połączenie dobrego kina i rozrywki usatysfakcjonuje wielu naszych abonentów.”

 

Kanał filmowy FOX będzie dostępny w Pakiecie Relax Mix platformy. Cena pakietu pozostaje bez zmian, nadal będzie on dostępny w promocyjnej cenie 19,90 zł miesięcznie. W Pakiecie Relax Mix Cyfrowy Polsat oferuje aż pięć pakietów tematycznych, są to: Pakiet Film, Pakiet Sport, Pakiet Cinemax, Pakiet Muzyka oraz Pakiet Bajeczka. Pakiet Film będzie się składać z 6 kanałów: FOXlife, Axn Sci-Fi, Axn Crime, Zone Europa, Kino Polska, Zone Romantica.

 

David Haslingden, dyrektor generalny FOX International Channels mówi: “FOXlife jest kanałem, który zapewnia bogaty wybór międzynarodowych programów rozrywkowych. Prezentowane przez nas seriale są doceniane przede wszystkim przez kobiety na całym świecie za humor i jakość na najwyższym poziomie. Jestem pewien, że oglądając nasze propozycje Polki będą się świetnie bawić.”

 

Polscy widzowie będą mogli oglądać już znane i lubiane seriale takie jak „Gotowe na Wszystko” czy „Ally McBeal”. Poza tym w ofercie FOXlife znajdą się m.in. „Czas Briana”, „Mówi mi swatka”, „Agent w spódnicy” i „Rodzina w remoncie”.

 

FOXlife po raz pierwszy uruchomiono w maju 2004 roku we Włoszech. Od tej pory nadawany jest w Japonii, Francji, Turcji, Portugalii, Bułgarii i w całej Ameryce Łacińskiej. Zawartość programowa pochodzi z wielokrotnie nagradzanych zbiorów biblioteki 20th Century Fox, Fox Television Productions i innych źródeł. FOXlife łączy ambitną rozrywkę, seriale i lifstylowe programy na żywo w bogatej i eleganckiej oprawie Hollywood.

 

Na styczeń 2007 r., planowana jest w Warszawie konferencja prasowa FOX International Channles i Cyfrowego Polsatu, na której zostaną przedstawione szczegóły dotyczące FOXlife.

Z ostatniego akapitu można się domyślić, że FoxLife będzie na wyłączność w Cyfrowym Polsacie. Wkońcu to ta platforma sprowadza ten kanał do Polski. Szkoda, ze nie udało im się tego zrobić przed świętami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast 2-gi to raczej Zone Horror gdyz SPI Film Box jest jest w VOD n

Przecież umowy na VOD i na kanały premium to wogóle co innego, a FilmBox to nie jest napewno VOD. Jakby miało to być to samo to przecież w N nie pojawiały się w miare nowe filmy z tych wytwórni z którymi podpisali ostatnio stosowne umowy, przecież one mają w przypadku kanałów premium podpisane umowy albo z C+ albo z HBO. Więc nie wiem co ma udostępnienie filmów od SPI na rzecz VOD w N, a obecność FilmBox w innych platformach.

tak jak MGM + MGM HD, MGM nadodatekjest juz dostepny w niektorych sieciach kablowych.

Nigdzie nie było żadnego infa że jest to kanał na wyłączność, podejrzewam że jakby miał się on znaleźć w innych platformach bo by występował jako zwykły bez HD. Co do kablówek to ich większość ma ten kanał od dość dawna w swojej ofercie, ale problem leży w tym że aktualnie nadają tam angielską wersje.

 

Ja uwazam ze 2-gim kanalem bedzie Zone Horror ktory zapewne CP wezmie na wylacznosc tak jak Zone Europa i Zone Romantica.

Mi się wydaje że to będzie jakiś nowy kanał na polskim rynku który pojawi się zarówno na Cyfrze jak i na CP, bo przecież po coś ostatnio pojawił się ten test na Cyfrze+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatniego akapitu można się domyślić, że FoxLife będzie na wyłączność w Cyfrowym Polsacie. Wkońcu to ta platforma sprowadza ten kanał do Polski. Szkoda, ze nie udało im się tego zrobić przed świętami

 

 

jakby włączyli p;rzed Świętami to raczej nie był by po Polsku. Proces tłumaczenia na Polski musi troche potrwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dowiedział się Magazyn Media2.pl, od przyszłego roku dziecięcy kanał Cartoon Network oraz filmowy kanał TCM będą nadwały swój program przez całą dobę w języku polskim.

 

Przypomnijmy, że Cartoon Network to dziecięcy kanał, który dostarcza cieszące się popularnością wśród młodych widzów kreskówki takie jak "Scooby Doo", "Laboratorium Dextera", "Atomówki" czy "Johnny Bravo". Z kolei filmowy kanał TCM na swojej antenie emituje klasyczne filmowe produkcje od lat trzydziestych po dziewięćdziesiąte.

 

Obecnie Cartoon Network Polska swój program emituje między 6 a 21, z kolei TCM rozpoczyna nadawanie od godziny 21 do późnych godzin nocnych.

 

ciekawe gdzie CP zakwalifikuje TCM do którego pakietu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...