Skocz do zawartości

TV LG od Cyfry+


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam tego LG od cyfry i połączenie z dekoderem PVR cyfry przez HDMI a polsat (samsung HD) przez Component i ani tu ani tu nie działa telegazeta czy to normalne :?: bo jak tv połącze z dekoderem przez euro > euro to telegazeta świeci :/:woot: sorki za off top :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak @szunaj napisał, taka jest specyfika złącza HDMI oraz Component, jednak niektórzy producenci obchodzą te ograniczenia implementując czytnik telegazety bezpośrednio w dekoderze, który później nakłada to bezpośrednio na obraz przesyłany do TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w ICA cały czas macie ten 1 złoty nie zapłacony za telewizor?

 

A fakturę zapłaciłeś? Z telewizorem przychodziła faktura na 1 PLN, którą należy opłacić osobno. Cena telewizora nie jest doliczana do faktury za abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie kurier nic nie bierze faktura przychodzi w oddzielnym liscie natomiast 1 zl doliaczanie jest do twoich wydatkow w ica . Jesli masz polecenie zaplaty to pobiora sami jak przelewasz sam to dolicz 1 zl do rachunku za abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do telewizora czy kasuja wam sie programy? po jakims czasie... u mnie po kilku dniach po automatycznym wyszukiwaniu programow tak jakby TV resetowal sie do ustawein fabrycznych... ma ktos taki problem ?

 

nic takiego nie zauważyłem...u mnie wszystko w porządku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Podczas użytkowania TV , zauważyłem, że obraz sam się ściemnia. Nieznacznie, ale czasami tak, że twarze zamiast być podświetlone, są ciemne. Chwile jest ciemny, za jakiś czas odświeży się i jest jasny. Dzieje się tak na wszystkich kanałach, SD, HD, z naziemnej DVBT i z dekoderów tvsat. Co jest grane? Telewizor mam od miesiąca z groszami. Jest też problem z dźwiękiem. Skrzeczą głośniki (prawy) gdy są wysokie tony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś rację, jest..

Jest i kontrast dynamiczny jak i kolor dynamiczny i cała reszta... Kiedyś na szybcika ustwiałem MENU i nie zauważyłem że MENU rozszerza się jeszcze do dołu...

Nareszcie spokój. Już jest wszystko OK... ale muszę wspomnieć, że ... te funkcje DYNAMICZNE są niedopracowane! Nie działa to pewnie tak jak powinno. Bez DYNAMIKI jest 100% lepiej! Dzięki serdeczne za pomoc i wesołych świąt... Oby były tak jasne :smile: jak mój ekran teraz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

no i ponawiam problem...

Było ok przez tydzień... Teraz , zwariował..

Wszystkie te dynamiczne bajery mam wyłączone...

 

Powstają takie sytuacje jak:

 

oglądam film, na ekranie jest jasno, za chwilę nocna scena...

Nocna scena trwa powiedzmy 30sek...

i w tym czasie, obraz w 15sekundach jest OK, a ... po np. 15 sekundach sam się ściemnia! Ściemnia do tego stopnia, że np.

gdy ktoś jest ubrany np. w czarną marynarkę na ekranie na czarnym tle... to już widać tylko twarz... Reszta się zlewa...

Wydaje mi się że coś padło... bo przetestowałem wszystkie ustawienia i nic mi to nie daje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

Witam, mam problem otóż coś się dzieje z matrycą w tym TV. Jest to tak: właczam TV pokazuje sie obraz na 1-2 sek i matryca gasnie, ale dzwiek jest, jak przełaczam piletem od TV kanały naziemne tez sie zmieniaja. Wychodzi na to ze TV ogolnie działa ale matryca wyłacza sie po 1-2s. Co moze byc z nim? Dzwonic do LG z gwarancja czy cos sie da zrobic? :)

 

Aha i jeszcze jedno jakie papiery mieliscie z tym TV, bo ja jakas ulotke, płyte, mały przewodnik bez j. polskiego i gwaracja tez bez j. polskiego. Jakich dokumentow wymagaja jak zabieraja TV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...