Skocz do zawartości

TV LG od Cyfry+


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Problem: Dwa rozne komputery oraz dwa modele LG ktore wysylala cyfra. Po podlaczeniu monitorow przez kabel DVI - DVI wystepuje efekt pojawiania sie ciemnego obrazu na 1-2 sekundy . Efekt ten jest dosc czesty. Czy ktos mial ten problem ? Jak go rozwiazal. Dodam ze sa to rozne karty graficzne. Przez wyjscie D-SUB wada ta nie objawia sie. Nie ma tez takiego problemu podlaczajac przez wyjscie HDMI w komputerze i wejscie DVI w monitorze. Wiem ze problem byl poruszany na innych stronach w internecie ale nigdzie nie znalazlem rozwiazania. Sciagniecie nowy sterownikow do karty graficznej nic nie zmienilo. Nadal ekran "gasnie" na 1-2 sekundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Witam.

Jestem abonentem Cyfry+ od 13 grudnia 2007 roku. Od lutego roku bieżącego posiadam Pakiet Prestiż+ HD. Przeczytałem informację o nowej promocji, gdzie Jedyna Taka daje telewizor LG 3D za 1zł. Na tym forum przeczytałem również, że promocja jest także "na przedłużenie". Moje pytanie jest następujące: czy mógłbym skorzystać z tej promocji i otrzymać rzeczony telewizor za złotówkę (interesuje mnie pełna oferta Cyfry+ za 168,90zł miesięcznie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sprzedaż za 1 zł. jest to twoja własność, z takim warunkiem że musisz utrzymać aktywna umowę przez pewien okres czasu. w przypadku zerwnia umowy TV nie zwracasz tylko płacisz odpowiednią karę za ten TV.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem z niektórych wypowiedzi w róznych watkach, że umowa na obecny TV jest dla przedłuzająch z poprzednim TV- 2009r. - jest na okres 24 m-cy.

Dla nowych jest 26 m-cy, tak jak na stronie C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeliczyłem i porównałem promocje z TV z promocja N-ki.

 

n-ka : 99 zł - pakiet z TV 32 samsung, O zł. -multiroom, 299,00zł. - aktywacja turbodekodera, 10 zł. -drugi multirom,

29 m-cy umowa minimalna, 0 zł drugi dekoder RAZEM: 119,31 zł/ 1m-c

 

Cyfra+ : 137 zl. - pakie z TV 27 led LG 3G, 15 zł multiroom, 99 zł - aktywacja, 149 zł. drugi dekoder na własność

Razem: 161,54 zł/ 1m-c

 

Dodatkowo do n-ki nalezy dokupic minimum multipakiet, a wtedy wchodzi dodatkowo 35 zł (dekoder C+ HD wynajem 0 zł.)

Sumujac n-ka z multipakietem C+ wyniesie 154,31 zł

Multipakiet C+ mozana zamienic na canal+Start za 43 zł (aby w razie potrzeby dobrac sobie pakiet HBO czy Cinemax lub jeszcze multiroom C+.

Wtedy takie połaczenie wyniesie 162, 31 zł / 1 m-c.

 

Reasumując mnus n-ki jest taki że n-ka ma przewodowy Multiroom (bezprzewodowo drogo wychodzi), plus Cyfry+ to że ma lużne karty (moduły) i mając swoj dekoder niekoniecznie HD moge w dowolnym pokoju miec dodatkową instalacje i wystarczy tylko przenieść karte.

Co do TV to n-ka tylko zwykły LCD ale 32 cale, Cyfra+ nowy model led 3G ale nadaje sie tylko do kuchni lub małego pokoju.

 

Może sie komu przyda ta kalkulacja (ewentualne błedy w moich szybkich wyliczeniach prosze skorygowąć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...