Skocz do zawartości

TV LG od Cyfry+


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@paulina567

No tak, ale jakoś dziwnym trafem tak się stało, że ci co szybko opłacili nową umowę, szybciej dostali.
Marek, sam piszesz bzdury, ponieważ ja opisałam problem na podstawie doświadczeń kilkunastu osób i tego co wyczytałam na forach, a Ty piszesz to co Ci się wydaje.

Chyba jednak twoja teoria spiskowa się nie sprawdza. Ja zakupiłem TV 29 listopada. (Siostra 2 minuty po mnie w tym samym punkcie, brat tego samego dnia w Sosnowcu tez tego dnia tyle że kilka godzin wcześniej). Te pierwsze 2 dni listopada wiadomo gratis a pierwsza faktura płatna do 17 czy 18 grudnia zapłaciłem 7 czy 8mego (czyli wydaje mi się dość szybko) i TV do mnie nie dotarł. Nie wiem kiedy płacili braciszek czy siorka ale na pewno też przed terminem i tv-kow tez jeszcze nie dostali.

 

Ja tam w każdym razie czekam. Jak podpisywaliśmy z siorką umowę od razu zostaliśmy poinformowani że TV będą koło połowy stycznia dopiero (bracik u siebie dostał podobne info) a o pvr-y po prostu pytać.

W każdym razie jak nie dostanę do 15stego tego tv to wcale nie będę ani zaskoczony ani zdruzgotany tym faktem. W umowie pisze że do marca. Każdy kto kupował podpisywał i wiedział że na stanie (od ręki) nie ma.

Można tu zadać pytanie kto dostał dziś, wczoraj czy przedwczoraj tv i/a kiedy podpisał umowę i na tej podstawie wyrobić sobie przybliżony obraz tego kiedy można się go spodziewać. Tworzenie jakichś bajkowych historyjek nie ma chyba sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paulina567
No tak, ale jakoś dziwnym trafem tak się stało, że ci co szybko opłacili nową umowę, szybciej dostali.
Marek, sam piszesz bzdury, ponieważ ja opisałam problem na podstawie doświadczeń kilkunastu osób i tego co wyczytałam na forach, a Ty piszesz to co Ci się wydaje.

Chyba jednak twoja teoria spiskowa się nie sprawdza. Ja zakupiłem TV 29 listopada. (Siostra 2 minuty po mnie w tym samym punkcie, brat tego samego dnia w Sosnowcu tez tego dnia tyle że kilka godzin wcześniej). Te pierwsze 2 dni listopada wiadomo gratis a pierwsza faktura płatna do 17 czy 18 grudnia zapłaciłem 7 czy 8mego (czyli wydaje mi się dość szybko) i TV do mnie nie dotarł. Nie wiem kiedy płacili braciszek czy siorka ale na pewno też przed terminem i tv-kow tez jeszcze nie dostali.

 

Ja tam w każdym razie czekam. Jak podpisywaliśmy z siorką umowę od razu zostaliśmy poinformowani że TV będą koło połowy stycznia dopiero (bracik u siebie dostał podobne info) a o pvr-y po prostu pytać.

W każdym razie jak nie dostanę do 15stego tego tv to wcale nie będę ani zaskoczony ani zdruzgotany tym faktem. W umowie pisze że do marca. Każdy kto kupował podpisywał i wiedział że na stanie (od ręki) nie ma.

Można tu zadać pytanie kto dostał dziś, wczoraj czy przedwczoraj tv i/a kiedy podpisał umowę i na tej podstawie wyrobić sobie przybliżony obraz tego kiedy można się go spodziewać. Tworzenie jakichś bajkowych historyjek nie ma chyba sensu.

Borsuk, jesteś kolejnym który nie rozumie do końca. Po pierwsze nie jest to teoria spiskowa - bo nie doszukuję się spisku, tylko mi chodziło o osoby, które niemal od razu! po podpisaniu umowy opłaciły pierwszy miesiąc. Poczytaj fora o tym. Ad Twojego tv, to widać, że odznaczasz się cierpliwością - to dobrze, bo się w końcu doczekasz "prezentu" w postaci tv. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: Marek76,ty naprawde dziwny jestes.przypominam ze cyfra plus tylko DODAJE tv do abonamentu-jesli po 3 miesiacach go nie dostaniesz,to umowa i tak pozostaje w mocy.podpisaliscie z rodzinka 3 umowy tak naprawde dla glownego dania cyfry-oferty programowej,tv jest DODATKIEM.jak przestaniesz placic,to sam sobie dopieczesz ,nie cyfrze -vide kara 800zl,i kara za tv,sprzet-wiec o co kamam? .do tego piszesz jakie lg jest zle,awaryjne,a prawie szalu dostajesz bo tv nie dostales OD LG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: Marek76,ty naprawde dziwny jestes.przypominam ze cyfra plus tylko DODAJE tv do abonamentu-jesli po 3 miesiacach go nie dostaniesz,to umowa i tak pozostaje w mocy.podpisaliscie z rodzinka 3 umowy tak naprawde dla glownego dania cyfry-oferty programowej,tv jest DODATKIEM.jak przestaniesz placic,to sam sobie dopieczesz ,nie cyfrze -vide kara 800zl,i kara za tv,sprzet-wiec o co kamam? .do tego piszesz jakie lg jest zle,awaryjne,a prawie szalu dostajesz bo tv nie dostales OD LG

 

Dokladnie, wychodzi na to ze wiekszosc tych osob kupowalo telewizor z dodatkiem pakietu a nie pakiet z opcja TV za za zlotowke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie dotyczące ustawienia obrazu. U was też telewizor sam się rozjaśnia i sam się ściemnia? wydaje mi się, że to zależy od ustawienia kontrastu dynamicznego, ale jak wyłączę to wydaje mi się , że jest za ciemno. Więc mam ustawione na niskim , ale wkurzające jest trochę jak ci co chwile rozjaśnia lub ściemnia. Dajcie znać czy u was też tak jest :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób którym ten tv od Cyfry konkretnie model M2362D służy jako monitor. Kto podlaczyl monitor do komputer przez wyjscie z karty graficznej HDMI i w moniotorze tez uzyl tego wejscia. Czy obraz w ten sposob ma wlasciwie proporcje czy nie ucina wam dolnego paska gory i bokow ekranu ? Ewentualnie kto podlaczyl DVI w komputerze i HDMI w monitorze jak przy takim podlaczeniu wyglada obraz czy mozecie ustawic 1920x1080 i nic nie ucina? Jak to wyglada przy ustawieni DVI - DVI bo mi obraz po jakims czasie zaczyna mrugac, robi sie na kilka sekund czarny tak jakby tracil lacznosc z komputerem. Probowalem juz roznych kombinacji roznych kabli . Przez wyjscia z karty graficznej DSUB i w monitorze DSUB wszystko jest ok. Nie wiem czy jest to wina samego monitora na wejsciu HDMI jesli podlaczony komputer czy tez moze moja karta graficzna 9600GT GAINWARD nie potrafi obsluzyc tego gniazda wlasciwie.

 

 

@taiszo - jak masz ten model co ja to wejdz w MENU i wylacz opcje automatycznego rozjasniania (OBRAZ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam model M2362D i mam taka opcje jak napisalem.

 

Dodam w tym poscie zeby nie pisac kolejnego.

 

Cyfra wysyla dwa modele M237WDP oraz M2362D . Ten pierwszy byl wysylany i widnieje w umowie. Nie wiem czy nadal cyfra ten pierwszy wysyla czy juz tylko M2362D. Pod względem technicznym to te modele chyba roznia sie tylko obudowa i moze z dwoma detalami. Nie bede ocenial ktory lepszy ale z wczesniejszych postow wynika ze M2362D. Wiec osoba ktora otrzyma ten model nie powinna narzekac ze dostala gorszy model bo ma w umowie inne oznaczenie. Podejrzewam chociaz nie widzialem ze menu maja tez to samo pilot po zdjeciach widac jest taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam z ciekawości bo myślałem że ten tv to model M237WD-PZ? Chyba tak też jest zapisane w umowie? (Sprawdzę to przy okazji) Czy cyfra wysyła po prostu dowolne 23"owe LG-ki czy później w grudniu lub na początku promocji był to model M2362D o którym pisze FazaFm? Czy może ktoś dostał jeszcze jakiś inny model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie dotyczące ustawienia obrazu. U was też telewizor sam się rozjaśnia i sam się ściemnia? wydaje mi się, że to zależy od ustawienia kontrastu dynamicznego, ale jak wyłączę to wydaje mi się , że jest za ciemno. Więc mam ustawione na niskim , ale wkurzające jest trochę jak ci co chwile rozjaśnia lub ściemnia. Dajcie znać czy u was też tak jest :?

 

 

Nie mam tego TV ale kiedyś podobne objawy widziałem w TV, który posiadał 2 tryby, Dom i Sklep i z ustawieniem tryb Sklep coś takiego właśnie się działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak. Wiem że każdy ma rację pisząc iż Cyfra+ postąpiła bardzo nie ładnie z telewizorami robiąc klientów w konia. Jednakże jak czytam te lamenty i narzekania to mam wrażenie iz każdy z narzekających podpisał umowę tylko dlatego bo nie ma w domu telewizora i teraz nie ma na czym oglądać czegoś za co płaci.

Ludzie wyluzujcie. Każdy dostanie swój wymarzony TV za 1 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Przecież te tv są tylko miłym dodatkiem za 1 zł do umowy, Chyba nie podpisywaliście umowy dla tego telewizorka tylko dla interesującego pakietu. A te Cyfra oferuje naprawdę dobre. Więc cieszmy się, że dodatkowo dostaliśmy coś jeszcze za symboliczną złotóweczkę :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak. Wiem że każdy ma rację pisząc iż Cyfra+ postąpiła bardzo nie ładnie z telewizorami robiąc klientów w konia. Jednakże jak czytam te lamenty i narzekania to mam wrażenie iz każdy z narzekających podpisał umowę tylko dlatego bo nie ma w domu telewizora i teraz nie ma na czym oglądać czegoś za co płaci.

Ludzie wyluzujcie. Każdy dostanie swój wymarzony TV za 1 zł.

 

Nic dodac nic ujac. Plus to ze TV dostaje sie juz na zawsze a nie na czas umowy ktora juz trwa i za ktora sie placi, wiec tym bardziej nalezy wyluzowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie przesadzajmy z tym "dodatkiem za 1zł", ja podszedłem do tej promocji od strony czysto matematycznej - abo z 24 miesiecy - teoretyczna wartość tv (który jakby kupuje na raty 0% ;) ) i wyszła mi średnia miesięczna - na którą się zgodziłem.

Po 12 miesiącach płacimy ponad 100zł za komfortowy+ z opcjami (z listopada), w opcji ze stałą ceną byłoby mniej i krótszy czas zobowiązania. Tak więc ja uważam, że za TV normalnie się płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Teraz piszecie jak fan-boye Cyfry+. Ok, TV byl dodatkiem, ale... Gdyby to samo zrobila N-ka, nie zostawilibyscie na niej suchej nitki. Nie chodzi tutaj o TV, ale o sam fakt: Cyfra+ wyraźnie ( o czym zreszta swiadczy to,że niektorzy dostali nie ten model) zaoferowala coś, czego po prostu nie ma. Nie ma sie co oszukiwac: ta zwloka oznacza jedno: Nie ma na rynku wiecej tych modeli LG. I teraz jest pytanie co zrobi oparator: zakupi lepszy model, zeby wywiazac sie z umowy, czy po prostu... Nie dostarczy wiecej ani jednej sztuki i bedzie szedl w zaparte, ze TV byly tylko do wyczerpania zapasow. Obawiam sie, ze ci, ktorzy nie dostali moga po prostu tych TV nigdy nie zobaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sorki ze się wtrące ale jeśli na punkcie jest napisane telewizor LG HD za 1PLN umowa na 24 miesiące to do według Rozporzadzenia Ministra Finansów w sprawie szczegółowych zasad uwidaczniania cen towarów i usług oraz sposobu oznaczania ceną towarów przeznaczonych do sprzedaży z dnia 10 czerwca 2002 r. ( Dz.U. Nr 99 poz. 894) to jeśli nie ma gwiazdek ani innych symboli na danej wywieszce dotyczących szczegółów sprzedaży w/w produktu to Cyfra + do każdego abonamentu zawartego na 24 miesiące musi sprzedać TV za 1 PLN, jeśli komuś odmówili proszę o kontatk :)

a niestety w jednym z punktów odmówiono mi mimo iż takie coś na witrynie Vobis jest :)

tak że trzeba czytać czytać czytać i nie dawać sie nabić w butelke nie ma TV niezgodność towaru z umową, i nie ma umowy :)

 

Czy cyfra określa w umowie okres dostarczenia TV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek76 przestań pie****ć, jest umowa? JEST! jest zapis o możliwości zakupu? JEST! więc skończ tą szopkę.

 

@dydek jest podpunkt umowy "w miarę dokładnie" to opisujący:

Powyższego zakupu Abonent będzie mógł dokonać w ustalonym przez strony terminie, nie później niż do ostatniego dnia trzeciego pełnego miesiąca kalendarzowego Okresu Minimalnego na podstawie przesłanej mu przez Operatora CYFRY+ wraz z telewizorem umowy sprzedaży.

 

@slawek.ka czytaj sam, nie powtarzaj "plotek", koniec 3 miesiąca zobowiązania nie dla wszystkich oznacza marzec!

jeszcze wpadnie Ci w kwietniu człowiek, który podpisał umowę w styczniu i będzie krzyczał, że go oszukano, bo telewizora nie ma.

Ci którzy podpisali w listopadzie muszą czekać do końca lutego.. a potem zrywamy umowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...